تور اندونزی

تور اندونزی

لیست تورهای اندونزی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

بالی با پرواز امارات

6 روز اسفند ماه امارات 83,580,000

تور ترکیبی بالی + مالزی 11روزه

11 روز اسفند ماه – فروردین ماه سلام ایر 85,130,000

تور بالی ویژه نوروز 1403

8 روز زمستان 1402سلام ایر 88,330,000

تور 8 روز بالی ویژه نوروز 1403

8 روز از 1 فروردین تا 13 فروردینقطرایرویز 102,130,000

تور 11 روزه کوالا + بالی + سنگاپور

11 روز فروردین ماه امارات 139,500,000

شرایط اخذ ویزای اندونزی چیست؟

ویزای اندونزی برای مدت 2 ماه معتبر است اما مسافر کمتر از یک ماه امکان اقامت در اندونزی را با این نوع ویزا دارد. ویزای توریستی اندونزی در 3 نوع عادی (صدور در 15 روز کاری)، فوری (صدور در 7 روز کاری) و فوق فوری (صدور در 1 روز کاری) صادر می‌شود. برای درخواست ویزای اندونزی باید اسکن پاسپورت و فایل اسکن شده عکس خود را به کارشناس سفر نهال گشت ارسال کنید.

بهترین زمان سفر به اندونزی؛ هدف سفر خود را مشخص کنید!

در بازه زمانی می تا سپتامبر ( اردیبهشت تا مهر) اندونزی دارای معتدل‌ترین آب‌وهوا در طول سال می‌باشد و محبوب‌ترین زمان سفر از نظر گردشگران می‌باشد. اکتبر تا آوریل (مهر تا اردیبهشت) بیشترین میزان بارندگی در اندونزی می‌باشد. در این بازه زمانی تعداد گردشگران تا حدی کاهش پیدا می‌کند و بهترین زمان سفر به اندونزی از نظر هزینه می‌باشد. برای خرید تور اندونزی حتما بهترین زمان سفر را بسته هدف سفرتان با کارشناسان نهال‌گشت بررسی کنید.

خدمات تور اندونزی؛ در تورهای اندونزی چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج تورهای اندونزی می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تور اندونزی به ترتیب زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی اندونزی
  • رزرو هتل به همراه صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی مطابق با مدت زمان اقامت

کیفیت هتل‌های اندونزی؛ حتما قبل از خرید تور با کارگزار خود چک کنید!

معمولا هتل‌های اندونزی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای اطمینان از کیفیت هتل محل اقامت، حتما هتل خود را با کارگزار و یا آژانس مسافرتی خود بررسی کنید. چرا که بعضی از آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران برای کاهش قیمت تور اندونزی، یک هتل بی‌کیفیت برای شما رزرو می‌کنند. بهتر است برای اقامت فقط هتل‌های 4 و یا 5 ستاره را انتخاب کنید.

تورهای فصلی اندونزی

هزینه‌های روزانه اقامت در اندونزی؛ روزانه چقدر باید در اندونزی هزینه کنید؟

واحد پول کشور اندونزی، روپیه می‌باشد. اما اگر به هر دلیلی نتوانستید این واحد پولی را تهیه کنید، دلار همراه خود ببرید. در اندونزی می‌توانید هم به دلار هزینه کنید و هم دلار خود را به روپیه تبدیل کنید. شما برای یک وعده غذایی باید 188 روپیه، برای یک بطری آب 15 روپیه، بریا جابجایی در شهر 60 روپیه، برای خرید بلیط اماکن تفریحی و توریستی 110 روپیه و جابجایی بین شهری باید 178 روپیه هزینه پرداخت کنید.

سفر اولی‌های اندونزی؛ گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی اندونزی، شما تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توان به راهنمایی برای پرداخت هزینه‌ها، راهنمایی برای جابجایی در شهر، شناخت اماکن تفریحی و گردشگری و غیره اشاره کنیم. در صورتی که فکر می‌کنید از پس تمامی این کارها برمی‌آیید، قطعا انفرادی سفر کنید!

سوالات متداول تور اندونزی

1. چه مدت قبل از تاریخ سفر برای خرید تور اندونزی باید اقدام کرد؟

تاریخ رزرو تور اندونزی را بایستی براساس نوع ویزا خود مشخص کنید. درصورت درخواست اخذ ویزا معمولی حداقل 15 روز، ویزا فوری حداقل 7 روز و ویزا فوق فوری حداقل 1 روز قبل از تاریخ سفرتان باید نسبت به رزرو تور اندونزی اقدام کنید.

3. فاصله هوایی بین ایران و اندونزی چقدر است؟

با توجه به اینکه از تهران به سمت اندونزی پرواز مستقیم وجود ندارد، فاصله هوایی بین ایران و اندونزی به توقف ایرلاین انتخابی بستگی دارد. کمترین فاصله زمانی چیزی در حدود 12 ساعت می‌باشد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)