تور آنتالیا کریسمس 2024

لیست تورهای آنتالیا کریسمس 2024 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا کریسمس 2024 نهال گشت

برای خرید به مرکز شهر آنتالیا رفته بود و حالا تزیینات کریسمسی منطقه «لارا» او را به قدم زدن در خیابان‌های این منطقه مجبور کرد. خیابان‌های لارا با چراغ‌های زرد و قرمز برای کریسمس تزیین شده بودند و صدای خنده‌ و قهقهه گردشگران از داخل هتل‌ها شنیده می‌شد. مسافر قصه ما به دلیل آن که بدون تحقیق تور انتالیا کریسمس را رزرو کرده بود خودش را مورد سرزنش قرار داد. چرا که در منطقه اقامت او هیچ خبری از جشن کریسمس شنیده نمی‌شد. اما شما با مطالعه مقاله زیر می‌توانید مناطق مناسب برای رزرو هتل در مناطق خوش آب و هوای آنتالیا در زمان کریسمس را بشناسید.

رزرو هتل در مناطق پر تردد و گرمسیر آنتالیا

منطقه کِمِر در آنتالیا به دلیل قرار گرفتن در ارتفاعات کوهستان، آب و هوای سردتری نسبت به مناطق لارا و «بِلِک» دارد. به همین دلیل مسافران کمی تور انتالیا کریسمس را با هتل‌های این منطقه رزرو می‌کنند. همچنین احتمال تعطیلی خدماتی مانند استخر آب گرم یا رستوران نیز در هتل‌های منطقه کِمِر وجود دارد. اما منطقه لارا به دلیل قرار گرفتن در کنار ساحل، هوای گرم‌تری نسبت به مناطق دیگر دارد. علاوه بر این منطقه لارا نزدیک به مرکز شهر و فرودگاه قرار گرفته و پر جنب و جوش‌تر است. یعنی هتل‌ها در این منطقه برای کریسمس جشن می‌گیرند و اغلب گردشگران نیز به همین منطقه می‌آیند.

حال و هوای کریسمس در آنتالیا چگونه است؟

هر چند کریسمس جشن رسمی مردم ترکیه نیست. اما هتل‌های آنتالیا برای گردشگران برنامه‌ها و جشن‌هایی برگزار خواهند کرد. همچنین تمام شهر برای کریسمس تزیین خواهد شد و برنامه‌های تفریحاتی تعطیل نیستند.

هزینه‌های جشن «گالا دینر» در هتل را بدانید

تقریبا در تمام نقاط دنیا در آخرین شب سال، هتل‌ها یک مهمانی برای صرف شام و نوشیدنی در رستوران یا سالن همایش هتل برگزار می‌کنند. در بعضی از هتل‌ها، هزینه‌های مهمانی «گالا دینر» به همراه اجاره اتاق از شما گرفته می‌شود و پرداخت آن حالت اجباری دارد. اما در بعضی هتل‌های دیگر، به شما می‌گویند که برای شرکت در مهمانی، باید هزینه‌ آن را بپردازید. به همین دلیل قبل از رزرو تور انتالیا کریسمس از اجباری یا اختیاری بودن پرداخت هزینه مهمانی گالا دینر و مقدار هزینه‌های آن اطلاع کسب کنید. می‌توانید اطلاعات مورد نیازتان را از کارشناسان ما بپرسید.

پیدا کردن بهترین هتل در آنتالیا برای کریسمس

اگر می‌خواهید هتل شما در زمان کریسمس جشن برگزار کند و حال و هوای کریسمسی داشته باشد باید به هتل‌های ۵ ستاره شهر آنتالیا بروید. همچنین دقت داشته باشید که هتل شما All یا Uall باشد. به این معنی که تمام خدمات نوشیدنی و غذای هتل به صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد. اما در هتل‌های ۴ و ۳ ستاره احتمال دارد که هتل شما مراسمی برای کریسمس برگزار نکنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتل‌های آنتالیا می‌توانید به صفحه تور آنتالیا مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هتل‌هایی که در سرمای کریسمس استخر آب گرم دارند

به علت گران بودن انرژی در ترکیه، اغلب هتل‌ها تمایل ندارند که تجهیزات خود را برای گرم کردن آب استخر در زمان کریسمس راه بیاندازند. اما بعضی از هتل‌ها در ایام کریسمس استخر آب گرم در اختیار مسافران قرار می‌دهند. برای پیدا کردن این هتل‌ها می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید. می‌توانید بپرسید که هتل مورد نظر شما استخر آب گرم ارائه می‌دهند. کارشناسان ما تمام سوالات شما درباره تور انتالیا کریسمس را پاسخ می‌دهند.

رزرو پرواز‌ راحت ترکیه‌ای به جای پرواز ایرانی

پرواز ایرلاین‌های ایرانی در یکی از شهر‌های اطراف آنتالیا فرود می‌آیند. سپس یک ترانسفر زمینی با ون شما را به هتل‌ می‌رساند. البته سفر زمینی شما با ترانسفر حدود ۴ ساعت طول خواهد کشید. با توجه به سرد بودن هوای ترکیه در زمان کریسمس، این گزینه منطقی نیست. اما پرواز‌های ایرلاین ترکیه‌ای به صورت مستقیم در شهر آنتالیا فرود می‌آیند. به همین دلیل راحت‌تر از پرواز‌های ایرانی هستند. همچنین اختلاف قیمت پرواز‌های ایرانی و خارجی در زمان کریسمس چندان نیست که بخواهید نگران قیمت آن باشید. می‌توانید قیمت پرواز‌های ایرانی و ترکیه‌ای را در زمان کریسمس از کارشناسان ما بپرسید.

افزایش ۴۰ درصدی قیمت تور آنتالیا کریسمس

اگر یک یا دو هفته قبل از کریسمس به آنتالیا بروید، حدود ۴۰٪ هزینه کمتری برای رزرو تور پرداخت خواهید کرد. اما تور آنتالیا ویژه کریسمس به علت افزایش تعداد مسافران در این ایام، با افزایش قیمت همراه خواهد بود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم هر چه زودتر قبل از کریسمس تور مورد نظرتان را رزرو کنید تا هزینه کمتری بپردازید.

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا ویژه کریسمس

قبل از رزرو تور انتالیا کریسمس می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید. پس از رزرو تور نیز خدمات زیر به شما تعلق خواهد گرفت:

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل All و Uall با خدمات غذایی و انواع هتل‌های دیگر
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • تور لیدر

نحوه رزرو تور آنتالیا کریسمس از نهال گشت

برای رزرو تور آنتالیا کریسمس می‌توانید از طریق شماره 91008111-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به صورت حضوری از طریق شعب آژانس گردشگری نهال گشت در شهر‌های کرج و تهران تور مورد نظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول

 • بهترین منطقه برای رزرو هتل در زمان کریسمس در آنتالیا کجاست؟

  منطقه لارا نسبت به منطقه کِمِر آب و هوای گرم‌تری دارد. منطقه بِلِک هم همینطور است ولی منطقه لارا به مرکز شهر نزدیک‌تر است.

 • آیا پرداخت هزینه مهمانی «گالا دینر» برای رزرو تور کریسمس اجباریست؟

 • همه هتل‌های آنتالیا در زمان کریسمس استخر آب گرم دارند؟

 • تفاوت پرواز‌های ایرلاین ترکیه‌ای و ایرانی برای سفر به آنتالیا چیست؟

 • آیا قیمت تور آنتالیا در زمان کریسمس افزایش می‌یابد؟