تور آنتالیا از اصفهان

لیست تورهای اصفهان به آنتالیا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور آنتالیا با پرواز ایران‌ایرتور

7 روز اردیبهشت ماه ایران ایرتور 14,270,000

تور 7 روزه آنتالیا با پرواز قشم‌ایر

7 روز اردیبهشت ماه قشم ایر 14,600,000

تور آنتالیا بهترین هتل‌های منطقه لارا

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 15,900,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران پرواز تیلویند

7 روز اردیبهشت ماه تیلویند ایرلاینز 16,500,000

تور 7 روزه آنتالیا از تهران با پرواز پگاسوس

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 16,990,000

تور 8 روزه آنتالیا پرواز تابان

8 روز اردیبهشت ماه تابان 18,900,000

تور 7 روزه آنتالیا با پرواز فری‌برد

7 روز اردیبهشت ماه فری برد 20,990,000

تور آنتالیا بهترین هتل‌های منطقه بلک

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 26,900,000

تور آنتالیا بهترین هتل‌های منطقه کمر

7 روز اردیبهشت ماه پگاسوس 31,300,000

برگزار نشدن تور آنتالیا از اصفهان

هیچ هواپیمایی از اصفهان به آنتالیا پرواز نمی‌کند در نتیجه تور آنتالیا از اصفهان برگزار نمی‌شود. به همین دلیل برای سفر به آنتالیا از اصفهان باید به تهران بیایید. کارشناسان ما می‌توانند وسیله نقلیه لازم (هواپیما، اتوبوس یا ماشین شخصی) را برای سفر شما به تهران و سپس به آنتالیا فراهم کنند. برای دریافت اطلاعات می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انتخاب بهترین مناطق برای رزرو هتل در آنتالیا

هتل‌های مرکز شهر آنتالیا قدیمی هستند و امکانات کمی دارند و به همین دلیل اکثر مسافران اصفهانی در این منطقه اقامت نمی‌کنند. طبق سلیقه مسافران اصفهانی که به هتل‌های دارای پارک آبی، ساحل اختصاصی، منوی غذا و نوشیدنی‌های متنوع علاقه دارند، سه منطقه را برای رزرو هتل به شما پیشنهاد می‌دهیم:

  • لارا
  • بِلِک
  • کِمِر

لارا دارای نزدیک‌ترین هتل‌ها به مرکز شهر

منطقه لارا که حدود ۲۰ دقیقه با ماشین از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد، نزدیک‌ترین منطقه به مرکز شهر محسوب می‌شود. منطقه لارا بیشترین تعداد هتل‌ را در میان مناطق دیگر دارد به همین دلیل می‌توانید انواع هتل‌های لوکس یا ارزان‌ All و Uall را در این منطقه رزرو کنید.

منطقه بِلِک مناسب برای مسافران لوکس پسند

برای اقامت در یک منطقه لوکس در آنتالیا که هتل‌های با کیفیت آن بیشترین خدمات تفریحی مانند زمین بازی گلف را به شما ارائه دهند باید به منطقه بِلِک بروید. هر چند این منطقه با مرکز شهر آنتالیا حدود نیم ساعت فاصله دارد.

اقامت علاقه‌مندان به طبیعت در منطقه کِمِر

برای استفاده از طبیعت می‌توانید تور انتالیا از اصفهان را با هتل‌های منطقه کِمِر که در فاصله ۴۵ دقیقه‌ای از مرکز شهر آنتالیا واقع شده رزرو کنید. هتل‌های این منطقه اغلب ۵ ستاره Uall هستند و امکانات تفریحی مناسبی در اختیارتان قرار می‌دهند. 

چرا نباید هتل‌های ۳ ستاره را رزرو کنیم؟

اغلب مسافران تور آنتالیا از اصفهان را برای تفریح می‌کنند. اگر جزو این دسته از مسافران هستید باید بدانید که هتل‌های ۳ ستاره آنتالیا، all و uall نیستند. در نتیجه یکی از تفریح‌های مهم آنتالیا یعنی خوردن و نوشیدن را در این هتل‌ها تجربه نمی‌کنید. اما در هتل‌های all نوشیدنی‌ها و غذاها به صورت سلف سرویس تا ساعت ۱۲ شب به شما ارائه می‌شود. در هتل‌های uall نیز محدودیت زمانی برای استفاده از منوی غذا و نوشیدنی وجود ندارد. البته امکانات و کیفیت خدمات هتل‌ها در آنتالیا در هر هتلی متفاوت است. به همین دلیل می‌توانید هتل مورد نیازتان را از طریق مشاوره با کارشناسان ما بیابید.

برنامه‌های پرواز‌های آنتالیا از تهران

در پیک سفر یعنی فصل بهار و تابستان، پرواز‌های آنتالیا از تهران در اکثر روز‌های هفته برگزار می‌شوند. اما در روز‌های آخر هفته تعداد پرواز‌های بیشتری به مقصد آنتالیا وجود دارد. در فصل پاییز و زمستان نیز با سرد شدن هوای آنتالیا تعداد مسافران این شهر کاهش می‌یابد. به همین دلیل هفته‌ای ۱ یا ۲ پرواز از تهران به آنتالیا برگزار می‌شود. به دلیل تغییر زمان پرواز‌های این مسیر می‌توانید اطلاعات پرواز‌های تور انتالیا را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

اختلاف قیمت 30٪ بین پرواز‌های ایرانی و ترکی

پرواز ایرلاین‌های ایرانی در آنتالیا فرود نمی‌آیند بلکه به شهر‌های اطراف آن یعنی اسپارتا و دنیزلی می‌روند. سپس با ترانسفر زمینی شما به آنتالیا می‌روید که حدود ۳/۵ الی ۴ ساعت طول خواهد کشید. به همین دلیل قیمت تور آنتالیا از اصفهان با پرواز‌های ایرانی حدود ۳۰٪ ارزان‌تر از پرواز‌های ترکی تمام می‌شود. اما پرواز‌ ایرلاین‌های ترکی مستقیم به مقصد آنتالیا برگزار می‌شوند.

عدم برگزاری تور لحظه آخری آنتالیا از اصفهان

همانطور که گفتیم پروازی از اصفهان به آنتالیا وجود ندارد. همچنین به علت تکمیل ظرفیت پرواز‌های تهران به آنتالیا، تور لحظه آخری آنتالیا را نمی‌توان رزرو کرد. برای سفر ارزان می‌توانید در فصل پاییز و زمستان تور آنتالیا را با 50٪ کاهش قیمت نسبت به فصل تابستان رزرو کنید. اگر هم بخواهید در فصل تابستان سفر ارزانی داشته باشید، کارشناسان ما زمان‌های کاهش قیمت تور آنتالیا را برای سفر به شما پیشنهاد می‌دهند. برای دریافت مشاوره می‌توانید با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره برای بهترین سفر به آنتالیا

برای رزرو هتل‌ مورد نظرتان در آنتالیا یا رزرو تور مطابق با بودجه سفرتان، می‌توانید سوالات‌تان را از کارشناسان ما بپرسید. برای دریافت مشاوره می‌توانید با دفتر تهران یا کرج تماس بگیرید.

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا

با رزرو تور آنتالیا از نهال گشت خدمات زیر به شما تعلق می‌گیرد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما از اصفهان به تهران و از تهران به آنتالیا
  • ترانسفر زمینی برای پرواز‌های ایرانی
  • ترانسفر فرودگاهی برای پرواز‌های ترکی
  • اقامت در انواع هتل‌های all و uall
  • تور لیدر فارسی زبان
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته سفر

نحوه رزرو تور آنتالیا از نهال گشت

می‌توانید از طریق شماره 91008111-021 با دفتر تهران یا از طریق شماره 1830-026 با کارشناسان ما در کرج تماس بگیرید و تور مورد نظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول

1. تورهای آنتالیا از اصفهان با کدام پرواز‌ها برگزار می شوند؟

به دلیل نبود پرواز مستقیم از اصفهان به آنتالیا، نمی‌توان این تور را برگزار کرد.

2. آیا تور زمینی آنتالیا از اصفهان برگزار می‌شود؟

خیر تنها مبدا تورهای زمینی آنتالیا از شهر تهران است.

3. چگونه از اصفهان به آنتالیا سفر کنیم؟ 

می‌توانید از اصفهان به تهران بیایید و با تور به آنتالیا بروید.

4. کدام منطقه آنتالیا برای رزرو هتل مناسب‌تر است؟

می‌توانید در منطقه لارا که نزدیک به مرکز شهر و دارای بیشترین تعداد هتل است اقامت کنید.

5. آیا تور لحظه آخری آنتالیا برگزار می‌شود؟         

خیر. به علت تکمیل ظرفیت پرواز‌های مقصد آنتالیا نمی‌توان پرواز لحظه آخری به آنتالیا رزرو کرد. اما می‌توانید راه‌های ارزان سفر به آنتالیا را از کارشناسان ما بپرسید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)