تور مشهد

مدعی بهترین قیمت تور برای مشهد هستیم.
33143 026

 

 لیست قیمت‌های زیر مداوم به روز می‌شود.

پر درخواست‌ترین تورهای مشهد

مرتب سازی بر اساس

لیست قیمت سال 98 تور مشهد بر اساس پکیج

تور لحظه آخری و ارزان مشهد

1.1- تور ارزان مشهد با قطار 6 تخته

تاریخ اجرا: از فردا - هر روز
کلاس هتل: 1، 2، 3 و 4 ستاره
از380,000 تومان
0
اطلاعات تور
قطار نورالرضا مشهد

2.1- تور اقتصادی مشهد با قطار 4 تخته نورالرضا

تاریخ اجرا: از فردا - هر روز
کلاس هتل: 1، 3 و 4 ستاره
از450,000 تومان
0
اطلاعات تور
تورترکیبی مشهد

5.1- تور ترکیبی مشهد | رفت هوایی – برگشت زمینی

تاریخ اجرا: هر روز
کلاس هتل: 1، 3 و 4 ستاره
از620,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور زمینی مشهد با قطار فدک کلاس بیزینس

2.3- تور بیزنس مشهد با قطار 4 تخته فدک

تاریخ اجرا: از فردا -هر روز
کلاس هتل: 3، 4 و 5 ستاره
از650,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور زمینی مشهد با قطار فدک

2.2- تور اقتصادی مشهد با قطار 4 تخته فدک

تاریخ اجرا: از فردا - هر روز
کلاس هتل: 3، 4 و 5 ستاره
از660,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور های لاکچری مشهد 🌟 با قطار لوکس زندگی در بهترین هتل های مشهد

3.1- تور لوکس مشهد با قطار 4 تخته زندگی

تاریخ اجرا: از فردا هر روز
کلاس هتل: 4 و 5 ستاره
از740,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور مشهد هوایی لحظه آخری و ارزان

1.2- تور ارزان مشهد با هواپیما

تاریخ اجرا: از فردا - هر روز
کلاس هتل: 2، 3 و 4 ستاره
از1,095,000 تومان755,000 تومان
(1 بررسی)
اطلاعات تور

3.2- تور لوکس مشهد با هواپیما

تاریخ اجرا: از فردا - هر روز
کلاس هتل: 4 و 5 ستاره
از860,000 تومان
0
اطلاعات تور

لیست قیمت تور مشهد سال 98 بر اساس هتل‌های محبوب

تور مشهد هتل درویشی – زمینی و هوایی

4.1- تور مشهد هتل درویشی | زمینی و هوایی

از1,190,000 تومان
2 - 3 - 4 شب
تاریخ اجرا: هر روز
کلاس هتل: 5 ستاره لوکس
0
تور لوکس مشهد هتل الماس 2 – زمینی و هوایی

4.2- تور مشهد هتل الماس 2 | زمینی و هوایی

از1,050,000 تومان
2 - 3 - 4 شب
تاریخ اجرا: هر روز
کلاس هتل: 5 ستاره لوکس
0
تور هتل هما 2 مشهد

4.3- تور مشهد هتل هما 2 | زمینی و هوایی

از1,090,000 تومان
2 - 3 - 4 شب
تاریخ اجرا: هر روز
کلاس هتل: 5 ستاره
0
هتل رفاه مشهد

4.4- تور مشهد هتل رفاه | زمینی و هوایی

از1,120,000 تومان
2 - 3 - 4 شب
تاریخ اجرا: هر روز
کلاس هتل: 4 ستاره تاپ
0
تور مشهد با قطار فدک هتل ملیسا

4.5- تور مشهد هتل ملیسا | با قطار فدک

از650,000 تومان
2 - 3 - 4 شب
تاریخ اجرا: هر روز
کلاس هتل: 3 ستاره
0
0 تومان
هزینه روزانه در مشهد
0 میلیون نفر
توریست سالانه
0 پرواز
سالانه در مشهد
0 هتل
در مشهد

سالانه چند صد نفر توسط نهال گشت به مشهد سفر می‌کنند و این امر موجب به وجود آمدن تجربه‌ای ایده آل برای ما شده است. پس لطفا برای سفر به مشهد به این نکات که ریشه در تجربه افراد زیادی دارد خوب دقت کنید:

📊 نمودار زیر نشان دهنده‌ی میزان تغییرات قیمت تور های هوایی و زمینی مشهد در 6 ماه آینده می‌باشد، لازم به ذکر است که هر میله نشان دهنده‌ی یک ماه است.

 

 

چه زمانی به مشهد برویم؟

1. اگر محصل ندارید، زمان امتحانات به مشهد سفر کنید.

در زمان امتحانات خرداد و دی، به دلیل کاهش درخواست‌ها، با نرخ های بهتری می‌توانید تور مشهد را تهیه کنید. همچنین تعداد مسافران در این بازه زمانی کم است که می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌ها اقامت داشته باشید.

 

2. اگر می توانید، پس از تعطیلات نوروز به مشهد سفر کنید.

کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین، و بازه‌هایی از اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. در مقابل، بیشترین نرخ تور مشهد مربوط به عید نوروز، شهادت و ولادت امام رضا (ع) می‌باشد و علت آن این است که درخواست مسافرین برای تور مشهد تا حد چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

 

3. جمعه و شنبه را برای شروع سفر به مشهد انتخاب کنید.

معمولا پس از تعطیلی‌ها قیمت بلیط هواپیمای تهران به مشهد، کاهش می‌یابد. اگر نمی‌خواهید مناسب خاصی را در مشهد باشید، برای کم کردن هزینه‌های خود جمعه و یا شنبه به سمت مشهد پرواز کنید.

 

4. شب قدر و اربعین مشهد را از دست ندهید.

با توجه به مراسماتی که در این دو مناسبت در مشهد برگزار می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم شب قدر و اربعین مشهد را از دست ندهید. حتما در زمان برگشت حال و هوای بهتری خواهید داشت.

با چه وسیله ای به مشهد سفر کنیم؟

1. با هواپیمای ماهان و ایران ایر راحت تر به مشهد سفر می‌‌کنید.

میانگین قیمتی بلیط هواپیما از تهران به مشهد، 150 هزار تومان است و در مدت زمان یک ساعت و ربع به مشهد می‌رسید. اگر قصد سفر به مشهد با هواپیما را دارید، در ساعات صبح و یا بعد از ظهر به دنبال بلیط باشید و پیشنهاد می‌کنیم که با هواپیمایی ماهان و ایران ایر به مشهد سفر کنید.

 

2. اگر سفر زمینی را انتخاب کرده اید، با قطار های فدک، نورالرضا و زندگی سفر کنید!

بلیط قطار تهران به مشهد را می‌توانید با 50 هزار تومان هم تهیه کنید. برای سفر به مشهد با قطار، ساعات شبانه را انتخاب کنید و از قطار های فدک، نورالرضا و زندگی استفاده کنید. پس از حرکت از تهران به سمت مشهد، شما بین 10 تا 14 ساعت بعد به مشهد می‌رسید. البته می‌توانید از قطار سریع‌السیر پردیس استفاده کنید و 8 ساعت بعد در مشهد باشید.

این نکات را در مورد تور مشهد در نظر داشته باشید:

1. اگر اهل خرید کردن هستید، کمتر پول با خود ببرید.

مشهد مملو از بازار های سنتی، پاساژهای مدرن و همچنین بازار محلی است. اگر برای بار اول است که به مشهد می‌روید و اهل خرید کردن هستید، پیشنهاد می کنیم کمتر با خودتان پول ببرید، چون ممکن است در یک روز به اندازه یک سال خود خرید کنید. همچنین اگر عادت به خرید سوغاتی دارید، از بازارهای اطراف حرم خرید نکنید. چرا که قیمت اجناس در این بازارها به شدت زیاد است در صورتی که می‌توانید همان اجناس را با همان کیفیت در دیگر بازارهای مشهد به قیمت کمتری تهیه کنید. توجه داشته باشید که لزومی به تهیه سوغاتی برای تمامی اقوام و فامیل نیست.

 

2. شله مشهدی، شیشلیک و حمص مشهد را بچشید.

در مشهد چند غذا را از دست ندهید؛ شله مشهدی، شیشلیک و غذا های لبنانی. شله مشهدی که خود مشهدی‌ها به آن شله می‌گویند، یک نوع آش است که از گوشت، حبوبات و ادویه فراوان تهیه شده است. شیشلیک هم یک نوع کباب از گوشت بره است که طرفداران زیادی در بین ایرانی‌ها دارد. حمص، یکی از غذاهای لبنانی است. این خوراک کرم رنگ، چیزی شبیه به حلیم خودمان است اما با طعم و مزه بی نظیر.

 

3. از طرقبه و زیست خاور خرید کنید.

زیست خاور و بازار بعثت (طرقبه) از بازارهای قدیمی شهر مشهد می‌باشند. همچنین تنوع اجناس در این دو بازار بالاست و شما می‌توانید به راحتی لوازمی که نیاز دارید در این دو بازار تهیه کنید.

 • آدرس بازار بعثت: مشهد، منطقه طرقبه، خیابان صاحب الزمان، بازار بین‌المللی بعثت.
 • ساعات کاری بازار بین‌المللی بعثت: ۹ صبح الی ۲۲ شب.
 • آدرس مجتمع تجاری زیست خاور: مشهد، ضلع جنوب غربی میدان شریعتی (تقی آباد)، جنب خیابان کوهسنگی ۲، مجتمع تجاری زیست خاور.
 • شماره تلفن مجتمع تجاری زیست خاور: ۰۵۱۳۸۵۲۴۶۷۳
 • ساعات کاری مجتمع تجاری زیست خاور: ۹:۳۰ صبح الی ۲۳ شب.

 

4. در مشهد، از BRT و مترو استفاده کنید.

BRT ها دارای لاین‌های جداگانه در خیابان‌های مشهد هستند و شما دغدغه ترافیک‌های طولانی مدت در مشهد را نخواهید داشت. همچنین می توانید با هزار تومان مسافت‌های طولانی را طی کنید. همچنین جابجایی در شهر مشهد به وسیله مترو نیز گزینه راحت، به‌صرفه و مطمئنی است.

 

5. در مشهد روزانه میانگین بین 50 تا 70 هزار تومان هزینه خواهید داشت.

با توجه به اینکه شما در هتل صبحانه، ناهار و شام خود را سرو کنید، روزانه میانگین بین 50 تا 70 هزار تومان هزینه خواهید داشت. این هزینه را با احتساب تفریح های روزانه، گشت و گذار در موزه ها و همچنین آب تنی در پارک های آبی مشهد به شما اعلام کردیم.

 

6. آب‌و‌هوای مشهد در 4 فصل سال

آب‌و‌هوای مشهد در فصل بهار

در بهار، رطوبت و حرارت با هم ترکیب می‌شوند تا شما یک آب‌وهوای معتدل را تجربه کنید! بیشترین دمای مشهد در فصل بهار، حدود 33 درجه سانتیگراد می‌باشد و کمترین دمای آن در حدود 12 درجه! به طور معمول، در مشهد حدود 2 تا 4 روز بارش باران را تجربه می‌کنید. فصل بهار شلوغ‌ترین زمان مشهد از نظر پیک گردشگری است.

 

آب‌وهوای مشهد در فصل تابستان

فصل تابستان، مشهد دارای آب‌وهوای با درجه حرارت بالا و بسیار گرم می‌باشد. معمولا در تابستان مشهد بارش باران را تجربه نمی‌کنید. تابستان دومین فصل شلوغ برای گردشگری می‌باشد و ممکن است برای اقامت در هتل و سایر اقامت‌گاه‌ها کمی بیشتر هزینه پرداخت کنید.

 

آب‌وهوای مشهد در فصل پائیز

اوج بارندگی روزانه مشهد در فصل پائیز می‌باشد. میانگین دمای هوای مشهد بین 12 تا 31 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. پیک گردشگری در این فصل تا حدودی کاهش یافته است و می‌توانید هتل‌ها و اقامت‌گاه را قیمت کمتری رزرو کنید.

 

آب‌وهوای مشهد در فصل زمستان

آب‌وهوای مشهد در این زمان از سال بسیار سرد است تا هوای گرم برای مسافران لذت بخش باشد! میانگین دمای مشهد در این فصل بین 7 تا 12 درجه سانتی‌گراد می‌باشد، به طور متوسط باران می‌بارد و بارش برف دور از انتظار نیست. زمستان، مشهد میزبان کمترین گردشگران در طول سال می‌باشد.

مناسب‌ترین قیمت تور مشهد

1. در مناسبت ها، تور مشهد به گران ترین نرخ خود می‌رسد.

معمولا در اعیاد، ولادت‌ها، شهادت ها و ایام آخر هفته تور مشهد به گران‌ترین نرخ خود می رسد. دلیل این موضوع هم افزایش درخواست متقاضیان تور مشهد می‎باشد. معمولا تور مشهد را با بهترین نرخ می توانید در اوایل هفته و زمان های پس از تعطیلی تهیه کنید. قیمت تور مشهد، بر اساس چند عامل مختلف تعیین می شود. یکی از عواملی که در تعیین قیمت تور مشهد موثر است، خدمات هتل محل اقامت شماست. این خدمات شامل صبحانه، ناهار، شام، ترانسفر استقبال و بدرقه، مینی بار، چای و قهوه می باشد. عامل بعدی، رفت و برگشت به مشهد می باشد. همانطور که می دانید تور مشهد با هواپیما، قطار و اتوبوس برگزار می شود که در این بین، بلیط رفت و برگشت هواپیما گران‌ترین نرخ را دارد. لازم به ذکر است که قطار های تور مشهد دارای واگن باربری هستند و شما می توانید ماشین خود را با قطار به مشهد ببرید.

 

2. تور گروهی مشهد را با تور انفرادی مشهد اشتباه نگیرید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند کلمه تور مشهد به معنای سفر گروهی به مشهد می‌باشد. کلمه تور، به معنی تعیین محل اقامت و تهیه بلیط رفت و برگشت می‌باشد. با این حال، تور مشهد می تواند هم گروهی باشد و هم انفرادی.

تور مشهد با هتل، هتل آپارتمان یا سوئیت؟

1. اطراف حرم مطهر مکان مناسبی برای اقامت نیست:

معمولا در نزدیکی حرم مطهر، مسافران کشور های عراق و عربستان اقامت دارند که ما ایرانی تمایل زیادی به همسایگی با آن‌ها نداریم. همچنین هزینه های اقامت در اطراف حرم بیشتر از سایر اقامت گاه های مشهد است.

 

2. اگر با خانواده به مشهد سفر می کنید، هتل آپارتمان یا سوئیت بگیرید:

در هتل آپارتمان ها و سوئیت ها می توانید در یک مکان، به طور دسته جمعی اقامت داشته باشید. همچنین می توانید هزینه های صبحانه، ناهار و شام خود را کنترل کنید. اما اگر خانواده کم جمعیتی هستید و یا تنها سفر می کنید، هتل برای شما مناسب تر است. از هتل های معروف می توان به هتل درویشی، هتل الماس، هتل قصر طلایی، هتل پردیسان، هتل جواد، هتل اترک، هتل مشهد، هتل رضویه، هتل کیانا، هتل سهند، هتل مدینه الرضا، هتل عماد و هتل خیام اشاره کرد. شما با هر بودجه‌ای می‌توانید در مشهد هتل بگیرید و اقامت داشته باشید.

 

3. پیشنهاد می‌کنیم تنها به مشهد سفر نکنید:

تنها سفر کردن به مشهد، باعث می شود که شما هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید. اما از طرفی، لذت قدم زدن در کوه سنگی، گشت و گذار در موزه آستان رضوی، هوا خوری در پارک ملت و همچنین تجربه خنده های بلند در سرزمین پروفسور بازیما با شما همراه است.

 

4. درگیر قیمت‌های هتل و هتل آپارتمان ها نشوید:

یکی از ویژگی های تور مشهد، تعدد هتل ها و همچنین نرخ های متفاوت آن هاست. شما می توانید با توجه به بودجه تان، هتل خود را انتخاب کنید و تا حد چشمگیری، هزینه های تور مشهد خود را کاهش دهید. شما با شبی 50 هزار تومان می توانید در یکی از هتل آپارتمان های مشهد اقامت داشته باشید. اگر به دنبال خدمات بهتر و یک اتاق لاکچری هستید، تا شبی 650 هزار تومان می توانید در بهترین هتل های مشهد اتاق رزرو کنید.

پرسش و پاسخ تور مشهد

1. بهترین روش اطلاع از هزینه‌های تور مشهد کدام است؟

برای اطلاع از هزینه به روز تورهای مشهد، می‌توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید. در لینک بالا، پکیج‌های تور مشهد براساس ارزان و کم‌هزینه، اکونومی و اقتصادی، لوکس خاص و براساس هتل‌های محبوب و از شهرهای مختلف دسته بندی شده است.

2. در تور مشهد نهال‌گشت چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

در تورهای مشهد نهال گشت، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما / قطار، رزرو هتل به همراه صبحانه (و یا فولبرد صبحانه / ناهار / شام)، ترانسفر استقبال و بدرقه، سرویس 24 ساعته به حرم و پذیرایی و شام در قطار را دریافت می‌کنید.

3. خرید تور مشهد از نهال‌گشت چه مزیتی برای شما دارد؟

شما با خرید تور مشهد از نهال‌گشت، در مرحله اول به باشگاه مشتریان 45،000 نفری این مجموعه می‌پیوندید. همچنین گروه مسافرتی نهال‌گشت نماینده مستقیم فروش قطار فدک می‌باشد. تورهای مشهد را در نهال‌گشت می‌توانید با بهترین کیفیت و به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها خریداری کنید. تورهای مشهد در دسته‌بندی‌های ارزان، اقتصادی، ترکیبی، بیزنس و لوکس به متقاضیان ارائه می‌شود.

4. کمترین هزینه‌ای که برای تور مشهد به نهال‌گشت پرداخت می‌کنید، چقدر است؟

کمترین هزینه تور مشهد نهال‌گشت، 380،000 تومان می‌باشد. این تور با قطار 6 تخته و با اقامت در هتل آپارتمان می‌باشد.

  17 پاسخ
   1. گروه مسافرتی نهال گشت
    گروه مسافرتی نهال گشت

    سلام
    لطفا هوایی و یا زمینی بودن سفرتون رو به همراه تعداد نفرات و هتل محل اقامت مشخص کنید.

   1. گروه مسافرتی نهال گشت
    گروه مسافرتی نهال گشت

    سلام
    متاسفانه رزرو هتل‌های مشهد برای تاریخی که اعلام کردید، در حال حاضر در دسترس نیست.

   1. گروه مسافرتی نهال گشت
    گروه مسافرتی نهال گشت

    سلام
    شروع نرخ تورهای هوایی مشهد از اصفهان، حدود 1،500،000 تومان می‌باشد.
    لطفا برای تعیین تاریخ سفر و هتل محل اقامت خود با شماره 02633143000 تماس بگیرید.

  1. Avatar
   امیر محمدی

   سلام ما سه نفریم با قطار میخواهیم به مشهد بریم
   واز تور ارزان استفاده کنیم
   4روزه جقدر هزینه مون میشه تشکر

   1. گروه مسافرتی نهال گشت
    گروه مسافرتی نهال گشت

    سلام
    شروع نرخ زمینی تورهای مشهد با قطارهای زمینی، از 750،000 تومان می‌باشد.
    صبحانه، نهار و شام همراه با اقامت به شما ارائه می‌شود.