تور باکو

تور باکو

بهترین تورهای باکو متناسب با هر سلیقه‌ای اینجاست.
33143 026

لیست تورهای باکو

در حال حاضر، ظرفیت تمام تورها تکمیل است یا توری با این مشخصات وجود ندارد.

در ایام نوروز به باکو سفر کنید

ایام نوروز، به دلیل مشترک بودن مراسمات نوروز ایران و آذربایجان، بهترین زمان سفر به باکو می‌باشد. لحظه تحویل سال در باکو به شدت دیدنی است که این فرصت استثنایی را نباید از دست داد. اما کل ماجرا این نیست. هزینه‌ها در باکو به دلیل استقبال مسافران، با کاهش چشم گیری همراه می‌شود.

با هواپیما، اتوبوس و خودروی شخصی به باکو سفر کنید

سفر به باکو با اتوبوس، این امکان را به شما می‌دهد تا از مناظر و طبیعت زیبای این مسیر لذت ببرید. سفر به باکو با اتوبوس هزینه کمتری نسبت به هواپیما و ماشین شخصی برای شما دارد. سفر با هواپیما به سمت باکو، مختص افرادی است که می‌خواهند زمان را از دست ندهند و یا تحمل نشستن طولانی مدت را ندارند. با خودروی شخصی خود، سفری عالی اما پر هزینه‌ای را خواهید داشت. برای سفر به باکو با خودروی شخصی، هزینه‌هایی مانند کاپوتاژ (پلاک کردن)، بیمه‌نامه در کشور آذربایجان، جریمه‌های بی‌مورد در این کشور و هزینه‌های بنزین به سفر شما اضافه خواهد شد.

با خودتان بین 200 تا 300 دلار پول به همراه داشته باشید

تومان، در باکو به سختی تبدیل می‌شود و برای تبدیل آن به دلار و یا مانات، کارمزد زیادی کسر می‌شود. دلار به راحتی در باکو تبدیل می‌شود و حتی می‌توانید با همان هم خرید کنید. از دیگر مزیت‌های همراه داشتن دلار در باکو این است که دلار در صرافی‌ها تهران به آسانی یافت می‌شود و برای خرید آن با مشکلی رو به رو نخواهید بود. مانات در صرافی‌های باکو یافت نمی‌شود و در تهران نیز به سختی یافت می‌شود.

تور باکو را با هتل 3 ستاره بخرید

هتل‌های 3 ستاره باکو، کلیه خدمات هتل‌های 4 و 5 ستاره این شهر را ارائه می‌کنند، اما با هزینه‌ای کمتر. تنها مزیت هتل‌های 4 یا 5 ستاره باکو نسبت به هتل‌های 3 ستاره آن، داشتن استخر، حمام ترکی و جکوزی می‌باشد که شما زمانی برای استفاده از آن‌ها ندارید. چرا که شما باید انتخاب کنید یا از خدمات هتل استفاده کنید و یا به گردش در شهر زیبای باکو بپردازید.

تور باکو را گروهی تجربه کنید

اگر بار اول است که به باکو سفر می‌کنید، حتما تور گروهی را تجربه کنید. شما در تور گروهی باکو، تور لیدر و یا راهنمای تور دارید. گشت و گذار در مناطقی که شناختی از آن‌ها ندارید، سفر به نقاطی که تنها نمی‌توانید به آن جا سفر کنید، کنترل هزینه‌های سفر و حمل و نقل در باکو از مزیت‌های حضور تور لیدر در تور باکو می‌باشد.

هواپیمای بوتا، بهترین خط هوایی ایران – آذربایجان

هواپیمایی بوتا آذربایجان، به دلیل استفاده از به روز ترین هواپیما‌های بوئینگ، بهترین خط هوایی ایران – آذربایجان می‌باشد. بلیط این خط هواپیمایی را فقط در دفتر بوتا در فرودگاه امام خمینی می‌توانید تهیه کنید.

هتل‌های قابل قبول باکو از نظر کیفیت

برخورد عالی کارکنان آموزش دیده هتل، تمیزی و ویژگی‌های عالی اتاق‌های هتل‌ها، اینترنت رایگان، فضای زیبا و دیدنی هتل، محل قرارگیری هتل‌ها در باکو، کیفیت بسیار خوب غذای هتل‌ها و برنامه حمایتی از مسافران ویژگی‌هایی است که هرگونه مسافری را از باکو با رضایت کامل به سمت منزل خود هدایت می‌کند.

سعی کنید بین ساعت 12 تا 2 ظهر به باکو برسید

ساعت تحویل اتاق در باکو (مثل تمامی هتل‌ها) ساعت 2 ظهر می‌باشد. علاوه بر اینکه به محض رسیدن اتاق خود را تحویل می‌گیرید، می‌توانید از مناظر دیدنی این شهر هم در طول مسیر لذت ببرید.

در سفر به باکو، دیدن این اماکن را از دست ندهید

پارک بالای کوه، آتشگاه، قیز قله سی، برج‌های 3 قلوی آتش، کاخ شیروان شاه، ایچری شهر، زو پارک و میدان پرچم اماکنی است که در سفر به باکو حتما باید به آن‌ها سر بزنید.

مخصوص دوست داران شکم!

شکم دوستان عزیز، تیکه کباب، دانا باستیرما، لوله کباب، شاه پلو، دووشیره و خوراک قطاب باکو را به هیچ عنوان از دست ندهید. میانگین هزینه‌ی هر پرس غذا در باکو، بین 10 تا 20 مانات آذربایجان متفاوت است.

نکات سفر به باکو

  • در سفر به باکو، می‌توانید ابه زیارت امام زاده بی بی هیبت (دختر گرامی امام موسی کاظم) هم بروید.
  • حتما در ایام نوروز لباس گرم همراه خود داشته باشید.
  • مقدار بیشتر از هزینه سفر و برای شرایط اضطراری پول (به دلار) همراه خود داشته باشید.
  • اگر داروی خاصی استفاده می‌کنید، حتما نسخه آن را (به لاتین، چرا که بعضی از نسخ لاتین نیستند) همراه خود داشته باشید.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها