تور شیراز عید فطر 1403

تور شیراز عید فطر 1403

لیست تورهای شیراز عید فطر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور شیراز عید فطر 1403 نهال گشت

سفر به شهر شیراز در عید فطر به اوج خود می‌رسد. حتی ممکن است تعداد مسافران شیراز در این ایام به اندازه‌ی نوروز باشد. در نتیجه رزرو تور شیراز عید فطر 1403 به کسانی که اهل گشت و گذار در شلوغی نیستند، توصیه نمی‌شود. در عوض اگر برای کارمندان، رزرو تور شیراز در ایام عید فطر بهترین فرصت به حساب می‌آید. اما برای چنین سفری بهتر است برنامه‌ریزی‌ای دقیق درباره زمان سفر و مدت زمان اقامتتان داشته باشید.

بهترین زمان رزرو تور شیراز عید فطر 1403 را بدانید

با رزرو تور شیراز لحظه آخری هزینه‌هایتان به جای کاهش قیمت افزایش می‌یابد پس نباید رزرو تور شیراز عید فطر را به لحظات آخر موکول کنید. به جای این کار باید به دنبال رزرو تور در بهترین زمان ممکن باشید. برای سفر به شیراز و رزرو پکیج‌های مسافرتی این مقصد باید نهایتا تا پایان هفته دوم فروردین اقدام کنید. در غیر این صورت با تکمیل شدن ظرفیت پروازها و هتل‌ها قیمت تمام شده تور شما افزایش یابد. در این زمنیه کارشناسان نهال گشت بیش از هر کسی می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

قطار یا هواپیما؛ برای سفر به شیراز کدام را انتخاب کنیم؟

برای رزرو تور شیراز عید فطر 1403 باید قبل از هرچیز بودجه‌ی خود توجه داشته باشید. هرچند که قیمت قطارها و پروازها دچار نوسان زیاد نمی‌شود. اما با نزدیک شدن به ایام عید فطر ممکن است اندکی هزینه‌های رفت‌وامدتا بیشتر شود.

قطار؛ هزینه‌های تور شیراز شما را کاهش می‌دهد

با رزرو تور شیراز با قطار هزینه‌های رفت و آمد شما از مبدا به مقصد کاهش می‌یابد. زیرا می‌توان گفت قیمت تور شیراز با قطار حتی 60 درصد پکیج‌های مسافرتی این مقصد با هواپیما باشد. به همین دلیل هم تور زمینی شیراز علی‌رغم طولانی بودن زمان سفر به صرفه‌تر است. فقط باید در نظر داشته باشید که سفر به شیراز با قطار فقط از شهرهایی مانند تهران، مشهد، قم و بندرعباس ممکن خواهد بود. تعداد قطارها از این شهرها هم به شیراز محدود می‌باشد. پس باید برای سفر به شیراز با قطار زودتر اقدام به خرید بلیط یا تور کنید.

مسیر هوایی شیراز برای مسافران چگونه است؟

در حال حاضر تور شیراز عید فطر 1403 از تهران، مشهد، تبریز چند شهر دیگر برگزار می‌شود. برای پرواز از مبدا خود به شیراز می‌توانید کمی دیرتر از سفرهای زمینی اقدام کنید؛ زیرا تور هوایی شیراز دیرتر تکمیل ظرفیت می‌شوند.

نکاتی در مورد رزرو هتل های شیراز در عید فطر

به دلیل قیمت بالای تور شیراز عید فطر بهتر است تا حد امکان به سراغ انتخاب هتل‌های دو و سه ستاره در این شهر نروید. چون شاید کیفیت آن‌ها شما را راضی نکند. در صورتی که با صرف بودجه‌ی بالا مشکلی ندارید، به سراغ هتل‌های 5 ستاره این شهر بروید. در بین این دسته از هتل‌های شیراز، «بزرگ» و «چمران» در محدوده‌ی خارج از طرح زوج و فرد و پرتردد شیراز هستند. در نتیجه برای اقامت و رفت‌وآمد با خودروی شخصی کم‌تر به مشکل می‌خورید. اما اگر فاصله‌ی کم با جاذبه‌های شیراز را مدنظر دارید، به سراغ رزرو هتل زندیه بروید. سه هتل زیر را نیز برای کاهش هزینه‌های اقامت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

  • هتل دو ستاره تالار
  • هتل سه ستاره بین الحرمین
  • هتل چهار ستاره شیرازیس

بازدید از مراسم یادبود سعدی با رزرو تور شیراز عید فطر

اگر تور شیراز را دو روز قبل از عید فطر و در روز یکم اردیبهشت رزرو کنید، امکان شرکت در مراسم‌های مربوط به بزرگداشت سعدی را نیز خواهید داشت. جشن‌ها و مراسماتی که البته بیش از هرکس مختص عاشقان ادبیات و فرهنگ پارسی است. زیرا در بزرگداشت این شاعر شعرخوانی و شب‌های شعری در آرامگاه او برگزار می‌شود.

آب و هوای شیراز در ایام عید فطر چگونه است؟

از دو روز مانده به عید فطر و در روز عید، آب و هوای شیراز برای گشت و گذار به شرایط ایده‌آل می‌رسد. دمای شیراز در هفته‌ی اول اردیبهشت بین 10 تا 28 درجه متغیر است. علاوه‌بر آن خبری از باران هم نیست. به این ترتیب نیازی به لباس گرم و چتر ندارید. فقط کافیست لباس‌های نخی خنک در طول سفر همراهتان داشته باشید.

خدمات نهال گشت برای مسافران تور شیراز عید فطر

نهال گشت به مسافران تور شیراز عید فطر 1403 خدمات زیر را ارائه می‌دهد.

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (با قطار یا هواپیما به انتخاب خودتان)
  • رزرو هتل

تماس با نهال گشت برای تکمیل اطلاعات و رزرو تور

برای تکمیل اطلاعاتتان در مورد نحوه‌ی رزرو تور، ساعات و روزهای حرکت قطار یا هواپیما از مبدا مورد نظرتان می‌توانید با شماره‌ی 1830-026 تماس بگیرید. همچنین در صورت برقراری تماس با این شماره تلفن، می‌توانید تور عید فطر شیراز را به صورت غیر حضوری رزرو نمایید. کارشناسان تور نهال گشت نیز در صورت رزرو پکیج‌های مسافرتی از نهال گشت توسط شما پشتیبانی 24 ساعته را در طول سفرتان به شما ارائه می‌دهند. دلیل این پشتیبانی نیز جلوگیری از وقوع مشکل و ناراحتی برای شما در مدت اقامتتان در شیراز است.

1

سوالات متداول

  • هزینه‌ی رزرو تور شیراز عید فطر چقدر است؟

    با توجه به افزایش جمعیت گردشگران در ایام عید فطر هزینه‌های رزرو تور شیراز در این ایام حدود 50 الی 70 درصد بیشتر از سایر ایام سال است.

  • تور شیراز عید فطر را چه زمانی رزرو کنیم؟