تور سوئیس

تور سوئیس

لیست تورهای سوئیس

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 6 روز سوئیس

6 روز از 9 شهریور تا 14 شهریورامارات 1,490 یورو + نرخ پرواز

تور 6 روز سوئیس

6 روز از 12 مرداد تا 17 مرداد 1,490 یورو + هزینه پرواز

تور 6 روز سوئیس

6 روز تابستان 1403 1,490 یورو + هزینه پرواز

تور 7 روز سوئیس ایتالیا

7 روز از 23 شهریور تا 29 شهریورامارات 1,890 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز سوئیس فرانسه

8 روز از 16 شهریور تا 23 شهریورامارات 2,190 یورو + هزینه پرواز

تور 9 روز سوئیس

9 روز از 12 مرداد تا 20 مرداد 2,190 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز سوئیس هلند

8 روز از 22 تیر تا 29 تیر 2,190 یورو + هزینه پرواز

تور 8 روز سوئیس اسپانیا

8 روز از 19 مرداد تا 27 مرداد 2,190 یورو + هزینه پرواز

تور 10 روز سوئیس فرانسه اسپانیا

10 روز از 16 شهریور تا 25 شهریورامارات 2,590 یورو + هزینه پرواز

تور 10 روز سوئیس آلمان اتریش

10 روز تابستان 1403 2,590 یورو + هزینه پرواز

الزام ارائه ضمانت‌نامه بانکی برای سفر به سوئیس

تور سوئیس به صورت گروهی برگزار می‌شود. به همین دلیل باید یک ضمانت‌نامه‌ی بانکی به مبلغ پانصد میلیون تا یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در اختیار کارشناسان نهال گشت قرار دهید. مبلغ ضمانت‌نامه‌ی بانکی براساس سن، سوابغ شغلی و مالی تعیین می‌شود. شما می‌توانید به جای پرداخت نقدی این مبلغ به بانک، معادل آن، سند یا سهام بورسی ارائه دهید.

اخذ ویزای تضمینی شنگن با رزرو تور گروهی سوئیس

با رزرو تور سوئیس به صورت گروهی و ارائه مبلغ ضمانت‌نامه بانکی، می‌توانید به صورت تضمینی ویزای توریستی شنگن دریافت کنید. البته برای اخذ این ویزا باید حداقل شرایط لازم و برخی مدارک را در اختیار داشته باشید:

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار به همراه گذرنامه‌های قبلی
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و سوابق بیمه
 • شناسنامه و سند ازدواج
 • سند ملکی
 • سابقه‌ی مالی مسافر (گردش سه ماه اخیر + تمکن بانکی)
 • 2 قطعه عکس 3 در 4

پس از ارائه‌ی این مدارک، ویزای شما ظرف مدت نهایتا 21 روز کاری صادر می‌شود.

پروازهای سوئیس با شرکت هواپیمایی ترکیش

امکان انجام سفر به سوئیس با پروازهای آلمانی، قطری و اماراتی وجود دارد، اما قیمت بلیط سوئیس رفت و برگشت با این ایرلاین‌ها بالاست. پس مسافران تور سوئیس گروهی با پروازهای ترکیش ایرلاینز مسیر را طی 5 ساعت تا شهرهای ژنو یا زوریخ طی می‌کنند. این پروازها در طول مسیر یک توقف 2 تا 4 ساعته هم در شهر استانبول دارند.

محل فرود پروازهای سوئیس به نوع پکیج مسافرتی خریداری شده از طرف شما بستگی دارد. به طور مثال با رزرو تور زوریخ، هواپیماها در ژنو می‌نشیند. در صورت رزرو تور زوریخ سوئیس هم مقصد پروازهای شما فرودگاه همین شهر خواهد بود.

آیا امکان رزرو تور سوئیس از شهرستان‌ها وجود دارد؟

به غیر از تهران فقط از شهرهای اصفهان و مشهد، به سوئیس پرواز وجود دارد. البته این پروازها معمولا به صورت روزانه انجام نمی‌شوند و بسیار گران هستند. ممکن است مدت توقف پروازتان از دو شهرستان مذکور تا 10 ساعت هم برسد. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم خودتان را به تهران برسانید. سپس از این شهر راهی مقصد مورد نظرتان در سوئیس بشوید.

عدم تاثیر تور لحظه آخری سوئیس بر هزینه های سفر

هرچقدر که بیشتر به زمان سفرتان نزدیک‌تر شوید، احتمال تکمیل شدن تورهای سوئیس یا افزایش قیمت بلیط پروازها بیشتر از قبل می‌شود. به همین دلیل تور لحظه آخری سوئیس، تاثیری بر روی کاهش هزینه‌های سفرتان ندارد. در نتیجه برای کاهش هزینه‌های سفرتان باید این تور را حداقل از یک ماه قبل از زمان سفرتان رزرو کنید. در ایام پیک سال مانند نوروز و تابستان باید پکیج مسافرتی مدنظرتان را از دو ماه قبل رزرو کرده باشید.

چه زمانی تور ارزان سوئیس را رزرو کنیم؟

در صورتی که قصد رزرو تور ارزان سوئیس را دارید، به دلیل کاهش دما در پاییز و زمستان، این دو فصل را برای سفر انتخاب کنید. در این فصول میزان دما کاهش می‌یابد، به همین علت هم نمی‌توان به گشت و گذار در سطح  شهرها بپردازید.

تورهای فصلی سوئیس

نوروز و بهار؛ بهترین زمان برای رزرو تور سوئیس

به دلیل افزایش تعداد مسافران برای رزرو تور تابستانی سوئیس یا تور سوئیس نوروز، امکان افزایش هزینه‌های سفرتان تا 40 الی 50 درصد وجود دارد. به همین دلیل باید بودجه‌ی بیشتری برای سفر به سوئیس در این نیمه از سال کنار بگذارید.

فهرست رویدادهای سوئیس از ژانویه تا دسامبر

بیشتر رویدادهای سالانه‌ی سوئیس، جشنواره‌هایی برای خوش‌گذرانی بیشتر مردم و مسافران است. به همین دلیل سوئیس یکی از بهترین کشورها برای دیدن جشنواره‌های متنوع به حساب می‌آید. در جدول زیر تاریخ برگزاری مهم‌ترین جشنواره‌های سوئیس و توضیحاتی درباره‌ی آن‌ها را برای‌تان آورده‌ایم:

نام جشنواره محل برگزاری تاریخ برگزاری توضیحات
جشنواره جهانی برفی گریندلواد شهر اینترلاکن ژانویه هر ساله هنرمندان زیادی از سراسر جهان به منطقه‌ی اینترلاکن در سوئیس می‌آیند تا مجسمه‌های یخی و برفی بسازند. شما می‌توانید با سفر به این منطقه در زمستان، مجسمه‌های ساخته شده را در گوشه و کنار شهر ببینید.
جشنواره ملی بالن دهکده Chataeu _does اواخر ژانویه (بهمن ماه) هرچند که جشنواره‌ی ملی بالن ملی است، اما در این رویداد هر مردم بیست کشور دنیا به سوئیس سفر می‌کنند. در طول جشنواره می‌توانید بیش از 100 بالن رنگارنگ را در آسمان این دهکده ببینید.
فستیوال زوریخ زوریخ ژوئیه (مرداد ماه) هر سال در ماه ژوئیه، نمایش‌های خیابانی، کنسرت، تئاتر و اپرا در زوریخ برگزار می‌شود. در این جشنواره می‌توانید مانند تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان به زوریخ رفته تا برنامه‌های فرهنگی را در زوریخ تماشا کنند. همچنین می‌توانید از طعم غذاهای جدید این شهر بچشید.

تورهای ترکیبی سوئیس چگونه برگزار می‌شوند؟

با رزرو تورهای سوئیس به صورت ترکیبی، ورود شما به این کشور خواهد بود. سپس به یک یا چند کشور همسایه‌ی سوئیس سفر می‌کنید. در لیست زیر می‌توانید فهرستی از تورهای ترکیبی سوئیس و نحوه برگزاری آن‌ها را مشاهده کنید:

تور سوئیس ایتالیا: بر خلاف همه‌ی تورهای ترکیبی سوئیس، مقصد پروازهای تور سوئیس ایتالیا، شهر میلان است. بلافاصله پس از رسیدن به فرودگاه میلان، شما با یک اتوبوس به “لوگانو” در سوئیس می‌روید. پس از اقامت در این شهر رم مقصد بعدی خواهد بود. در آخر نیز از این شهر به ایران باز می‌گردید.

تور سوئیس فرانسه: با رزرو تور سوئیس فرانسه اقامت شما اول در شهر زوریخ است و سپس با قطار سریع‌السیر به پاریس حرکت می‌کنید. پرواز برگشت نیز از پاریس به تهران انجام می‌شود.

تور سوئیس اسپانیا: در صورت رزرو تور سوئیس اسپانیا، اول با یک پرواز ترکیش به زوریخ سفر می‌کنید. سه روز در این شهر اقامت خواهید داشت و سپس به سمت بارسلون حرکت می‌کنید. اقامت‌تان در بارسلون نیز سه روز طول می‌کشد و پس از آن با پروازی از بارسلون به تهرا باز می‌گردید.

هتل‌های 4 ستاره سوئیس، میزبان مسافران هستند!

با رزرو تور مسافرتی سوئیس به صورت گروهی، اقامت شما در هتل‌های 4 ستاره سوئیس خواهد بود. هتل‌های 4 ستاره سوئیس کیفیت خدمات دهی خوبی دارند و بسته به شهر محل اقامت شما منطقه‌ی این هتل‌ها متفاوت هستند. مثلا در صورت رزرو تور ژنو، بهترین هتل‌ها در کنار دریاچه‌ی ژنو قرار دارند. اما در صورت رزرو تور لوگانو محل اقامت شما در دامنه‌ی کون “سن سالواتوره” خواهد بود.

7 خدمات نهال گشت در صورت رزرو تور سوئیس

در صورت رزرو تور سوئیس از آژانس مسافرتی نهال گشت، خدمات زیر به شما ارائه می‌شود:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت (پرواز ترکیش)
 • رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز یا قطار برای مسیر بین کشورهای اروپایی (فقط برای تورهای ترکیبی)
 • رزرو هتل 4 ستاره با صبحانه
 • اخذ بیمه‌نامه مسافرتی
 • اخذ ویزای تضمینی شنگن
 • گشت شهری با لیدر فارسی زبان
 • پشتیبانی 24 ساعته در طول سفر

نحوه رزرو تور سوئیس از آژانس مسافرتی نهال گشت

برای رزرو تور سوئیس با ویزای تضمینی از نهال گشت می‌توانید با شماره‌ی تلفن 1830-026 تماس گرفته یا به صورت حضوری به دفتر تهران یا کرج مراجه کنید. قبل از رزرو تور گردشگری سوئیس می‌توانید اطلاعاتی کامل‌تر در مورد نحوه اخذ ویزای توریستی و شرایط قیمت ضمانت‌نامه بازگشت از کارشناسان تور نهال گشت دریاف کنید.

سوالات متداول تور سوئیس

چه مدت قبل از سفر به سوئیس باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

حدودا 20 روز برای وقت سفارت و 21 روز کاری برای جوابدهی ویزا در نظر بگیرید. بهترین زمان خرید تور سوئیس، بین 2 تا 3 ماه قبل از سفر به این کشور می‌باشد.

در تور سوئیس، فقط از شهرهای مشخص شده می‌توان بازدید کرد؟

بله. زمانی که شما وارد سوئیس می‌شوید، باید پاسپورت خود را به تور لیدر تحویل دهید. زمانی که پاسپورت نداشته باشید، به هیچ شهری غیر از شهر محل اقامت نمی‌توانید وارد شوید. بازل، ژنو، زوریخ و لوزان شهرهای توریستی محل اقامت مسافران تورهای گروهی سوئیس به حساب می‌آیند.

پروازهای سوئیس با کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

پروازهای تور سوئیس معمولا با هواپیماهای ترکیش ایرلاینز انجام می‌شود. مسافران تور سوئیس در طول مسیر یک توقف در شهر استانبول ترکیه دارند.

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس در چیست؟

کیفیت هتل و به تبعش تغییر قیمت رزرو آن‌ها موثرترین عامل اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس است.

فاصله هوایی بین تهران و زوریخ چند ساعت است؟

از فرودگاه بین المللی امام خمینی تا فرودگاه فلوقافن زوریخ حدودا 7 ساعت در راه هستید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)