تور وان

بهترین قیمت و پکیج های تور ارزان لحظه آخری یا لوکس وان
33143 026

مبدأ حرکت تورهای ریلی از تهران و تبریز است.

قطار وان و هتل رسمینا در این شهر، گارانتی نهال‌گشت است.

مرتب سازی بر اساس

تور زمینی ترکیه - وان
از965,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور وان ترکیه

تور زمینی ترکیه – وان | با قطار 4 تخته البرز | 4 شب

4 شب
تاریخ اجرا: چهارشنبه هر هفته
از1,060,000 تومان
0
اطلاعات تور

بهترین زمان سفر به وان؛ قبل از هرچیز هدف سفر خود را مشخص کنید!

بهترین زمان سفر به وان از نظر هزینه و آب‌وهوا متفاوت است. در صورتی که برای سفر به وان آب‌وهوای برای شما اهمیت دارد، بهتر است در فصل بهار و تابستان به این شهر سفر کنید و اگر هزینه برای شما اولویت بیشتری دارد، بهتر است فصل زمستان را برای سفر انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این بازه‌های زمانی صرف به دلیل ایام پیک و غیرپیک گردشگران شهر وان می‌باشد.

خدمات تور وان؛ مطابق با سلیقه متقاضیان!

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج تور وان می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. توجه داشته باشید که خدمات تور به سلیقه متقاضی قابل تغییر است. خدمات رایج تور وان به ترتیب زیر می‌باشد:

  • بلیط رفت و برگشت قطار 4 تخته البرز / بلیط رفت و برگشت اتوبوس VIP
  • اقامت در هتل 3، 4 و 5 ستاره به همراه صبحانه
  • ترانسفر رفت و برگشت
  • پک پذیرایی در مسیر رفت (فقط قطار 4 تخته البرز)
  • بیمه مسافرتی مطابق با روزهای اقامت
  • تور لیدر فارسی زبان

هزینه تور وان؛ نحوه تعیین قیمت تور وان به چه شکل است؟

قیمت تور وان به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت و هتل محل اقامت بستگی دارد. هزینه بلیط رفت و برگشت تهران به وان با قطار 4 تخته البرز مبلغ ثابت 460،000 تومان می‌باشد. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و هتل شما هرچقدر از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. شروع قیمت تور زمینی وان از 1،100،000 تومان می‌باشد.

توجه داشته باشید که قطار تهران – وان و هتل رسمینا گارانتی شرکت مسافرتی نهال‌گشت می‌باشد.

کیفیت هتل‌های وان؛ قطعا راضی خواهید بود!

به صورت کلی، شهر وان دارای هتل‌های لوکس نمی‌باشد. تا جایی که ممکن است، در هتل‌های 3 ستاره وان اقامت نداشته باشید. کیفیت هتل‌های 3 ستاره وان را رد نمی‌کنیم اما برای اقامت دلچسب و رضایت بخش بهتر است هتل‌های 4 و یا 5 ستاره را انتخاب کنید. اما حتما موقعیت مکانی هتل محل اقامت خود را با کارگزار و یا آژانس مسافرتی بررسی نمایید. در بعضی موارد هزینه رفت و آمد از هتل دور از مرکز شهر با هزینه اقامت در مرکز شهر یکسان خواهد شد!

سفر اولی‌های تور وان؛ پیشنهاد می‌کنیم گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی وان، شما تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به شناخت اماکن تفریحی و توریستی، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها و راهنمایی در استفاده از سیستم حمل و نقل اشاره کنیم. اما اگر فکر می‌کنید از پس تمامی این کارها برمی‌آیید؛ قطعا بهتر است انفرادی سفر کنید!

ارسال دیدگاه