تور آنتالیا

بهترین قیمت و پکیج های تور ارزان لحظه آخری یا لوکس آنتالیا
33143 026
 • مبدأ تورها به صورت پیش فرض، از تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
 • امکان تغییر زمان تورهای آنتالیا به زمان دلخواه شما وجود دارد.

لیست تورهای آنتالیا نوروز 1400

تور آنتالیا نوروز

تور آنتالیا بهار 1400 – 7 روزه

تاریخ رفت
10 اردیبهشت
اقامت
7 روز
هتل
3+4+5
از7,995,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور آنتالیا

تور آنتالیا – 3 اردیبهشت

تاریخ رفت
3 اردیبهشت
اقامت
7 روز
هتل
3+4+5
از8,050,000 تومان
0
اطلاعات تور

لیست تورهای آنتالیا

تور آنتالیا - نهال گشت

تور آنتالیا – 3 اردیبهشت

تاریخ رفت
3 اردیبهشت
اقامت
8 روز
هتل
4+5
از8,890,000 تومان
0
اطلاعات تور

آنتالیا شهر زیبایی که در عین نزدیکی مسافت و فرهنگ و خلق و خو باکشورمان، آب و هوای دلچسب مدیترانه‌ای، ساحل و تفریحات آبی جذاب آسیای شرقی، هتل‌ها و امکانات بروز و مدرن اروپایی و همه و همه را یکجا در خود دارد. علاوه بر این وجود مناطق تاریخی هم باعث می‌شود بسیاری این شهر را به عنوان مقصد مسافرتی خود انتخاب کنند.

اما چکار کنیم که این سفر سرشار از لذت و همراه با خاطرات خوب برایمان باشد، با ما همراه باشید:

برای خرید تور آنتالیا به این نکات توجه کنید:

1. چرا باید با تور به آنتالیا بروید؟

اول از همه بگوییم که تور آنتالیا شامل چه مواردی می شود؟

 • بلیط رفت و برگشت
 • 6 یا 7 شب اقامت در هتل
 • صبحانه، نهار، شام، نوشیدنی، میان وعده
 • ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه به هتل و برعکس
 • ترانسفر زمینی (در صورت داشتن پرواز های ایرانی)
 • لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

پس باید متوجه شده باشید که شما با خرید تور آنتالیا به صورت پکیج کامل بسیاری از دغدغه‌هایتان حذف می‌شود و چون چارتر کننده‌ها تمام خدمات را در قالب یک تور به صورت گروهی و انفرادی به مسافران ارائه می‌دهند، رزرو تور آنتالیا از آژانس هواپیمایی برای شما بسیار ارزانتر می شود تا اینکه شما جداگانه این خدمات را تهیه کنید.

2. اقامت در آنتالیا فقط یک هفته!

پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بر می‌گردند. پس تورهای آنتالیا فقط مدت اقامت 6 یا 7 روزه دارد و نه بیشتر، نه کمتر!

 

شما تور آنتالیا را چه با پروازهای ایرانی، چه با پروازهای خارجی بگیرید باید یک هفته در آنتالیا بمانید.

3. پرواز ایرانی یا خارجی؟

شما برای خرید تور آنتالیا دو راه دارید:

1. با پرواز ایرانی ارزانتر بروید ولی معطلی دارید.

2. با پروازهای خارجی گرانتر می روید و زودتر به مقصد برسید.

قضیه از این قرار است که پروازهای ایرانی که به سمت آنتالیا می‌روند در خود فرودگاه آنتالیا مسافران را پیاده نمی‌کند. هر ایرلاینی به یکی از شهرهای اطراف آنتالیا می‌روند که حدود 3 الی 4 ساعت با ماشین تا خود آنتالیا فاصله دارند. به طور مثال اگر شما با پرواز ایران ایر و ماهان به آنتالیا بروید به شهر اسپارتا می‌رسید و با ترانسفر زمینی حدود 4 ساعت تا آنتالیا و هتل محل اقامت‌تان فاصله دارید. اگر با پرواز قشم ایر به آنتالیا می‌روید به دنیزلی می‌رسید و با ترانسفر زمینی حدود 3.5 ساعت تا آنتالیا و هتل‌تان فاصله دارید. توجه داشته باشید که ترانسفر زمینی به عهده برگزار کننده تور است.

به طور کلی حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت 12 شب است که شما حدودا ساعت 3 صبح به دنیزلی یا اسپارتا می‌رسید و بعد از 4 ساعت حدودا ساعت 7 صبح به آنتالیا و هتل‌تان می‌رسید. اما اگر ترانسفر زمینی و معطلی شب تا صبح اذیت‌تان می‌کند، پروازهای ترک را انتخاب کنید که حرکت‌شان معمولا صبح زود است و شما قبل از ظهر مستقیم به خود فرودگاه آنتالیا می‌رسید و با ترانسفری کوتاه به هتل‌تان می‌رسید، که البته این راحتی کمی هم هزینه دارد. پروازهای ترک تقریبا 30 درصد از پروازهای ایرانی گران‌تر هستند.

4. تور زمینی آنتالیا

اکثرا در ذهن مسافران تورهای آنتالیا به صورت هوایی تعریف شده است. اما بدانید که گاهی برای این شهر ساحلی تورهای زمینی آنتالیا هم برگذار می‌شود که هم سفر شاد گروهی هم قیمت مناسب‌تری دارد. در نتیجه تجربه متفاوتی می‌تواند برای مسافران باشد. اگر مبدأ شما تهران باشد تا آنتالیا با اتوبوس حدود 30 ساعت راه است. تورهای زمینی آنتالیا همیشه برگزار نمی‌شود و فقط در زمان‌هایی که حجم مسافر تور آنتالیا به اوج خود برسد آژآنس‌ها تورهای زمینی برگزار می‌کنند که تورها به حد نصاب برسد. معمولا تورهای زمینی آنتالیا در ایام نوروز و تابستان برگزار می‌شود و به دلیل ارزان بودن و تجربه متفاوت مسافرت گروهی، مسافران خاص خودش را همیشه دارد.

تورهای فصلی آنتالیا

5. کی به آنتالیا بروید!

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر آب و هوا:

معمولا گردشگران تمام ایام سال به آنتالیا سفر می‌کنند. این بستگی به اولویت شما برای سفرتان دارد که به دنبال آب و هوای معتدل و دلپذیر بهاری هستید، تجربه هوای گرم در شن‌های داغ ساحلی و تفریحات آبی را می‌خواهید، یا باران و نسیم خنک دریا و دنج و خلوتی هتل‌های آنتالیا در پائیز و زمستان.

 

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر قیمت:

پائیز و زمستان به خاطر سردی هوا قیمت تور آنتالیا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد. معمولا با شروع فصل سرما بسیاری از هتل‌های 5 ستاره آنتالیا به خصوص در منطقه کمر به دلیل حجم کم مسافر تعطیل می‌شوند. پس اگر در زمستان و با قیمت خیلی مناسب به آنتالیا سفر کردید انتخاب هتل‌هایتان محدود می‌شود.

6. از منطقه‌های مختلف آنتالیا تا هتل‌های محبوب و خدماتش

با انتخاب نادرست یک تور یا هتل و امکانات و منطقه‌ای که مناسبتان نیست، می‌تواند تعطیلات و سفرتان را خراب کند. پس اینکه بدانید از خدمات سفر و امکانات هتل‌تان چه می‌خواهید مهم است. درباره منطقه‌های مختلف تحقیق کنید، هتل‌ها را مقایسه کنید، در نهایت تور مورد نظرتان را رزرو کنید و تدارک سفر را بچینید.

قبل از اینکه درباره منطقه‌های آنتالیا بگوئیم به امکانات ALL و UALL هتل‌ها اشاره‌ای کنیم:

 

هتلمان ALL باشد یا UALL؟

نگران هزینه‌های غذا در آنتالیا نباشید!
شما هزینه تمام وعده‌های غذایی و نوشیدنی یک هفته را هنگام خرید تور آنتالیا پرداخت کرده‌اید. هتل‌های ALL INCLUSIVE امکانات تفریحی خوبی دارند. جذابیت خدمات و خورد و خوراک در این هتل‌ها چنان شما را سرگرم می‌کند که قید بیرون رفتن از هتل را می‌زنید. رایگان بودن غذاهای این هتل‌ها فقط محدود به غذاهای اصلی نیست، میان وعده‌ها مثل چای، کیک و شیرینی و کافی و… هم کاملا رایگان هستند. تنها محدودیت هتل‌های ALL در ساعت استفاده از خدمات خورد و خوراک است. یعنی شما تا ساعت 12 شب فرصت دارید تا از این غذاها رایگان استفاده کنید. اما نگران نباشید اگر علاقه به خوردن غذا و نوشیدنی در نیمه شب دارید انتخاب دیگری هم وجود دارد. تمام امکاناتی که در هتل‌های ALL وجود دارد، در هتل‌های UALL INCLUSIVE هم هست، با این تفاوت که در هتل‌های UALL به صورت 24 ساعته می‌توانید از غذا و خوراکی‌ها و نوشیدنی رایگان استفاده کنید. معمولا هتل‌های 4 ستاره دارای خدمات ALL هستند. اما هتل‌های 5 ستاره هم دارای خدمات ALL و هم UALL هستند.

 

منطقه مرکز شهر آنتالیا:

مرکز شهر آنتالیا دارای بافت قدیمی‌تر نسبت به مناطق دیگر است و هتل‌های آن امکانات کمتری دارند و ساحل آن، بیشتر صخره‌ای است اما، بازار بزرگ و قدیمی آنتالیا ارزش دیدن دارد. از هتل‌های مرکز شهر آنتالیا می‌توان به ددمان، رکسوس و داون تاون است.

 

منطقه لارا:

منطقه لارا، در شرق منطقه مرکزی آنتالیا واقع شده است که یکی از توریستی ترین و بهترین منطقه‌های آنتالیا است. آنچه خوبان همه دارند؛ لارا یکجا دارد: هتل‌های خوب با قیمت‌های ارزان، سواحل و آب و هوای عالی و مراکز خرید متنوع مثل تراسیتی و دپو. هتل تایتانیک، هتل دلفین و هتل کرملین پالاس از هتل‌های درجه یک و 5 ستاره منطقه لارا هستند.

 

منطقه کمر:

منطقه کمر که در قسمت غربی آنتالیا به طور باورنکردنی زیباست. از مرکز شهر آنتالیا که به سمت کمر حرکت می‌کنید، شاهد مناظر بی‌نهایت زیبا خواهید بود که حالتون رو حسابی خوب می‌کند. بعد از حدود 1 ساعت که به کمر برسید هتل‌های شیک و مجلل، رستوران‌ها، سواحل و طبیعت هیجان انگیزی در انتظار شماست. تقریبا اکثر هتل‌های منطقه کمر به صورت UALL خدمات ارائه می‌دهند. مانند آوانتگارت ریزورت، اورنج کانتی، ترنس آتلانتیک و غیره.

 

منطقه بلک:

اگر به بازی گلف علاقه دارید، در منطقه بلک هتل رزرو کنید. چون تقریبا تمام هتل‌های منطقه بلک دارای زمین گلف هستند. منطقه بلک دارای روستاهای بسیار لوکس با طبیعت شگفت انگیز است. اگر مسافر تور آنتالیا در منطقه بلک هستید، باید بدانید هتل‌های 4 و 5 ستاره این منطقه، با امکانات و تفریحات آبی و سواحل زیبا بهترین انتخاب برای شما هستند. از بین هتل‌های این منطقه، هتل الاکوالیتی و هتل آدوریا گلف جزء برترین هتل‌های آنتالیا در منطقه محبوب بلک هستند.

7. تور نوروزی آنتالیا

آنتالیا مقصد بسیاری از گردشگران برای سفر نوروزی است. با اینکه در تعطیلات نوروز آب و هوای آنتالیا هنوز خنک است و برای لذت بردن از ساحل و تفریحات آبی هنوز کمی زود است، اما تورها را با برگزاری مراسم نو، جشن‌های ویژه و کنسرت‌ها به قدر کافی برای مسافران جذاب و خاطره انگیز می‌کند.

 

قیمت تورهای نوروزی آنتالیا

آژانس مسافرتی نهال‌گشت با ارائه لیستی از انواع تورهای آنتالیا قیمت‌های متفاوتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا با توجه به بودجه و زمان خود بهترین پکیج تور آنتالیا را انتخاب کنید.

 • قیمت تورهای آنتالیا برای نوروز 99 با پروازهای ایرانی، از 4,850,000 تومان شروع شده و با توجه به خدمات انتخابی شما قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. همچنین شروع قیمت تورهای نوروزی 99 آنتالیا با پروازهای خارجی، از 6,110,000 تومان بوده و با توجه به خدمات انتخابی مسافران قیمت‌های آن افزایش پیدا می‌کند.

8. تورهای لحظه آخری آنتالیا

آیا شرایط سفر لحظه آخری به آنتالیا را دارید؟

زمانی که هواپیما تا لحظه آخر پر نشده و باید به پایین‌ترین نرخ ممکن فروخته شود تا ظرفیت آن تکمیل شود، قیمت تور آن مناسب است و می‌توانید تجربه سفر ارزان به آنتالیا را داشته باشید. فقط مشکل اینجاست که شما همین امروز و فردا باید به سفر بروید. اما بدانید که همه تورهای لحظه آخری آنتالیا ارزان نیستند. در ایام پر ترافیک مانند نوروز و تابستان تقریبا تور لحظه آخری ارزان وجود ندارد. برای این زمان‌ها حتما باید از چندین روز قبل تور خود را رزرو کنید. اگر محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفر خود را به زمان‌های خلوت تر موکول کنید که تور لحظه آخری آنتالیا را حدود 20 تا 50 درصد ارزان رزرو کنید. بهترین زمان برای تورهای لحظه آخری ارزان بعد از تعطیلات نوروز تا اواخر اردیبهشت است.

9. تور ارزان آنتالیا

آیا تورهای ارزان آنتالیا یک تور بی کیفیت است؟

تور ارزان آنتالیا می‌تواند یک تور بی‌کیفیت یا یک تور خوب و مقرون به صرفه باشد. بستگی دارد به اینکه شما از تور خود چه انتظاری دارید. هتل‌های 3 یا 4 ستاره برای تور آنتالیا قیمت‌های مناسبی دارند. اما واقعیت این است که کسانی که به سفر آنتالیا می‌روند به دنبال امکانات و خدمات رفاهی لوکس، تفریحات آبی و خدمات نامحدود برای غذا و نوشیدنی در هتل هستند. سفر شما به آنتالیا یک هفته است، پس کیفیت غذا و امکاناتی که هتل در اختیار شما می گذارد بسیار مهم است. پس پیشنهاد می‌شود برای سفر آنتالیا خود، کمی ولخرجی کنید!

8 پاسخ
  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله برگزار میشه، اما فقط از تهران. برای آگاهی ازشرایط تور هم میتونید با کارشناسان ما در نهال گشت تماس بگیرید.

 1. Avatar
  اقدس هاتفی نیا

  سلام می خواستم قیمت بلیط رفت باقطارروازتبریزبه وان و همینطور ازتبریزبه انتالیا روبرای بیست وپنجم اسفند بپرسم

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ مرز زمینی ترکیه در حال حاضر بسته است. به همین دلیل تور زمینی ترکیه از جمله تور آنتالیا زمینی و تور آنتالیا هوایی فعلا برگزار نمیشن.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   پرواز آنتالیا روزهای جمعه هر هفته برگزار میشه. هزینه پرواز رفت حدودا 5 میلیون تومان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

اعلان ها