تور استانبول پاییز

تور استانبول پاییز 1403

لیست تورهای استانبول پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور استانبول پاییز 1403 نهال گشت

سوالات متداول تور استانبول پاییز

1. تغییرات قیمت تور استانبول در پاییز به چه صورت است؟

اختلاف قیمت تورهای پاییزی استانبول به زمان سفر شما بستگی دارد. در ایام غیر پیک مثل تور استانبول مهر ماه هزینه‌های تور استانبول کاهش پیدا می‌کند. ضمن اینکه قیمت تور استانبول آذر به دلیل سردتر شدن هوا کمتر نیز خواهد شد. اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در فصل پاییز در استانبول نمایشگاه‌های متعددی برگزار می‌شود و در زمان برگزاری این نمایشگاه‌ها هزینه تور استانبول افزایش می‌یابد.

2. بهترین زمان خرید تور استانبول پاییز چه زمانی است؟

بهتر است تا دیر نشده و هوا در استانبول سردتر نشده تور استانبول را رزرو کنید. شما تا 10 روز قبل از تاریخ سفر می‌توانید تور پاییز استانبول خود را خریداری کنید. اما نکته‌ای که شاید کسی به شما نگوید این است که برای کنترل هزینه‌های سفر بهتر است بلیط رفت و برگشت هواپیمای خود را 3 تا 4 ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید. چرا که هرچقدر به زمان سفر نزدیک‌تر می‌شویم، هزینه بلیط رفت و برگشت افزایش می‌یابد. برای رزرو هتل نیز می‌توانید از 30 تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

3. نحوه تعیین قیمت تور استانبول پاییز به چه شکل است؟

قیمت تور استانبول در پاییز به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. از شهرهای ایران به سمت استانبول ایرلاین‌های ایرانی و خارجی پرواز دارند. اما بهترین انتخاب شما از نظر هزینه قطعا ایرلاین‌های ایرانی خواهد بود. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه اقامت شما بیشتر خواهد بود و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در پاییز چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در پائیز در وهله اول، سود آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. در مرحله بعدی، خدماتی است که در این تورها به شما ارائه می‌شود. به طور مثال در یک تور پاییزی استانبول به شما خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در یک تور استانبول پاییزی دیگر، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، پرداخت هزینه خروج از کشور و پرداخت انعام کارگران به شما ارائه می‌شود که هزینه این تور به تبع از تور قبلی بیشتر است.

5. بهترین مدت زمان اقامت در تورهای پاییزی استانبول چقدر است؟

بهترین مدت زمان اقامت در تورهای استانبول پاییزی، 3 شب و 4 روز می‌باشد. چرا که اختلاف قیمت آن با دیگر مدت زمان‌های اقامت چیزی در حدود 200,000 تومان می‌باشد.

6. آب‌وهوای استانبول در پاییز در چه حالتی قرار دهد؟

آب‌وهوای استانبول در فصل پائیز سرد و در طول روز ممکن است بارانی باشد. ضمن اینکه با نزدیک تر شدن به فصل زمستان ممکن است هوا سردتر هم شود. پس، از نظر آب و هوایی مهر ماه و نهایتا تور استانبول آبان ماه، بهترین فرصت برای سفر به ترکیه در پاییز خواهد بود.

7. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای پاییزی استانبول کدام است؟

در مورد به‌صرفه‌ترین محل اقامت، همه چیز به تعداد نفرات شما بستگی دارد. در صورتی که بیشتر از 4 نفر هستید، به‌صرفه‌ترین محل اقامت برای شما هتل آپارتمان‌ها می‌باشد. اما اگر کمتر از این تعداد هستید، همان اقامت در هتل برای شما به صرفه خواهد بود. اقامت در هتل‌های منطقه آکسارای برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.