تور سوئیس

تور سوئیس

لیست تورهای سوئیس

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 5 روز سوئیس

5 روز آذر‌ماهترکیش ایرلاینز 1,590 یورو + هزینه پرواز

تور 6 روز سوئیس

6 روز بهمن‌ماهترکیش ایرلاینز 1,790 یورو + هزینه پرواز

تور 7 روز سوئیس ایتالیا

7 روز بهمن‌ماهترکیش ایرلاینز 2,290 یورو + هزینه پرواز

تکمیل ظرفیت

تور 7 روز سوئیس فرانسه

7 روز آبان‌ماهترکیش ایرلاینز 2,290 یورو + هزینه پرواز

تور 7 روز سوئیس اسپانیا

7 روز دی‌ماهترکیش ایرلاینز 2,290 یورو + هزینه پرواز

بدون استرس برای گرفتن ویزای سوئیس اقدام کنید!

گرفتن ویزای سوئیس با یک تاریخچه سفری متوسط، تمکن مالی و گردش حساب امکان پذیر است. شما حتی با یک سفر خارجی، 400 میلیون تومان تمکن مالی و یک گردش حساب 3 ماهه معمولی می‌توانید موفق به اخذ ویزای سوئیس شوید. ارائه درخواست ویزای سوئیس فقط با تعیین وقت سفارت امکان پذیر است. وقت سفارت سوئیس توسط کارگزاری VFSGlobal تعیین می‌شود. ویزای سوئیس مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید مراجعه کنید. حدودا 14 تا 21 روزکاری پس از ارائه درخواست، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود. برای دریافت جواب ویزا، شخص متقاضی باید با رسید دریافتی و کارت شناسایی برای دریافت جواب مراجعه کند. توجه داشته باشید که مدارک در سفارت سوئیس با دقت بالایی بررسی می‌شود. پس مدارک را کامل ارائه کنید و سعی در ارائه مدارک غیر واقعی نداشته باشید.

بهترین زمان سفر به سوئیس؛ 365 روز سال

365 روز سال زمان خوبی برای سفر به سوئیس است اما بهترین زمان سفر به سوئیس، به برنامه‌ها و هدف سفر شما بستگی دارد. ژانویه و فوریه، سردترین ماه‌های سال در سوئیس هستند. شما در این دو ماه در سوئیس فقط برف می‌بینید! اگر علاقه‌مند به ورزش‌های زمستانی هستید، باید ژانویه و فوریه به سوئیس سفر کنید. شروع ماه مارس در سوئیس، با شروع فصل بهار همراه می‌باشد. گرچه در این زمان کوهستان‌های سوئیس با برف پوشیده شده است، اما شما می‌توانید در مناطق گرمتر شروع فصل بهار را شاهد باشید. آپریل و مه سوئیس پذیرای کمترین تعداد گردشگران در طول سال می‌باشد. همچنین جولای و آگوست شلوغ‌ترین ماه‌های سال در سوئیس می‌باشد.

ضمانت‌نامه تور سوئیس؛ باید برگردید!

ضمانت‌نامه بانکی تورهای سوئیس، در وجه آژانس‌های مسافرتی صادر می‌شود. دلیل آن هم این است که در صورتی که شما از سوئیس برنگردید، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت‌خانه سوئیس در ایران از بین می‌رود. با توجه به شرایط متقاضی، مبلغ ضمانت‌نامه 400 میلیون تومان برای هر نفر است که این مبلغ برای متقاضیان مجرد به 1 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت. تاریخ پرداخت ضمانت‌نامه بانکی، باید برای 2 روز بعد از بازگشت از سفر باشد.

خدمات تور سوئیس

برای رزرو تور زوریخ یا تور ژنو کشور سوئیس خدمات زیر به شما ارائه می‌شود:

  • اخذ ویزای شینگن سوئیس
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر فرودگاهی
  • اقامت در هتل‌های 4 ستاره به همراه صبحانه (بسته به درخواست متقاضی هتل محل اقامت را می‌توان تغییر داد)
  • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی

کیفیت هتل‌های سوئیس

هتل‌های سوئیس از نظر امکانات رفاهی و کیفیت خدمات در سطح قابل قبولی هستند. بیشتر هتل‌های سوئیس فقط شامل اتاق و صبحانه هستند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی اضافه‌تر شام یا ناهار هم داشته ‌باشید. همچنین هتل‌های نزدیک به مرکز شهر گران می‌باشند. می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌های خود هتل‌های حومه‌ی شهر را انتخاب کنید. در صورتی که نمی‌خواهید در هتل‌های 4 و یا 5 ستاره اقامت داشته باشید، می‌توانید با خیال راحت در یکی از هتل‌های 3 ستاره سوئیس اقامت داشته باشید.

قیمت تور سوئیس

تعیین قیمت تور سوئیس به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ یورو، هزینه بلیط هواپیما، هتل محل اقامت، خدمات اخذ ویزا و خدمات تور. هزینه ویزای سوئیس 2,000,000 تومان است. قیمت بلیط هواپیمای تهران به زوریخ با ایرلاین ترکیش، حدودا 7,000,000 تومان می‌باشد. هزینه بلیط هواپیمای تور زوریخ کشور سوئیس از 7 تا 10 میلیون تومان متغییر است.

سفری لاکچری با 200 فرانک هزینه در سوئیس!

در این هزینه‌های روزانه، هزینه اقامت و رزرو هتل در نظر نگرفته شده است. شما برای غذا به طور میانگین باید 40 فرانک، برای بازدید از موزه‌ها و اماکن تفریحی 40 فرانک، جابجایی در شهر 20 فرانک و نوشیدنی‌های مجاز حدودا 3 فرانک هزینه بپردازید. هزینه‌های روزانه در سوئیس حدودا بین 100 تا 150 فرانک سوئیس است که شما با 200 فرانک سوئیس می‌توانید یک سفر لاکچری را تجربه کنید.

سفر اولی‌های سوئیس، حتما گروهی سفر کنید

در تورهای گروهی سوئیس، تور لیدر را همراهیتان می‌کند که به شما در پرداخت هزینه‌ها، حمل و نقل و گشت‌های شهری و رفتن به گردش‌های تفریحی یاری می‌رساند. مزیت بعدی صدور تضمینی ویزا برای متقاضیان تور گروهی است چون توسط آژانس تهیه می‌شود.

سوالات متداول تور سوئیس

1. چه مدت قبل از سفر به سوئیس باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

حدودا 20 روز برای وقت سفارت و 21 روز کاری برای جوابدهی ویزا در نظر بگیرید. بهترین زمان خرید تور سوئیس، بین 2 تا 3 ماه قبل از سفر به این کشور می‌باشد.

2. در تور سوئیس، فقط از شهرهای مشخص شده می‌توان بازدید کرد؟

بله. زمانی که شما وارد سوئیس می‌شوید، باید پاسپورت خود را به تور لیدر تحویل دهید. زمانی که پاسپورت نداشته باشید، به هیچ شهری غیر از شهر محل اقامت نمی‌توانید وارد شوید.

3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس در چیست؟

کیفیت هتل و به تبعش تغییر قیمت رزرو آن‌ها موثرترین عامل اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس است.

4. فاصله هوایی بین تهران و زوریخ چند ساعت است؟

از فرودگاه بین المللی امام خمینی تا فرودگاه فلوقافن زوریخ حدودا 7 ساعت در راه هستید.

5. برای تور سوئیس پرواز مستقیم بهتر است و یا غیر مستقیم؟

متاسفانه از تهران به سوئیس پرواز مستقیم نداریم. شما فقط باید پرواز غیر مستقیم رزرو کنید. پروازهای غیر مستقیم سوئیس را می‌توانید از ایرلاین‌های ترکیش، قطر و امارات رزرو کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)