تور شیراز هتل شیرازیس

تور شیراز هتل شیرازیس

لیست تورهای هتل شیرازیس شیراز

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور شیراز هتل شیرازیس

3 روز از 4 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت 4,200,000

ویژگی‌های محله هتل شیرازیس شیراز

هتل شیرازیس شیراز بین خیابان رودکی و سعدی و نزدیک به بلوار کریم خان زند قرار دارد. محله‌ای که هتل در آن قرار گرفته مرکز شهر محسوب می‌شود. در حالی که در کوچه‌ای که هتل در آن قرار دارد، ترافیک نیست. نزدیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری به هتل شیرازیس شامل ارگ کریم خان، مسجد وکیل، بازار وکیل و سرای مشیر هستند. هتل شیرازیس تا این جاذبه‌ها با ماشین کمتر از ۵ دقیقه فاصله دارد.

بکارگیری سبک جدید در طراحی داخلی هتل شیرازیس

طراحی داخلی هتل سبک مدرن و امروزی دارد. در نتیجه مسافرانی که هتل با فضای سنتی دوست دارند، باید به دنبال گزینه دیگری باشند. یکی از خلاقیت‌ها  در طراحی این هتل، ایجاد فضایی سبز در طبقه همکف و مشرف بودن راهرو اتاق‌ها به این فضاست.

ویژگی‌‌های خاص اتاق‌های هتل شیرازیس شیراز

تعداد هتل‌هایی که اتاق‌شان نورگیر باشد، خیلی کم است. در حالی که اکثر اتاق‌های هتل شیرازیس شیراز، نورگیر هستند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هتل شیرازیس شیراز، نوساز بودن آن است. این هتل جزو معدود هتل‌های ۴ ستاره نوساز شیراز است. در نتیجه تمام وسایل آن نو بوده و هتل فضایی تمیز دارد.

راه حل کوچک بودن اتاق‌های هتل شیرازیس

هتل شیرازیس شیراز اتاق‌های کوچکی دارد. در حالی که این اتاق‌ها برای تعداد مسافران ۲ نفر راحت است. اما ما به مسافران بیش از ۳ نفر، به جای رزرو اتاق ۳ یا ۴ نفره، دو اتاق ۲ تخته پیشنهاد می‌دهیم. در اینصورت از تنگ‌ بودن فضای اتاق ناراضی نمی‌شوند و در عین حال از اتاق‌های تمیز و پر نور برخوردارند. البته در صورتی که بخواهید هتلی با اتاق‌های بزرگ‌تر پیدا کنید، کارشناسان ما می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

کیفیت غذای هتل شیرازیس چگونه است؟

کیفیت غذا و صبحانه هتل شیرازیس باعث شده که این هتل تا به حال مسافر ناراضی نداشته باشد. صبحانه به صورت بوفه بین ساعت ۷:۳۰ تا ۱۰:۳۰ ارائه می‌شود. اما هتل به غیر از صبحانه، ناهار یا شام رایگان نمی‌دهد و باید رزرو کنید.

امکاناتی که هتل شیرازیس به شما می‌دهد

به غیر از رستوران، هتل شیرازیس شیراز یک کافی شاپ و استخر نیز دارد. استفاده از استخر مخصوص مهمانان هتل است. ساکنان هتل می‌توانند به صورت خصوصی از استخر استفاده کنند.

راحت بودن افراد کم توان در هتل شیرازیس

هتل شیرازیس شیراز برای افراد کم توان نیز امکانات مناسبی دارد. برای کسانی که با ویلچر رفت و آمد می‌کنند، اندازه آسانسور هتل مناسب است. همچنین این هتل یک اتاق مخصوص افراد کم توان دارد. افراد کم توان برای استفاده از امکانات این اتاق دچار مشکل نمی‌شوند.

چرا باید گشت شیراز را رزرو کنید؟

تمام جاذبه‌های شیراز در مرکز شهر و نزدیک به هتل شیرازیس قرار ندارند. بسیاری از جاذبه‌ها مانند حافظیه، سعدیه، باغ دلگشا یا باغ ارم، در حاشیه شهر قرار دارند. تخت جمشید و پاسارگاد خارج از شهر شیراز هستند. به همین دلیل ما به اغلب مسافران شیراز پیشنهاد می‌دهیم با گشت شیراز از جاذبه‌های این شهر بازدید کنند. با این کار در هزینه‌هایشان صرفه جویی می‌کنند. از طرف دیگر هر یک از جاذبه‌های شیراز زمان خاصی برای بازدید دارند. تور لیدر‌ها طوری گشت را اجرا می‌کنند که هر جاذبه‌ را در بهترین زمان ببینید.

رزرو هتل شیرازیس با هواپیما و قطار

شما می‌توانید تور هتل شیرازیس را فقط با هتل یا همراه با بلیط هواپیما و قطار رزرو کنید. کارشناسان ما می‌توانند از شهر محل اقامت شما، پرواز یا قطار (در صورت امکان) رزرو کنند.

خدمات نهال گشت برای تور هتل شیرازیس شیراز

قبل از رزرو تور می‌توانید هر سوالی درباره تور هتل شیرازیس شیراز را از کارشناسان ما بپرسید. پس از رزرو تور، ما خدمات زیر را برای شما فراهم می‌کنیم:

  • بلیط قطار یا هواپیما
  • هتل شیرازیس با صبحانه
  • گشت شیراز همراه تور لیدر
  • پشتیبانی

نحوه رزرو تور هتل شیرازیس شیراز از نهال گشت

برای رزرو تور هتل شیرازیس شیراز می‌توانید از طریق شماره 1830-026 با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آدرس هتل شیرازیس شیراز کجاست؟

بلوار زند، بین خیابان رودکی و خیابان سعدی، خیابان مکتبی

شماره تلفن هتل شیرازیس چند است؟

برای تماس با پذیرش هتل با شماره ۳۲۲۴۴۰۰۰-۰۷۱ تماس بگیرید.

هتل شیرازیس چه امکاناتی دارد؟

استخر، رستوران، کافی شاپ، سرویس اتاق از امکانات این هتل هستند.

ویژگی‌های هتل‌ شیرازیس چیست؟

هتل شیرازیس نوساز است و طراحی داخلی مدرنی دارد که بخشی از آن نیز فضای سبز دارد.

هتل شیرازیس چه امکاناتی برای افراد کم توان دارد؟

اتاق با امکانات مخصوص افراد کم توان و آسانسور بزرگ از امکانات این هتل برای افراد کم توان است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)