تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی 1402

پکیج ویژه تورهای نمایشگاهی

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور دبی نمایشگاه جیتکس

5 روز 24 مهر ایران ایرتور 21,570,000

تور نمایشگاه گوانگجو چین

15 روز مهر ماه – آبان ماه ماهان 87,000,000

تورهای نمایشگاه تجهیزات پزشکی Medica

اطلاع از زمان برگزاری محبوب‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در یک حوزه کاری، چندان سخت نیست. هر نمایشگاه سیستم اطلاع‌رسانی و سایت مخصوص خودش را دارد. مسئله اصلی، شرکت در نمایشگاه و سفر به کشور محل برگزاری است. به همین دلیل بایستی یک مرجع مناسب برای برگزاری تورهای نمایشگاهی پیدا کنید. مرجعی که علاوه بر برگزاری تورهای مسافرتی برای نمایشگاه‌های محبوب در زمان مناسب، با ارائه خدماتی کامل، صفر تا صد نیازهای مربوط به سفر و حضور در نمایشگاه را برعهده بگیرد. باتوجه‌به این نیازها، نهال گشت می‌تواند یک مرجع مناسب جهت برگزاری تور نمایشگاه مدنظرتان باشد. اما دلیل این ادعا چیست؟

معیار نهال گشت برای انتخاب نمایشگاه جهت برگزاری تور

آژانس گردشگری نهال گشت در کشورهای مختلف دارای کارگزار است. کارگزارها مسئولیت راهنمایی مسافران در کشور مقصد، ارائه خدمات آژانس گردشگری و همراهی مسافر را در نمایشگاه‌ها و مکان‌های مختلف برعهده دارند. این اشخاص یا مجموعه‌ها طبق تجربیاتشان بابت علاقه‌مندی و حضور ایرانی‌ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی، محبوب‌ترین نمایشگاه‌ها را جهت برگزاری تور توسط نهال گشت، به مجموعه معرفی می‌کنند. نهال گشت نیز با بررسی نمایشگاه و تعداد مسافران احتمالی، پکیج‌هایی را جهت برگزاری تور نمایشگاه های معروف ارائه می‌دهد. در این پکیج‌ها خدمات کاملی برای مسافران جهت شرکت در نمایشگاه وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

خدمات تورهای نمایشگاهی نهال گشت چیست؟

خدمات نهال گشت بر اساس نمایشگاه و کشور مقصد متغیر است. اما به‌صورت کلی تمامی فرایند اخذ ویزا، انتخاب و رزرو هتل، تهیه کارت ورود به نمایشگاه، هماهنگی جهت برگزاری ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی، حضور لیدر فارسی‌زبان، ارائه بیمه‌نامه مسافرتی و رزرو پرواز رفت‌وبرگشت با بهترین ایرلاین‌ها برعهده گرفته می‌شود. در حین سفر نیز به‌صورت 24 ساعته از مسافر پشتیبانی به عمل می‌آید. یعنی حتی اگر ساعت 3 بامداد نیز با کارشناس سفر نهال گشت تماس گرفته شود پاسخگوی مسافر جهت رفت نیاز و مشکل هستیم.

خدمات لیدر فارسی‌زبان به مسافران تور نمایشگاهی

لیدر فارسی‌زبان در کشور مقصد حضور دارد؛ یعنی مسافر پس از رسیدن به مقصد با او ارتباط حضوری برقرار می‌کند. البته قبل از تاریخ سفر در صورت نیاز، هماهنگی‌های لازم در طی تماس یا از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. مسافران پس از رسیدن به مقصد با استفاده از خودرو هماهنگ شده توسط تور لیدر به‌صورت گروهی به هتل منتقل می‌شوند. در زمان حضور در نمایشگاه نیز تور لیدر هماهنگی‌های لازم جهت حمل‌ونقل مسافر را از هتل به نمایشگاه انجام می‌دهد.

تور لیدر در نمایشگاه به‌عنوان راهنما و مترجم در خدمت مسافران است. این شخص مکان‌های مختلف نمایشگاه را معرفی و در صورت نیاز جهت برگزاری جلسه‌های کاری در نمایشگاه نیز مکان مناسبی را فراهم می‌کند. همچنین در حین سفر، برنامه‌هایی برای تفریح و بازدید از مکان‌های دیدنی دارد. در نتیجه به‌عنوان راهنما و برگزارکننده در این برنامه‌ها حضور پیدا می‌کند.

ترکیب تورهای نمایشگاهی با تورهای گردشگری

در حال حاضر نهال گشت فقط تور نمایشگاهی اروپا را برگزار می‌کند. در آینده این تورها برای نمایشگاه‌های دیگر کشورها و قاره‌ها نیز برگزار می‌شود. هر کشور به‌غیراز نمایشگاه، مقاصد گردشگری مختلفی دارد. این موضوع در کشورهای اروپایی بیشتر به چشم می‌خورد. به همین دلیل تورهای نمایشگاهی نهال گشت با ترکیبی از تورهای گردشگری برگزار می‌شود. به‌عنوان‌مثال تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان دارای طرح‌های 9 روزه اسپانیا – آلمان، 9 روزه فرانسه – بلژیک – آلمان و 5 روزه ویژه Medica است. با این تورها علاوه بر اینکه در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف آلمان حضور پیدا می‌کنید، فرصت کافی برای بازدید از کشورها و مناطق دیگر اروپا را نیز در یک سفر جهت گردش دارید.

اخذ ویزا جهت ورود به کشور برگزارکننده نمایشگاه

برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی نیازمند به اخذ ویزا جهت ورود به کشور برگزارکننده هستید. در صورت داشتن دعوت‌نامه نمایشگاهی یا کاری فرایند اخذ ویزا برای شما به‌راحتی انجام می‌شود. اما اگر این شرایط را ندارید جای نگرانی نیست. در حال حاضر تیم نهال گشت جهت اخذ ویزا با کارشناسان تیم ویزالند همکاری می‌کند. صفر تا صد فرایند اخذ ویزا توسط معتبرترین مرجع فارسی ویزا انجام می‌شود. تمامی مسافران نیز از مشاوره رایگان هر دو تیم جهت اخذ ویزا و رزرو تور برخوردار هستند.

حضور صاحبان کسب‌وکار و متخصصین در تورهای نمایشگاهی

ثبت‌نام تورهای نمایشگاهی 1402 نهال گشت به‌صورت انفرادی انجام می‌شود. اما پس از رسیدن به مقصد، افراد ثبت‌نام شده به یک هتل می‌روند و به‌صورت گروهی در نمایشگاه شرکت می‌کنند. اغلب افراد ثبت‌نامی جهت حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی تخصصی، صاحبان کسب‌وکارها و افراد متخصص هستند. به همین دلیل می‌توانید در طی سفر با آن‌ها آشنا شده و ارتباط برقرار کنید. همین امر باعث شکل‌گیری ارتباط‌های کاری برای آینده می‌شود.

نحوه رزرو تورهای نمایشگاهی نهال گشت چگونه است؟

برای رزرو تورهای نمایشگاهی نهال گشت کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید. راه دیگر رزرو تور نمایشگاه، انعقاد قرارداد همکاری بین مجموعه شما و نهال گشت است. در صورت تماس با مجموعه نهال گشت، توضیحات تکمیلی در رابطه‌ با قرارداد همکاری به شما ارائه می‌شود.

سوالات متداول

1. آیا تورهای نمایشگاهی نهال گشت محدودیت زمانی دارند؟

بله باتوجه‌به شرایط کشورهای اروپایی و برگزاری گروهی تورهای نمایشگاهی، هرکدام از تورها دارای محدودیت زمانی هستند.

2. نهال گشت در چه حوزه‌هایی تورهای نمایشگاهی برگزار می‌کند؟

نهال گشت تقریباً در اکثر حوزه‌ها مانند تکنولوژی، صنعت و تجارت، پزشکی، کشاورزی و موارد دیگر قادر به برگزاری تور نمایشگاهی است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)