تور شیراز – هوایی و زمینی

بهترین پکیج های سفر به شیراز
33143 026

 مبدأ تمام تورها به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.

 امکان استفاده از گشت شیرازگردی در تمام تورها وجود دارد.

 ما مدعی هستیم که متنوع ترین پکیج‌ها را با بهترین قیمت در ادامه به شما پیشنهاد داده‌ایم:

مرتب سازی بر اساس

تور شیراز با قطار لحظه آخری و ارزان

تور شیراز زمینی لحظه آخری و ارزان

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از فردا ( احتمال افزایش و کاهش نرخ وجود دارد)
از575,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس شیراز با قطار و هواپیما در هتل بین الحرمین

تور لوکس شیراز با قطار و هواپیما در هتل بین الحرمین

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از620,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور شیراز هتل آریو برزن چهار ستاره با قطار و هواپیما

تور شیراز هتل آریو برزن چهار ستاره با قطار و هواپیما

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از666,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور شیراز زمینی و هوایی در هتل کریم خان چهار ستاره

تور شیراز زمینی و هوایی در هتل کریم خان چهار ستاره

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از680,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس شیراز هتل پارسیان با قطار و هواپیما

تور لوکس شیراز هتل پارسیان با قطار و هواپیما

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از690,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور شیراز هتل بین المللی پارس زمینی و هوایی

تور شیراز هتل بین المللی پارس زمینی و هوایی

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از720,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس شیراز هتل بزرگ چمران با قطار و هواپیما

تور لاکچری شیراز هتل بزرگ چمران✨ با قطار و هواپیما

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از810,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور شیراز هتل الیزه چهار ستاره هوایی و زمینی

تور شیراز هتل الیزه چهار ستاره هوایی و زمینی

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از846,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لوکس شیراز هتل زندیه با قطار و هواپیما

تور لاکچری شیراز در هتل زندیه زمینی و هوایی

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از930,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور لاکچری شیراز هتل بزرگ

تور لاکچری شیراز هتل بزرگ 🌟 هوایی و زمینی

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از امروز
از970,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور شیراز هوایی لحظه آخری و ارزان

تور شیراز هوایی لحظه آخری و ارزان

2 شب و 3 شب و 4 شب
تاریخ اجرا: از فردا ( احتمال افزایش و کاهش نرخ وجود دارد)
975,000 تومان
0
اطلاعات تور

آنچه درباره تور شیراز که ممکن است ندانید

شما قصد دارید تور شیراز را تهیه کرده و به مهد فرهنگ کشورمان سفر کنید. این ابتدای راه است و دو نکته مهم در این میان.

 

سوال‌هایی که در ذهن شماست:

 • از کجا تور بگیریم 
 • با چه وسیله‌ای برویم
 • کجا باید بمانیم 
 • چه بخوریم 
 • چه بخریم و از چه جاهایی دیدن کنیم.

و حالا مهم‌تر اینکه برای هر کدام از این سوال‌ها بهترینش را مدنظر دارید.

 

پاسخ‌هایی که پیش ماست:

 • گرفتن بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری
 • هماهنگی وعده های غذایی.

این موارد همه از خدمات در پکیج تور شیراز است که طبق شرایط و سلایق شما ارائه می‌شود. هنگام بستن قرارداد شما می‌توانید درباره یک یک این موارد مشاوره بخواهید و بهترین تصمیم را بگیرید. در نتیجه مزیتی که گرفتن تور شیراز می‌تواند برایتان داشته باشد این است که شما را از سردرگمی‌ها و چگونگی‌های طول سفر می‌رهاند و آسودگی خاطرتان را فراهم می‌کند. (امتحانش با شما، تضمینش با ما)

انواع تور شیراز، اطلاعات کامل و قیمت‌ها

1. تور هوایی شیراز:

اگر مسیرهای طولانی حوصله تان را سر می‌برد و زود رسیدن را به ماجراجویی‌های طول راه ترجیح می‌دهید هواپیما برای شما بهترین گزینه است. برای این پرواز شما یک ساعت و نیم از تهران در راه هستید.

 

پرواز های شیراز:

فرودگاه شیراز روزانه 4 الی 5 پرواز از تهران به شیراز دارد که شامل شرکت‌های هواپیمایی ایران ایرتور، ساها، سپهران، کاسپین و غیره هستند. برای تور هوایی شیراز سه شب و چهار روز هتل‌های 5 ستاره حدوداً از 1.170.000 تومان شروع می‌شود که اغلب هتل‌ها 5 ستاره همراه با ترانسفر فرودگاهی هستند.

 

نکته مهم درباره قیمت تورها و افزایش 50 درصدی آن‌ها:

نرخ قیمت‌دهی تورها به صورت حدودی است و در روزهای مختلف خصوصا تعطیلات 50 درصد افزایش قیمت دارند. در نتیجه با این تفاوت قیمتی چشمگیر اگر حداقل یک ماه قبل از شروع تعطیلات تور شیراز را ببندیم مسلما خیلی به نفعمان خواهد بود.

2. تور شیراز زمینی با قطار:

خیلی‌ها قطار را بخشی از جذابیت‌های سفرشان می‌دانند، مخصوصا کسانی که با فرزندانشان سفر می‌کنند راحتی و آزادی بچه‌ها و امکانات قطار برایشان مهم است.

 

ویژگی‌های قطار تور شیراز:

تقریبا می‌توان گفت قطارهای خوبی در مسیر تهران به شیراز فعالیت می‌کنند. قطارهای 4 تخته نورالرضا، البرز و غزال که دارای مانیتورهای داخل کوپه، رستوران و همه امکانات رفاهی هستند.

 

دو نکته درباره بلیط قطار:

از مزایای دیگر قطار می‌توان به بلیط آن اشاره کرد که علاوه بر ارزانتر بودن آن‌ها در مقایسه با هواپیماها نرخ‌شان تغییر چندانی نمی‌کند و قیمت ثابتی دارند و دیگر اینکه، شرایط کنسلی راحت‌تری دارند.

البته با چند درصدری جریمه که برایتان دارد. نرخ تور زمینی شیراز برای سه شب و چهار روز برای هتل‌های 4 ستاره مثل آریوبرزن از 570.000 تومان به بالاست. هتل 3 ستاره ارگ شروع قیمت 540.000 تومان و هتل‌ها دو ستاره مثل لطفعلی خان 450.000 تومان.


نرخ تورها تقریبی هستند:

نرخ تورها تقریبی است و در ایام تعطیلات و مناسبت‌ها متغییر هستند و تا 50 درصد افزایش قیمت دارند. بنابراین اگر برنامه سفرتان قطعی است هر چه زودتر برای بستن تور شیراز اقدام کنید. برای هزینه‌های سفرتان صرفه جویی قابل توجهی کرده‌اید.

3. تور نوروزی شیراز:

آمار بالای مسافرین نوروزی نشان دهنده اهمیت این موضوع در برنامه عید ما ایرانی‌هاست. چنانچه برخی از ما اگر نوروز را در خانه بمانیم انگار چیزی را از دست داده‌ایم. اما از طرفی هم هرچه به روزهای آخر سال نزدیک می‌شویم از قیمت‌های عادی و مناسب تورها دورتر می‌شویم.

 

زمان پیش فروش بلیط‌های نوروزی:

از یک الی دو ماه قبل از تعطیلات سال نو پیش فروش بلیط‌های نوروزی قطارها و هواپیماها اعلام می‌شود و هر چه به سمت روزهای پایانی سال برویم قیمت‌ها به اوج خود می‌رسند.

نرخ تورهای نوروزی شیراز بین 500.000 تومان الی 1.500.000 تومان برای تورهای زمینی و برای تورهای هوایی از 900.000 تومان تا 2.000.000 تومان خواهد بود. (این نرخ‌ها تقریبی هستند)

4. تور ارزان شیراز

قطعا انتخابمان از تور ارزان دلیل بر نادیده گرفتن کیفیت آن نیست که در این صورت احتیاج به تصمیم آگاهانه‌تری هست. اگر شرایط زندگی و کاریتان به نحوی است که اختیار تعیین زمان سر با خود شماست که این یک برگ برنده و خوش شانسی برایتان محسوب می‌شود. بنابراین با نگاهی به تقویم روزهای غیر تعطیلات و مناسبتی را که روزهای خلوتی سفرهاست یا حتی اوایل هفته را برای گرفتن تور شیراز ارزان در نظر بگیرید، و با اختلاف قیمت نسبتاً خوبی در مقایسه با روزهای شلوغ هزینه سفرتان را مدیریت کنید. در این مقاطع زمانی اکثر شهرها خلوت‌تر هستند و از هیاهو و شلوغی خبری نیست:

 • مهرماه و شروع سال تحصیلی
 • دی ماه و خرداد به خاطر امتحانات
 • بعد از تعطیلات نوروزی
 • اوایل هفته البته مواردی که ذکر شده بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست.

چند راهکار برای سفر ارزان در ایام شلوغی سال:

اگر محصل دارید و یا کارمند هستید کمی دستتان برای زمان سفر بسته است، پس مجبورید برای تور ارزان شیراز در روزهای تعطیلی آنجا باشید اما اصلا نگران نباشید برای پائین آوردن هزینه‌های سفر راه‌های دیگری هم هست.

قطار مقرون به صرفه‌تر است: بلیط قطارها از هواپیماها خیلی پائین‌ترند کما اینکه بیشتر آن‌ها امکانات رفاهی خیلی بهتری هم دارند و مدام در حال افزایش قیمت نیستند.

هتل آپارتمان را جایگزین هتل کنید: هتل‌های دو یا سه ستاره تفاوت قیمتی چشمگیری با هتل‌های 4 و 5 ستاره دارند. اگر تعدادتان کم است می‌توانید انتخاب خوبی باشند، اما برای خانواده‌های پر جمعیت هتل آپارتمان‌ها هم بزرگترند و هم تعداد اتاق‌هایشان بیشتر است و مهم‌ترین حسن‌شان آشپزخانه است چرا که تامین غذا به تنهایی یکی از هزینه‌های قابل توجه در سفر است.

گشت‌های شهری را گروهی بروید: با توجه به توع و مسافتی که در دیدنی‌های تور شیراز وجود دارد اگر گشت گروهی را تهیه کنید در حداقل رساندن هزینه‌هایتان تاثیر خوبی دارد.

صبحانه را مفصل بخورید: هتل آپارتمان‌ها به خاطر وجود آشپزخانه به شما این حق انتخاب را می‌دهد که وعده‌های غذایتان را با بودجه‌تان هماهنگ کنید. اگر هم در هتل اقامت دارید از آنجائی که هتل‌ها فقط وعده صبحانه را دارند این وعده معمولا کامل و مفصل سرو می شود، این وعده را از دست ندهید چرا که شما عملا تمام روز را به گشت و گذار می‌گذرانید و شاید نتوانید به وعده‌های دیگر چه در هتل و چه در رستوران‌ها که هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل می‌کنند برسانید. و در آخر اینکه مراقب تبلیغات برخی از آژانس‌های مسافرتی باشیم و زیر بار هر ارزانی نرویم و خاطره خوش سفرمان را خراب نکنیم.

5. تور لوکس شیراز:

این روزها برای رفاه حال مسافران و گردشگران تورهای متفاوتی از طرف آژانس‌های مسافرتی از جمله نهال‌گشت ارائه می شود. تور لوکس با تورهای عادی تفاوت‌های قابل توجهی دارد و با تشریفات ویژه‌ای همراه است.

 

تور لوکس شیراز شامل چه مواردی است:

قطارها و هواپیماهای لوکس که به آنها VIP گفته می‌شود و دارای امکانات رفاهی متنوعی هستند، پروازهایی که دارای کلاس پروازی ویژه هستند هواپیمایی ماهان، ایران ایر و معراج در مسیر شیراز است. هتل‌ها در تورهای لوکس بسیار حائز اهمیت هستند. هتل‌های 5 ستاره دارای بهترین خدمات و امکانات بوده و عمدتاً در مراکز شهر هستند. کارکنان این هتل‌ها بسیار کار آزموده و متعهد هستند تا در رفع نیازهای مهمانان بهترین نوع سرویس دهی را ارائه می‌دهند.

 

گشت‌ها و تفریحات به همراه خدمات ویژه: 

برای تهیه و تدارک یک تور لوکس همه خدمات این تور بهتر است که کاملا حساب شده و بدون نقص باشد چرا که درخواست کننده‌های این نوع تورها در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند توقع بهترین خدمات و امکانات را دارند.

 

برای تور لوکس شیراز چقدر باید هزینه کنیم:

از جمله هتل‌های لوکس شیراز هتل چمران، هتل بزرگ، هتل رویال و هتل پارس هستند که تور هوایی برای سه شب و چهار روز همراه با ترانسفر فرودگاهی مبلغ 950.000 تومان به بالا و تور زمینی برای سه شب و چهار روز اقامت 690.000 تومان به بالا این مبلغ‌ها در ایام تعطیل 50 درصد افزایش خواهند داشت.

 

چه ساعتی به هتل برسیم تا هم هزینه و هم زمان را مدیریت کرده باشیم:

با توجه به اینکه شما برای یک روز و شب کامل هتل هزینه پرداخت کرده‌اید بهتر است که بلیط رفت و برگشتتان را طوری تهیه کنید که هنگام تحویل دادن اتاق‌ها در هتل باشید، چرا که در برنامه هتل‌ها مسافران قبلی ساعت 10 صبح باید اتاق را خالی کنند و تحویل هتل دهند و مسافران جدید ساعت 14 اتاقشان را تحویل بگیرند. پس اگر احیاناً شما شب به آنجا برسید هزینه یک روز را پرداخت کرده اما از آن استفاده نکرده‌اید.

 

ستاره‌های هتل برایتان مهم‌تر است یا هزینه‌هایش:

از ویژگی‌های خوب تور شیراز این است که برای انتخاب هتل گزینه‌های زیادی به لحاظ قیمت و تنوع برای مسافران وجود دارد و اکثر آن‌ها از کیفیت و استاندارد قابل قبولی برای یک محل اقامت مناسب برخوردارند اما از طرفی هم آنقدر مکان‌های گردشی و تفریحی در شیراز هست که محل اقامت برایتان تبدیل به خوابگاه می‌شود. اما از طرفی هم آنقدر مکان‌های گردشی و تفریحی در شیراز هست که محل اقامت برایتان تبدیل به خوابگاه می‌شود. پس قبل از تصمیم گیری برای جا و مکان در تور شیراز، پیشنهاد ما این است که هدفتان را ازاین سفر کاملا مشخص کنید. مخصوصا در ایام شلوغی که قیمت‌ها سیر صعودی پیدا می‌کنند.

 

اگر برای استراحت به شیراز می‌روید:

مسافرانی هستند که برای دوری از روزمرگی‌ها و تمدد اعصاب و به عبارتی ریلکس کردن سفر می‌کند که هتل‌های 4 و 5 ستاره و لوکس می‌تواند امکانات خوبی برای این منظور به آن‌ها بدهند.

 

اگر گردش و سیاحت برایتان اولویت دارد:

همانطور که در بالا ذکر شد برای این نوع مسافرها محل اقامت عملا یک خوابگاه است، پس در اینصورت یک هتل دو یاسه ستاره تمیز یا یک هتل آپارتمان، مناسب‌تر خواهد بود و یا حتی سوئیت‌ها که قیمت‌های پائین‌تری دارند.

 

تعدادی از هتل‌ها، هتل آپارتمان و سوئیت‌های تور شیراز با قیمت‌های پایه:

 • 1 ستاره پرسپولیس شبی 310.000 تومان
 • 2 ستاره شیراز 420.000 تومان
 • 3 ستاره الیزه 210.000تومان
 • 4 ستاره ارم 170.000 تومان
 • 5 ستاره کوثر 150.000 تومان
 • هتل آپارتمان و سوئیت‌ها از شبی 100.000 تومان

90% هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها به همراه وعده صبحانه هستند و تمام قیمت‌ها از پایه هستند که در ایام مختلف تغییر می‌کنند.

 

اردیبهشت ماه بهشتی شیراز:

آیا می‌دانستید شیراز تنها شهریست که یک روز اختصاصی برای خودش را در تقویم ثبت کرده؟
15 اردیبهشت ماه روز شیراز است که جشنواره بالن‌ها از تفریحات تور شیراز به مناسبت همان روز است. از نوروز به بعد شیراز بهترین و شلوغ ترین روزها را به خود می‌بینید و با عطر بهار نارنج‌هایش به استقبال مسافران می‌رود. گلاب گیری در فروردین هم از جشنواره‌های دیگر است. از اردیبهشت شیراز زیاد شنیده‌ایم اما از آنجایی که تعداد باغ‌ها و مزارع و طبیعت از این است در شیراز کم نیست دیدن پائیز شیراز هم خالی از لطف نخواهد بود.

شیراز پیشتاز در زیبایی‌ها

دیدنی‌های تور شیراز آنقدر زیاد است که باید برایش برنامه ریزی کرد. خصوصا در ایام تعطیلات و شلوغی صف‌های طولانی بلیط‌ها اهمیت این برنامه‌ریزی را دو چندان می‌کند. چرا که از هیچ کدام آنها نمی‌توان گذشت. از زیارت و ادای احترام به شاه چراغ، از زیبایی‌های باغ ارم و جهان نما، از ارگ کریم خانی و بازار وکیل، از ادای دینمان به حضرت حافظ و سعدی و از همه مهم‌تر تخت جمشید و پاسارگاد که حکم شناسنامه شهر شیراز را دارند. پس کفش‌های پیاده رویتان را پا کنید و دوربین عکاسی و دسته سلفی‌تان را بردارید تا این همه شکوه و زیبایی را در خاطره‌هایتان ثبت کنید و کلام آخر اینکه از خوردن فالوده و کلم پلوی شیرازی غافل نشوید.

4 پاسخ
 1. Avatar
  حمید رضا کاووسی مشهد مقدس

  با سلام و تشکر و قدر دانی از لطف و محبت شما و راهنمایی های زیادی که وقت گذاشته تا ما را آگاه کنید ..بسیار جالب بود ..از این پس میتوانم با تجربه ایی که شما بمن آموزش دادید به شیراز سفر کنم …انشالله در اولین فرصت بعد از عید با شما تماس خواهم گرفت تا با یکی از تورهای شما به شیراز سفر کنم ..سال نو بر شما و همکارانتان مبارک باشد خدا نگهدارتان ..

ارسال دیدگاه