تور های آلمان با نهال گشت

تور آلمان

33143 026

لیست تورهای آلمان

تور سوئیس + آلمان

تور سوئیس + آلمان

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
6 شب+زوریخ+برلین
هتل
4
هواپیمایی قطر
1,190 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور آلمان

تور فرانسه + آلمان

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
8 روز
هتل
4
ایران ایر
1,290 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور

نرخ یورو، هزینه رزرو هتل و قیمت بلیط دو طرفه هواپیما از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت تور آلمان هستند. پاییز و بهار بهترین زمان‌های سفر به آلمان از نظر آب و هوا می‌باشد. اخذ ویزای آلمان بدون داشتن تمکن مالی 100,000,000 تا 150,000,000 تومانی برای هر نفر،گردش حساب 3 ماهه و تاریخچه سفری ممکن نیست. روزانه حدود 85 یورو در آلمان هزینه دارید و رضایت شما از کیفیت تور و هتل‌های آلمان از پیش تضمین شده است!

چگونه ویزای آلمان را اخذ کنیم؟ سخت به معنای ناممکن نیست!

قطعا ویزای آلمان سخت‌ترین ویزای حوزه شینگن به دلیل دارا بودن شرایط پذیرش و حمایت از پناهندگان می‌باشد. تمکن مالی 100,000,000 تا 150,000,000 تومانی برای هر نفر، گردش حساب 3 ماهه (فعال بودن حساب) و داشتن تاریخچه سفری از ارکان اصلی اخذ ویزای آلمان می‌باشند. وقت سفارت آلمان توسط کارگزاری ویزامتریک انجام می‌شود و نیازی به مصاحبه برای اخذ ویزای آلمان نیست. 45 روز پس از اقدام به تعیین وقت سفارت، می‌توانید در دفتر ویزامتریک برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری حاضر شوید. مدارک ویزای آلمان نیازی به ترجمه ندارند و باید اصل مدارک را در زمان انگشت نگاری همراه داشته باشید. 21 روز کاری پس از مراجعه به سفارت‌خانه آلمان قادر به دریافت ویزای خود هستید. با سفر در قالب تور گروهی و اقدام به اخذ ویزای توریستی گروهی آلمان بخش بزرگی از مشکلات از سر راه شما برداشته می‌شود و قادرید با داشتن شرایط ویزای خود را اخذ کنید. اقدام برای اخذ ویزای توریستی گروهی آلمان به شکل فردی ممکن نیست و باید از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام نمائید.

بهترین زمان سفر به آلمان (براساس معیارهای آب و هوا، هزینه‌ها و ازدحام‌گردشگران)

فصول پر ازدحام گردشگری آلمان از سایر ایام آن به راحتی قابل تمایز و تشخیص است. اوج ازدحام گردشگران در تابستان و حوالی تعطیلات سال نو میلادی، زمانی که فروشگاه‌های کریسمس دایر می‌شوند، می‌باشد. قطعا سفر کردن در این دو زمان، گرچه مزایایی دارند، اما انتخاب چندان هوشمندانه‌ای نیست! در محبوب‌ترین شهرهای توریستی آلمان مثل مونیخ و برلین هزینه‌های اقامت در هتل سر به فلک می‌کشد. همچنین هزینه‌های روزانه در سراسر آلمان در بالاترین سطح خود قرار می‌گیرند و اماکن دیدنی و محبوب آن مملو از گردشگر می‌شود. سفر در فصول کم‌گردشگر آلمان یا سفر در فواصل میان این فصول مزایایی از جمله کاهش تعداد گردشگران، کاهش قیمت‌ها و تخفیف‌های رزرو هتل را به همراه دارد!

پاییز و بهار؛ بهترین زمان سفر به آلمان از نظر آب و هوا و دوری از ازدحام گردشگران!

بهار دیرتر از سایر نقاط اروپا به آلمان می‌رسد. به همین دلیل فروردین می‌تواند کمی سرد باشد. اما با فرا رسیدن اردیبهشت، زندگی به آلمان بازمی‌گردد. اردیبهشت و خرداد بهترین آب و هوای سراسر طول سال را دارند و بهترین زمان برای سفری در آرامش است. زیرا که اکثر گردشگران تابستان را برای سفر به آلمان انتخاب می‌کنند. قیمت‌ها از تابستان پایین‌تر است و برای رزرو هتل مجبور نیستید از حداقل دو یا سه هفته جلوتر اقدام کنید.

پاییز از دوست‌داشتنی‌ترین و زیباترین زمان‌های سفر به آلمان است. با آنکه روزها رو به کوتاه‌تر شدن و هوا رو به سردی می‌رود اما اثراتی از گرمای تابستان در مهر و آبان حس می‌شود. کسانی که آب و هوای گرم و خشک را دوست ندارند، قطعا پاییز را برای سفر به آلمان انتخاب می‌کنند. البته باید گفت که در سفر پاییزه به آلمان، شانس نقش بزرگی در آب و هوا ایفا می‌کند. زیرا که بارش باران چندان دور از انتظار نیست. سفر خود را حتما در نیمه اول پاییز برنامه ریزی کنید. زیرا که با رسیدن ماه آذر آب و هوا به کلی تغییر می‌کند و روزها بسیار کوتاه‌تر می‌شوند.

زمستان بهترین زمان سفر به آلمان از نظر کاهش هزینه‌ها و ورزش‌های زمستانی!

زمستان‌های آلمان حال و هوای خاصی دارد. با آنکه هوا سرد است و در بارش برف نیز چندان دور از انتظار نیست روحیه کریسمس و شور و انرژی در مردم و فضای شهرها حس می‌شود. زندگی با قدم‌های آهسته‌تری پیش می‌رود و آرامش خوبی حکم فرماست. از بهمن به بعد روزها رو به بلند شدن می‌روند و هوا رفته رفته گرم‌تر می‌شود. قیمت‌ها از هر فصل دگر ارزان‌تر است و نه تنها مشکلی در رزرو هتل نخواهید داشت، بلکه تخفیف‌های بسیار خوبی شامل حال‌تان می‌شود. در پایان باید گفت سفر در زمستان بسیار اقتصادیست و فعالیت‌ها و ورزش‌های برفی را نیز برای‌تان فراهم می‌آورد.

ضمانت‌نامه بازگشت مسافر؛ ضرورت ارائه ضمانت‌نامه از سوی مسافران!

ضمانت‌نامه بازگشت مسافر معمولا یک چک یا ضمانت‌نامه بانکی می‌باشد که مسافر جهت تضمین بازگشتش به کشور محل اقامت به آژانس مسافرتی ارائه می‌کند. چرا که اگر مسافر به محل زندگی خود بازنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی نزد کنسولگری از میان می‌رود. مبلغ 70,000,000 تا 100,000,000 تومان مبلغی رایج برای ضمانت‌نامه‌های سفری اروپا می‌باشد. کنسولگری آلمان در ارائه و اخذ این ضمانت‌نامه هیچ نقشی ندارد. این ضمانت‌نامه بیشتر جنبه اعتماد سازی دارد و باید برای تاریخ 2 روز پس از بازگشت مسافر به کشور تنظیم گردد.

با خرید تور آلمان چه خدماتی دریافت می‌کنیم؟

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره (به همراه صبحانه)
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی با سقف پوشش 50,000 یورو
 • تور لیدر مسلط به زبان فارسی
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

نحوه تعیین قیمت تور آلمان!

نرخ یورو، هزینه رزرو هتل و قیمت بلیط دو طرفه هواپیما به همراه سود آژانس‌های مسافرتی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت تور آلمان هستند. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به مراکز خرید، مراکز تفریحی، فرودگاه و مرکز شهر داشته باشند قیمت‌شان بیشتر است. قیمت هتل‌ها از روزانه از 1,000,000 تا 8,000,000 تومان متغیر هستند و هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما نیز حدودا بین 5,000,000 تا 14,500,000 تومان می‌باشد. در تورهای گروهی آلمان معمولا پروازها در قالب پروازهای اکونومی دوطرفه رزرو می‌شوند و اقامت شما در اتاق‌های استاندارد هتل‌های 3 یا 4 ستاره در نظر گرفته می‌شود.

کیفیت هتل‌های محل اقامت در تور آلمان!

با در نظر داشتن بازخوردی که از مسافران پیشین آلمان خود گرفته‌ایم، می‌توان نتیجه گرفت که هتل‌های آلمان اکثرا از کیفیت خوبی برخورد هستند. نظافت مطلوب، کیفیت غذای خوب، برخورد متشخصانه خدمه و غیره از خصوصیات معمول این هتل‌ها می‌باشد. هتل‌های پکیچ تور آلمان شامل صبحانه هستند و سایر وعده‌ها غذایی را میهمان خود هستید. گرچه با پرداخت هزینه، قادرید ناهار و شام را نیز در اتاق یا سوئیت خود سرو کنید. در پایان باید گفت که هر یک از هتل 3، 4 یا 5 ستاره بلژیک را برای اقامت انتخاب کنید، از کیفیت آن راضی خواهید بود! هتل‌های Bayerischer Hof، Hotel Adlon Kempinski Berlin، Schlosshotel Kronberg، Louis C. Jacob و Steigenberger Grandhotel Handelshof از برترین هتل بوتیک‌ها، هتل‌های لوکس و هتل‌های اقتصادی آلمان هستند. قبل از رزرو هتل، قادرید با سرچ نام هتل، اطلاعات لازم را به دست آورید تا در انتخاب هتل کمک‌تان کند.

هزینه‌های روزانه در آلمان؛ در سفر به آلمان روزانه 85 یورو هزینه دارید!

روزانه 86 یورو، هفتگی 550 یورو و ماهانه 2,000 یورو مخارج متوسط پیش‌بینی شده در سفر به آلمان می‌باشد. این مخارج روزانه ذکر شده شامل 28 یورو برای غذا، 2 یورو برای آب، 16 یورو برای حمل و نقل درون شهری، 17 یورو برای تفریح، 11 یورو برای انعام (دلخواه) و 12 یورو برای نوشیدنی می‌باشد. گرچه اگر قصد جابه جایی بین شهرها را داشته باشید 48 یورو و اگر سر به هوا باشید 30 یورو بابت کلاه برداری و دزدی (مثلا اضافه شدن محصولی اضافی در فاکتور شما) به هزینه‌های شما اضافه خواهد شد!

شاید برای شما هم سوال باشد! (سوالات متداول)

1. چند ماه قبل از سفر به آلمان باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

با توجه به پروسه اخذ ویزای آلمان، بهتر است که حدودا بین 3 تا 4 ماه قبل از سفر برای خرید تور آلمان اقدام کنید. از این زمان، حدودا 45 روز کاری برای وقت سفارت و حدودا 21 روز کاری برای دریافت جواب در نظر گرفته شده است.

2. چه مدت در آلمان اقامت داشته باشیم؟

2 تا 4 شب، زمانیست که در اکثر پکیج‌های ترکیبی تورهای اروپا مشاهده می‌شود. زیرا که قیمت‌ هتل‌ها و اقامت در آلمان بسیار بالاست و باعث افزایش قیمت تور می‌شود.

3. چرا تورهای مشابه آلمان قیمتی متفاوت دارند؟

مهم‌ترین دلیل اختلاف قیمت تورهای مختلف آلمان، سود آژانس‌های مسافرتی و خدماتی است که با تور به شما ارائه می‌شود. به طور مثال، شما یک تور آلمان را با خدمات اقامت در هتل 5 ستاره، بلیط رفت و برگشت هواپیما، خدمات اخذ ویزا، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و راهنمای محلی را با تور دیگری با خدمات اقامت در هتل 3 ستاره، بلیط رفت و برگشت هواپیما و خدمات اخذ ویزا مقایسه کنید. خب بدیهی است که این دو اختلاف قیمت داشته باشند!

4. از ایران تا آلمان چند ساعت فاصله داریم؟

از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه هامبورگ حدودا 7 ساعت در راه هستید. در پرواز‌های غیر مستقیم، شما ایرلاین هر کشوری را که انتخاب کنید، ابتدا در پایتخت آن کشور توقف می‌کند و سپس به سمت هامبورگ حرکت می‌کند. در صورتی که با پرواز غیر مستقیم سفر کنید زمان توقف شما به این 7 ساعت افزوده می‌شود.

5. هزینه‌های پرواز و اقامت کودکان خردسال چگونه محاسبه می‌شود؟

بسته به سیاست‌های خطوط هوایی، ممکن است کودک بزرگ تر از 2 سال را فرد کامل محسوب کنند، یا ممکن است کودک زیر 12 سال را فرد کامل محسوب نکنند و تخفیف‌های 50% شامل حالتان شود. اگر کودکی خردسال دارید، حتما قبل از خرید بلیط، این مسئله را از آژانس هوایی سوال کنید، اما معمولا هتل‌های تخفیف‌های بسیار خوبی برای این دست از کودکان ارائه می‌دهند.

48 پاسخ
 1. Avatar
  علی اکبر

  سلام من دوز کامل واکسن را زدم نوع واکسن سینوفارم است.آیا میتوانم برای دیدارفرزندانم و نوه هایم که در آلمان هستند به آلمان مسافرت کنم ؟؟
  ضمنا” : من مولتی ویزای شینگن آلمان را هم دارم .لطفا” راهنمایی بفرمائید. باتشکر

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ در حال حاضر آلمان پذیرای توریست نیست و در کل واکسن سینوفارم هم مورد تایید کشور آلمان نیست

 2. Avatar
  علی اکبر

  سلام
  من مولتی ویزای توریستی آلمان را دارم آیا می توانم در شرایط کرونایی برای دیدار فرزندانم و نوه هایم به آلمان سفر کنم لطفا” راهنمایی بفرمائید. با تشکر

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ شما مشکلی برای سفر به آلمان ندارید، فقط آیا دوز کامل واکسن کرونا رو دریافت کردید؟ اگر بله چه واکسنی؟

 3. Avatar
  علی اکبر

  سلام
  من مولتی ویزا دارم برای آلمان خواستم بدونم در وضعیت کرونایی می توانم برای دیدار فرزندانم و نوه هایم بروم به آلمان ؟؟ لطفا” راهنمایی بفرمائید. متشکرم

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله شما مشکلی برای سفر به کشور آلمان ندارید. شما دوز کامل واکسن کرونا رو دریافت کردید؟

 4. Avatar
  هادی

  سلام
  درصورتیکه پدر و مادر من دارای ویزای مولتی المان باشند و برای دیدار فرزندان خو‌د که همگی المان هستن چه خدماتی میتوانید بدهید
  لازم به ذکر است که ویزای مولتی چهار ساله در سال ۲۰۱۸ صادر شده
  متشکرم

 5. Avatar
  محمد

  ما دونفریم اگه بخوایم ماه آینده برای تور آلمان اقدام کنیم. چقد زمان میبره تا کارامون درس شه؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ در حال حاضر تور آلمان برگزار نمیشه. اما برای اخذ ویزای آلمان شما حداقل باید از 3 ماه قبل از تاریخ سفرتون اقدام کنید.

 6. Avatar
  مهدی

  سلام. وقت بخیر.

  در حال حاظر با شرایط کرونا و ایندکس بیشتر ایالات آلمان برای زدن واکسن هنوز هم شما خدمات گردشگری انجام میدید برای المان؟
  سپاس

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ منظورتون برگزاری تور فرانسه هست؟ اگر بله که فعلا ویزای توریستی فرانسه صادر نمیشه.

 7. Avatar
  علیرضا

  سلام من قصد سفر به چند کشور دارم مقصد نهایی آلمان . وبرگشتم به کشورم هست .البته از راه زمینی با موتورسیکلت شخصی خودم .لطفا راهنمایی کنید

 8. Avatar
  موسوی

  سلام من بیماری دارم میخوام ببرمش المان حدود یک ماه اونجا بمونم آیا میشه راهنمایم کنید

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ شما باید برای ایشون ویزای درمانی بگیرید و خودتون هم به عنوان همراه ایشون اقدام کنید. ما ویزایدرمانی اقدام نمی‌کنیم. اما برخی از شرکت‌های خدمات ویزا میتونن کار شما رو انجام بدن.

 9. Avatar
  Behnam

  سلام و خسته نباشید اگه کسی برای سفر به حوزه شینگن گردش حساب خوبی داشته باشه اما سند ملکی نداشته باشه چه کار باید بکنه ؟ لطفا راهنمائیم کنین ممنون

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ سند ملکی جزو مدارک الزامی به حساب نمیاد. اما برای سفر توریستی شما نیاز به یه ضمانت نامه بازگشت دارید که علاوه بر مسدود شدن یک حساب بانکی با مانده حداقل 100 میلیون تومان هست، میتونید یک سند ملکی رو هم گرو بگذارید که فرقی نمیکنه سند به نام چه کسی باشه.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ فعلا که نمی‌تونید برای ویزای ویزیتوری شینگن اقدام کنید. اما بعد از تموم شدن محدودیت های کرونایی شینگن، میتونید با داشتن دعوتنامه از ایشون برای ویزای ویزیتوری شینگن اقدام کنید.

 10. Avatar
  ساحل

  سلام منو همسرم میخایم یکماه به المان برای گردشگری سفر کنیم کلا هزینه اش با یورو چقد میشه با خرج خوردوخوراک،گردش توشهری،هتل،پاسپورت و ویزا،رفت و برگشت و….هزینه کلشو میخام بدونم به یورو🙏

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ یک سالی هست که هیچ تور اروپایی برگزار نمیشه و به همین دلیل هم قیمت جدید تورهای اروپا هنوز مشخص نیست. اما در مورد هزینه های دیگه میتونید تماس بگیرید تا همکارانم شما رو راهنمایی کنن.

 11. Avatar
  Behnam

  سلام تور آلمان به صورت پرواز مستقیم از تهران به مقصد آلمان با توجه به اینکه ما قبلا سفر به حوزه شینگن داشته باشیم امکان پذیره یا خیر

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ برای تور آلمان شما ابتدا باید ویزای شینگن بگیرید که با این شرایطی که شما می‌فرمایید احتمالا شانس ویزا شدن رو داشته باشید. اما در حال حاضر امکان اخذ ویزای توریستی شینگن به علت محدودیت های کرونایی وجود نداره و شما باید تا زمان بازگشایی سفارت آلمان صبر کنید.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ به غیر از هزینه های پرواز و اقامتتون چیزی در حدود 100 دلار در روز مخارجتون میشه، قیمت تور هم شامل هزینه پرواز و اقامتتون هست.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ فعلا که امکان درخواست ویزای توریستی آلمان وجود نداره. شما ویزا دارید؟

 12. Avatar
  پری

  سلام.یک تور خانوادگی یعنی دونفره ب آلمان توی این شرایط ک دلار ۲۷ تومان هست چقدر حدودا؟با امکانات خیلی زیاد نباشه.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ فعلا مرزهای اروپا به روی گردشگران بسته هست و به خاطر اینکه توری برگزار نمیشه، قیمت ها مشخص نیست.

 13. Avatar
  فرزانه سليمي

  سلام برا گردش ميخوام باپسرم برم آلمان لطفا كمكم كنيد چطور اقدام كنم سنش 17 پاسپورت هم داره

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ برای پسرتون باید از همسرتون اجازه داشته باشید. شما قبلا سابقه سفر داشتید؟

 14. Avatar
  Omid

  سلام واسه یه سفر یه هفته ای کلا روهم رفته چند هزینه میشه؟یعنی چند داشته باشم میتونم برم؟کل هزینه هارو از صفر میگم تا موقع برگشت

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ در مورد هزینه تور که فعلا چون توری برگزار نمیشه، نرخ تورها مشخص نیست. اما در مورد هزینه های سفر تماس بگیرید تا همکارانم شما رو راهنمایی کنن.

 15. Avatar
  پژمان

  یک سوال؛ اقا ما اگر داخل کشور المان باشیم و کارت بانکیمونم همراهمون باشه و پول به یورو نداشته باشین ایا این امکان هست که اونجا از کادرت بانکیمون استفاده کنیم؟ چطوری میشه توضیح بدید؟ اگر هم بخواهیم پولِ داخل کارتمون رو نقد کنیم باید چیکار کنیم؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ برخی از صرافی ها مجهز به دستگاه کارت خوان بانک های ایرانی هستند. برخی از بانکهای ایرانی هم در آلمان شعبه دارند.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ شما بدون خانواده و یا بدون یک همراه که از طرف خانواده به عنوان سرپرست و محافظ شما انتخاب شده، نمیتونید برای ویزا اقدام کنید و یا به سفر برید.

 16. Avatar
  فاطمه

  با سلام سفر با تور برای خانم های باردار که پا به ماه هستن چطور هست؟؟اجازه ی پرواز دارن؟؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ اگر ماه های آخر بارداریتون باشه باید یک برگه رضایت از طرف پزشکتون داشته باشید و اون رو به مهماندار ارائه بدید. اما خوب برای خودتون هم خطرناک هست سفر، چون شما باید چند ساعت رو در هواپیما باشید.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ تور آلمان به صورت تک وجود نداره؛ چون آلمان ویزای توریستی نمیده، به همین دلیل تور آلمان بیشتر به صورت تور ترکیبی با یک مبدا دیگه ارائه میشه. به طور مثال تور زوریخ-برلین برای هر نفر بزرگسال، 1190 یورو در اتاق دبل و نرخ بلیط هواپیما برای هر نفر بین 8 تا 12 میلیون تومان هست. البته این قیمت ها قطعی نیست.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها