تور شیراز هتل تالار

لیست تورهای هتل تالار شیراز

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی شیراز هتل تالار

3 روز خرداد ماه قطار 3,400,000

تور ترکیبی شیراز هتل تالار

3 روز خرداد ماه 4,700,000

تور هوایی شیراز هتل تالار

3 روز خرداد ماه 5,700,000

هتل تالار شیراز به تمام جاذبه‌ها نزدیک است؟

جاذبه‌های گردشگری شیراز، از همدیگر فاصله زیادی دارند. با اقامت در هتل ۳ ستاره تالار به غیر از آثار تاریخی مربوط به زندیه، برای بازدید از بقیه آثار باید از ماشین استفاده کنید. البته برای این مشکل، راه حل مخصوص خودش را داریم که به صرفه‌تر و جذاب‌تر از رفت و آمد با ماشین شخصی یا حمل و نقل عمومی است و در انتهای مقاله آن‌ را حل می‌کنیم.

نزدیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری به هتل تالار

درباره موقعیت هتل تالار باید بدانید که در محله‌ای لوکس، امن و آرام قرار دارد. در نتیجه رزرو هتل تالار شیراز برای هر نوع مسافری اعم از خانواده یا خانم‌های جوان و تنها، هیچ مشکل امنیتی ایجاد نمی‌کند. نزدیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری به هتل تالار شامل ارگ کریم خان، مسجد وکیل، بازار وکیل و سرای مشیر هستند. هتل تالار تا این جاذبه‌ها با ماشین ۵ دقیقه فاصله دارد. 

اطلاعات تماس و موقعیت هتل تالار در شیراز
آدرس هتل تالار شیراز شیراز، خیابان فردوسی، حد فاصل خیابان رودکی و خیابان سعدی (حر)
تلفن هتل تالار شیراز ۰۷۱-۳۲۲۴۵۵۴۵

بسیاری از نظرات هتل تالار شیراز قدیمی هستند

کیفیت این هتل، آنقدرها که در بخش نظرات هتل تالار شیراز در سایت‌های مختلف آمده، پایین نیست. در بعضی از نظرات، گردشگران نوشته‌اند که اتاق‌ها بوی بدی می‌دهد. در بعضی دیگر هم نوشته‌اند که وسایل اتاق قدیمی است. در حالی که این نظرات، قبل از بازسازی هتل نوشته شده‌اند. کارشناسان ما بعد از بازسازی، از این هتل به صورت تصادفی بازدید کردند. طبق گزارش آنان، هیچ بوی نامطبوعی در هتل وجود نداشت و حتی مبل‌های لابی هتل هم نو شده بودند. با این وصف، نباید با تکیه بر نظرات قدیمی درباره این هتل تصمیم بگیرید. البته این به معنی بی عیب و نقص بودن هتل تالار نیست.

عیب‌هایی از هتل تالار که مسافران نمی‌دانند

بعضی از مسافران پس از ورود به اتاق‌های ۳ و ۴ تخته هتل تالار شیراز، اعلام نارضایتی می‌کنند. در واقع این اتاق‌ها، یک تخت ۲ نفره و یک یا دو کاناپه تخت‌شو دارند. در نتیجه مسافرانی که انتظار تخت را می‌کشیدند، تعجب می‌کنند. همچنین در اتاق‌های ۳ و ۴ نفره، کاناپه‌ها فضا را تنگ می‌کنند. ما برای چنین مشکلی ۲ راه حل داریم. اگر ۴ نفر هستید می‌توانید دو اتاق ۲ تخته رزرو کنید. اگر هم ۳ نفر هستید می‌توانید یک اتاق ۱ تخته و یک اتاق ۲ تخته بگیرید. اما در صورتی که می‌خواهید کنار هم بمانید، می‌توانید هتل دیگری رزرو کنید. کارشناسان ما می‌توانند هتل متناسب با تعداد همسفران‌تان را به شما معرفی کنند.

میز صبحانه هتل تالار با بشقاب‌های متنوع غذا

صبحانه هتل تالار به صورت بوفه به مسافران ارائه می‌شود

ویژگی‌های منحصر به فرد هتل تالار شیراز چیست؟

تقریبا همه مسافران اتفاق نظر داشتند که صبحانه هتل از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار است. (در صفحه اینستاگرام این هتل می‌توانید فیلم‌های مربوط به منوی صبحانه را مشاهده کنید.)  همچنین هیچ مسافری از برخورد کارکنان ناراضی نبود و همه از رفتار حرفه‌ای آنان راضی بودند. آخرین ویژگی‌ خاص این هتل، ارائه ناهار یا شام به صورت رایگان به مسافران، در ایام پیک سفر است. در حالی که هیچ کدام از هتل‌های شیراز، وعده‌های غذایی به غیر از صبحانه به مسافران نمی‌دهند.

ارائه ارزان‌ترین قیمت هتل تالار توسط نهال گشت

در ایام پیک سفر مانند نوروز، می‌توانید مطمئن باشید که بهترین قیمت هتل تالار شیراز را در وبسایت ما مشاهده می‌کنید. چرا که ما گارانتی کننده اتاق‌های هتل تالار هستیم. همچنین نیازی به رزرو هتل تالار همراه با تور نیست. می‌توانید هتل را بدون بلیط هواپیما و اتوبوس رزرو کنید. اما در صورتی که به تور نیاز داشته باشید، ما می‌توانیم خدمات مورد نظرتان را رزرو کنیم.

رزرو تور شیراز هوایی و زمینی از نهال گشت

در صورت نیاز به تور شیراز، می‌توانید این تور را به صورت هوایی یا زمینی با قطار رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحات این تورها مراجعه کنید.

گشت شیراز راه حلی برای مشکلات گردش شما

به غیر از پراکنده بودن جاذبه‌های گردشگری شیراز و لزوم استفاده از ماشین برای بازدید از آن‌ها، بعضی از جاذبه‌ها از مرکز شهر دور هستند و در نتیجه برای رفت و آمد به آن‌ها، هزینه زیادی را متحمل می‌شوید. همچنین بسیاری از جاذبه‌ها، زمان خاص خودشان را برای بازدید دارند. به عنوان مثال زمان مناسب برای بازدید از مسجد نصیرالملک، ساعات تابش آفتاب است. چرا که در این زمان ترکیب نور با رنگ‌های مسجد به اوج زیبایی خود می‌رسد. بسیاری از جاذبه‌‌های شیراز همینطور هستند. شما طی ۳ روز با گشت‌های شیراز، همراه با تور لیدر و برنامه ریزی حرفه‌ای او، از جاذبه‌ها بازدید خواهید کرد و تجربه‌ای منحصر به فرد کسب می‌کنید.

خدمات نهال گشت برای تور هتل تالار شیراز

قبل از رزرو تور شیراز هتل تالار، می‌توانید تمام سوالات‌تان را درباره هتل‌های شیراز از کارشناسان ما بپرسید. در صورت رزرو تور هتل تالار شیراز، خدمات زیر را برای شما فراهم می‌کنیم:

  • بلیط هواپیما یا قطار
  • ترانسفر
  • هتل تالار شیراز با صبحانه (و سایر وعده‌های غذایی در پیک سفر)
  • گشت ۳ روزه شیراز
  • پشتیبانی

نحوه رزرو تور هتل تالار شیراز از نهال گشت

برای رزرو تور هتل تالار شیراز می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. آیا دسترسی هتل تالار شیراز به اماکن دیدنی خوب است؟

نزدیک‌ترین اماکن دیدنی به هتل تالار شامل ارگ کریم خان زند، مسجد وکیل، بازار وکیل و سرای مشیر هستند.

2. آیا نظرات کاربران سایت‌های دیگر درباره هتل تالار صحت دارد؟

بسیاری از نظرات منفی مربوط به قبل از بازسازی هتل است. اما احتمال صحیح بودن بعضی از نظرات وجود دارد. اطلاعات صحیح را از کارشناسان ما بگیرید.

3. هتل تالار شیراز چه ویژگی‌های منحصر به فردی دارد؟

صبحانه متنوع، امکان ارائه شام یا ناهار در ایام پیک سفر، رفتار حرفه‌ای کارکنان

4. چه معایبی باعث نارضایتی مسافران از هتل تالار شیراز می‌شود؟

کوچک بودن اتاق‌های ۳ و ۴ نفره باعث نارضایتی بعضی از مسافران می‌شود.

5. رزرو هتل تالار شیراز از نهال گشت چه مزیتی دارد؟

نهال گشت هتل تالار را با کف قیمت به مسافران می‌دهد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)