تورهای نمایشگاهی 1403

لیست تورهای های نمایشگاهی 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تورهای نمایشگاهی 1403 نهال گشت

اطلاع از زمان برگزاری محبوب‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در یک حوزه کاری، چندان سخت نیست. هر نمایشگاه سیستم اطلاع‌رسانی و سایت مخصوص خودش را دارد. مسئله اصلی، شرکت در نمایشگاه و سفر به کشور محل برگزاری است. به همین دلیل بایستی یک مرجع مناسب برای برگزاری تورهای نمایشگاهی پیدا کنید. مرجعی که علاوه بر برگزاری تورهای مسافرتی برای نمایشگاه‌های محبوب در زمان مناسب، با ارائه خدماتی کامل، صفر تا صد نیازهای مربوط به سفر و حضور در نمایشگاه را برعهده بگیرد. باتوجه‌به این نیازها، نهال گشت می‌تواند یک مرجع مناسب جهت برگزاری تور نمایشگاه مدنظرتان باشد. اما دلیل این ادعا چیست؟

معیار نهال گشت برای انتخاب نمایشگاه جهت برگزاری تور

آژانس گردشگری نهال گشت در کشورهای مختلف دارای کارگزار است. کارگزارها مسئولیت راهنمایی مسافران در کشور مقصد، ارائه خدمات آژانس گردشگری و همراهی مسافر را در نمایشگاه‌ها و مکان‌های مختلف برعهده دارند. این اشخاص یا مجموعه‌ها طبق تجربیاتشان بابت علاقه‌مندی و حضور ایرانی‌ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی، محبوب‌ترین نمایشگاه‌ها را جهت برگزاری تور توسط نهال گشت، به مجموعه معرفی می‌کنند. نهال گشت نیز با بررسی نمایشگاه و تعداد مسافران احتمالی، پکیج‌هایی را جهت برگزاری تور نمایشگاه های معروف ارائه می‌دهد. در این پکیج‌ها خدمات کاملی برای مسافران جهت شرکت در نمایشگاه وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

خدمات تورهای نمایشگاهی نهال گشت چیست؟

خدمات نهال گشت بر اساس نمایشگاه و کشور مقصد متغیر است. اما به‌صورت کلی تمامی فرایند اخذ ویزا، انتخاب و رزرو هتل، تهیه کارت ورود به نمایشگاه، هماهنگی جهت برگزاری ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی، حضور لیدر فارسی‌زبان، ارائه بیمه‌نامه مسافرتی و رزرو پرواز رفت‌وبرگشت با بهترین ایرلاین‌ها برعهده گرفته می‌شود. در حین سفر نیز به‌صورت 24 ساعته از مسافر پشتیبانی به عمل می‌آید. یعنی حتی اگر ساعت 3 بامداد نیز با کارشناس سفر نهال گشت تماس گرفته شود پاسخگوی مسافر جهت رفت نیاز و مشکل هستیم.

خدمات لیدر فارسی‌زبان به مسافران تور نمایشگاهی

لیدر فارسی‌زبان در کشور مقصد حضور دارد؛ یعنی مسافر پس از رسیدن به مقصد با او ارتباط حضوری برقرار می‌کند. البته قبل از تاریخ سفر در صورت نیاز، هماهنگی‌های لازم در طی تماس یا از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. مسافران پس از رسیدن به مقصد با استفاده از خودرو هماهنگ شده توسط تور لیدر به‌صورت گروهی به هتل منتقل می‌شوند. در زمان حضور در نمایشگاه نیز تور لیدر هماهنگی‌های لازم جهت حمل‌ونقل مسافر را از هتل به نمایشگاه انجام می‌دهد.

تور لیدر در نمایشگاه به‌عنوان راهنما و مترجم در خدمت مسافران است. این شخص مکان‌های مختلف نمایشگاه را معرفی و در صورت نیاز جهت برگزاری جلسه‌های کاری در نمایشگاه نیز مکان مناسبی را فراهم می‌کند. همچنین در حین سفر، برنامه‌هایی برای تفریح و بازدید از مکان‌های دیدنی دارد. در نتیجه به‌عنوان راهنما و برگزارکننده در این برنامه‌ها حضور پیدا می‌کند.

جدول نمایشگاه‌های نیمه دوم سال 1402

نام نمایشگاه تاریخ برگزاری شمسی تاریخ برگزاری میلادی تاریخ برگزاری میلادی
Gulfood manufacturing

۱۶ الی ۱۸ آبان

۷ الی ۹ نوامبر

امارات متحده عربی - دبی
Conference of the parties (COP)

۹ الی ۲۱ آذر

۳۰ نوامبر الی ۲۱ دسامبر امارات متحده عربی - دبی
Big Five ۱۳ الی ۱۶ آذر ۴ الی ۷ دسامبر امارات متحده عربی - دبی
Intersec Dubai ۲۶ الی ۲۸ دی ۱۶ الی ۱۸ ژانویه امارات متحده عربی - دبی
Gulfood ۳۰ بهمن الی ۴ اسفند ۱۹ الی ۲۳ فوریه امارات متحده عربی - دبی
Bangkok gems and jewelry fair ۲ الی ۶ اسفند ۲۱ الی ۲۵ فوریه تایلند - بانکوک
مسابقات جهانی موتور سواری ۲۶ الی ۲۸ آبان ۱۷ الی ۱۹ نوامبر قطر - لوسیل
جام ملت‌های آسیا ۲۲ دی الی ۲۱ بهمن ۱۲ ژانویه الی ۱۱ فوریه قطر
METALEX ۱ الی ۴ آذر ۲۲ الی ۲۵ نوامبر تایلند - بانکوک 
اکسپو محیط زیست ۲۶ مهر الی ۶ آبان ۲۰ الی ۲۸ اکتبر قطر
جایزه بزرگ موتو جی پی ۲۵ الی ۲۸ آبان ۱۶ الی ۱۸ نوامبر قطر
جایزه بزرگ موتو جی پی ۶ الی ۸ آبان ۲۶ الی ۳۰ اکتبر قطر
مسابقات قهرمانی کراس فیت ۱۷ الی ۱۸ آذر ۸ الی ۹ دسامبر قطر
نمایشگاه آرایشی و بهداشتی ۱۳ الی ۱۶ آذر ۳۰ اکتبر الی ۱ نوامبر امارات متحده عربی - دبی
نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای ۱۳ الی ۱۶ آذر ۴ الی ۷ دسامبر امارات متحده عربی - دبی
نمایشگاه ماشین آلات سنگین ۱۳ الی ۱۶ آذر ۴ الی ۷ دسامبر امارات متحده عربی - دبی
نمایشگاه حمل و نقل لجستیک ۲۳ الی ۲۴ بهمن ۱۲ الی ۱۳ فوریه امارات متحده عربی - دبی
نمایشگاه حمل و نقل لجستیک ۲۶ الی ۲۸ دی ۱۶ الی ۱۸ ژانویه امارات متحده عربی - دبی

ترکیب تورهای نمایشگاهی با تورهای گردشگری

در حال حاضر نهال گشت فقط تور نمایشگاهی اروپا را برگزار می‌کند. در آینده این تورها برای نمایشگاه‌های دیگر کشورها و قاره‌ها نیز برگزار می‌شود. هر کشور به‌غیراز نمایشگاه، مقاصد گردشگری مختلفی دارد. این موضوع در کشورهای اروپایی بیشتر به چشم می‌خورد. به همین دلیل تورهای نمایشگاهی نهال گشت با ترکیبی از تورهای گردشگری برگزار می‌شود. به‌عنوان‌مثال تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان دارای طرح‌های 9 روزه اسپانیا - آلمان، 9 روزه فرانسه - بلژیک - آلمان و 5 روزه ویژه Medica است. با این تورها علاوه بر اینکه در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف آلمان حضور پیدا می‌کنید، فرصت کافی برای بازدید از کشورها و مناطق دیگر اروپا را نیز در یک سفر جهت گردش دارید.

اخذ ویزا جهت ورود به کشور برگزارکننده نمایشگاه

برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی نیازمند به اخذ ویزا جهت ورود به کشور برگزارکننده هستید. در صورت داشتن دعوت‌نامه نمایشگاهی یا کاری فرایند اخذ ویزا برای شما به‌راحتی انجام می‌شود. اما اگر این شرایط را ندارید جای نگرانی نیست. در حال حاضر تیم نهال گشت جهت اخذ ویزا با کارشناسان تیم ویزالند همکاری می‌کند. صفر تا صد فرایند اخذ ویزا توسط معتبرترین مرجع فارسی ویزا انجام می‌شود. تمامی مسافران نیز از مشاوره رایگان هر دو تیم جهت اخذ ویزا و رزرو تور برخوردار هستند.

حضور صاحبان کسب‌وکار و متخصصین در تورهای نمایشگاهی

ثبت‌نام تورهای نمایشگاهی 1403 نهال گشت به‌صورت انفرادی انجام می‌شود. اما پس از رسیدن به مقصد، افراد ثبت‌نام شده به یک هتل می‌روند و به‌صورت گروهی در نمایشگاه شرکت می‌کنند. اغلب افراد ثبت‌نامی جهت حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی تخصصی، صاحبان کسب‌وکارها و افراد متخصص هستند. به همین دلیل می‌توانید در طی سفر با آن‌ها آشنا شده و ارتباط برقرار کنید. همین امر باعث شکل‌گیری ارتباط‌های کاری برای آینده می‌شود.

نحوه رزرو تورهای نمایشگاهی نهال گشت چگونه است؟

برای رزرو تورهای نمایشگاهی نهال گشت کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید. راه دیگر رزرو تور نمایشگاه، انعقاد قرارداد همکاری بین مجموعه شما و نهال گشت است. در صورت تماس با مجموعه نهال گشت، توضیحات تکمیلی در رابطه‌ با قرارداد همکاری به شما ارائه می‌شود.

سوالات متداول

  • 1. آیا تورهای نمایشگاهی نهال گشت محدودیت زمانی دارند؟

    بله باتوجه‌به شرایط کشورهای اروپایی و برگزاری گروهی تورهای نمایشگاهی، هرکدام از تورها دارای محدودیت زمانی هستند.

  • 2. نهال گشت در چه حوزه‌هایی تورهای نمایشگاهی برگزار می‌کند؟