تور پاتایا

تور پاتایا

لیست تورهای پاتایا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 8 روزه پاتایا

8 روز اسفند ماه ماهان 38,600,000

تور بانکوک پاتایا

8 روز اسفند ماه ماهان 39,600,000

تور 10 روزه پاتایا ویژه نوروز

10 روز 27 اسفند فلای‌دبی 65,000,000

تور پاتایا ویژه نوروز

8 روز 24 و 29 اسفند – 2 و 7 و 9 فروردین ماهان 82,600,000

تور پاتایا بانکوک ویژه نوروز

8 روز 24 و 29 اسفند – 2 و 7 و 9 فروردین ماهان 84,000,000

تور 11 روزه پوکت – پاتایا ویژه نوروز

11 روز 6 فروردین سلام ایر 89,000,000

تور پاتایا – بانکوک – پوکت – مسقط ویژه نوروز

15 روز 5 فروردین سلام ایر 93,800,000

تور پاتایا از جمله تورهای نیمه سرد سال است زیرا پاتایا همانند دیگر شهرهای تایلند گرمسیری بوده و تابستان‌های گرم و شرجی دارد. اگر با گرمای هوا مشکلی ندارید، فصل تابستان زمان خوبی برای سفر به پاتایا است. چرا که در این زمان تعداد گردشگران کاهش می‌یابد. اما اگر آب و هوا برایتان مهم است، پیشنهاد می‌کنیم فصل‌های پائیز و زمستان به پاتایا سفر کنید. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که در فصل تابستان در پاتایا جشنواره‌های مختلفی با هدف جذب گردشگران برگزار می‌شود.

شرایط اخذ ویزای تایلند؛ راه سختی نخواهید داشت!

برای اخذ ویزای تایلند شما فقط به گردش حساب 1 ماهه خود نیاز دارید. تنها شرطی که برای اخذ ویزای تایلند وجود دارد این است که موجودی حساب شما در برگه گردش حساب برای هر نفر، باید بالای 5,000,000 تومان باشد. حتی در صورتی که در برگه گردش حساب این موجودی را نداشته باشید، می‌توانید با افزایش موجودی حساب‌تان، دوباره برای اخذ ویزای تایلند اقدام کنید. فرم تکمیل شده ویزای تایلند، گردش حساب 1 ماه اخیر، پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس 4×6، کپی کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه (بدون نیاز به ترجمه)، واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و بیمه مسافرتی از مدارک درخواست ویزای تایلند می‌باشد. حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست ویزای تایلند، جواب آن برای شما ارسال می‌شود.

خدمات تور پاتایا؛ همان چیزی که به دنبالش هستید!

خدمات تور پاتایا ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. اما خدمات زیر معمولا در تمامی تورهای پاتایا ارائه می‌شود:

  • اخذ ویزای تایلند
  • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل به همراه صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • ترانسفر بین شهری و از فرودگاه بانکوک
  • بیمه مسافرتی با توجه به تعداد روزهای اقامت
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی
  • سیم کارت اعتباری تایلند (در صورت نیاز)

قیمت تور پاتایا؛ هزینه تور پاتایا برچه اساسی از شما دریافت می‌شود؟

هزینه تور پاتایا بر اساس 2 پارامتر خطوط هواپیمایی و هتل محل اقامت تعیین می‌شود. در حال حاضر فقط ایرلاین ماهان مسافرین را از تهران به سمت پاتایا جابجا می‌کند. قیمت هتل‌های پاتایا نیز بر اساس دلار و یورو محاسبه میشود. نکته مهمی که در انتخاب هتل باید در نظر داشته باشید این است که هرچه هتل شما به مرکز شهر پاتایا نزدیک تر باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما به حومه شهر نزدیک باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. نرخ پکیج‌های پاتایا براساس تعداد شب های اقامت، ترکیبی بودن با دیگر شهرها، زمان سفر و هتل محل اقامت متفاوت است و شما هزینه‌های تور پاتایا را می‌توانید در پکیج های بالا مشاهده کنید.

هزینه‌های روزانه در شهر پاتایا؛ به طور میانگین 2,200 بات تایلند!

شما به طور میانگین برای هر وعده غذایی 475 بات، بلیط اماکن تفریحی و گردشگری 543 بات، جابجایی داخل شهر 375 بات، یک بطری آب 51 بات و برای سرقت و دزدی نیز 1,070 بات در نظر بگیرید! در حال حاضر که این مطلب را می‌خوانید هر بات تایلند 420 ریال می‌باشد!

کیفیت هتل‌های پاتایا؛ 100% راضی برمی‌گردید!

قبل از هرچیز از کارگزار خود بخواهید که عکس‌های هتل محل اقامت را برای شما ارسال کنند. معمولا هتل‌های پاتایا فقط دارای صبحانه می‌باشد. نکته مهمی که در انتخاب هتل به شما گوشزد کردیم، این است که موقعیت مکانی هتل را در نظر بگیرید. معمولا اگر هتل را در حومه شهر پاتایا (لزومی به رزرو هتل در خارج از شهر نیست و منظور از حومه، دور بودن از مرکز شهر می‌باشد) رزرو کنید، با احتساب هزینه‌های رفت و آمد، به صرفه‌تر از رزرو هتل در مرکز شهر می‌باشد.

سوالات متداول تور پاتایا

در این قسمت، بیشترین سوالاتی که در مورد تور پاتایا از کارشناسان گروه مسافرتی نهال‌گشت پرسیده می‌شود را، برای شما ارائه کرده‌ایم:

1. فاصله هوایی بین ایران و پاتایا چقدر می‌باشد؟

قبل از هرچیز، این نکته را باید بدانید که تمامی پرواز از ایران به فرودگاه شهر بانکوک انجام می‌شود و از آنجا شما با اتوبوس به پاتایا سفر می‌کنید. حدودا از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه شهر بانکوک 10 ساعت در مسیر هستید.

2. چه مدت قبل از سفر برای خرید تور پاتایا اقدام کنیم؟

حدودا 10 تا 15 روز قبل از سفر به پاتایا برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت زمان 7 روز کاری برای اخذ ویزای تایلند در نظر گرفته شده است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)