تور سوئیس

تور سوئیس

لیست قیمت تورهای کم نظیر سوئیس
33143 026

لیست تورهای سوئیس

تور 8 روزه سوئیس + اسپانیا نوروز

تور 8 روزه سوئیس + اسپانیا نوروز 1401

تاریخ رفت
1 فروردین
اقامت
8 روز
هتل
4
1,690 یورو + 16,900,000 ت
0
اطلاعات تور
تور 5 روزه فرانسه

تور 7 روزه سوئیس نوروز 1401

تاریخ رفت
27 اسفند+1 فروردین+6 فروردین+8 فروردین
اقامت
7 روز
هتل
4
1,090 یورو + 16,900,000
0
اطلاعات تور
تور سوئیس

تور فرانسه سوئیس – 8 روزه

تاریخ رفت
22 بهمن
اقامت
8 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,890 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
switzerland-lausanne

تور سوئیس – 5 روزه

تاریخ رفت
25 بهمن+9 اسفند
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
890 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس (ویژه بهار)

تور سوئیس – 4 و 5 روزه (هفتگی)

تاریخ رفت
دو شنبه و سه شنبه ها
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
390 یورو + هزینه پرواز
0
اطلاعات تور

بدون استرس برای گرفتن ویزای سوئیس اقدام کنید!

گرفتن ویزای سوئیس با یک تاریخچه سفری متوسط، تمکن مالی و گردش حساب امکان پذیر است. شما حتی با یک سفر خارجی، 100 میلیون تومان تمکن مالی و یک گردش حساب 3 ماهه معمولی می‌توانید موفق به اخذ ویزای سوئیس شوید. ارائه درخواست ویزای سوئیس فقط با تعیین وقت سفارت امکان پذیر است. وقت سفارت سوئیس توسط کارگزاری VFSGlobal تعیین می‌شود. ویزای سوئیس مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید مراجعه کنید. حدودا 14 تا 21 روزکاری پس از ارائه درخواست، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود. برای دریافت جواب ویزا، شخص متقاضی باید با رسید دریافتی و کارت شناسایی برای دریافت جواب مراجعه کند. توجه داشته باشید که مدارک در سفارت سوئیس با دقت بالایی بررسی می‌شود. پس مدارک را کامل ارائه کنید و سعی در ارائه مدارک غیر واقعی نداشته باشید.

بهترین زمان سفر به سوئیس؛ 365 روز سال

365 روز سال زمان خوبی برای سفر به سوئیس است اما بهترین زمان سفر به سوئیس، به برنامه‌ها و هدف سفر شما بستگی دارد. ژانویه و فوریه، سردترین ماه‌های سال در سوئیس هستند. شما در این دو ماه در سوئیس فقط برف می‌بینید! اگر علاقه‌مند به ورزش‌های زمستانی هستید، باید ژانویه و فوریه به سوئیس سفر کنید. شروع ماه مارس در سوئیس، با شروع فصل بهار همراه می‌باشد. گرچه در این زمان کوهستان‌های سوئیس با برف پوشیده شده است، اما شما می‌توانید در مناطق گرمتر شروع فصل بهار را شاهد باشید. آپریل و مه سوئیس پذیرای کمترین تعداد گردشگران در طول سال می‌باشد. همچنین جولای و آگوست شلوغ‌ترین ماه‌های سال در سوئیس می‌باشد.

ضمانت‌نامه تور سوئیس؛ باید برگردید!

ضمانت‌نامه بانکی تورهای سوئیس، در وجه آژانس‌های مسافرتی صادر می‌شود. دلیل آن هم این است که در صورتی که شما از سوئیس برنگردید، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت‌خانه سوئیس در ایران از بین می‌رود. با توجه به شرایط متقاضی، مبلغ ضمانت‌نامه 100 میلیون تومان برای هر نفر است که این مبلغ برای متقاضیان مجرد به 150 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. تاریخ پرداخت ضمانت‌نامه بانکی، باید برای 2 روز بعد از بازگشت از سفر باشد.

خدمات تور سوئیس

 • اخذ ویزای شینگن سوئیس
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اقامت در هتل‌های 4 ستاره به همراه صبحانه (بسته به درخواست متقاضی هتل محل اقامت را می‌توان تغییر داد)
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو
 • گشت شهری
 • تور لیدر فارسی زبان
 • راهنمای محلی

کیفیت هتل‌های سوئیس

هتل‌های سوئیس از نظر امکانات رفاهی و کیفیت خدمات در سطح قابل قبولی هستند. بیشتر هتل‌های سوئیس فقط شامل اتاق و صبحانه هستند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی اضافه‌تر شام یا ناهار هم داشته ‌باشید. همچنین هتل‌های نزدیک به مرکز شهر گران می‌باشند. می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌های خود هتل‌های حومه‌ی شهر را انتخاب کنید. در صورتی که نمی‌خواهید در هتل‌های 4 و یا 5 ستاره اقامت داشته باشید، می‌توانید با خیال راحت در یکی از هتل‌های 3 ستاره سوئیس اقامت داشته باشید.

قیمت تور سوئیس

تعیین قیمت تور سوئیس به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ یورو، هزینه بلیط هواپیما، هتل محل اقامت، خدمات اخذ ویزا و خدمات تور. هزینه ویزای سوئیس 2,000,000 تومان است. قیمت بلیط هواپیمای تهران به زوریخ با ایرلاین ترکیش، حدودا 7,000,000 تومان می‌باشد. هزینه بلیط هواپیمای تهران به زوریخ از 7 تا 10 میلیون تومان متغییر است.

سفری لاکچری با 200 فرانک هزینه در سوئیس!

در این هزینه‌های روزانه، هزینه اقامت و رزرو هتل در نظر نگرفته شده است. شما برای غذا به طور میانگین باید 40 فرانک، برای بازدید از موزه‌ها و اماکن تفریحی 40 فرانک، جابجایی در شهر 20 فرانک و نوشیدنی‌های مجاز حدودا 3 فرانک هزینه بپردازید. هزینه‌های روزانه در سوئیس حدودا بین 100 تا 150 فرانک سوئیس است که شما با 200 فرانک سوئیس می‌توانید یک سفر لاکچری را تجربه کنید.

سفر اولی‌های سوئیس، حتما گروهی سفر کنید

در تورهای گروهی سوئیس، تور لیدر شما را همراهی می‌کند. از مزیت‌های تور لیدر می‌توان به کمک در پرداخت هزینه‌ها، آشنایی کامل با وسایل حمل و نقل شهری، برگزاری گشت‌های شهری و شناخت اماکن تفریحی اشاره کرد. در تورهای انفرادی شما مسئول پراخت هزینه‌ها، جابجایی در شهر و گشت و گذار در شهر می‌باشید! در صورتی که از پس این موارد برمی‌آیید، حتما انفرادی سفر کنید!

سوالات متداول تور سوئیس

1. چه مدت قبل از سفر به سوئیس باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

حدودا 20 روز برای وقت سفارت و 21 روز کاری برای جوابدهی ویزا در نظر بگیرید. بهترین زمان خرید تور سوئیس، بین 2 تا 3 ماه قبل از سفر به این کشور می‌باشد.

2. در تور سوئیس، فقط از شهرهای مشخص شده می‌توان بازدید کرد؟

بله. زمانی که شما وارد سوئیس می‌شوید، باید پاسپورت خود را به تور لیدر تحویل دهید. زمانی که پاسپورت نداشته باشید، به هیچ شهری غیر از شهر محل اقامت نمی‌توانید وارد شوید.

3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس در چیست؟

اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس به دلایل مختلفی بستگی دارد. سود آژانس‎های مسافرتی و خدمات تور سوئیس از مهم‎ترین دلایل اختلاف قیمت تورهای مشابه سوئیس است. به طور مثال، شما در یک تور سوئیس فقط خدمات رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و اخذ ویزا را دارید. اما در پکیج دیگر، خدمات اخذ ویزا، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما، تور لیدر فراسی زبان، راهنمای محلی و گشت شهری را دارید. صد در صد هزینه پکیج دوم از پکیج اولی بیشتر است.

4. فاصله هوایی بین تهران و زوریخ چند ساعت است؟

از فرودگاه بین المللی امام خمینی تا فرودگاه فلوقافن زوریخ حدودا 7 ساعت در راه هستید.

5. برای تور سوئیس پرواز مستقیم بهتر است و یا غیر مستقیم؟

متاسفانه از تهران به سوئیس پرواز مستقیم نداریم. شما فقط باید پرواز غیر مستقیم رزرو کنید. پروازهای غیر مستقیم سوئیس را می‌توانید از ایرلاین‌های ترکیش، قطر و امارات رزرو کنید.

ارسال دیدگاه

7 پاسخ
  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ اگرچه کارگزار تور مبلغی رو که به عنوان ضمانت پرداخت کردید یا در حسابتون بلوکه شده رو برمیداره اما اعتبار کارگزار هم نزد سفارت از بین میره و به علاوه ممکنه از اون به بعد هم سختگیری های سفارت برای صدور ویزا به سایر شهروندان ایرانی بیشتر بشه.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ حداقل تمکن مالی مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن 150 میلیون تومان برای هر نفر هست.

 1. Avatar
  نازلی

  سلام مجدد
  یعنی الان تور گروهی که با تور لیدر هست برای سوییس برگزار میشه ؟ من و همسرم جفتمون دو دوز واکسن استرازنکا زدیم یعنی از بابت واکسن مشکلی نداریم اما درکل خیلی ادم وسواس و مراقبیم به خاطر همین نگران اینم اگه جند روز قبل از سفرمون یه وقت خدانکرده تست یه کدوممون مثبت بشه ویزامون ریجکت نشه چون اولین سفرمون به شنگن هم هستش واسه همین میترسم یه وقت ریجکت بشیم و واسه درخواست های بعدی هم دیگه دید بدی بهمون داشته باشن و مشکل پیش بیاد چون در اون صورت علاوه بر ریجکتی ویزا مبلغ تور و ویزا عودت داده نمیشه

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ ما توصیه مون به تمامی مسافرینی که اولین درخواستشون هست اینه که حتما با تور گروهی ثبت نام داشته باشن که خیالشون راحت باشه جهت ویزا شدنشون

 2. مشاور سفر نهال گشت
  مشاور سفر نهال گشت

  سلام؛ شما همین الان هم میتونید برای تور سوئیس اقدام کنید و تور گروهی اروپا همین الان هم داره برگزار میشه. شما برای سفر به سوئیس اول این که باید دوز کامل واکسن رو دریافت کرده باشید. (الته واکسن سینوفارم هم مورد تایید سفارت سوئیس هست.) در ثانی شما باید قبل از سفرتون تست PCR بدید و در ضمن تا 14 روز قبل از سفرتون هیچ تست با پاسخ مثبت نداشته باشید.

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها