تور اروپا زمستان

تور اروپا زمستان 1400

33143 026

لیست تورهای اروپا زمستان 1400

تور گروهی لوزان + بارسلون

تور اسپانیا – 5 روزه

تاریخ رفت
25 بهمن+29 بهمن
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
890 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور اسپانیا

تور اسپانیا – 8 روزه

تاریخ رفت
22 بهمن+29 بهمن
اقامت
8 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,090 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور پاریس

تور پاریس – 6 روزه

تاریخ رفت
9 دی ماه+14 دی ماه
اقامت
6 روزه
هتل
4
ایران ایر
790 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
switzerland-lausanne

تور سوئیس – لوزان 5 روزه

تاریخ رفت
24 آبان+28 آبان+15 آذر+6 دی+10 دی+25 بهمن+29 بهمن
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
990 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور 5 روزه فرانسه

تور فرانسه – 5 روزه

تاریخ رفت
22 آذر+26 آذر+13 دی+17 دی+27 دی+1 بهمن+25 بهمن+29 بهمن+9 اسفند+13 اسفند
اقامت
5 روز
هتل
4
ایران ایر
950 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

تاریخ رفت
12 آذر+19 آذر+10 دی+17 دی+22 بهمن+29 بهمن+13 اسفند+20 اسفند
اقامت
+8 روز
هتل
4
ایران ایر
1,090 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه اسپانیا – 8 روزه

تاریخ رفت
3 دی+10 دی+22 بهمن+29 بهمن
اقامت
8 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,590 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور اسپانیا

تور فرانسه اسپانیا – 8 روزه

تاریخ رفت
22 بهمن+29 بهمن
اقامت
8 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,590 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه اسپانیا – 8 روزه

تور فرانسه اسپانیا – 8 روزه

تاریخ رفت
3 دی+22 بهمن
اقامت
8 روز
هتل
4
1,590 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور ایتالیا

تور فرانسه ایتالیا – 9 روزه

تاریخ رفت
29 آذر+7 دی+25 بهمن+3 اسفند
اقامت
9 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,990 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور

اگر زمستان را برای سفر به اروپا انتخاب می‌کنید، باید بدانید اروپا در زمستان چند چهره دارد، نزدیک به قطب هفته‌ها بدون توقف برف می‌بارد و خورشید طلوع نمی‌کند در حالی که در مجاورت جریان‌های آب گرم مدیترانه‌ای خورشید پایدار است و هوا معتدل و مطبوع. روحیه‌ی کریسمس در بین مردم زنده است و شور و هیاهو در تمامی شهرها دیده می‌شود. قیمت‌ها، به خصوص هزینه‌های اقامت کاهش چشمگیر دارند و استفاده از قطار در تور زمستان اروپا بسیار لذت بخش و ارزان است! درست است! کریسمس جزو اعیاد و تعطیلی‌های مسلمانان نیست، اما یک دلیل هم وجود ندارد که نتوان در این شادی شریک شد! در ادامه برخی از بهترین مقاصد برای تور زمستان اروپا را، پس از مسائل ویزا و تفاوت قیمت‌ها برسی می‌کنیم.

تور زمستان اروپا برای تعطیلات و استراحت است! نگران ویزای خود نباشید!

سفر به اروپا از بهترین روش‌های تقویت تاریخچه‌ی سفر است. این تاریخچه، زمانی که قصد اخذ ویزای دیگر و ویزاهایی سخت‌تر را داشته باشید، قطعا به کمک شما خواهد آمد. شرایط اخذ ویزا به روابط سیاسی و اقتصادی بین کشور شما و کشور مقصد بستگی دارد. اما اصلا نگران اخذ ویزای خود نباشید! اگر سفر اولی هستید، یا قصد سفر به کشورهایی را دارید که با شرایط سخت‌تری ویزا می‌دهند، بهتر است از تورهای ترکیبی استفاده کنید. تور های ترکیبی گروهی به علاوه‌ی آنکه شانس موفقیت در اخذ ویزای شما را 20% افزایش می‌دهند، امکان سفر با ویزایی که اخذ آن ساده‌تر است را به شما می‌دهد و پس از گشت و گذار و بازدید از آن کشور، به کشورهای دیگر که تلاش در اخذ ویزای آن داشتید و مقصد اصلی‌تان بوده می‌روید! ویزای رایج اروپا ویزای شینگن می‌باشد و در حال حاضر حوزه شینگن شامل 26 کشور می‌شود، پس دستتان برای انتخاب حسابی باز است!

قیمت‌ها در تور زمستان اروپا چگونه است؟!

یکی از دلایل اصلی که ممکن است زمستان را برای سفر به اروپا انتخاب کنید، قطعا به صرفه بودن مخارج آن است! به دلیل کمتر بودن متقاضی امکانات و اقامت در زمستان نسبت به سایر فصول، تمامی قیمت‌ها به میزان قابل توجهی کمتر می‌باشند و فرصت خرید های زمستانی که تا 70% تخفیف در آنها مشاهده می‌شود نیز برایتان فراهم می‌شود. هزینه‌ی هتل‌ها تقریبا نصف قیمت بهار و تابستان است و زمستان علاوه بر امکان بهره مندی از آب و هوایی معتدل، یا برف و ورزش‌های زمستانی در سراسر اروپا، اقتصادی ترین فصل سفر به اروپاست.

در تور اروپا، به خصوص فصل زمستان به کجا برویم؟!

1. مراکز خرید کریسمس در اتریش و آلمان!

در دی و آذر در سراسر شهرهای بزرگ اروپا، به خصوص اتریش و آلمان جشنواره‌های خرید کریسمس برگزار می‌شود. انتظار دیدن غرفه‌هایی کوچک و بامزه که همه چیز، از شیرینی زنجبیلی تا زنگوله‌ی درخت کریسمس و بسیاری دیگر از اجناس مربوط به سال نو میلادی را می‌فروشند و با نوشیدنی معطر مخصوص کریسمس از شما پذیرایی می‌کنند را داشته باشید!

2. آبیسکو، سوئد!

تقریبا شمالی ترین نقطه ای در اروپا است که می‌توان با قطار به آن سفر کرد، آبیسکو از بهترین مقاصد برای دوست داران زمستانی واقعیست! خورشید برای هفته‌ها طلوع نمی‌کند و تنها مکان بر روی کره‌ی زمین، که از طلوع نکردن خورشید شاکر و راضی خواهید بود، آبیسکو می‌باشد! چرا؟! چون تاریکی این مکان را به بهترین مکان برای تماشای شفق قطبی بدل کرده. اسکی و سورتمه سگ‌های هاسکی از دیگر جذاب ترین تفریحات آبیسکو است.

  • در سر راه سری به شهر کیرونا بزنید و چند ساعتی را در هتل ساخته شده از یخ آن بگذرانید.

3. آتن، یونان!

قطعا حذف 500 نفر، در عکسی که در پارتنون (از مشهور ترین اماکن باستانی یونان) از خود گرفته‌اید، ممکن نخواهد بود! اما صورت مسئله را با سفر کردن در زمستان پاک کنید! تمام استرس سفر در تابستان، گرمای شدید، صف‌های طولانی، قیمت‌های سر به فلک کشیده، آلودگی و تمام چیزهای آزار دهنده یکجا ناپدید می‌شوند! وقت آن رسیده که در آرامش میراث باستانی یونان را بشناسید و تجربه‌ای از تعامل با فرهنگ محلی یونان برای خود بسازید!

4. بوداپست، مجارستان!

برای اسکی کردن، دست در دست همسرتان، در میان مه و هوای برفی هیچ جا بهتر از پارک مرکزی بوداپست مجارستان وجود ندارد! آیا فکر می‌کنید پس از اسکی حس سرما می‌کنید؟! استخرهای آب گرم طبیعی مجارستان مشهور و شناخته شده هستند. در حالی که قهوه یا هات چاکلت می‌خورید در کنار استخر استراحت کنید.

  • در شب‌ها به “کافه – مخروبه” های معروف بوداپست بروید! چیزی در موردش نشنیده اید؟! برایتان عجیب است؟! طبیعیست! این اماکن 20 سال هم سن ندارند. اما این کافه‌ها بسیار دیدنی می‌باشند و در ساختمان هایی که سابقا متروکه و رها شده بوده‌اند ساخته شده‌اند. شب‌ها در این کافه‌ها زندگی بیشتر جریان دارد و بسیار شلوغ می‌شوند.

5. یاسنا، اسلواکی!

یاسنا اسلواکی بالاترین سطح کیفیت اسکی و سایر ورزش‌ای زمستانی را با قیمتی معقولانه و قابل پرداخت، برای همه مردم ارائه می‌دهد. مخارج هتل و اقامت هم بسیار کم است. دنج بودن و فضای صمیمی هتل‌های شیروانی کوهستانی که در انبوهی از درختان کاج قدیمی پوشیده از برف پنهان شده‌اند را نیز نباید فراموش کرد.

  • پرواز های مستقیم به اسواکیا یا هموان اسلواکی بسیار گران هستند. پس این کشور را نقطه ورود خود قرار ندهید!

6. آندلوس، اسپانیا!

بخش هایی از آندلوس حتی از سواحل آفریقا هم جنوبی‌تر است! پس انتظار آب و هوایی معتدل، در زمستان داشته باشید. هزینه‌های اقامت بسیار ارزان‌تر از تمامی فصول است و قطعا با گردشگران کمتری در اماکن دیدنی آندلوس مواجه خواهید شد.

  • اگر در شهری به مانند آندلوس که آب و هوایی متعدل دارد به دنبال برف و ورزش‌های زمستانی هستید، به سیِرا نوادا، در نزدیکی گرانادا بروید.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها