تور شیراز تعطیلات خرداد 1404

تور شیراز تعطیلات خرداد 1404

لیست تورهای شیراز تعطیلات خرداد 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد 1404 نهال گشت

بر خلاف نوروز و تعطیلات عید فطر با کاهش تعداد گردشگران شیراز، خرج و مخارجتان برای رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد زیاد نیست! قیمت تور شیراز در این تعطیلات نهایتا 20 تا 30 خواهد بود. البته هزینه‌ی پایین سفر تنها مزیت این تعطیلات بهاری برای سفر به شهر شیراز نیست. بلکه نکات دیگری هم در تصمیم‌گیری شما برای سفر به این شهر تاثیرگذار است.

تور 4 روزه شیراز در تعطیلات، فقط با یک روز مرخصی

تعطیلات خرداد در روزهای یکشنبه و دوشنبه و در نیمه‌ی اول ماه قرار گرفته است. به همین سبب کارمندان و محصلان نیز می‌توانند با رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد سفری 4 روزه به این شهر داشته باشند. برای این کار بایستی روز شنبه را مرخصی گرفته تا به راحتی از روز پنج‌شنبه یا جمعه سفرتان را آغاز کنید و آن را تا روز دوشنبه ادامه دهید. البته پیدا کردن بلیط قطار یا هواپیما در تعطیلات خرداد کار چندان آسانی نیست و باید نکاتی را درباره‌ی آن در نظر بگیرید.

چه کسانی تور زمینی شیراز را رزرو کنند؟

هرچند در تعطیلات خرداد تعداد گردشگران نسبت به ایام تعطیل فروردین و اردیبهشت کم‌تر است. اما بازهم برای رزرو وسیله‌ی نقلیه برای سفر ممکن است چالش‌هایی را تجربه کنید. در واقع هرچقدر به تاریخ سفرتان نزدیک‌تر شوید، پیدا کردن بلیط قطار از شهر مبدا سفرتان کار دشوارتری می‌شود. این موضوع برای تور شیراز با قطار بیشتر صدق می‌کند. زیرا تعداد قطارهای مسیر شیراز از مبداهای مختلف به خصوص تهران و مشهد نسبت به هواپیماها کم‌تر است. نتیجه‌ی آن نیز کمیاب شدن بلیط قطارها در روزهای منتهی به تعطیلات نیمه‌ی خرداد می‌باشد. البته افرادی مناسب است که زمان کافی برای سفر دارند. در غیر این صورت باید تور هوایی را انتخاب کنید.

چالش‌هایی که با رزرو تور شیراز هوایی خواهید داشت!

اگر زمان خرید تور شیراز تعطیلات خرداد هوایی را به تعویق بیاندازید، هزینه‌های سفرتان افزایش می‌یابد. زیرا تعداد بلیط‌ها از هر مبدای به شیراز در این ایام محدود است. به همین دلیل قیمت بلیط پرواز شیراز افزایش می‌یابد. پس بهتر است به فکر خرید تور شیراز لحظه آخری نباشید و تور شیراز هوایی را از دو الی سه هفته قبل از زمان سفرتان رزرو کنید. در این صورت نیز می‌توانید هتل مورد نظرتان را راحت‌تر و با قیمت مناسبی رزرو کنید.

اماکن گردشگری شیراز در نیمه خرداد 1404 تعطیل نیست!

با توجه به قرارگیری تعطیلات در زمان با رحلت امام خمینی (ره)، سوال بسیاری از مسافران تور شیراز تعطیلات خرداد باز یا بسته بودن اماکن گردشگری این شهر است. با توجه‌ به اینکه در سال‌های قبل امکان بازدید از جاذبه‌های شیراز نظیر حافظیه و مجموعه زندیه فراهم بود، در 14 و 15 خرداد 1404 نیز می‌توانید از جاذبه‌های شیراز بازدید کنید. البته قبل از بازدید از هر جاذبه بهتر است نگاهی به آب و هوای شیراز نیز داشته باشید.

رزرو تور شیراز در گرم‌ترین زمان سال

اگر در در تابستان به جنوب رفته باشید، بالاترین دمای ممکن را تجربه کرده‌اید. آب و هوای شیراز هم در تعطیلات خرداد به این صورت است. با رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد تا دمای 38 درجه‌ی سانتیگراد را نیز تجربه خواهید کرد. پس بهتر است لباس‌های خنک و نخی را همراه خود به شهر شیراز ببرید. چون با‌توجه‌به دمای بالای هوا و نبودن بارندگی در داخل شهر نیازی به لباس‌های گرم یا چتر برای گشت‌های شهری نیست.

خدماتی که در تور شیراز به شما ارائه می‌شود

در صورت رزرو تور شیراز از نهال گشت این آژانس مسافرتی خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهد:

  • رزرو اتاق در هتل مورد نظرتان (هتل های شیراز فقط صبحانه را بر روی رزرو اتاق به مسافران خود ارائه می‌دهد.
  • بلیط رفت و برگشت (با هواپیما یا قطار)
  • گشت شهری و ترانسفر فرودگاهی به صورت آپشنال
  • پشتیبانی 24 ساعته: حتی در صورت ورود به شیراز در ساعات نزدیک به صبح و عدم وجود وسیله برای رساندنتان به هتل نیز می‌توانید با کارشناسان تور نهال گشت تماس بگیرید. کارشناسان تور نهال گشت در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما یک خودرو را فراهم می‌کند.

رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد با مشاوره‌ی رایگان

بهتر است قبل از رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد تمامی موارد لازم درباره‌ی سفر به این شهر را بدانید. از ساعات پروازها و حرکت قطارها گرفته تا نکات مهم در مورد اقامت داخل این شهر را می‌‌توانید از کارشناسان خبره آژانس گردشگری نهال گشت بپرسید.

1

سوالات متداول

  • تور شیراز تعطیلات خرداد را از چه زمانی رزرو کنیم؟

    پیشنهاد می‌کنیم برای کاهش هزینه‌های سفرتان تور شیراز تعطیلات خرداد را از دو الی سه هفته قبل رزرو کنید.

  • هزینه‌ی رزرو تور شیراز تعطیلات خرداد چقدر است؟