تور دور اروپا

لیست تورهای دور اروپا

تور سوئیس ایتالیا
تور 8 روز سوئیس ایتالیا

تاریخ رفت

10 خرداد

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

قطرایرویز

از 2,090 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور 8 روز سوئیس، فرانسه ویژه نوروز
تور 8 روز سوئیس فرانسه

تاریخ رفت

24 خرداد

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

قطرایرویز

از 2,190 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

تور فرانسه ایتالیا
تور 8 روز فرانسه ایتالیا

تاریخ رفت

خرداد ماه

اقامت

8 روز

هتل

4 ستاره

ترکیش ایرلاینز

از 2,390 یورو + هزینه پرواز

اطلاعات تور

می‌توان گفت تورهای دور اروپا هم از لحاظ زمانی و هم هزینه‌ای به صرفه هستند. چرا که شما می‌توانید با یک بار اخذ ویزای شینگن کشور مبدا، طبق برنامه تور از چند کشور بازدید کنید. مخصوصا آن کشورهایی که به سختی به اتباع ایرانی ویزا می‌دهند به طور مثال در تور گروهی فرانسه، آلمان و هلند ویزای شما از کشور مبداء یعنی فرانسه صادر می‌شود و با همان می‌توانید به آلمان یا هلند هم سفر کنید.

ویزا در تورهای دور اروپا

در تورهای دور اروپا شما همزمان به چندین کشور اروپایی سفر می‌کنید. اما باید بدانید که ویزا را باید از کشور مقصد اول‌تان درخواست کنید. به طور مثال شما نمی توانید از فرانسه ویزا بگیرید و پرواز اولتان به رم باشد. اما زمانی که به کشوری رسیدید که از آن ویزا دارید، می‌توانید به کشورهای دیگر حوزه شینگن وارد شوید. از آنجائیکه تورهای دور اروپا معمولا به صورت گروهی و با برنامه ریزی دقیق برگزار می‌شود، و با توجه به مدت زمان طولانی این تورها اگر به صورت گروهی ویزا بگیرید، شانس بیشتری برای اخذ ویزا دارید.

قیمت‌های تورهای دور اروپا

شما در تورهای دور اروپا این شانس را دارید که با یک بار هزینه، از چندین شهر و کشور اروپایی همزمان دیدن کنید که البته در این تورهای طولانی مدت، شما هزینه‌های زیادی را باید متحمل شوید. چرا که علاوه بر هزینه کلی تور شما هزینه‌های دیگری مانند وعده های غذایی، گشت های انفرادی، خرید و سوغاتی را هم باید در نظر بگیرید.

قیمت تورهای دور اروپا بر اساس قیمت بلیط هواپیما (مستقیم یا غیر مستقیم)، هتل محل اقامت، تعداد شب‌های اقامت، ترانسفر بین شهری (مترو – پرواز) و زمان سفر (پیک و غیر پیک) و مواردی از این قبیل، تعیین می‌شود. شما می‌توانید لیستی از تورهای متفاوت دور اروپا را در سایت نهال گشت ببینید.

خدمات تور اروپا

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتل با صبحانه
  • ویزای توریستی شینگن
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی طبق برنامه تور

رایج‌ترین تورهای دور اروپا

در تورهای دور اروپا معمولا به بیش از 5 کشور سفر می‌شود. و معمولا در این تورها مسافر بین 15 روز تا یک ماه در سفر است. برنامه ریزی تورهای دور اروپا بستگی به فصل سفر و آب و هوای مناسب با آن شهر و کشور دارد. از تورهای دور اروپا که در این سال‌های اخیر برگزار شده است می‌توان به:

  • پاریس فرانسه، رم و ونیز ایتالیا، بارسلونای اسپانیا، آتن یونان، برلین آلمان و وین اتریش
  • پاریس، استراسبورگ، مونیخ، اینسبروک، ونیز، 3رم، آتن
  • وین + بوداپست + کپنهاگ + کشتی کروز + اسلو + استکهلم

اشاره کرد.

سوالات متداول تورهای دور اروپا

1. چه مدت قبل از تورهای دور اروپا برای خرید اقدام کنیم؟

حدودا 2 تا 3 ماه قبل از سفر، برای خرید تورهای دور اروپا اقدام کنید. از این مدت زمان حدودا 1 ماه برای جوابدهی به درخواست ویزا و 1 ماه برای تعیین وقت سفارت در نظر گرفته شده است.

2. بهتر است چند شب در تورهای دور اقامت داشته باشیم؟

مدت زمان اقامت در شهرهای شینگن، کاملا به مدت اعتبار ویزای شما بستگی دارد. بهترین برنامه سفری که می‌توانید به سفارت ارائه دهید این است که در هر شهر، 2 شب اقامت داشته باشید.

3. در تورهای دور اروپا حتما باید با پرواز به کشورهای دیگر برویم؟

خیر. شما در اروپا با متروهای سریع السیر به راحتی می توانید از کشوری به کشوری دیگر در کوتاه‌ترین زمان ممکن جابجا شوید. جالب است بدانید مترو یکی از جاذبه‌های توریستی در اروپاست.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)