تور اندونزی

تور اندونزی

لیست تورهای اندونزی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور بالی + کوالالامپور – خردادماه

8 روز از 13 خرداد تا 31 خرداد 66,300,000

تور 8 روزه بالی – خرداد ماه

8 روز از 13 خرداد تا 31 خرداد 80,500,000

تور 11 روزه کوالا + بالی + سنگاپور

11 روز از 14 خرداد تا 31 خرداد 89,500,000

شرایط اخذ ویزای اندونزی؛ اخذ ویزای اندونزی = آب خوردن!

ویزای اندونزی برای مدت زمان 30 روز معتبر است اما با این نوع ویزا فقط می‌توانید 14 روز در این کشور اقامت داشته باشید. ویزای توریستی اندونزی در 2 نوع عادی و فوری صادر می‌شود که هزینه ویزای فوری 940,000 تومان می‌باشد و در 3 روز کاری صادر می‌شود و هزینه ویزای عادی نیز 360,000 تومان می‌باشد و در مدت زمان 7 روز کاری صادر می‌شود. برای درخواست ویزای اندونزی باید اصل پاسپورت، کپی تمامی صفحات شناسنامه، 2 قطعه عکس 3×4، تمکن مالی با مبلغ حداقل 10,000,000 تومان برای هر نفر، فرم تکمیل شده درخواست ویزای اندونزی، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و واچر هتل محل اقامت را ارائه کنید.

بهترین زمان سفر به اندونزی؛ هدف سفر خود را مشخص کنید!

در بازه زمانی می تا سپتامبر ( اردیبهشت تا مهر) اندونزی دارای معتدل‌ترین آب‌وهوا در طول سال می‌باشد و محبوب‌ترین زمان سفر از نظر گردشگران می‌باشد. اکتبر تا آوریل (مهر تا اردیبهشت) بیشترین میزان بارندگی در اندونزی می‌باشد. در این بازه زمانی تعداد گردشگران تا حدی کاهش پیدا می‌کند و بهترین زمان سفر به اندونزی از نظر هزینه می‌باشد. برای خرید تور اندونزی حتما بهترین زمان سفر را بسته هدف سفرتان با کارشناسان نهال‌گشت بررسی کنید.

اطلاعات ضمانت‌نامه بانکی تورهای اندونزی؛ لزومی به ارائه ضمانت‌نامه نیست!

ضمانت‌نامه بانکی با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان پس از اتمام مدت زمان سفر دریافت می‌شود. ضمانت‌نامه‌های بانکی از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود و ارتباطی به سفارت‌خانه‌ها ندارد. چرا که در صورت عدم بازگشت متقاضیان پس از مدت زمان سفر، اعتبار آژانس‌ها در نزد سفارت‌خانه از بین می‌رود. توجه داشته باشید که تاریخ ضمانت‌نامه‌های بانکی باید برای 2 روز پس از تاریخ برگشت از سفر باشد. با توجه به اینکه اغلب تورهای اندونزی به صورت گروهی برگزار نمی‌شود، لزومی به ارائه ضمانت‌نامه بانکی ندارید.

خدمات تور اندونزی؛ در تورهای اندونزی چه خدماتی به شما ارائه می‌شود؟

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج تورهای اندونزی می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تور اندونزی به ترتیب زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی اندونزی
  • رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی مطابق با مدت زمان اقامت

هزینه تور اندونزی؛ نحوه تعیین قیمت تور اندونزی به چه شکل است؟

نحوه تعیین قیمت تور اندونزی به 3 پارامتر اخذ ویزای توریستی اندونزی، بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. هزینه اخذ ویزای توریستی اندونزی به صورت عادی 360,000 تومان و به صورت فوری 940,000 تومان می‌باشد. از تهران به شهرهای اندونزی نیز فقط پرواز غیرمستقیم و ایرلاین قطر ایرویز، عمان، امارات، ترکیش و CZ پرواز دارند. این پروازها، ابتدا در پایتخت کشور ایرلاین توقف دارند و سپس به سمت اندونزی ادامه مسیر می‌دهند. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد شد. البته در نظر داشته باشید که برخی موارد هزینه رفت‌وآمد از هتل حومه شهر با هزینه اقامت در مرکز شهر یکسان خواهد بود.

کیفیت هتل‌های اندونزی؛ حتما قبل از خرید تور با کارگزار خود چک کنید!

معمولا هتل‌های اندونزی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای اطمینان از کیفیت هتل محل اقامت، حتما هتل خود را با کارگزار و یا آژانس مسافرتی خود بررسی کنید. چرا که بعضی از آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران برای کاهش قیمت تور اندونزی، یک هتل بی‌کیفیت برای شما رزرو می‌کنند. بهتر است برای اقامت فقط هتل‌های 4 و یا 5 ستاره را انتخاب کنید.

تورهای فصلی اندونزی

هزینه‌های روزانه اقامت در اندونزی؛ روزانه چقدر باید در اندونزی هزینه کنید؟

واحد پول کشور اندونزی، روپیه می‌باشد. اما اگر به هر دلیلی نتوانستید این واحد پولی را تهیه کنید، دلار همراه خود ببرید. در اندونزی می‌توانید هم به دلار هزینه کنید و هم دلار خود را به روپیه تبدیل کنید. شما برای یک وعده غذایی باید 188 روپیه، برای یک بطری آب 15 روپیه، بریا جابجایی در شهر 60 روپیه، برای خرید بلیط اماکن تفریحی و توریستی 110 روپیه و جابجایی بین شهری باید 178 روپیه هزینه پرداخت کنید.

سفر اولی‌های اندونزی؛ گروهی سفر کنید!

در تورهای گروهی اندونزی، شما تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توان به راهنمایی برای پرداخت هزینه‌ها، راهنمایی برای جابجایی در شهر، شناخت اماکن تفریحی و گردشگری و غیره اشاره کنیم. در صورتی که فکر می‌کنید از پس تمامی این کارها برمی‌آیید، قطعا انفرادی سفر کنید!

سوالات متداول تور اندونزی

1. چه مدت قبل از تاریخ سفر برای خرید تور اندونزی باید اقدام کرد؟

با توجه به اینکه جواب ویزای اندونزی در حدود 7 روز کاری به طول می‌انجامد، بهتر است حدودا 10 تا 15 روز قبل از تاریخ سفر برای خرید تور اقدام کنید.

2. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه اندونزی در چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه اندونزی به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور اندونزی و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور اندونزی شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور اندونزی شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع، هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

3. فاصله هوایی بین ایران و اندونزی چقدر است؟

با توجه به اینکه از تهران به سمت اندونزی پرواز مستقیم وجود ندارد، فاصله هوایی بین ایران و اندونزی به توقف ایرلاین انتخابی بستگی دارد. کمترین فاصله زمانی چیزی در حدود 12 ساعت می‌باشد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)