سفر به آنتالیا با تور نهال گشت

تور آنتالیا

بهترین قیمت و پکیج‌های تور ارزان لحظه آخری یا لوکس آنتالیا

 • مبدأ تورها به صورت پیش فرض، از تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
 • امکان تغییر زمان تورهای آنتالیا به زمان دلخواه شما وجود دارد.

لیست تورهای آنتالیا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 7 روزه آنتالیا – 20 و 21 خرداد

7 روز 20 و 21 خرداد 7,890,000

تور 7 روزه آنتالیا – 19 خرداد

7 روز 19 خرداد 8,490,000

تور 6 شب آنتالیا – 13 و 14 خرداد

7 روز 13 و 14 خرداد 8,490,000

تور 7 روزه آنتالیا – 6 خرداد

7 روز 6 خرداد 8,610,000

تور 7 روزه آنتالیا – 13 , 14 خرداد

7 روز 13 و 14 خرداد 9,000,000

تور 6 روزه آنتالیا – 13 خرداد

6 روز 13 خرداد 9,200,000

تور 7 روزه آنتالیا – 7 خرداد

7 روز 7 خرداد 11,230,000

تورهای آنتالیا بر اساس پکیج

تورهای آنتالیا بر اساس هتل

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور آنتالیا هتل گرانادا لاکچری بلک

7 روز شنبه‌ها – پنج‌شنبه‌ها – جمعه‌ها 25,290,000

تور آنتالیا هتل سوئنو دلوکس بلک

7 روز شنبه‌ها – پنج‌شنبه‌ها – جمعه‌ها 25,490,000

تور آنتالیا هتل آدالیا الیت لارا

7 روز شنبه‌ها – پنج‌شنبه‌ها – جمعه‌ها 31,000,000

چرا آنتالیا؟

آنتالیا آب و هوای دلچسب مدیترانه‌ای، ساحل و تفریحات آبی جذاب آسیای شرقی، هتل‌ها و امکانات بروز و مدرن اروپایی، همه و همه را یکجا در خود دارد. علاوه بر این وجود مناطق تاریخی هم باعث می‌شود بسیاری این شهر را به عنوان مقصد مسافرتی خود انتخاب کنند.

چند نکته برای رزرو تور آنتالیا 1401

1. چرا باید با تور به آنتالیا بروید؟

تور آنتالیا شامل چه مواردی می‌شود؟

 • بلیط رفت و برگشت
 • 6 یا 7 شب اقامت در هتل
 • صبحانه، نهار، شام، نوشیدنی، میان وعده
 • ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه به هتل و برعکس
 • ترانسفر زمینی (در صورت داشتن پرواز های ایرانی)
 • لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

سفر به آنتالیا با تور ارزان‌تر است!

پس با خرید تور آنتالیا به صورت پکیج کامل بسیاری از دغدغه‌هایتان برطرف می‌شود و چون چارتر کننده‌ها تمام خدمات را در قالب یک تور به صورت گروهی و انفرادی به مسافران ارائه می‌دهند، رزرو تور انتالیا آژانس هواپیمایی برای شما بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود تا اینکه شما جداگانه این خدمات را تهیه کنید.

2. اقامت در آنتالیا تنها یک هفته!

پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بر می‌گردند. پس مدت اقامت در تورهای آنتالیا فقط 6 یا 7 روز است؛ نه کمتر، نه بیشتر!

شما تور آنتالیا 1401 را چه با پروازهای ایرانی، چه با پروازهای خارجی بگیرید باید یک هفته در آنتالیا بمانید.

3. تور آنتالیا با پرواز ایرانی یا خارجی؟

شما برای خرید تور آنتالیا 1401 دو راه دارید:

1. تور آنتالیا با پروازهای ایرانی ارزان‌تر اما با معطلی بیشتر

2. تور آنتالیا با پروازهای خارجی گران‌تر اما سریع و آسوده‌تر

تور آنتالیا با پرواز ایرانی

قضیه از این قرار است که پروازهای ایرانی آنتالیا در خود فرودگاه آنتالیا مسافران را پیاده نمی‌کند. هر ایرلاین به یکی از شهرهای اطراف آنتالیا می‌روند که حدود 3 الی 4 ساعت با ماشین تا خود آنتالیا فاصله دارند. به طور مثال:

 • پرواز ایران ایر و ماهان به آنتالیا ← ✈ فرود در شهر اسپارتا ← 🚐 ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود 4 ساعت)
 • پرواز قشم ایر به آنتالیا ← ✈ فرود در شهر دنیزلی ← 🚐 ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود 3.5 ساعت)

به طور کلی حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت 12 شب است که شما حدودا ساعت 3 صبح به دنیزلی یا اسپارتا می‌رسید و بعد از 4 ساعت حدودا ساعت 7 صبح به آنتالیا و هتل‌تان می‌رسید. توجه داشته باشید که در تور انتالیا ترانسفر زمینی به عهده برگزار کننده تور است.

تور آنتالیا با پرواز ترک

اگر ترانسفر زمینی و معطلی شب تا صبح اذیت‌تان می‌کند، پروازهای ترک را برای تور انتالیا انتخاب کنید که حرکت‌شان معمولا صبح زود است و شما قبل از ظهر مستقیم به خود فرودگاه آنتالیا و با ترانسفری کوتاه به هتل‌تان می‌رسید. البته این راحتی کمی هزینه هم دارد. پروازهای ترک تقریبا 30 درصد از پروازهای ایرانی گران‌تر هستند.

4. تور زمینی آنتالیا

اکثرا در ذهن مسافران تورهای آنتالیا به صورت هوایی تعریف شده است. اما گاهی تورهای زمینی آنتالیا هم برگزار می‌شوند که قیمت مناسب‌تری دارند و تجربه متفاوتی برای شما رقم خواهند زد.

🚌 تهران – آنکارا (30 تا 35 ساعت) 🚌 آنکارا – آنتالیا (حدود 9 ساعت) 💸 با هزینه‌ای کمتر از یک پنجم سفر هوایی

تور آنتالیا زمینی همیشه برگزار نمی‌شود!

تورهای زمینی آنتالیا همیشه برگزار نمی‌شود و فقط در زمان‌هایی که حجم مسافر تور آنتالیا زمینی به اوج خود برسد آژانس‌ها تور را برگزار می‌کنند که تورها به حد نصاب برسد. معمولا تورهای زمینی آنتالیا در ایام نوروز و تابستان برگزار می‌شود و به دلیل ارزان بودن و تجربه متفاوت مسافرت گروهی، مسافران خاص خودش را همیشه دارد.

5. کی به آنتالیا برویم!

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر آب و هوا

معمولا گردشگران تمام ایام سال به آنتالیا سفر می‌کنند. این بستگی به اولویت شما برای سفرتان دارد که به دنبال آب و هوای معتدل و دلپذیر در تور آنتالیا بهار هستید، هوای گرم در شن‌های داغ ساحلی و تفریحات آبی تور انتالیا تابستان را می‌خواهید یا باران و نسیم خنک دریا و خلوتی هتل‌های آنتالیا در تور آنتالیا پائیز و زمستان را؟ انتخاب با شماست.

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر قیمت

پائیز و زمستان به خاطر سردی هوا قیمت تور آنتالیا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد. معمولا با شروع فصل سرما بسیاری از هتل‌های 5 ستاره آنتالیا به خصوص در منطقه کمر به دلیل حجم کم مسافر تعطیل می‌شوند. پس اگر در زمستان و با قیمت خیلی مناسب به آنتالیا سفر کردید انتخاب هتل‌هایتان محدود می‌شود.

6. تور آنتالیا 1401؛ از هتل‌های محبوب تا مناطق توریستی

با انتخاب نادرست یک تور آنتالیا با هتل و امکانات و منطقه‌ای که مناسبتان نیست، به راحتی تعطیلات و سفرتان را خراب خواهید کرد. پس باید بدانید که چه انتظاری از خدمات سفر و امکانات هتل‌‌های آنتالیا دارید؟ درباره مناطق مختلف آنتالیا تحقیق کنید، هتل‌ها را مقایسه و در نهایت تور آنتالیا 1401 مورد نظرتان را رزرو کنید و تدارک سفر را بچینید.

هتل‌های ALL یا UALL آنتالیا؟ کدام مناسب‌تر است؟

قبل از هر چیزی باید بگویم که نگران هزینه‌های غذا در آنتالیا نباشید! شما هزینه تمام وعده‌های غذایی و نوشیدنی یک هفته را هنگام خرید تور آنتالیا پرداخت کرده‌اید. معمولا هتل‌های 4 ستاره دارای خدمات ALL هستند. اما هتل‌های 5 ستاره هم دارای خدمات ALL و هم UALL هستند. قیمت تور آنتالیا 1401 نیز به خاطر اقامت در این هتل‌های با کیفیت، کمی بالا می‌باشد.

هتل‌های ALL آنتالیا و استفاده محدود

هتل‌های ALL INCLUSIVE آنتالیا امکانات تفریحی خوبی دارند. جذابیت خدمات و خورد و خوراک در این هتل‌ها چنان شما را سرگرم می‌کند که شاید قید بیرون رفتن از هتل و رفتن به سواحل آنتالیا را بزنید. رایگان بودن غذاهای این هتل‌ها فقط محدود به غذاهای اصلی نیست، میان وعده‌ها مثل چای، کیک و شیرینی و کافی و … هم کاملا رایگان هستند. تنها محدودیت هتل‌های ALL آنتالیا در ساعت استفاده از خدمات خورد و خوراک است. یعنی شما تا ساعت 12 شب فرصت دارید تا از این غذاها رایگان استفاده کنید.

هتل‌های UALL آنتالیا و استفاده نا محدود

اگر علاقه به خوردن غذا و نوشیدنی در نیمه شب دارید انتخاب دیگری هم وجود دارد. تمام امکاناتی که در هتل‌های ALL وجود دارد، می‌توانید در هتل‌های UALL آنتالیا اقامت داشته باشید. با این تفاوت که در هتل‌های UALL به صورت 24 ساعته می‌توانید از غذا و خوراکی‌ها و نوشیدنی رایگان استفاده کنید.

مرکز شهر آنتالیا

مرکز شهر آنتالیا دارای بافت قدیمی‌تر نسبت به مناطق دیگر است و هتل‌های آن امکانات کمتری دارند و ساحل آن، بیشتر صخره‌ای است اما، بازار بزرگ و قدیمی آنتالیا ارزش دیدن دارد. از هتل‌های مرکز شهر آنتالیا می‌توان به ددمان، رکسوس و داون تاون است.

منطقه لارا

منطقه لارا، در شرق منطقه مرکزی آنتالیا واقع شده است که یکی از توریستی‌ترین و بهترین منطقه‌های آنتالیا است. هتل‌های خوب قیمت‌ مناسب آنتالیا، همچون هتل تایتانیک، هتل دلفین و هتل کرملین پالاس از هتل‌های درجه یک و 5 ستاره منطقه لارا هستند. از جاذبه‌های منطقه لارا نیز می‌توان به سواحل و آب و هوای عالی و مراکز خرید متنوع مثل تراسیتی و دپو منطقه لارا هستند. برای اقامت در این منطقه از آنتالیا را دارید، قیمت تور آنتالیا کمی بالاتر است.

منطقه کمر

منطقه کمر که در قسمت غربی آنتالیا به طور باورنکردنی زیباست. از مرکز شهر آنتالیا که به سمت کمر حرکت می‌کنید، شاهد مناظر بی‌نهایت زیبا خواهید بود که حالتون رو حسابی خوب می‌کند. بعد از حدود 1 ساعت که به کمر برسید هتل‌های شیک و مجلل، رستوران‌ها، سواحل و طبیعت هیجان انگیزی در انتظار شماست. تقریبا اکثر هتل‌های منطقه کمر به صورت UALL خدمات ارائه می‌دهند. مانند آوانتگارت ریزورت، اورنج کانتی، ترنس آتلانتیک و غیره.

منطقه بلک

اگر به بازی گلف علاقه دارید، در منطقه بلک هتل رزرو کنید. چون تقریبا تمام هتل‌های منطقه بلک دارای زمین گلف هستند. منطقه بلک دارای روستاهای بسیار لوکس با طبیعت شگفت انگیز است. اگر مسافر تور انتالیا در منطقه بلک هستید، باید بدانید هتل‌های 4 و 5 ستاره این منطقه، با امکانات و تفریحات آبی و سواحل زیبا بهترین انتخاب برای شما هستند. از بین هتل‌های این منطقه، هتل الاکوالیتی و هتل آدوریا گلف جزء برترین هتل‌های آنتالیا در منطقه محبوب بلک هستند.

7. تور نوروزی آنتالیا

آنتالیا مقصد بسیاری از گردشگران برای سفر نوروزی است. با اینکه در تعطیلات نوروز آب و هوای آنتالیا هنوز خنک است و برای لذت بردن از ساحل و تفریحات آبی هنوز کمی زود است، اما تور نوروزی آنتالیا با برگزاری مراسم نو، جشن‌های ویژه و کنسرت‌ها به قدر کافی برای مسافران جذاب و خاطره انگیز می‌شود.

قیمت تورهای نوروزی آنتالیا

آژانس مسافرتی نهال‌گشت با ارائه لیستی از انواع تورهای آنتالیا قیمت‌های متفاوتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا با توجه به بودجه و زمان خود بهترین پکیج تور آنتالیا را انتخاب کنید.

8. تورهای لحظه آخری آنتالیا

آیا شرایط سفر با تور لحظه آخری آنتالیا را دارید؟

زمانی که هواپیما تا لحظه آخر پر نشده و باید به پایین‌ترین نرخ ممکن فروخته شود تا ظرفیت آن تکمیل شود، قیمت تور آنتالیا بسیار مناسب شده و می‌توانید تجربه سفر ارزان به آنتالیا را داشته باشید. فقط مشکل اینجاست که شما باید بلافاصله برای سفر به آنتالیا آماده شوید.

همه تورهای لحظه آخری آنتالیا ارزان نیستند!

همه تورهای لحظه آخری آنتالیا ارزان نیستند. در ایام پر ترافیک مانند نوروز و تابستان تقریبا تور لحظه آخری ارزان وجود ندارد. برای این زمان‌ها حتما باید از چندین روز قبل تور خود را رزرو کنید. اگر محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفر خود را به زمان‌های خلوت‌تر موکول کنید که تور لحظه آخری آنتالیا را حدود 20 تا 50 درصد ارزان رزرو کنید. بهترین زمان برای تورهای لحظه آخری ارزان بعد از تعطیلات نوروز تا اواخر اردیبهشت است.

9. تور ارزان آنتالیا

آیا تورهای ارزان آنتالیا یک تور بی‌کیفیت است؟

تور ارزان آنتالیا می‌تواند یک تور بی‌کیفیت یا یک تور خوب و مقرون به صرفه باشد. بستگی دارد به اینکه شما از تور خود چه انتظاری دارید. هتل‌های 3 یا 4 ستاره برای تور آنتالیا قیمت‌های مناسبی دارند. اما واقعیت این است که کسانی که به سفر آنتالیا می‌روند به دنبال امکانات و خدمات رفاهی لوکس، تفریحات آبی و خدمات نامحدود برای غذا و نوشیدنی در هتل هستند. مدت زمان تور آنتالیا یک هفته است، پس کیفیت غذا و امکاناتی که هتل در اختیار شما می گذارد بسیار مهم است. پس پیشنهاد می‌شود برای تور آنتالیا، کمی ولخرجی کنید!

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)