تور اروپا بهار

تور اروپا بهار 1403

لیست تورهای بهار اروپا

تور فرانسه ویژه نوروز
تور 4 روز فرانسه ویژه تعطیلات خرداد

تاریخ رفت

12 خرداد

اقامت

4 روز

هتل

4 ستاره

قطرایرویز

از 1,590 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

پیشنهاد ویژه

نهال گشت

تور سوئیس
تور 5 روز سوئیس

تاریخ رفت

24 خرداد

اقامت

5 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 1,290 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه
تور 6 روز فرانسه

تاریخ رفت

10 خرداد

اقامت

6 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 1,890 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور سوئیس ایتالیا
تور 8 روز سوئیس ایتالیا

تاریخ رفت

10 خرداد

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

قطرایرویز

از 2,090 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور 8 روز سوئیس، فرانسه ویژه نوروز
تور 8 روز سوئیس فرانسه

تاریخ رفت

24 خرداد

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

قطرایرویز

از 2,190 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه هلند
تور 8 روز فرانسه هلند

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 2,290 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه ایتالیا
تور 8 روز فرانسه ایتالیا

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 2,390 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه اسپانیا
تور 8 روز فرانسه اسپانیا

تاریخ رفت

بهار 1403

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

قطرایرویز

از 2,490 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور قبرس شمالی
تور 5 روزه قبرس شمالی پگاسوس

تاریخ رفت

اردیبهشت ماه

اقامت

5 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

پگاسوس

از 49,190,000 تومان

اطلاعات تور

در آغاز بهار قیمت بلیط هواپیما، هزینه اقامت در هتل‌ها و نرخ یورو به علت شروع یا اتمام فصول، که گردشگران کمتر به سفر می‌روند ارزان‌تر هستند. در این میان اصلا نگران اخذ ویزای خود نباشید! زیرا که با انتخاب تورهای ترکیبی گروهی، اخذ ویزا بسیار آسان می‌شود! در ادامه به مزایای سفر در بهار، پارامترهای موثر در تعیین قیمت تور اروپا و دیدنی ترین مکان‌های اروپا در بهار می‌پردازیم!

تور بهار اروپا، از محبوب‌ترین زمان‌های سفر!

سفر در بهار از بهترین و مطبوع‌ترین زمان‌های سفر است؛ زیرا که هوا مانند تابستان گرم و آزار دهنده نیست، شهرها نسبت به تابستان بسیار کم ازدحام‌تر هستند. تورهای بهار اروپا مزایای بسیاری دارند که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • تعطیلات نوروز در آغاز بهار قرار دارند و تورهای اروپا از بهترین روش‌های سپری کردن نوروز می‌باشند.
  • نگران تحصیل فرزندان خود نیستید و حداقل 15 روز کامل برای سفر در اختیار دارید.
  • آب و هوا، شرایط جوی و طبیعت در مطبوع‌ترین و زیباترین حالت خود قرار دارد.

به دلیل ازدیاد درخواست مسافران برای سفر، تورهای متعدد گوناگون برگزار می‌شود که قادرید از میان آن‌ها توری ترکیبی شامل سفر به 2 تا 5 کشور شینگن را برگزینید!

تور اروپا بهار

آیا هزینه‌های سفر اروپا در بهار بیشتر است؟

بهار، میانه‌ای از شلوغ‌ترین (تابستان) و کم ازدحام‌ترین (زمستان) فصول سال هستند، که در واقع می‌توان توازنی بین قیمت‌ها، آب و هوا و ازدحام گردشگران را در آن‌ها مشاهده کرد. آغاز بهار از بهترین زمان‌های سفر است. چون در میان تغییر فصل‌ها قرار دارد، گردشگران کمتری آن را انتخاب می‌کنند، پس ازدحام کمتر است، هزینه‌های روزانه و نرخ‌های اقامت کمی کم‌تر از نیمه دوم بهار و تابستان است و هوا به نه گرمی تابستان است و نه به سردی زمستان!

تور اروپا بهار

حل دشواری اخذ ویزا در تور بهار اروپا

سفر به اروپا از بهترین روش‌های تقویت تاریخچه سفر است. این تاریخچه، زمانی که قصد اخذ ویزای کشورهای دیگر و شاید ویزاهایی که اخذ آن‌ها سخت‌تر است را داشته باشید، به کمک شما خواهد آمد. شرایط اخذ ویزا به روابط سیاسی و اقتصادی بین کشور شما و کشور مقصد بستگی دارد. اگر سفر اولی هستید، یا قصد سفر به کشور‌هایی را دارید که با شرایط سخت‌تری ویزا می‌دهند، بهتر است از تورهای ترکیبی گروهی استفاده کنید. تورهای ترکیبی گروهی علاوه بر آنکه شانس موفقیت در اخذ ویزای شما را 20% افزایش می‌دهند، امکان سفر با ویزایی که اخذ آن ساده‌تر است را به شما می‌دهد و پس از گشت و گذار و بازدید از آن کشور، به کشورهای دیگر که تلاش در اخذ ویزای آن داشتید و مقصد اصلی‌تان بوده می‌روید.

تور اروپا بهار

چه مواردی در گران یا ارزان بودن تورها موثر است؟

اگر در بهار به اروپا سفر می‌کنید باید بدانید در صورتی که بازه‌های هوشمندانه‌ای (آغاز بهار) را برای سفر انتخاب کنید، می‌توانید هزینه هایتان را کاهش دهید. بلیط هواپیما، قیمت هتل‌ها، نرخ یورو که در مواقعی مثل شروع یا اتمام فصول که گردشگران کمتر به سفر می‌روند ارزان‌تر هستند. باید در نظر داشت که تورهای گروهی از تورهای انفرادی گران‌تر هستند. داشتن تور لیدر، داشتن ترانسفر فرودگاهی، هزینه‌های گشت و غیره از دلایل گران‌تر بودن تورهای گروهی است. شایان ذکر است که در صورت انتخاب تور انفرادی از موارد بالا محروم خواهید بود و باید خود، مسئولیت آن‌ها را تقبل کنید!

تور اروپا بهار

در تور اروپا و به خصوص فصل بهار از کجا دیدن کنیم؟

از آنجا که همه شما را به دیدن کشورها و شهرهای محبوب توصیه می‌کنند، در این نوشتار به معرفی کشورها و اماکنی که در فصل بهار فوق العاده هستند و کمتر در مورد آن‌ها شنیده‌اید می‌پردازیم:

استاوانگِر، نروژ

1. استاوانگِر، نروژ

از مقاصد محبوب دوچرخه سواران و کوله گردها (کسانی که به ساده ترین شکل و با پای پیاده به ماجراجویی و شناخت مردم می‌روند و تمام وسایلشان را در کوله حمل می‌کنند). به جرات می‌توان ادعا کرد که زیباترین مناظر اروپا در استاوانگر قرار دارند. اگر روحیه‌ی اکتشاف گرانه و ماجراجویی دارید، کفش‌های پیاده روی را به پا کنید و راهی کوه کیراگ شوید، از سواحل بسیاری که در منطقه هست لذت برده، جاذبه‌ی کره‌ی زمین را در صخره‌های کیراگبولتن به چالش بکشید. دست نخورده ترین مناطق اروپا را بگردید و در کلبه‌های چوبی چند صد ساله زندگی کنید و در موزه‌ی باستان شناسی، همه چیز را در مورد وایکینگ‌ها یاد بگیرید!

دوبلین، ایرلند

2. دوبلین، ایرلند

دوبلین، پایتخت ایرلند، قطعا در روزهای بهاری با برگزاری چندین جشنواره‌ی موسیقی و آشپزی زنده‌تر است. اگر فرصت بازدید از دوبلین در فصل بهار نصیب‌تان شد، حتما به دیدن پارک ققنوس که یکی از زیباترین پارک‌ها در سراسر اروپاست بروید. غذایی که مستقیما از مزرعه تامین می‌شود را در رستوران سرو کنید، از تئاتر لذت ببرید و با بزرگترین شاعران ایرلند آشنا شوید.

سن سباستین، اسپانیا

3. سن سباستین، اسپانیا

وقتی پایتان به سن سباستین برسد، متوجه می‌شوید که چیزاهای بسیار بیشتری از ساحل و خورشید برای دیدن وجود دارد. طبیعت زیبای بی‌رقیب، معماری تحسین برانگیز، بافت زیبا محله‌های قدیمی، موج سواری و جشنواره‌های فیلم و موسیقی، همه در انتظار شما هستند.

پورتو، پرتغال

4. پورتو، پرتغال

پورتو در تمام شب فعال است، از رستوران‌ها تا کلوپ‌ها همگی در شب‌ها پر از جمعیت هستند، رودخانه دورو و جذابیت‌ها و زیبایی‌هایی که پدید آورده است، محله‌ی ریبریا که قدیمی‌ترین محله‌ی پورتوست، پل دیدنی دُم لوئیس و غذا‌های فوق العاده‌ی محلی از جاذبه‌های پورتو هستند.

بار اول هست که به اروپا سفر می‌کنم، با توجه به شرایط حاکم ویزا، توصیه شما چیست؟

اگر سفر اولی هستید، تور گروهی به مبدا فرانسه را انتخاب کنید. با این کار علاوه بر این که احتمال اخذ ویزا را افزایش می‌دهید تاریخچه سفریتان برای مسافرت‌های بعدی بهبود می‌یابد.

ارزان‌ترین تور های اروپا در کدام شهر‌ها برگزار می‌شوند؟

شهر‌های کشور ایتالیا، به خصوص رم. دلیل آن هم این است که از ایران پرواز مستقیم به این کشور انجام می‌شود و این امر موجب کاهش قیمت‌های سفر می‌شود.

آیا در تور اروپا به تمامی کشورها و شهرهای آن سفر می‌کنیم؟

خیر شما قادر هستید در صورت انتخاب تور ترکیبی از مقاصد از پیش تعیین شده یک تور که شامل چند کشور است را برگزینید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)