تورهای فرانسه

تور فرانسه

لیست تورهای فرانسه – هفتگی

لیست تورهای فرانسه

تور فرانسه
تور 7 روزه فرانسه

تاریخ رفت

7 دی

14 و 18 بهمن

اقامت

7 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 1,690 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

پیشنهاد ویژه

نهال‌گشت

تور 9 روزه فرانسه + پرتغال

تاریخ رفت

9 و 10 مهر

اقامت

9 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 1,890 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه
تور 9 روزه فرانسه + اسپانیا

تاریخ رفت

25 آذر

اقامت

9 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 2,150 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور ایتالیا فرانسه
تور 9 روزه فرانسه + ایتالیا

تاریخ رفت

2 دی

اقامت

9 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 2,150 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور ایتالیا
تور 9 روزه فرانسه + هلند + آلمان

تاریخ رفت

14 بهمن

اقامت

9 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 2,190 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه و کارهایی که باید انجام دهید

این کشور اروپایی برای فرهنگ، غذا، مد و تجارت شناخته شده است. تورهای فرانسه به صورت ترکیبی یا انفرادی اجرا می شود. برای سفر به فرانسه شما نیاز به ویزای فرانسه دارید. مهم‌ترین دغدغه مسافران فرانسه، اخذ ویزای این کشور است. ما در هلدینگ نهال‌گشت، این مشکل را تا حد بالایی رفع کرده‌ایم:

1. شرایط ویزای فرانسه

برای ویزای توریستی فرانسه، شما باید وقت سفارت تعیین کنید. ویزای فرانسه مصاحبه ندارد و شما فقط باید برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به دفتر کارگزاری VFS GLOBAL مراجعه کنید. برای ویزای توریستی فرانسه، باید بین 1 تا 3 ماه قبل از تاریخ سفر اقدام کنید. جواب ویزای فرانسه توریستی، 21 روز کاری بعد به شما اعلام می‌شود. ویزای فرانسه را با تضمین پرداخت هزینه از ویزالند دریافت کنید.

2. بهترین زمان سفر به فرانسه

بهترین زمان سفر به پاریس در بهار و پاییز می‌باشد. در این فصول آب و هوا معتدل می‌باشد. اما در بهار ممکن است جمیعت زیادی از گردشگران در فرانسه وجود داشته باشد. همچنین نرخ پروازها و نرخ هتل‌ها در بهار کمی گران‌تر از سایر فصول است. پاییز نیز هوا در فرانسه کمی سرد می‌شود به همین علت جمعیت کمتری در شهرها وجود دارند. اگر قصد سفر به فرانسه در تابستان را دارید باید انتظار جمعیت زیادی از گردشگران را داشته باشید. فرانسه معمولا در دو هفته‌ی آخر ماه آگوست، هنگامی که کل کشور برای تعطیلات به سواحل و حومه‌ی شهر می‌روند، خلوت می‌شود. فرانسه دارای آب و هوای معتدل با زمستان‌های خفیف است. تابستان‌های فرانسه بسیار گرم و خشک می‌باشد بنابراین سفر در این فصل خیلی مناسب نمی‌باشد.

3. مبلغ ضمانت نامه برای تور فرانسه

مبلغ ضمانت بازگشت از فرانسه، بسته به شرایط مسافر از سوی آژانس‌های مسافرتی اعلام می‌شود مبلغ ضمانت‎نامه برای تور فرانسه از 400 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط مسافر و اینکه مجرد است یا متاهل تا 1 میلیارد تومان متغیر است. ضمانت بازگشت از سفر، به صورت ضمانت نامه بانکی و یا چک رمز دار در وجه آژانس مسافرتی صادر می‌شود و تاریخ پرداخت آن، باید برای 2 روز پس از پایان تور پاریس باشد.

4. خدمات تور فرانسه

  • ترانسفر فرودگاهی
  • ویزای فرانسه
  • رزرو هتل
  • بلیط رفت و برگشت
  • گشت شهری
  • تورلیدر فارسی زبان
  • بیمه‌ی مسافرتی با سقف پوشش 30 هزار یورویی

هم چنین بعضی از تورها خدماتی اضافه مانند راهنمای محلی، پرداخت عوارض خروج از کشور و غیره به مسافران می‌دهند.

5. کیفیت هتل‌های فرانسه

هتل‌های فرانسه از نظر راحتی، امکانات رفاهی و کیفیت خدمات در سطح قابل قبولی هستند. بیشتر هتل‌‎های فرانسه فقط شامل اتاق و صبحانه هستند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی اضافه‌تر شام یا ناهار هم داشته ‌باشید. هتل‌های پاریس معمولا بسیار گران هستند اما قیمت هتل‎های دیگر شهرهای فرانسه ارزان‌تر می‌باشد. همچنین هتل‌های نزدیک به مرکز شهر گران می‌باشند. می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌های خود هتل‌های حومه‌ی شهر را انتخاب کنید.

6. قیمت تور فرانسه

قیمت تور فرانسه شامل هزینه‌ی ویزا، پرواز و هتل می‌باشد. قیمت ویزای فرانسه 1 میلیون تومان می‌باشد. هزینه‌ی پرواز هم با توجه به زمان سفر از 3 میلیون تا 8 میلیون متغیر است. کم‎ترین نرخ هتل‌های فرانسه از 1 میلیون شروع می‌شود و تا 4 میلیون نیز وجود دارد.

7. هزینه‌ی روزانه در فرانسه

هزینه‌ی روزانه در فرانسه بستگی به شهری که می‌خواهید بازدید کنید دارد. اما به طور میانگین شما 15 یورو برای جاذبه‌های طبیعی، 28 یورو برای غذا، 5 یورو برای حمل و نقل در پاریس و 32 یورو برای اقامت هزینه خواهید داشت.

سوالات متداول تور فرانسه

1. چه مدت قبل از تور فرانسه برای خرید باید اقدام کنیم؟

بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به فرانسه باید برای خرید تور اقدام کنید. با توجه به این که برای سفر به فرانسه نیازمند ویزا هستید 21 روز کاری یا حتی بیشتر برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

2. در تور فرانسه فقط از شهرهای مشخص شده می‌توان بازدید کرد؟

بله. در زمان ورود به فرانسه تورلیدر پاسپورت‌تان ار از شما می‌گیرد و شما نمی‌توانید از شهر دیگری بازدید کنید. اگر می‌خواهید از تمام شهرهای فرانسه بازدید کنید تور دور فرانسه بهترین گزینه برای شماست.

3. فاصله هوایی بین ایران و فرانسه چند ساعت است؟

در صورتی که با پرواز مستقیم به سمت فرانسه سفر کنید، 5 ساعت و 45 دقیقه در راه هستید و اگر با پرواز غیرمستقیم سفر کنید بستگی به توقف هواپیما دارد. در پرواز‌های غیر مستقیم، شما ایرلاین هر کشوری را که انتخاب کنید، ابتدا در پایتخت آن کشور توقف می‌کند و سپس به سمت پاریس حرکت می‌کند.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه فرانسه چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه پاریس به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور پاریس و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور پاریس شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور پاریس شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

5. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی فرانسه در چیست؟

در تور گروهی فرانسه، ویزا به صورت گروهی اقدام می‌شود و کلیه گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت گروهی به همراه تور لیدر انجام می‌شود. اما در تور انفرادی، شما تور لیدر ندارید، ویزا به صورت انفرادی برای شما اقدام می‌شود و تمامی گشت‌ها و سفر‌های داخل شهری به صورت انفرادی و توسط خودتان انجام می‌شود.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)