تور مشهد از کرج

تور مشهد از کرج

لیست تورهای مشهد از کرج

بیش از 3 تور متفاوت
تور مشهد از کرج با قطار 4 تخته
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
2 تا 4 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
3,100,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور مشهد از کرج با قطار فدک
تور مشهد با قطار از کرج 🚇 زمینی قطار 4 تخته درجه یک
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
2 تا 4 شب
حمل و نقل

قطار فدک

شروع قیمت از
4,200,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
تور مشهد از کرج با قطار زندگی
تور مشهد با قطار
تاریخ برگزاری
مرداد ماه
مدت اقامت
2 تا 4 شب
حمل و نقل

زندگی - 4 تخته

شروع قیمت از
4,200,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مشهد از کرج نهال گشت

تور مشهد از کرج در حال حاضر به دو صورت تور هوایی مشهد و تور مشهد از کرج با قطار اجرا می‌شود. در گذشته تنها تور مشهد از کرج، که در این مسیر و برای اهالی شهر کرج و استان البرز برگزار می‌شد تور زمینی مشهد با قطار بود. دلیل این امر عدم وجود یک فرودگاه مسافری در استان البرز بود. در نتیجه زائین امام رضا علیه السلام و متقضایان تور مشهد هوایی مجبور بودند تا به صورت زمینی به تهران سفر کرده و از آنجا با پرواز مستقیم به مشهد سفر کنند.

در سال گذشته و با تجهیز و آماده سازی فرودگاه پیام کرج برای مقاصد مسافری و فرآهم آوردن زیرساخت‌های لازم برای پذیرش پروازهای مسافرتی داخلی، اولین پرواز مسافرتی این فرودگاه به مقصد مشهد انجام شد. با راه اندازی پرواز کرج – مشهد، امید است که موجبات آسایش سفر به مشهد برای شهروندان عزیز کرجی و هم استانی‌های عزیزمان فراهم شود.

هزینه تور مشهد از کرج

هزینه تور مشهد از کرج با قطار تقریبا به اندازه هزینه تور مشهد از تهران است. این هزینه در ایام مختلف متغیر و در ایام پیک از تا 100 درصد گران‌تر از سایر ایام غیر پیک است. هزینه تور هزینه تور هوای مشهد از کرج کمی گرانتر از تور مشهد با قطار و تقریبا هم قیمت با تور هوایی مشهد از تهران است. پس از نظر اقتصادی هم تور اگر شهروندان کرجی تور مشهد خود را از مبدا کرج انتخاب کنند، برای آن‌ها بسیار به صرفه‌تر از این است که بخواهند تور مشهد خود را از تهران تهیه کنند.

دسترسی به مشهد از کرج

شما هرطور که دلتان بخواهد می‌توانید یک تور مشهد از کرج داشته باشید.

تور زمینی مشهد از کرج با خودرو شخصی

شما می‌توانید در یافتن و رزرو یک هتل خوب در مشهد کمک بخواهید و پس از آن با خودرو شخصی خودتان و از طریق یکی از مسیرهای جاده کویر سمنان و یا جاده های شمال کشورمان خود را به مشهد برسانید. در مسیر جاده شمال جاده کوتاه‌ترین مسیر جاده فیروزکوه است اما خوب جاده چالوس خودمان هم بسیار خوب است.

تور زمینی مشهد از کرج با اتوبوس

شما می‌توانید از طریق پایانه شهید کلانتری بلیط اتوبوس مشهد را خریداری کنید. در این تور هم می‌توانید روی نهال گشت برای خرید بلیط اتوبوس و رزرو هتل خوب در مشهد حساب کنید.

تور زمینی مشهد از کرج با قطار

تور مشهد از کرج با قطار یکی از تورهای پرتقاضا در کرج است. قطارهای فعلی مسیر کرج مشهد شامل قطار 4 تخته امید، قطار 4 ستاره نور و قطار 6 تخته پارسی است. قطار 4 ستاره نور یکی از قطارهای خوب مسیر ریلی مشهد است. نهال گشت در ارائه کلیه خدمات تور مشهد از کرج با قطار، ازجمله تهیه بلیط قطار مشهد از کرج و رزور هتل در مشهد، آماده ارائه خدمات به شهروندان کرجی است.

  • روز و ساعت حرکت قطار کرج – مشهد: قطار کرج – مشهد همه روزه و در ساعات مختلف روز به سمت مشهد حرکت می‌کند.

تور هوایی مشهد از کرج

در حال حاضر پرواز مشهد از کرج تنها با پرواز هواپیمایی تابان و دو روز در هفته انجام می‌شود. اما پیش بینی می‌شود که با افزایش حجم مسافرین تور مشهد از کرج، تعداد پروازهای این مسیر نیز افزایش یابد. به طوری که حداقل روزی یک پرواز از کرج به مقصد مشهد انجام شود. کلیه خدمات تور هوایی مشهد از کرج، توسط آژانس مسافرتی نهال گشت به همشهریان عزیز کرجی ارائه می‌شود.

  • فرودگاه پیام کرج: فرودگاه پیام تنها فرودگاه مسافری شهر کرج است که در انتهای بلوار ارم در مهرشهر واقع شده که در حال حاضر به شهرهای مشهد، کیش، قشم پرواز مستقیم داشته و در آینده نزدیک پروازهای دیگری نیز از این فرودگاه انجام می‌شود.

هتل‌های مشهد

شهر مشهد بیشمار هتل، مسافرخانه و زائرسرا دارد که کیفیت‌های مختلف دارند. حتی امکان گرفتن خانه و سوئیت هم می‌باشد. اینکه کیفیت خدمات کدام یک از این هتل‌ها و مسافرخانه خوب است بسیار دشوار است. گاهی ممکن است کیفیت نه چندان مطلوب خدمات یک هتل و یا برخورد نامناسب کارکنان آن باعث شود که کام شما در سفر تلخ شود و از فضای معنوی زیارت حرم مطهر فاصله بگیرید.

هتل‌های نزدیک حرم امام رضا (ع)

یکی از مهم‌ترین نکات در رزرو یکی از هتل‌های مشهد، نزدیکی به حرم امام رضا علیه‌السلام است. مهم‌ترین هدف از سفر به مشهد، زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) است. از این رو بسیاری از متقاضیان تور مشهد ترجیح می‌دهند تا هتلی را انتخاب کنند که در نزدیکی حرم باشد. البته باید در نظر داشته باشید که فاصله هتل از حرم، با قیمت آن رابطه معکوس دارد.

هتل‌های ارزان اطراف حرم:

هتل جواد مشهد، هتل اترک و هتل ادریس، ازجمله هتل‌های خوب نزدیک به حرم هستند که قیمت مناسبی هم دارند.

هتل‌های لوکس اطراف حرم:

هتل الماس 1 و 2، هتل درویشی مشهد، هتل مدینه الرضا و هتل قصر طلایی مشهد نیز از جمله هتل‌های لوکس اطراف حرم هستند که امکانات لوکس و خدمات با کیفیتی دارند.

تور لحظه آخری مشهد از کرج

به دلیل کم بودن تعداد پروازهای مشهد از کرج، یافتن یک تور لحظه آخری مشهد در میان تورهای هوایی مشهد از کرج کمی دشوار است. اما تعداد قطارهای مسیر کرج مشهد آنقدر زیاد است که شما می‌توانید در تاریخ‌های غیر پیک و روزهای اول هفته تور لحظه اخری مشهد با قطار را بیابید.

تور ارزان مشهد از کرج

تور هوایی مشهد از کرج در زمان‌های محدودی انجام می‌شود. از این رو برای رزرو یک تور هوایی مشهد از کرج که ارزان هم باشد، تنها راه رزرو یک هتل ارزان قیمت است. اما در تور مشهد از کرج با قطار به خاطر وجود قطارهای متعدد به مقصد مشهد، می‌توانید تور مشهد از کرج ارزان قیمت برای روزهای جمعه شنبه و یکشنبه کمی ارزان‌تر هستند.

تورهای پیشنهادی