تور مسکو

تور مسکو

لیست تورهای مسکو

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور مسکو از تهران با پرواز ماهان

4 روز اسفند ماه ماهان 28,800,000+65$

تور 7 روزه مسکو و سنت‌ پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه ایرفلوت 44,990,000+70$

تور 7 روزه مسکو سنت پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 47,300,000

تور مسکو سنت پترزبورگ با نوردویند ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 48,400,000

تور سنت پترزبورگ مسکو با ماهان ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه ماهان 54,990,000

لیست تورهای نوروزی مسکو

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 7 روزه مسکو و سنت‌ پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه ایرفلوت 44,990,000+70$

تور 7 روزه مسکو سنت پتربورگ ویژه نوروز

7 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 47,300,000

تور مسکو سنت پترزبورگ با نوردویند ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه نوردویند ایرلاینز 48,400,000

تور سنت پترزبورگ مسکو با ماهان ویژه نوروز

8 روز فروردین ماه ماهان 54,990,000

برای سفر به مسکو، از قبل باید برای اخذ ویزا اقدام کنید. ویزای روسیه به صورت لیبل در پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود و برای 30 روز معتبر است. بهترین زمان سفر به مسکو، از اوایل خردادماه تا اواسط شهریور ماه می‌باشد اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که بسته به سلیقه شما، هر 4 فصل سال می تواند بهترین زمان سفر به مسکو باشد. تورهای مسکو به صورت گروهی و انفرادی برگزار می‌شود. در مورد هتل‌های محل اقامت در مسکو دغدغه نداشته باشید؛ چرا که بهترین هتل‌های دنیا را می‌توانید در مسکو پیدا کنید!

شرایط اخذ ویزای روسیه؛ سخت‌گیری در کار نیست!

برای اخذ ویزای روسیه راه سختی در پیش ندارید. بلیط قطعی رفت و برگشت هواپیما، رزرو قطعی هتل محل اقامت، 2 قطعه عکس 3×4، فرم تکمیل شده اطلاعات شخصی متقاضی و پاسپورت به همراه 7 ماه اعتبار از مدارک درخواست ویزای روسیه می‌باشد. حدودا در مدت زمان 7 روز کاری به درخواست ویزای روسیه پاسخ داده می‌شود و این ویزا به صورت لیبل در پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود. ویزاهای روسیه برای 30 روز پس از تاریخ صدور معتبر می‌باشند. شما برای درخواست ویزای تور گروهی روسیه باید 120 دلار  و به صورت انفرادی 130 دلار به سفارت پرداخت کنید.

بهترین زمان سفر به مسکو؛ هر فصل، مختص یک گروه از گردشگران!

اگر با جمعیت زیاد گردشگران مشکلی ندارید و آب و هوای معتدل اولویت اول شماست، بهتر از اوایل خرداد ماه تا اواسط شهریور ماه به مسکو سفر کنید. اما اگر عاشق تفریحات زمستانی و سرما هستید، حتما در پائیز و زمستان به مسکو سفر کنید! تورهای مسکو در تمامی فصول سال یک بازه قیمتی مشخص دارند و هزینه‌های آن تفاوت چندانی ندارد.

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تورهای مسکو؛ لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست!

ضمانت نامه‌های تورهای روسیه از سوی آژانس‌های مسافرتی و با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان دریافت می‌شود. با توجه به اینکه کشور روسیه دارای شرایط پناهندگی نیست، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست.

خدمات تور مسکو؛ در تورهای مسکو چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات متداول تورهای مسکو می‌باشد و ممکن است این خدمات در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تورهای مسکو به ترتیب زیر می‌باشد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل (به انتخاب متقاضی و به همراه صبحانه)
  • گشت شهری
  • بیمه مسافرتی (مطابق با مدت زمان اقامت در مسکو)
  • ترانسفر بین شهری
  • ترانسفر فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی

هزینه تور مسکو، نحوه تعیین قیمت تورهای مسکو به چه شکل است؟

قیمت تور مسکو به 3 پارامتر هتل محل اقامت، پرواز رفت و برگشت و هزینه ویزای روسیه بستگی دارد. 3 ایرلاین نوردویند، ماهان و ایرفلوت از تهران به سمت مسکو پرواز می‌کنند که تقریبا در یک رنج قیمتی قرار دارند. هزینه هتل‌های شهر مسکو نیز به دلار پرداخت می‌شود. قبل از خرید تور مسکو، خدمات هتل و خدمات تور را به طور کامل با هزینه‌ای که باید برای آن پرداخت کنید، بررسی کنید!

کیفیت هتل‌های مسکو؛ تقریبا کمیاب!

هتل‌های مسکو بهترین کیفیت و بی نظیر ترین خدمات رو در بین هتل‌های آسیایی و اروپایی دارند. کیفیت هتل‌های 3 ستاره مسکو را می‌توانید با بعضی از هتل‌های 5 ستاره در کشورهای دیگر مقایسه کنید! نکته مهمی که در انتخاب هتل باید به آن دقت داشته باشید، موقعیت مکانی هتل محل اقامت شما می‌باشد. هرچی هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. Radisson blu و hilton moscow از بهترین هتل‌های شهر مسکو می‌باشند.

هزینه‌های روزانه در مسکو؛ روزانه 3,500 روپل هزینه دارید!

واحد پولی کشور روسیه، روبل می‌باشد. اما اگر به هردلیلی نتوانستید این پول را تهیه کنید، می‌توانید دلار همراه خود ببرید! به طور میانگین شما برای یک وعده غذایی 850 روبل، برای یک بطری آب 60 روبل، برای بلیط اماکن تفریحی و گردشگری 100 روبل، جابجایی در شهر 230 روبل و جابجایی بین شهرهای روسیه باید 2,300 روبل هزینه کنید!

هر روبل روسیه قیمتی بین 200 تا 250 تومان دارد.

سفر اولی‌‌های روسیه؛ تور گروهی مختص خود شماست!

معمولا تورهای مسکو به صورت گروهی برگزار می‌شود. این موضوع برای سفر اولی‌های مسکو بسیار با اهمیت می‌باشد. چرا که در تورهای گروهی مسکو، تور لیدر حضور دارد. از مزایای حضور تور لیدر می‌توانیم به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی برای جابجایی در شهر، راهنمای در پرداخت هزینه‌ها و آشنایی با مراکز تفریحی و گردشگری در مسکو اشاره کنیم.

سوالات متداول تورهای مسکو:

در ادامه رایج ترین سوالاتی که متقاضیان تور مسکو از ما می‌پرسند را، برای شما آماده کرده‌ایم:

1. چه مدت قبل از سفر به مسکو برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه جواب ویزای روسیه حدودا 7 روز کاری به طول می‌انجامد، بهتر است 15 روز قبل از سفر به مسکو برای خرید تور اقدام کنید.

2. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه مسکو در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه مسکو به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور مسکو و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور مسکو شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور مسکو شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

3. فاصله هوایی بین تهران تا مسکو چقدر است؟

شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا فرودگاه شرمیتوو مسکو حدودا 3 ساعت در مسیر هستید. ایرلاین‌های ماهان، ایرفلوت و نوردویند از ایران به سمت مسکو پرواز مستقیم دارند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)