تور ویتنام

تور ویتنام

لیست تورهای ویتنام

مقایسه قیمت تور ویتنام با دیگر مقاصد آسیا شرقی

تور ویتنام نسبت به سایر مقاصد آسیای شرقی قیمت بیشتری دارد. به عنوان مثال در حال حاضر (آبان ۱۴۰۲) پکیج‌های ویتنام حدود ۳/۵ برابر تورهای تایلند قیمت دارد. بالا بودن قیمت تور ویتنام به دلیل اقامت ۹ روزه در هتل‌های لوکس و ۱ روز اقامت روی کشتی تفریحی کروز  همراه با ۸ گشت شهری و هزینه ترانسفر برای جا به جایی بین شهرهای ویتنام است. 

زمان‌های برگزاری تور ویتنام

در حال حاضر ۳ تور ویتنام آماده در ماه‌های آذر، بهمن در سال ۱۴۰۲ و فروردین در سال ۱۴۰۳ برای مسافران تهیه شده‌ که در ادامه زمان شروع و پایان آن‌ را می‌بینید.

تاریخ شروع سفر تاریخ بازگشت از سفر
23 آذر 4 دی
11 بهمن 21 بهمن
1 فروردین 1403 11 فروردین

تورهای ویتنام فقط ترکیبی برگزار می‌شود

تورهای ویتنام ۹ و ۱۰ روزه برگزار می‌شوند. به این صورت که در پکیج‌های ۱۰ روزه در ابتدا ۳ شب در شهر «یو‌شی‌مین» اقامت خواهید داشت. سپس با پرواز داخلی به شهر «دانانگ» می‌روید و ۳ شب هم در این شهر می‌مانید. پس از آن دوباره با پرواز داخلی به شهر «هانوی» می‌روید و ۳ شب اقامت می‌کنید. در آخر هم با یک شب اقامت در کشتی کروز، در خلیج «ها لونگ» گشت می‌زنید. تمام خدمات خوراکی در این کشتی کروز «all» هستند. یعنی می‌توانید در تمام مدت اقامت‌تان در کشتی، از خدمات خوراکی و نوشیدنی به صورت رایگان استفاده کنید.

محدودیت رزرو هتل در کشور ویتنام

تورهای ویتنام با هتل‌های خاصی اجرا می‌شوند و مسافران حق انتخاب زیادی در مورد هتل ندارند. اکثر هتل‌ها ۴ ستاره هستند. البته اگر مسافران بخواهند هتل ۵ ستاره نیز می‌توانیم رزرو کنیم. در ادامه هتل‌هایی که در شهر‌های مختلف برای تور ویتنام برگزار می‌شوند را معرفی خواهیم کرد. البته احتمال تغییر و اضافه یا کم شدن هتل‌ها به این لیست وجود دارد. به همین دلیل می‌توانید اطلاعات به روز را از کارشناسان ما دریافت کنید. (اطلاعات جدول زیر مربوط به آبان ۱۴۰۲ است)

نام هتل موقعیت تعداد ستاره امکانات
Happy Life Grand مرکز شهر هو‌شی‌مین 4 استخر، سالن ورزشی، رستوران
Liberty Central Saigon مرکز شهر هو‌شی‌مین 4 رستوران، بدون استخر و سالن ورزشی
Muong Thanh نزدیک به ساحل مای خه 5 استخر، اسپا، رستوران با غذای بین المللی
The Q Hotel نزدیک به دریاچه غربی 4 بار، سالن بدنسازی، غذاهای بین المللی
HAIAN Riverfront مرکز شهر دانانگ 4 سالن بدنسازی، استخر، بار

ترانسفر بین شهری تور ویتنام با هواپیما

پرواز‌های داخلی بین شهر‌های «یو‌شی‌مین»، «دانانگ» و «هانوی» شما را به شهر‌های مختلف ویتنام می‌برند. پس از رفتن به «هانوی»، با ترانسفر زمینی به کشتی کروز می‌روید. پس از یک شب اقامت در کشتی کروز و خلیج «ها لونگ» به «هانوی» و سپس به تهران بازمی‌گردید.

برنامه‌ پروازهای تهران به ویتنام

به غیر از شهر تهران، هیچ شهر دیگری به مقصد ویتنام پرواز برگزار نمی‌کند. پرواز‌های پکیج ویتنام با هواپیما‌ ایرلاین‌های قطر و امارات برگزار می‌شود. اغلب اوقات پرواز‌های این مسیر در دسترس هستند. یعنی در هر روزی که بخواهید می‌توانیم پکیج‌ ویتنام را برای شما رزرو کنیم. البته همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، در حال حاضر پکیج‌های آماده ویتنام فقط در ماه‌های آذر، دی و بهمن قابل رزرو هستند.

دریافت راحت ویزا ویتنام

کارشناسان ما به دلیل تجربه بالا در اخذ ویزا از کشورهای مختلف می‌توانند ویزا ویتنام را برای شما تهیه کنند. فقط توجه داشته باشید که پاسخگویی سفارت ویتنام به درخواست ویزا حداقل ۲ هفته زمان می‌برد. در نتیجه برای دریافت ویزا نباید دیر اقدام کنید. مدارک لازم برای دریافت ویزا ویتنام شامل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار، کپی از صفحات شناسنامه و عکس است.

ارائه ۸ گشت شهری در پکیج ویتنام

با رزرو تور ویتنام ۸ گشت شهری در طول سفر به شما تعلق می‌گیرد. گشت‌های شهری به صورت آپشنال نیستند و همراه با پکیج‌ به شما داده می‌شود.

محدودیت‌های تور ویتنام برای مسافران

  • مسافران باید حداقل در ۳ شهر از کشور ویتنام اقامت داشته باشند. در نتیجه نمی‌توانند تور را فقط برای سفر به یک شهر رزرو کنند. 
  • ما پکیج‌های ۹ و ۱۰ شب اقامت در ویتنام را به شما ارائه می‌دهیم. به این معنی که نمی‌توانید به تعداد شب‌های دلخواه‌تان پکیج رزرو کنید.

خدمات نهال گشت برای تور ویتنام

قبل از رزرو تور ویتنام می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان سفر دریافت کنید. پاسخ هر سوالی که درباره سفر دارید را می‌توانید از این طریق بدست بیاورید. با رزرو تور ویتنام خدمات زیر برای سفر به این کشور به شما تعلق می‌گیرد: 

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما با ایرلاین قطر و امارات
  • رزرو هتل‌های ۴ و ۵ ستاره با صبحانه + اقامت در کشتی کروز به صورت فولبرد
  • ترانسفر هوایی بین هانوی، دانانگ و هوشی‌مین
  • ویزا ویتنام
  • گشت‌های شهری متنوع
  • تور لیدر 
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر 
  • بیمه مسافرتی

نحوه رزرو تور ویتنام از نهال گشت

می‌توانید از طریق شماره 1830-026 برای رزرو تور ویتنام یا دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا قیمت تور ویتنام ارزان‌تر از سایر مقاصد آسیای شرقی است؟

خیر تور ویتنام خیلی گران‌تر از سایر مقاصد آسیا شرقی است.

تور ویتنام چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

ماه‌های آذر، بهمن و فروردین تور ویتنام برگزار می‌شود.

نحوه برگزاری تور ویتنام چگونه است؟

تور ویتنام به صورت ترکیبی در شهر‌های «هو‌شی‌مین، دا نانگ و هانوی» برگزار می‌شود و یک شب هم اقامت در کشتی کروز در خلیج «ها لونگ» خواهید داشت. 

از کدام شهر‌ها می‌توان تور ویتنام را رزرو کرد؟

تور ویتنام فقط از تهران برگزار می‌شود.

آیا سفارت ویتنام در صدور ویزا توریستی سخت‌گیری دارد؟

خیر سخت‌گیری خاصی برای ویزا ویتنام وجود ندارد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)