تور آلمان

تور آلمان

لیست تورهای آلمان

بیش از 1 تور متفاوت
تور 11 روز فرانسه آلمان هلند
تور فرانسه آلمان هلند
تاریخ برگزاری
21 شهریور
مدت اقامت
10 شب
حمل و نقل

امارات

ترکیش ایرلاینز

شروع قیمت از
3,290یورو
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
هزینه پرواز58,990,000تومان
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آلمان نهال گشت

نرخ یورو، هزینه رزرو هتل و قیمت بلیط دو طرفه هواپیما از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت تور آلمان هستند. پاییز و بهار بهترین زمان‌های سفر به آلمان از نظر آب و هوا می‌باشد. اخذ ویزای آلمان بدون داشتن تمکن مالی حداقل 300,000,000 تومانی برای هر نفر،گردش حساب 3 ماهه و تاریخچه سفری ممکن نیست. روزانه حدود 85 یورو در آلمان هزینه دارید و رضایت شما از کیفیت تور و هتل‌های آلمان از پیش تضمین شده است!

چگونه ویزای آلمان را اخذ کنیم؟ سخت به معنای ناممکن نیست!

قطعا ویزای آلمان سخت‌ترین ویزای حوزه شینگن به دلیل دارا بودن شرایط پذیرش و حمایت از پناهندگان می‌باشد. تمکن مالی حداقل سیصد میلیون تومانی برای هر نفر، گردش حساب 3 ماهه (فعال بودن حساب) و داشتن تاریخچه سفری از ارکان اصلی اخذ ویزای آلمان می‌باشند. وقت سفارت آلمان توسط کارگزاری ویزامتریک انجام می‌شود و نیازی به مصاحبه برای اخذ ویزای آلمان نیست. 45 روز پس از اقدام به تعیین وقت سفارت، می‌توانید در دفتر ویزامتریک برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری حاضر شوید. مدارک ویزای آلمان نیازی به ترجمه ندارند و باید اصل مدارک را در زمان انگشت نگاری همراه داشته باشید. 21 روز کاری پس از مراجعه به سفارت‌خانه آلمان قادر به دریافت ویزای خود هستید. با سفر در قالب تور گروهی و اقدام به اخذ ویزای توریستی گروهی آلمان بخش بزرگی از مشکلات از سر راه شما برداشته می‌شود و قادرید با داشتن شرایط ویزای خود را اخذ کنید. اقدام برای اخذ ویزای توریستی گروهی آلمان به شکل فردی ممکن نیست و باید از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام نمائید.

بهترین زمان سفر به آلمان (براساس معیارهای آب و هوا، هزینه‌ها و ازدحام‌گردشگران)

فصول پر ازدحام گردشگری آلمان از سایر ایام آن به راحتی قابل تمایز و تشخیص است. اوج ازدحام گردشگران در تابستان و حوالی تعطیلات سال نو میلادی، زمانی که فروشگاه‌های کریسمس دایر می‌شوند، می‌باشد. قطعا سفر کردن در این دو زمان، گرچه مزایایی دارند، اما انتخاب چندان هوشمندانه‌ای نیست! در محبوب‌ترین شهرهای توریستی آلمان مثل مونیخ و برلین هزینه‌های اقامت در هتل سر به فلک می‌کشد. همچنین هزینه‌های روزانه در سراسر آلمان در بالاترین سطح خود قرار می‌گیرند و اماکن دیدنی و محبوب آن مملو از گردشگر می‌شود. سفر در فصول کم‌گردشگر آلمان یا سفر در فواصل میان این فصول مزایایی از جمله کاهش تعداد گردشگران، کاهش قیمت‌ها و تخفیف‌های رزرو هتل را به همراه دارد!

پاییز و بهار؛ بهترین زمان سفر به آلمان از نظر آب و هوا و دوری از ازدحام گردشگران!

بهار دیرتر از سایر نقاط اروپا به آلمان می‌رسد. به همین دلیل فروردین می‌تواند کمی سرد باشد. اما با فرا رسیدن اردیبهشت، زندگی به آلمان بازمی‌گردد. اردیبهشت و خرداد بهترین آب و هوای سراسر طول سال را دارند و بهترین زمان برای سفری در آرامش است. زیرا که اکثر گردشگران تابستان را برای سفر به آلمان انتخاب می‌کنند. قیمت‌ها از تابستان پایین‌تر است و برای رزرو هتل مجبور نیستید از حداقل دو یا سه هفته جلوتر اقدام کنید.

پاییز از دوست‌داشتنی‌ترین و زیباترین زمان‌های سفر به آلمان است. با آنکه روزها رو به کوتاه‌تر شدن و هوا رو به سردی می‌رود اما اثراتی از گرمای تابستان در مهر و آبان حس می‌شود. کسانی که آب و هوای گرم و خشک را دوست ندارند، قطعا پاییز را برای سفر به آلمان انتخاب می‌کنند. البته باید گفت که در سفر پاییزه به آلمان، شانس نقش بزرگی در آب و هوا ایفا می‌کند. زیرا که بارش باران چندان دور از انتظار نیست. سفر خود را حتما در نیمه اول پاییز برنامه ریزی کنید. زیرا که با رسیدن ماه آذر آب و هوا به کلی تغییر می‌کند و روزها بسیار کوتاه‌تر می‌شوند.

زمستان بهترین زمان سفر به آلمان از نظر کاهش هزینه‌ها و ورزش‌های زمستانی!

زمستان‌های آلمان حال و هوای خاصی دارد. با آنکه هوا سرد است و در بارش برف نیز چندان دور از انتظار نیست روحیه کریسمس و شور و انرژی در مردم و فضای شهرها حس می‌شود. زندگی با قدم‌های آهسته‌تری پیش می‌رود و آرامش خوبی حکم فرماست. از بهمن به بعد روزها رو به بلند شدن می‌روند و هوا رفته رفته گرم‌تر می‌شود. قیمت‌ها از هر فصل دگر ارزان‌تر است و نه تنها مشکلی در رزرو هتل نخواهید داشت، بلکه تخفیف‌های بسیار خوبی شامل حال‌تان می‌شود. در پایان باید گفت سفر در زمستان بسیار اقتصادیست و فعالیت‌ها و ورزش‌های برفی را نیز برای‌تان فراهم می‌آورد.

ضمانت‌نامه بازگشت مسافر؛ ضرورت ارائه ضمانت‌نامه از سوی مسافران!

ضمانت‌نامه بازگشت مسافر معمولا یک چک یا ضمانت‌نامه بانکی می‌باشد که مسافر جهت تضمین بازگشتش به کشور محل اقامت به آژانس مسافرتی ارائه می‌کند. چرا که اگر مسافر به محل زندگی خود بازنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی نزد کنسولگری از میان می‌رود. مبلغ 70,000,000 تا 100,000,000 تومان مبلغی رایج برای ضمانت‌نامه‌های سفری اروپا می‌باشد. کنسولگری آلمان در ارائه و اخذ این ضمانت‌نامه هیچ نقشی ندارد. این ضمانت‌نامه بیشتر جنبه اعتماد سازی دارد و باید برای تاریخ 2 روز پس از بازگشت مسافر به کشور تنظیم گردد.

با خرید تور آلمان چه خدماتی دریافت می‌کنیم؟

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره (به همراه صبحانه)
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی با سقف پوشش 50,000 یورو
 • تور لیدر مسلط به زبان فارسی
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

نحوه تعیین قیمت تور آلمان!

نرخ یورو، هزینه رزرو هتل و قیمت بلیط دو طرفه هواپیما به همراه سود آژانس‌های مسافرتی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت تور آلمان هستند. هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به مراکز خرید، مراکز تفریحی، فرودگاه و مرکز شهر داشته باشند قیمت‌شان بیشتر است. قیمت هتل‌ها از روزانه از 1,000,000 تا 8,000,000 تومان متغیر هستند و هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما نیز حدودا بین 5,000,000 تا 14,500,000 تومان می‌باشد. در تورهای گروهی آلمان معمولا پروازها در قالب پروازهای اکونومی دوطرفه رزرو می‌شوند و اقامت شما در اتاق‌های استاندارد هتل‌های 3 یا 4 ستاره در نظر گرفته می‌شود.

کیفیت هتل‌های محل اقامت در تور آلمان!

با در نظر داشتن بازخوردی که از مسافران پیشین آلمان خود گرفته‌ایم، می‌توان نتیجه گرفت که هتل‌های آلمان اکثرا از کیفیت خوبی برخورد هستند. نظافت مطلوب، کیفیت غذای خوب، برخورد متشخصانه خدمه و غیره از خصوصیات معمول این هتل‌ها می‌باشد. هتل‌های پکیچ تور آلمان شامل صبحانه هستند و سایر وعده‌ها غذایی را میهمان خود هستید. گرچه با پرداخت هزینه، قادرید ناهار و شام را نیز در اتاق یا سوئیت خود سرو کنید. در پایان باید گفت که هر یک از هتل 3، 4 یا 5 ستاره بلژیک را برای اقامت انتخاب کنید، از کیفیت آن راضی خواهید بود! هتل‌های Bayerischer Hof، Hotel Adlon Kempinski Berlin، Schlosshotel Kronberg، Louis C. Jacob و Steigenberger Grandhotel Handelshof از برترین هتل بوتیک‌ها، هتل‌های لوکس و هتل‌های اقتصادی آلمان هستند. قبل از رزرو هتل، قادرید با سرچ نام هتل، اطلاعات لازم را به دست آورید تا در انتخاب هتل کمک‌تان کند.

هزینه‌های روزانه در آلمان؛ در سفر به آلمان روزانه 85 یورو هزینه دارید!

روزانه 86 یورو، هفتگی 550 یورو و ماهانه 2,000 یورو مخارج متوسط پیش‌بینی شده در سفر به آلمان می‌باشد. این مخارج روزانه ذکر شده شامل 28 یورو برای غذا، 2 یورو برای آب، 16 یورو برای حمل و نقل درون شهری، 17 یورو برای تفریح، 11 یورو برای انعام (دلخواه) و 12 یورو برای نوشیدنی می‌باشد. گرچه اگر قصد جابه جایی بین شهرها را داشته باشید 48 یورو و اگر سر به هوا باشید 30 یورو بابت کلاه برداری و دزدی (مثلا اضافه شدن محصولی اضافی در فاکتور شما) به هزینه‌های شما اضافه خواهد شد!

سوالات متداول

 • 1. چند ماه قبل از سفر به آلمان باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

  با توجه به پروسه اخذ ویزای آلمان، بهتر است که حدودا بین 3 تا 4 ماه قبل از سفر برای خرید تور آلمان اقدام کنید. از این زمان، حدودا 45 روز کاری برای وقت سفارت و حدودا 21 روز کاری برای دریافت جواب در نظر گرفته شده است.

 • 2. چه مدت در آلمان اقامت داشته باشیم؟

 • 3. چرا تورهای مشابه آلمان قیمتی متفاوت دارند؟

 • 4. از ایران تا آلمان چند ساعت فاصله داریم؟

 • 5. هزینه‌های پرواز و اقامت کودکان خردسال چگونه محاسبه می‌شود؟