تور یزد

تور یزد

بهترین پکیج های سفر به یزد

  • مبدأ تمام تورها به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
  • امکان استفاده از گشت شهر یزد و ترانسفر در تمام تورها وجود دارد.
  • ما مدعی هستیم که متنوع‌ترین پکیج‌ها را با بهترین قیمت در ادامه به شما پیشنهاد داده‌ایم.

پیشنهادهای ویژه تور یزد

تور یزد محرم
تور زمینی یزد ویژه تاسوعا عاشورا

تاریخ رفت

از 22 تیر تا 29 تیر

اقامت

3 روز

5 روز

هتل

2 ستاره

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

از 2,500,000 تومان

اطلاعات تور

تور یزد
تور زمینی یزد ویژه عید قربان

تاریخ رفت

از 27 خرداد تا 28 خرداد

اقامت

1 روز

3 روز

5 روز

هتل

2 ستاره

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

از 2,810,000 تومان

اطلاعات تور

تور هوایی یزد ویژه تاسوعا و عاشورا

تاریخ رفت

از 22 تیر تا 29 تیر

اقامت

3 روز

4 روز

هتل

2 ستاره

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

از 5,100,000 تومان

اطلاعات تور

تور ترکیبی یزد اصفهان
تور ترکیبی یزد + اصفهان

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

5 روز

هتل

2 ستاره

3 ستاره

از 5,950,000 تومان

اطلاعات تور

لیست تورهای زمینی یزد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی یزد با قطار 6 تخته

3 روز خرداد ماه 1,950,000

تور زمینی یزد از اصفهان

3 روز خرداد ماه 1,950,000

تور زمینی یزد از مشهد

3 روز خرداد ماه 2,600,000

تور زمینی یزد ویژه عید قربان

1 روز از 27 خرداد تا 28 خرداد 2,810,000

تور زمینی یزد با قطار 4 تخته

4 روز خرداد ماه 2,950,000

لیست تورهای هوایی یزد

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور ترکیبی یزد

4 روز خرداد ماه 4,100,000

تور هوایی یزد

3 روز خرداد ماه 4,350,000

لیست قیمت تور یزد بر اساس هتل‌های محبوب

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی یزد هتل سنتی مظفر

3 روز خرداد ماه 2,620,000

تور ترکیبی یزد هتل سنتی مظفر

3 روز خرداد ماه 3,720,000

تور یزد هتل سنتی مظفر (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه 3,850,000

تور زمینی یزد بوتیک هتل کتروا

3 روز خرداد ماه 3,900,000

تور یزد هتل داد (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه 4,200,000

تور ترکیبی یزد بوتیک هتل کتروا

3 روز خرداد ماه 4,800,000

تور یزد هتل صفائیه (زمینی و هوایی)

3 روز خرداد ماه 4,850,000

تور هوایی یزد هتل سنتی مظفر

3 روز خرداد ماه 5,320,000

تور زمینی یزد بوتیک هتل صفی خانی

3 روز خرداد ماه قطار 5,600,000

تور هوایی یزد بوتیک هتل کتروا

3 روز خرداد ماه 5,600,000

در مورد تور یزد چه می‌دانید؟

استفاده از تور بهترین روش برای سفر کردن است شاید به این دلیل که ما از چگونگی‌های سفر می‌رهاند. سوالاتی نظیر چطور برویم، با چه وسیله‌ای برویم، کجا بمانیم، چه بخوریم و غیره از دغدغه‌های اصلی یک سفر هستند. در نتیجه شما با انتخابی آگاهانه متناسب با سلیقه و نیازهایتان توری را تهیه می‌کنید و با خاطری آسوده به جنبه‌های دیگر سفر خود می‌پردازید. چنانچه تور یزد را در نظر دارید و می‌خواهید اولین شهر خشت خام دنیا را سیاحت کنید لازم است بدانید که تور یزد شامل چه خدماتی است. بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و محل اقامت، ترانسفر فرودگاهی، گشت‌های شهری و وعده‌های غذایی همه از خدمات و پکیج تور یزد هستند که مطابق با شرایط، بودجه و سلیقه مسافران تنظیم می شود.

تورهای یزد با اطلاعات کامل و قیمت‌ها

1. تور هوایی یزد

از آنجائیکه امروزه عادت کرده‌ایم به همه چیز سرعت ببخشیم این مسأله در مسافرت هایمان هم صدق می‌کند و زود به مقصد رسیدن برای کسانی که از گزینه هواپیما برای سفرهایشان استفاده می‌کنند به اهمیت این موضوع بر می‌گردد. اگر قصد دارید در تور یزد با هواپیما سفر کنید فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد پذیرای شما خواهد بود.

2. تور زمینی یزد

برای تور زمینی یزد شما سه گزینه دارید که شامل قطار، اتوبوس و خودروی شخصی می‌باشد که تهیه بلیط رفت و برگشت قطار از خدمات آژانس‌های مسافرتی است و گاها هماهنگی بردن خودرو شخصی مسافران با قطار به درخواست خود مسافران. برای عده‌ای سفر باقطار جزء بخش خاطره انگیز و به یاد ماندنی سفرشان محسوب می‌شود چرا که کوپه‌های قطار به آنها این فرصت را می‌دهد که با دوستان یا خانواده به گفتگو و دیدن مناظر پشت شیشه‌ها بنشینید. اگر چه راحتی و امکانات قطار را هم نمی‌توان نادیده گرفت. برای تور یزد با قطار شما 5 الی 6 ساعت را از تهران تا راه آهن شهر یزد طی خواهید کرد و قطارهای اتوبوسی 6 تخته پردیس و قطارهای 4 تخته در این مسیر فعالیت می‌کنند.

3. تور نوروزی یزد

شهر یزد در ایام نوروز یکی از شهرهای پر گردشگر ایران است و این به دلیل آب و هوای معتدل یزد در این ایام از سال می باشد و از آنجایی که قیمت بلیط‌ها و مراکز اقامتی در این ایام به میزان محسوسی افزایش پیدا می‌کند. پیشنهاد نهال‌گشت به شما این است که هر چه زودتر برای تهیه تور یزد اقدام کنید چرا که این قیمت‌ها در روزهای پایانی سال به اوج خود می‌رسند و تا 50 درصد افزایش قیمت دارند و توقع یک سفر با هزینه‌های مناسب و مقرون به صرفه را بعید می‌کند.

شروع اعلام پیش فروش بلیط‌های نوروزی

از یک الی دو ماه مانده به ایام نوروز پیش فروش بلیط قطارها و هواپیماها اعلام می‌شود که به لحاظ قیمت بهترین زمان برای بستن قرارداد تور یزد است.

4. تور ارزان یزد

اگر می‌خواهید تور ارزان یزد را با همان کیفیت مطلوب یک تور عادی تهیه کنید باید آگاهی‌تان را نسبت به مسائل و موارد سفرتان بیشتر کنید و اولین آگاهی مقایسه است، مقایسه گزینه‌هایی که در سفر وجود دارد از وسیله سفر گرفته تا محل اقامت و حتی روزهای سال چه وسیله‌ای ارزانتر و به صرفه‌تر است:

بلیط قطار معمولا ارزانتر از بلیط هواپیماست و مدام در حال افزایش قیمت نیست و شرایط کنسلی راحت‌تری هم دارد در مقایسه با هواپیما. البته با چند درصدی جریمه که شامل مسافران می‌شود.

تقویم را ورق بزنید

در ایام امتحانات دانش آموزان و اوایل مهر و نیز تابستان می‌توانید تور یزد را ارزان رزرو کنید. اما در ایام خاصی از سال مثل روزهای نوروز و تعطیلات، خبری از تور ارزان یزد نیست.

سوئیت به جای هتل:

برای اقامت مخصوصا اگر تعداد خانواده شما زیاد است گزینه هتل را حذف کنید یا از هتل‌های 2 یا 3 ستاره استفاده کنید. هتل آپارتمان‌ها و سوئیت‌ها قیمت‌های مناسب‌تری دارند همچنین وجود آشپزخانه در آن‌ها یک مزیت به حساب می‌آید تا هزینه خورد و خوراک را پائین‌تر بیاورید.

گشت‌ها را گروهی بروید

به خاطر تعدد مکان‌های گردشگری در همه شهرها به صرفه‌تر است که گشت‌ها را گروهی بروید.

وعده صبحانه هتل را دریابید

در هتل‌های یزد تنها وعده صبحانه روی رزرو اتاق محاصبه شده و ارائه می‌شود. وعده‌های نهار و شام هتل را هم بهتر است درخواست نکنید چرا که ناهار و شام هتل معمولا خیلی به‌صرفه نمی‌باشند. در ثانی سر ساعت‌های مشخصی سرو می‌شود که ممکن است نتوانید خودتان را در آن زمان به هتل برسانید.

5. ساعت ورود و خروج هتل را جدی بگیرید

در تمام مکان‌های اقامتی از جمله هتل‌ها ساعت ورود و تحویل اتاق به مسافران جدید ساعت 2 بعدازظهر و ساعت خروج از هتل 12 ظهر می‌باشد. پس بهتر است ساعت رزرو بلیط قطار یا هواپیما را طوری تنظیم کنید که هنگام تحویل هتل آنجا باشید بعد از تحویل هتل بتوانید مستقیم به فرودگاه یا راه آهن بروید. چون در غیر این صورت زمان زیادی را به همراه چمدان‌ها و وسیله‌های سفر به معطلی می گذرانید و این مسأله برایتان آزار دهنده خواهد بود. بنابراین این نکته را در تهیه تور یزد در نظر داشته باشید.

6. یزد، رکورد دار هتل‌های سنتی

شما چهار گزینه برای محل اقامت دارید که می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط‌تان یکی از این موارد را برای تور یزد انتخاب کنید:

هتل: هتل‌ها بر اساس کیفیتی که دارند درجه‌بندی می‌شوند و ستاره دریافت می‌کنند بنابر این نوع خدمات بین هتل‌های دو و سه ستاره تا 4 و 5 ستاره بسیار متفاوت است. از طرفی لذت سفر به یک شهر تاریخی مانند یزد با اقامت در هتل‌های سنتی دو چندان می شود. پیشنهاد ما نیز اقامت در هتل‌های سنتی است. زیرا حال و هوای روزگاران قدیم داشته در هر شهری وجود ندارند.

هتل آپارتمان: هتل آپارتمان نسبت به هتل‌ها فضای بزرگتری دارند همچنین تعداد اتاق هایشان بیشتر است و مهم‌تر آنکه دارای آشپزخانه است که خود می‌تواند تداعی کننده خانه خودتان با همان امکانات و راحتی باشد. هتل آپارتمان‌های 3 ستاره با هتل‌های 5 ستاره برابری می‌کنند. از معروف‌ترین هتل آپارتمان‌های یزد می‌توان به هتل آپارتمان اطلس، هتل آپارتمان رادینا و هتل آپارتمان الزهرا یزد اشاره کرد.

سوئیت: سوئیت‌ها در واقع مانند خانه یک محل اقامت تمیزی برای خوابیدن است اما امکانات خاصی ندارند. سوئیت‌ها برای خانواده‌های پر جمعیت گزینه خوبی محسوب می‌شود. 

اقامتگاه‌های بوم گردی: ماشینی بودن همه چیز باعث شده حس آرامش از انسان گرفته شود در این بین اقامت گاه‌های بوم گردی تور یزد که در واقع یک تیر و دو نشان است. هم جایی برای اقامت و هم بنایی تاریخی و گردشی به حساب می‌آید و می‌تواند زندگی به سبک سنتی را برای گردشگران فراهم کند. این مکان‌ها برگ‌هایی از کتاب تاریخ می‌مانند که شهر یزد به دلیل قدمت زیادش از تنوع بالایی در این زمینه برخوردار است. از جمله اقامتگاه بوم گردی در تور یزد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شبستان اردکان
  • باران یزد 
  • جنگل یزد 
  • خواجه خضر یزد 

7. روزهای پائیز با کویر نوردی و شب‌های پائیز با رصد ستارگان در تور یزد

شهر کویری یزد تابستان‌های طولانی و بسیار گرم و زمستان‌های سرد دارد و معمولا این ایام خلوت‌ترین روزهای یزد محسوب می‌شود. اما برای تور یزد بهترین زمان سفر از اوایل اسفند تا اواخر اردیبهشت می‌تواند باشد. در این ایام هوا کاملا معتدل است. فصل پائیز نیز بهترین زمان برای تورهای کویر نوردی، رصد ستارگان و آفرودهای کویری استو زیرا نه از گرمای طاقت فرسای کویر خبری هست و نه از زمستان خشک و خشن آن.

8. از بلندای بادگیرها تا قلب قنات‌ها

شهر یزد مجموعه‌ای است از برترین‌ها

بلندترین بادگیرها، بلندترین مناره جهان قدیمی ترین مسجد ایران، قدیمی‌ترین میدان ساعت در یزد قرار دارند. بیشترین دخمه‌ها و مسن‌ترین درخت جهان که سروی است چهار هزار ساله، همه در شهر یزد هستند.قدیمی‌ترین و طولانی‌ترین قنات‌ها نیز به دست مردم یزد حفر شده‌اند. باغ دولت آباد، آتشکده زرتشتیان، مسجد جامع یزد و جاذبه‌های بیشمار دیگری در یزد وجود دارد که شما در این سفر شاید فرصت بازدید از همه آن‌ها را نداشته باشید.

از نفیس‌ترین ترمه‌ها گرفته تا کاشی و سرامیک و شمه و چادر شب در این بین از خوردن کیک یزدی و آش شولی و قطار و حاجی بادام هم که نمی‌توان گذشت.

اگر به آفرود علاقه دارید یا دوست دارید یکبار تماشای ستاره‌های شب کویر را تجربه کنید، در تور یزد از کویر نوردی را هم تجربه کنید. زیرا شهر یزد را عروس کویر می‌نامند. 

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)