تور لبنان

تور لبنان

لیست تورهای لبنان خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور لبنان نهال گشت

شرایط اخذ ویزای لبنان

خبر خوب برای شما! اگر سفرتان با مقاصد گردشگری و تفریحی است و کمتر از 30 روز به طول می‌انجامد نیاز به اخذ ویزای لبنان ندارید! اما اگر سفرتان به هر دلیل بیش از 30 روز به طول می‌انجامد یا هدفی مثل تجارت، تحصیل یا اقامت دارید، یا فرودگاه مقصدتان فرودگاهی به غیر از فرودگاه رفیق حریری می‌باشد، باید قبل از سفر برای اخذ ویزای لبنان اقدام کنید.

شرایط اخذ ویزای لبنان (در صورتی که بیشتر از 30 روز اقامت دارید):

تمکن مالی جهت پرداخت هزینه های اقامت در لبنان
مدارک اثبات رزرو هتل
بلیط رفت و برگشت هواپیما
گواهی اشتغال به کار از سوی کارفرمای شما
عدم وجود هر مدرکی از سفر شما به اسرائیل در پاسپورت
تاریخ دقیقی که قصد ترک لبنان را دارید.

بهترین زمان سفر به لبنان

بهترین زمان سفر به لبنان از نظر هزینه‌ها و شلوغی گردشگران: در زمستان

زمستان‌های لبنان معتدل و دلپذیر، دارای روزهای نسبتا گرم و شب‌های خنک می‌باشد. از ازدحام جمعیت به دلیل پایان فصل توریستی کاسته شده و بسیار کم ازدحام‌تر از بهار و تابستان است. تفریحات و ورزش‌های زمستانی به لذت بخش بودن سفر به لبنان، در این زمان می‌افزاید. بارش‌های آسمانی اکثرا به شکل باران بوده، چرا که هوا چندان سرد نمی‌باشد. به دلیل کاهش تعداد گردشگران لبنان در فصل زمستان، هزینه‌ها تا حدود زیادی نیز کاهش می‌یابد. پس می‌توان گفت زمستان از بهترین زمان‌های سفر به لبنان است!

بهترین زمان سفر به لبنان از نظر آب و هوا: در بهار

بهار با خود هوایی مطبوع و چهره‌هایی خندان به همراه می‌آورد. می‌توانید کوه‌هایی پوشیده از برف را با غنچه‌های تازه شکفته و رنگارنگ در قابی از نگاهتان کنار هم ببینید. هوا در دل پذیرترین حالت خود قرار دارد و می‌توانید تمام روز به پیاده روی و دوچرخه سواری در طبیعت بپردازید. این فصل از مناسب ترین زمان‌های خرید تور لبنان است، اما باید به یاد داشته باشید که سایرین هم این خصوصیات را دوست دارند! پس لبنان در طول بهار، پر ازدحام است.

تور لبنان در تابستان چندان توصیه نمی‌شود!

تور لبنان در تابستان سرشار از سرگرمی و انرژیست! جشن‌های ساحلی، جشنواره‌های فرهنگی، گردشگری و طبیعت گردی هدایایی هستند که تابستان به ارمغان می‌آورد. آسمان‌ها همیشه صاف و هوا، گرم و دلپذیر است. اما گرما در میانه‌ی روز بیشتر می‌شود و گشت و گذار را برای گردشگران دشوار می‌سازد. به دلیل اینکه تابستان فصل تعطیلی است، بسیاری تابستان را برای سفر به لبنان انتخاب می‌کنند و لبنان در تابستان چندان هم کم گردشگر نیست، پس سفر به لبنان را در تابستان توصیه نمی‌کنیم.

خدمات تور لبنان

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفر فرودگاهی
 • راهنمای تور فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی مطابق با مدت زمان اقامت در لبنان
 • گشت شهری
 • صبحانه و ناهار

قیمت تور لبنان

در تعیین قیمت تور لبنان مواردی نظیر کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پروازی، ساعت پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز، تعداد گشت‌ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) و یا ترکیبی بودن تور لبنان موثر می‌باشد. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، تفریحگاه‌ها و غیره داشته باشند، قیمت‌شان بیشتر است. با انتخاب کلاس پروازی اکونومی، می‌توانید از هزینه‌های خود بکاهید و صرفه جویی کنید.

کیفیت هتل‌های لبنان

هتل‌های زیادی برای اقامت وجود دارد، با توجه به اینکه داشتن چشم انداز‌های نفس گیر، لوکس بودن هتل و امکانات آن، قیمت آن و به صرفه بودن، دسترسی و نزدیک بودن هتل به اماکن تفریحی یا فرودگاه برایتان اولویت باشد، هتل‌های متفاوتی با رنج قیمت گسترده ای قابل انتخاب می‌باشند. عموم گردشگران از نظافت، خدمات، گشت‌ها، کیفیت غذا و نوشیدنی، برخورد کارکنان و غیره راضی هستند. استخر، ماساژ، سونا، سولاریوم، باشگاه ورزشی، اتاق و وعده‌های غذایی مناسب کودکان (هزینه اضافی) و پذیرش 24 ساعته و غیره از خدمات رایج این هتل‌ها می‌باشد.

مخارج (روزانه، هفتگی، ماهانه) در تور لبنان

مخارج متوسط روزانه 124,000 پوند لبنان، مخارج متوسط هفتگی 870,000 پوند لبنان و مخارج متوسط ماهانه 3,730,000 پوند لبنان برای هر نفر وبه شکل متوسط برآورد شده است. و این مخارج روزانه شامل 61,000 پوند لبنان برای اقامت در هتل، 42,000 پوند لبنان برای غذا، 15,000 پوند لبنان برای وسایل نقلیه درون شهری و 42,000 پوند لبنان برای تفریح می‌باشد.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور اقدام کنم؟

  از بابت ویزا نگرانی ندارید، اما آژانس‌هایی که تور لبنان در ایران برگزار می‌کنند چندان زیاد نیستند و در چند ماه تعداد سفرها بیشتر می‌شود. این امر بسته به فصلی که قصد سفر دارید متغیر است. در تابستان و بهار تورهای بیشتر و در زمستان و پاییز تورهای کمتری برگزار می‌شود.

 • 2. فاصله‌ی هوایی ایران تا لبنان چقدر است و پرواز آن چه مدت به طول می‌انجامد؟

 • 3. چرا تورهای گروهی گران‌تر از تورهای انفرادی هستند؟

 • 4. چرا یک تور لبنان در آژانس‌های مخلتف قیمت‌های متفاوتی دارند؟