سفر به آنتالیا با تور نهال گشت

تور آنتالیا

بهترین قیمت و پکیج‌های تور ارزان لحظه آخری یا لوکس آنتالیا

 • مبدأ تورها به صورت پیش فرض، از تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور وجود دارد.
 • امکان تغییر زمان تورهای آنتالیا به زمان دلخواه شما وجود دارد.

پادکست تور

تور آنتالیا

پیشنهاد ویژه تور آنتالیا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور 7 روزه آنتالیا با پرواز قشم‌ایر

7 روز اردیبهشت ماه قشم ایر 14,600,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران پرواز تیلویند

7 روز اردیبهشت ماه تیلویند ایرلاینز 16,500,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران با پرواز پگاسوس

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 16,990,000

تور 8 روزه آنتالیا پرواز تابان

8 روز اردیبهشت ماه تابان 18,900,000

تور 7 روزه آنتالیا با پرواز فری‌برد

7 روز اردیبهشت ماه فری برد 20,990,000

لیست تورهای نوروزی آنتالیا

تورهای آنتالیا با پرواز ترک

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور آنتالیا با پرواز ایران‌ایرتور

7 روز اردیبهشت ماه ایران ایرتور 14,270,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران پرواز تیلویند

7 روز اردیبهشت ماه تیلویند ایرلاینز 16,500,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران با پرواز پگاسوس

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 16,990,000

تورهای آنتالیا با پرواز ایرانی

تور آنتالیا با هتل‌های 5 ستاره (All-Uall)

تورهای آنتالیا بر اساس منطقه

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور آنتالیا بهترین هتل‌های منطقه لارا

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 15,900,000

تور آنتالیا بهترین هتل‌های منطقه بلک

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 26,900,000

تور آنتالیا بهترین هتل‌های منطقه کمر

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 31,300,000

در تور آنتالیا همه چیز به هتل خلاصه می‌شود!

در تور آنتالیا برعکس استانبول، بیشتر وقت خود را در هتل خواهید بود. پس کیفیت هتل در تور ترکیه آنتالیا بسیار مهم است و اغلب مسافرین نیز ترجیح می‌دهند تا در یک هتل 5 ستاره اقامت داشته باشند؛ اما کیفیت خدمات و امکانات همه هتل‌های 5 ستاره uall آنتالیا یکسان نبوده و نیز اصرار برخی مسافرین به رزرو هتل در یک منطقه خاص مثل لارا یا بلک به نفع خودشان تمام نمی‌شود.

چند نکته برای رزرو تور آنتالیا 1403

1. چرا باید با تور به آنتالیا بروید؟

تور آنتالیا شامل چه مواردی می‌شود؟

 • بلیط رفت و برگشت
 • 6 یا 7 شب اقامت در هتل
 • صبحانه، نهار، شام، نوشیدنی، میان وعده
 • ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه به هتل و برعکس
 • ترانسفر زمینی (در صورت داشتن پرواز های ایرانی)
 • لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

سفر به آنتالیا با تور ارزان‌تر است!

با خرید تور آنتالیا به صورت پکیج کامل بسیاری از دغدغه‌هایتان برطرف می‌شود و چون چارتر کننده‌ها تمام خدمات را در قالب تور گروهی و انفرادی به مسافران ارائه می‌دهند، رزرو تور انتالیا آژانس هواپیمایی برای شما بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود تا اینکه شما جداگانه این خدمات را تهیه کنید.

2. اقامت در آنتالیا تنها یک هفته!

پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بر می‌گردند. پس مدت اقامت در تورهای آنتالیا فقط 6 یا 7 روز است؛ نه کمتر، نه بیشتر!

شما تور آنتالیا 1403 را چه با پروازهای ایرانی، چه با پروازهای خارجی بگیرید باید یک هفته در آنتالیا بمانید.

3. تور آنتالیا با پرواز ایرانی یا خارجی؟

شما برای خرید تور آنتالیا 1403 دو راه دارید:

1. تور آنتالیا با پروازهای ایرانی ارزان‌تر اما با معطلی بیشتر

2. تور آنتالیا با پروازهای خارجی گران‌تر اما سریع و آسوده‌تر

تور آنتالیا با پرواز ایرانی

قضیه از این قرار است که پروازهای ایرانی آنتالیا در خود فرودگاه آنتالیا مسافران را پیاده نمی‌کند. هر ایرلاین به یکی از شهرهای اطراف آنتالیا می‌روند که حدود 3 الی 4 ساعت با ماشین تا خود آنتالیا فاصله دارند. به طور مثال:

 • پرواز ایران ایر و ماهان به آنتالیا ← ✈ فرود در شهر اسپارتا ← 🚐 ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود 4 ساعت)
 • پرواز قشم ایر به آنتالیا ← ✈ فرود در شهر دنیزلی ← 🚐 ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود 3.5 ساعت)

به طور کلی حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت 12 شب است که شما حدودا ساعت 3 صبح به دنیزلی یا اسپارتا می‌رسید و بعد از 4 ساعت حدودا ساعت 7 صبح به آنتالیا و هتل‌تان می‌رسید. توجه داشته باشید که در تور انتالیا ترانسفر زمینی به عهده برگزار کننده تور است.

تور آنتالیا با پرواز ترک

اگر ترانسفر زمینی و معطلی شب تا صبح اذیت‌تان می‌کند، پروازهای ترک را برای تور انتالیا انتخاب کنید که حرکت‌شان معمولا صبح زود است و شما قبل از ظهر مستقیم به خود فرودگاه آنتالیا و با ترانسفری کوتاه به هتل‌تان می‌رسید. البته این راحتی کمی هزینه هم دارد. پروازهای ترک تقریبا 30 درصد از پروازهای ایرانی گران‌تر هستند.

4. تور زمینی آنتالیا

اکثرا در ذهن مسافران تورهای آنتالیا به صورت هوایی تعریف شده است. اما گاهی تورهای زمینی آنتالیا هم برگزار می‌شوند که قیمت مناسب‌تری دارند و تجربه متفاوتی برای شما رقم خواهند زد.

🚌 تهران – آنکارا (30 تا 35 ساعت) 🚌 آنکارا – آنتالیا (حدود 9 ساعت) 💸 با هزینه‌ای کمتر از یک پنجم سفر هوایی

تور آنتالیا زمینی همیشه برگزار نمی‌شود!

تورهای زمینی آنتالیا همیشه برگزار نمی‌شود و فقط در زمان‌هایی که حجم مسافر تور آنتالیا زمینی به اوج خود برسد آژانس‌ها تور را برگزار می‌کنند که تورها به حد نصاب برسد. معمولا تورهای زمینی آنتالیا در ایام نوروز و تابستان برگزار می‌شود و به دلیل ارزان بودن و تجربه متفاوت مسافرت گروهی، مسافران خاص خودش را همیشه دارد.

5. بهترین زمان برای سفر با تور آنتالیا

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر آب و هوا

معمولا گردشگران تمام ایام سال به آنتالیا سفر می‌کنند. این بستگی به هدف شما از سفر دارد. به دنبال آب و هوای معتدل و دلپذیر آنتالیا در بهار هستید؟ حمام آفتاب روی شن‌های داغ ساحلی و تفریحات آبی تور انتالیا تابستان را می‌پسندید؟ یا باران و نسیم خنک دریا و خلوتی هتل‌های آنتالیا در تور آنتالیا پائیز و زمستان را؟ 

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر قیمت

پائیز و زمستان به خاطر سردی هوا قیمت تور آنتالیا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد. معمولا با شروع فصل سرما بسیاری از هتل‌های 5 ستاره آنتالیا به خصوص در منطقه کمر به دلیل حجم کم مسافر تعطیل می‌شوند. پس اگر در زمستان و با قیمت خیلی مناسب به آنتالیا سفر کردید انتخاب هتل‌هایتان محدود می‌شود.

6. تور آنتالیا 1403؛ از هتل‌های محبوب تا مناطق توریستی

انتخاب نادرست یک تور انتاليا نامناسب با اقامت در هتل و منطقه‌ای که مناسبتان نیست، به راحتی خاطره سفر شما را تلخ خواهد کرد. پس باید بدانید که چه انتظاری از خدمات سفر و امکانات هتل‌‌های آنتالیا دارید؟ درباره مناطق مختلف آنتالیا اطلاعات داشته باشید، هتل‌ها را مقایسه و در نهایت تور آنتالیا 1403 مورد نظرتان را رزرو کرده و تدارک سفر را بچینید.

هتل‌های ALL یا UALL آنتالیا؟ کدام مناسب‌تر است؟

نگران هزینه‌های غذا در آنتالیا نباشید! شما هزینه تمام وعده‌های غذایی و نوشیدنی یک هفته را هنگام خرید تور آنتالیا هتل 5 ستاره uall پرداخت کرده‌اید. علاوه بر هتل‌های 5 ستاره، برخی از هتل‌های 4 ستاره هم دارای خدمات ALL بوده اما تنها هتل‌های 5 ستاره UALL هستند. در واقع بالا بودن قیمت تور آنتالیا 1403 نیز به خاطر اقامت در این هتل‌های با کیفیت است.

هتل‌های ALL آنتالیا و استفاده محدود

هتل‌های ALL INCLUSIVE آنتالیا امکانات تفریحی خوبی دارند. جذابیت خدمات و خورد و خوراک در این هتل‌ها چنان شما را سرگرم می‌کند که شاید قید بیرون رفتن از هتل و رفتن به سواحل آنتالیا را بزنید. رایگان بودن غذاهای این هتل‌ها فقط محدود به غذاهای اصلی نیست، میان وعده‌ها مثل چای، کیک و شیرینی و کافی و … هم کاملا رایگان هستند. تنها محدودیت هتل‌های ALL آنتالیا در ساعت استفاده از خدمات خورد و خوراک است. یعنی شما تا ساعت 12 شب فرصت دارید تا از این غذاها رایگان استفاده کنید.

هتل‌های UALL آنتالیا و استفاده نا محدود

اگر اهل خوردن غذا و نوشیدنی در نیمه شب هستید، انتخاب دیگری هم وجود دارد. خدمات و امکاناتی که در هتل‌های ALL آنتالیا ارائه می‌شوند، در هتل‌های UALL نیز در اختیار میهمانان قرار می‌گیرند، با این تفاوت که در هتل‌های UALL به صورت 24 ساعته می‌توانید از غذا و خوراکی‌ها و نوشیدنی رایگان استفاده کنید.

ذکر این نکته بسیار مهم است که کیفیت خدمات و امکانات هتل‌های UALL آنتالیا یکسان نیست. پس برای انتخاب هتل قیمت تور آنتالیا هتل 5 ستاره uall بهتر است ابتدا با مشاورین سفر نهال گشت صحبت کنید.

مرکز شهر آنتالیا

مرکز شهر آنتالیا بافتی قدیمی داشته و هتل‌های آن امکانات کمتری دارند. ساحل آنتالیا در شهر نیز بیشتر صخره‌ای است. در این منطقه بازار بزرگ و قدیمی آنتالیا ارزش دیدن دارد. از هتل‌های مرکز شهر آنتالیا می‌توان به ددمان، رکسوس و داون تاون است.

منطقه لارا آنتالیا

لارا در شرق شهر آنتالیا واقع شده و یکی از  بهترین مناطق آنتالیا است. هتل‌های آنتالیا خوب اما نسبت به قیمت چندان با کیفیت نیستند. هتل تایتانیک، هتل دلفین و هتل کرملین پالاس از جمله هتل‌های 5 ستاره لارا هستند. از جاذبه‌های منطقه لارا نیز می‌توان به سواحل و آب و هوای عالی و مراکز خرید متنوع مثل تراسیتی و دپو منطقه لارا هستند.

قیمت تور آنتالیا منطقه لارا کمی بالاتر  از سایر مناطق بوده و مشاورین سفر نهال گشت رزرو هتل در این منطقه را چندان توصیه نمی‌کنند. 

منطقه کمر آنتالیا

منطقه کمر در قسمت غربی آنتالیا قرار داشته و بسیار زیباست. کمر حدود 1 ساعت از مرکز شهر آنتالیا فاصله داشته و مناظر بی‌نهایت زیبا دارد. در این منطقه هتل‌های شیک و مجلل، رستوران‌ها، سواحل و طبیعت هیجان انگیزی در انتظار شما خواهد بود. تقریبا اکثر هتل‌های منطقه کمر مانند آوانتگارت ریزورت، اورنج کانتی، ترنس آتلانتیک و … 5 ستاره و UALL هستند.

منطقه بلک آنتالیا

اگر به بازی گلف علاقه دارید، در منطقه بلک هتل رزرو کنید. چون تقریبا تمام هتل‌های منطقه بلک دارای زمین گلف هستند. منطقه بلک دارای روستاهای بسیار لوکس با طبیعت شگفت انگیز است. هتل‌های 4 و 5 ستاره بلک، امکانات و تفریحات آبی و سواحل زیبایی داشته و بهترین انتخاب برای متقاضیان تور لوکس آنتالیا هستند. هتل الاکوالیتی و هتل آدوریا گلف جزء برترین هتل‌های آنتالیا در منطقه بلک هستند.

7. تور نوروزی آنتالیا

آنتالیا مقصد بسیاری از گردشگران برای سفر نوروزی است. اگرچه در تعطیلات عید آب و هوای آنتالیا هنوز خنک بوده و برای لذت بردن از ساحل و تفریحات آبی هنوز کمی زود است، اما تور آنتالیا نوروز با برگزاری مراسمات و جشن‌های ویژه و کنسرت‌های بیشماری که در این شهر برگزار می‌شود، به قدر کافی جذاب و خاطره انگیز می‌شود.

قیمت تورهای نوروزی آنتالیا

آژانس مسافرتی نهال‌گشت با ارائه لیست بهترین قیمت تورهای آنتالیا به شما کمک می‌کند تا با توجه به بودجه و زمان خود بهترین پکیج را انتخاب کنید. برای این منظور علاوه بر مشاهده اطلاعات سفر ارائه شده در سایت و اینستاگرام، می‌توانید با مشاورین سفر نهال گشت تماس گرفته و از تجربه و تخصص آن‌ها در سفر به آنتالیا استفاده کنید.

8. تورهای لحظه آخری آنتالیا

آیا شرایط سفر با تور لحظه آخری آنتالیا را دارید؟

اگر صندلی‌های هواپیما تا لحظه آخر پر نشوند، باید به پایین‌ترین نرخ ممکن فروخته شود تا ظرفیت آن تکمیل شود! در این زمان قیمت تور آنتالیا پایین آمده و شما می‌توانید تجربه سفر ارزان به آنتالیا را داشته باشید. فقط مشکل اینجاست که باید بلافاصله برای سفر به آنتالیا آماده شوید.

همه تورهای لحظه آخری آنتالیا ارزان نیستند!

همه تورهای لحظه آخری آنتالیا ارزان نیستند. در ایام پر ترافیک مانند نوروز و تابستان تقریبا تورآنتالیا ارزان وجود ندارد. برای این زمان‌ها حتما باید از چندین روز قبل تور خود را رزرو کنید. اگر محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفر خود را به زمان‌های خلوت‌تر موکول کنید که تور انتالیا را 20 تا 30 درصد ارزان‌تر رزرو کنید. بعد از تعطیلات نوروز تا اواخر اردیبهشت بهترین زمان برای خرید ارزان‌ترین تور آنتالیا است.

9. تور ارزان آنتالیا

آیا تورهای ارزان آنتالیا بی‌کیفیت هستند؟

تور آنتالیا ارزان می‌تواند بی‌کیفیت یا خوب و مقرون به صرفه باشد. اول باید پرسید که شما از تور خود چه انتظاری دارید؟

هتل‌های 3 یا 4 آنتالیا قیمت‌های مناسبی دارند. اما واقعیت این است که تور آنتالیا بدون استفاده از امکانات و خدمات رفاهی لوکس، تفریحات آبی و خدمات نامحدود غذا و نوشیدنی هتل‌های یوال جذابیت چندانی ندارد! همچنین اقامت تقریبا یک هفته‌ای در آنتالیا، می‌طلبد که کیفیت غذا و امکانات هتل محل اقامت شما بالا باشد. پس پیشنهاد می‌کنیم برای سفر آنتالیا، کمی ولخرجی کنید!

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)