تور اندونزی پاییز 1403

تور اندونزی پاییز 1403

لیست تورهای اندونزی پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور اندونزی پاییز 1403 نهال گشت

مقصد تور اندونزی پاییز کدام شهر است؟

تور اندونزی پاییز نهال گشت فقط به مقصد بالی برگزار می‌شود؛ زیرا از طرفی تقاضای اصلی مسافران اندونزی، شهر بالی است. از طرف دیگر اکثر پروازهای ارزان‌تر و با توقف کم‌تر به جای جاکارتا، به مقصد بالی انجام می‌شوند. در واقع می‌توان با انتخاب درست پرواز در زمان و هزینه‌ی مصرفی، صرفه‌جویی کرد.

پروازهای تهران بالی؛ بعضا گران و با توقف زیاد

پرواز تهران بالی با ایرلاین‌های سلام‌ایر، قطر ایرویز و امارات ایرویز انجام می‌شود. هزینه‌ی بلیط پروازهای سلام‌ایر نسبت به قطر ایرویز و امارات ایرویز حدود 10 درصد ارزان‌تر است. به همین دلیل هم در اکثر ایام سال تقاضای زیادی برای پکیج‌های مسافرتی با پرواز سلام ایر وجود دارد. مدت زمان توقف پروازهای سلام ایر نیز نسبت به دو هواپیمایی امارات ایرویز و قطر ایرویز کم‌تر است. پس اگر قصد رزرو تور ترکیبی با پروازهای ایرانی را نداشته باشید، سلام ایر بهترین ایرلاین برای مسیر شما بین تهران و بالی است.

رزرو تور ترکیبی اندونزی و تایلند با پرواز ایرانی

در صورتی که تور اندونزی پاییز را به همراه تایلند رزرو کرده باشید، پروازهای شما با ایرلاین ایرانی ماهان از تهران به مقصد بانکوک یا پوکت انجام می‌شود. پروازهای ماهان به صورت مستقیم هستند و به طبع سفر با چنین پروازهایی، خرج کم‌تری روی دست شما می‌گذارند.

با رزرو این تور ترکیبی اقامت شما اول در تایلند است و سپس با یک پرواز به بالی سفر می‌کنید. البته در نظر داشته باشید که با وجود قیمت ارزان پروازهای مسیر تهران بانکوک یا تهران پوکت، تور ترکیبی بالی تایلند محبوب‌ترین پکیج مسافرتی مقصد اندونزی نیست!

2 تور ترکیبی پرطرفدار اندونزی در پاییز 1403

به غیر از تور بالی تایلند، شما می‌توانید تور اندونزی را به همراه کشورهای سنگاپور، مالزی یا هر دوی آن‌ها رزرو کنید. در بین پکیج‌های مسافرتی مذکور، تور اندونزی مالزی به دلیل شرایط آب‌وهوایی مساعد دو کشور در پاییز و دسترسی به بزرگ‌ترین مراکز خرید شرق آسیا در کوالالامپور تقاضای بیشتری دارد.

شرایط آب و هوایی اندونزی در پاییز چگونه است؟

در آغاز پاییز آب و هوای اندونزی کمی بارانی و گرم است. به همین دلیل در صورت سفر به بالی در مهر 1403 باید چتر و لباس‌های خنک همراه خود داشته باشید. پس از مهر ماه آب و هوا بهتر هم می‌شود؛ طوری که به چتر هم هیچ نیازی پیدا نمی‌کنید.

آبان ماه، زمان افزایش سفرهای پاییزی به اندونزی

با آغاز آبان و حتی در آذر ماه، دمای هوا کاهش می‌یابد. اما هنوز هم میزان گرمای هوا در حدی است که می‌توانید تنها با یک لباس نخی و خنک در سطح شهر به گشت و گذار بپردازید. به همین دلیل هم تقاضا برای رزرو تور اندونزی پاییز در آبان یا آذر افزایش می‌یابد. علاوه‌بر این مورد، با کاهش میزان بارندگی‌ها دستتان برای انتخاب منطقه‌ی محل اقامتتان بازتر است. چون امکان رزرو هتل‌های ساحلی بالی را در این فصل از سال خواهید داشت.

اقامتتان در کدام منطقه از شهر بالی خواهد بود؟

شهر بالی سه منطقه اوبود، نوسادوا و کوتا را برای اقامت دارد. اوبود به دلیل قرار گرفتن در منطقه‌ی جنگلی بالی گران‌ترین بخش این شهر برای اقامت است. اما هتل‌های مناطق نوسادوا و کوتا به دلیل قرارگیری در کنار ساحل ارزان‌تر هستند. هر دو منطقه‌ی ساحلی بالی (کوتا و نوسادوا) در روزهای بارانی سال مانند تابستان یا مهر ماه طوفانی می‌شوند. در نتیجه آبان و آذر زمان مناسب‌تری برای اقامت در مناطق ارزان‌تر بالی هستند.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور اندونزی پاییز

در صورت رزرو تور بالی پاییز باید مدارک زیر را به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهید:

 • پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • عکس 3 در 4
 • تکمیل فرم سفارت

در نظر داشته باشید که جواب دهی به درخواست ویزای شما در مدت 21 روز کاری انجام می‌شود. در نتیجه تور اندونزی پاییز را باید حداقل از یک ماه قبل از زمان سفرتان رزرو کرده باشید.

نکته: باتوجه‌به زمان‌بر بودن اخذ ویزای اندونزی کشور، امکان رزرو تور لحظه آخری بالی اندونزی وجود ندارد.

خدمات نهال گشت برای مسافران تور اندونزی پاییز 1403

نهال گشت به مسافرین تور اندونزی پاییز خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • هتل با صبحانه (در مناطق اوبود، نوسادوا و کوتا به انتخاب مسافر)
 • اخذ ویزا
 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو بلیط پرواز برای تورهای ترکیبی
 • بیمه نامه مسافرتی

رزرو تور بالی پاییز 1403 از آژانس مسافرتی نهال گشت

برای رزرو تور اندونزی پاییز نهال گشت می‌توانید با شماره 1830-026 تماس بگیرید. البته قبل از رزرو تور، از مشاوره‌ی تلفنی نیز می‌توانید استفاده کنید. پس از رزرو تور اندونزی بالی نیز کارشناسان تور نهال گشت به صورت 24 ساعته پشتیبان سفر شما خواهند بود.

سوالات متداول

 • تور ترکیبی اندونزی پاییز را با کدام کشورها رزرو کنیم؟

  امکان رزرو تور ترکیبی اندونزی پاییز همراه با کشورهای سنگاپور، تایلند و مالزی رزرو کنید.

 • چه ماهی را برای رزرو تور اندونزی پاییز مناسب است؟