تور امارات

تور امارات

بهترین تورهای امارات متحده عربی متناسب با هر سلیقه‌ای اینجاست.

  • مبدأ تمام تورهای امارات به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.

تورهای آفر امارات ویژه نهال‌گشت

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 4 روزه دبی با پرواز ایرعربیا

4 روز اسفند ماه ایر عربیا 16,590,000

تور 4 روزه دبی با پرواز ایران ایرتور

4 روز اسفند ماه ایران ایرتور 17,500,000

تور دبی 7 شب و 8 روز

8 روز اسفند ماه – فروردین ماه ایران ایرتور 26,470,000

لیست تورهای نوروزی امارات

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 6 روزه دبی با ایران‌ ایرتور ویژه نوروز

6 روز نوروزایران ایرتور 21,020,000

تور 5 روزه دبی با ایران ایرتور ویژه نوروز

5 روز نوروزایران ایرتور 22,190,000

تور 6 روزه دبی با ماهان ویژه نوروز

6 روز نوروزماهان 36,700,000

لیست قیمت تور امارات بر اساس هتل‌‌های محبوب

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور دبی هتل ارکید

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 19,470,000

تور دبی هتل‌های 4 ستاره محبوب

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 21,130,000

تور دبی هتل‌های 5 ستاره محبوب

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 23,680,000

تور دبی هتل نووتل البرشا

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 24,420,000

تور دبی هتل جوورا دبی

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 25,800,000

تور دبی هتل الافت کریک

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 26,630,000

تور از دبی هتل رز ریحان بای روتانا

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 28,000,000

تور دبی هتل 25 وان سنترال

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 42,280,000

تور دبی هتل آتلانتیس پالم دبی

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه 57,140,000

لیست قیمت تور امارات بر اساس مبدا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور دبی از شیراز با پرواز ایران ایر

5 روز اسفند ماه – فروردین ماه ایران ایر 20,010,000

تور دبی از مشهد با پرواز فلای دبی

4 روز اسفند ماه – فروردین ماه فلای‌دبی 20,130,000

تور دبی از شیراز – فلای دبی

6 روز اسفند ماه – فروردین ماه فلای‌دبی 22,780,000

تور دبی از مشهد با ایران ایرتور

8 روز اسفند ماه – فروردین ماه ایران ایرتور 25,020,000

بیشترین درخواست تور امارات برای شهر دبی می‌باشد. چرا که این شهر دارای امکانات تفریحی و گردشگری زیادی می‌باشد و همچنین اکثر امور مربوط انگشت نگاری ویزای کشورهای مختلف نیز در این شهر انجام می‌شود. شما برای سفر به امارات حتما باید ویزا بگیرید. ویزای امارات برای مدت زمان 14 روز معتبر می‌باشد. با توجه به شرایط آب و هوایی کشور امارات، بهترین زمان سفر به این کشور پائیز و زمستان می‌باشد.

شرایط اخذ ویزای امارات؛ با قواعد و قوانین جالب!

ویزای امارات به صورت الکترونیکی و از طریق یک کفیل (آژانس هواپیمایی، یک شرکت و یا غیره) اقدام می‌شود. در حال حاضر تمامی ویزاهای دبی به صورت 14 روزه صادر می‌شود. هزینه درخواست ویزای امارات 275 درهم می‌باشد اما باید توجه داشته باشید که اکثرا ویزای دبی (با توجه به قوانین سفارت این کشور) در قالب تورهای گروهی اقدام می‌شود. برای درخواست ویزای امارات باید بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل، کپی پشت و روی کارت ملی، کپی از تمامی صفحات شناسنامه و فرم درخواست ویزای امارات به سفارت این کشور ارائه شود. حدودا در 3 روز کاری به درخواست ویزای امارات پاسخ داده می‌شود.

نکته مهم: دختران مجرد و زیر 18 سال به هیچ وجه نمی‌توانند تنهایی برای اخذ ویزای امارات اقدام کنند. برای درخواست ویزای امارات برای آقایان زیر 18 سال نیز حتما باید کپی کارت ملی و شناسنامه پدر و مادر ایشان ارائه شود.

نکته مهم: با توجه به شرایط ویزای امارات، امکان فروش تور امارات به افراد زیر 18 سال میسر نیست و همچنین تورهای امارات (با توجه به قوانین ویزای این کشور) برای مدت زمان کمتر از 6 روز امکان پذیر نمی‌باشد.

بهترین زمان سفر به امارات

در این قسمت، قصد داریم بهترین زمان سفر به امارات از لحاظ آب و هوا و هزینه‌ای را به شما اعلام کنیم تا در تصمیم گیری کمک شایانی به شما کرده باشیم!

بهترین زمان سفر به امارات از نظر آب و هوا؛ پائیز و زمستان!

با توجه به اینکه آب و هوای امارات گرم و خشک می‌باشد، قطعا فصول پائیز و زمستان بهترین زمان سفر به امارات می‌باشد. در این فصل شما آب و هوای معتدلی در امارات را تجربه می‌کنید، قیمت هتل‌ها تا حدودی افزایش یافته است و همچنین تعداد زیادی از گردشگران در کشور امارات می‌باشند.

بهترین زمان سفر به امارات از نظر هزینه‌ای؛ قطعا تابستان!

در این بازه زمانی آب و هوای امارات به شدت گرم و خشک می‌باشد و جمعیت گردشگران با کاهش چشمگیری روبرو می‌شود. در فصل تابستان جشنواره‌ها و رویداد‌های ورزشی متعددی برگزار می‌شود و هزینه‌های اقامت و تفریحات نیز به شدت کاهش می‌یابد!

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تورهای امارات؛ نگران نباشید!

با توجه به اینکه تورهای امارات عموما به صورت گروهی برگزار می‌شود، شما نیازی به پرداخت ضمانت نامه بانکی ندارید. اما اگر درخواست ویزای تک امارات را داشته باشید، حتما باید یک چک ضمانت در وجه آژانس هواپیمایی صادر کنید. مبلغ چک ضمانت برای هر نفر 10,000,000 تومان می‌باشد و تاریخ پرداخت آن باید برای 2 روز پس از بازگشت از امارات باشد.

خدمات تور امارات؛ مطابق انتظار شما!

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، خدمات کلی تور امارات می‌باشد و این خدمات ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات تور امارات عبارتند از:

  • اخذ ویزای امارات
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در هتل‌های 3، 4، 5 ستاره به همراه صبحانه (انتخاب هتل به عهده متقاضی می‌باشد)
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای محلی
  • تور لیدر فارسی زبان

قیمت تور امارات؛ هزینه تور امارات به چه شکل تعیین می‌شود؟

قیمت تور امارات به 3 پارامتر خطوط هوایی، هتل محل اقامت شما و نرخ روز درهم بستگی دارد. معمولا فقط 2 ایرلاین ماهان و ایران ایر به سمت دبی پرواز می‌کنند. هزینه هتل‌های امارات بر حسب درهم محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک باشد باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

قانون جدیدی در امارات با نام پرداخت مالیات هتل توسط گردشگران وضع شده است که طبق این قانون گردشگرانی که به امارات سفر می‌کنند، مالیات هتل را خودشان باید پرداخت کنند. نرخ مالیات هتل‌های امارات را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

درجه هتل مبلغ مالیات طریقه پرداخت
3 ستاره ★★★ 10 درهم شبی – اتاقی
4 ستاره ★★★★ 15 درهم شبی – اتاقی
5 ستاره ★★★★★ 20 درهم شبی – اتاقی

به طور مثال اگر در تور دبی به مدت 6 شب در یکی از اتاق‌های یک هتل 4 ستاره اقامت داشته باشید باید مبلغی معادل 90 درهم به ازای مالیات اقامت خود پرداخت کنید!

کیفیت هتل‌های امارات؛ فراتر از انتظار شما!

شما در هتل‌های امارات کیفیتی فراتر از انتظار را تجربه می‌کنید! در هتل‌های امارات کیفیت غذا، نظافت اتاق‌ها و کیفیت خدمات رسانی عالی است. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن توجه داشته باشید این است که هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و در صورتی که هتل شما در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

هزینه‌های روزانه در امارات؛ به طور میانگین 500 درهم هزینه دارید!

شما به طور میانگین، 500 درهم در امارات هزینه دارید! این هزینه‌ها شامل 150 درهم برای غذا، 287 درهم برای یک بطری آب، 57 درهم برای جابجایی در شهر، 56 درهم برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری و 64 درهم برای جابجایی در شهر هزینه دارید.

برای سفر اولی‌ها به امارات، پیشنهاد می‌کنیم گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی امارات، شما تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توان به راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها و شناخت اماکن توریستی و تفریحی اشاره کرد. در صورتی که فکر می‌کنید خودتان از پس این امور برمی‌آیید، پس بهتر است که انفرادی به امارات سفر کنید!

سوالات متداول تور امارات

در این قسمت، بیشترین سوالی که از کارشناسان گروه مسافرتی نهال‌گشت پرسیده می‌شود را، برای شما آماده کرده‌ایم.

1. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور امارات اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جواب ویزای امارات حدودا 3 روز کاری به طول می‌انجامد، بهتر است از هفت روز قبل از سفر برای خرید تور امارات اقدام کنید.

2. بهتر است چند شب در امارات اقامت داشته باشیم؟

با توجه به اینکه تورهای امارات برای کمتر از 6 روز در دسترس نیست، با توجه به هزینه‌ها بهتر است که بین 7 تا 10 روز در امارات اقامت داشته باشید.

3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه امارات در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه امارات به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور امارات و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور امارات شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور امارات شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

4. فاصله هوایی میان ایران و امارات چند ساعت است؟

شما از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه بین المللی شهر دبی، حدودا 2 ساعت در مسیر هستید.

5. تفاوت تورهای گروهی و انفرادی امارات در چیست؟

در تور گروهی امارات، ویزا به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت گروهی به همراه تور لیدر انجام می‌شود. اما در تور انفرادی، شما تور لیدر ندارید، ویزا به صورت انفرادی برای شما اقدام می‌شود و تمامی گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت انفرادی و توسط خودتان انجام می‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)