تور آنتالیا زمینی

تور آنتالیا زمینی

لیست تورهای آنتالیا زمینی خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا زمینی نهال گشت

اگرچه تور زمینی آنتالیا یکی از تور‌های گروهی محبوب است اما در هر زمانی از سال موجود نبوده و محدود‌تر از تور‌های هوایی آنتالیا برگزار می شود. اگر شما به سفر‌های گروهی و زمینی علاقه‌مندید تور آنتالیا زمینی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته باید قبل از هر چیزی از شرایط برگزاری این تور مطلع شوید.

تور آنتالیا زمینی؛ سفری طولانی تر اما پر از هیجان و صد البته ارزانتر!

همانطور که گفته شد تور زمینی آنتالیا از محبوبیت زیادی برخور دار است. اما دلایل آن چیست؟

  • دلیل اول گروهی سفر کردن می‌باشد که برای بسیاری از گردشگران لذت بخش است.
  • دلیل دیگر قیمت مناسب‌تر آن نسبت به تور هوایی آنتالیا می‌باشد. زیرا قیمت‌های نجومی بلیط هواپیما از آن کسر می‌شود. البته این نکته هم مد نظر داشته باشید که تور آنتالیا زمینی همیشه در دسترس نیست و تنها برخی آژانس‌های مسافرتی مجری برگزاری آن‌ها هستند.
  • دلیل دیگر محبوبیت هم لذت بردن از مناظر طبیعی بین راه است، که مطمئناً با هواپیما هیچگاه چنین منظره‌هایی را نخواهید دید.

تور آنتالیا زمینی از تهران

تور آنتالیا زمینی از تهران با اتوبوس‌های VIP برگزار می‌گردد و مبدا سفر آن‌ها ترمینال غرب یا همان ترمینال آزادی می‌باشد. به این معنی که شما باید رأس ساعت اعلام شده در محل ترمینال حاظر باشید تا از اتوبوس جا نمانید.

از تبریز به جمع گردشگران تور آنتالیا زمینی بپیوندید

تور آنتالیا زمینی از تبریز نیز برگزار می‌شود. اما این همان تور زمینی آنتالیا از تهران است و شما در بین مسیر به مسافرین اضافه می‌شوید.

تور آنتالیا زمینی ترکیبی

تور آنتالیا زمینی با چند مقصد نیز برگزار می‌شود، که به آن تور ترکیبی آنتالیا هم گفته می‌شود. برای مثال این تور‌ها عبارتنداز: تور زمینی آنتالیا – استانبول و تور ترکیبی استانبول – آنتالیا – کوش آداسی می‌باشند. که معمولا زمان برگزاری آن‌ها 15 روزه است.

در تور آنتالیا زمینی از لیست پیشنهادی هتل انتخاب کنید!

برای انتخاب هتل در تور آنتالیا زمینی کمی دستتان بسته‌تر است. این محدودیت به این دلیل است که مجری برگزار‌کننده تور در پکیج خود اگر به صورت گروهی باشد، تعداد محدودی از هتل‌های مختلف، با خدمات و ستاره‌های مختلف برای شما آماده می‌کنند تا بر اساس بودجه و سلیقه‌تان، یکی از آنها را انتخاب نمایید.

مناطق و دسته‌بندی هتل‌های تور آنتالیا زمینی

اگر بخواهیم تور‌های آنتالیا زمینی را به لحاظ منطقه جغرافیایی دسته‌بندی کنیم، آن‌ها را به 6 دسته تقسیم می‌کنیم، که عبارتنداز: هتل‌های مرکز شهر آنتالیا، هتل‌های لارا، هتل‌های کندو، هتل‌های بلک، هتل‌های سیده، هتل‌های بلدینی و هتل‌های کمر.

هتل‌های ساحلی تور زمینی آنتالیا

هتل‌های ساحلی تور زمینی آنتالیا بیشتر در منطقه لارا قرار دارند. از هتل‌های محبوب منطقه لارا می‌توان به هتل تایتانیک لارا، هتل میراکل لارا، هتل کاروانسرای لارا و هتل‌های دلفین نام برد. البته هتل‌های منطقه کندو نیز در انتهای بخش لارا واقع شده‌اند.

لوکس‌ترین و گران‌ترین هتل‌های تور زمینی آنتالیا

اگر بخواهیم راجع به لوکس‌ترین هتل‌ها و گران‌ترین هتل‌های تور زمینی آنتالیا صحبت کنیم، بی شک منطقه بلک همان جاست! از معروف‌ترین و با‌کیفیت‌ترین هتل‌های ترکیه و مخصوصا بخش بلک، هتل لند‌آف‌لجندز را می‌توان با پارک آبی معروفش جزو بی‌رغیب‌ترین‌ها نام برد. در کنار این هتل می‌توان به هتل مکس رویال بلک، هتل رگنوم بلک، هتل ریکسوس پریمیوم بلک و هتل گرانادا لاکچری بلک اشاره کرد.

هتل‌های با طبیعت کوهستانی و خط ساحلی در تور زمینی آنتالیا

اگر می‌خواهید جایی برای اقامت در دل طبیعتی که از یک طرف کوهستان و از طرف دیگر ساحل دریای زیبای مدیترانه را در دیدتان داشته باشید، حتما هتل‌های منطقه کمر را انتخاب کنید. از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به هتل اورنج کانتی کمر و هتل مکس رویال کمر اشاره کرد.

تور زمینی آنتالیا چند روزه برگزار می‌شود؟

تورهای زمینی آنتالیا معمولا 10 روزه برگزار می‌شوند. که از این زمان معمولا 5 شب را در هتل اقامت می‌باشید و الباقی را در مسیر هستید. البته تور‌ها به صورت 12 روزه و 15 روزه هم برگزار می‌گردند که بستگی به نوع تور شما دارد.

در مسیر تور آنتالیا زمینی از چه شهر‌هایی گذر می‌کنیم؟

تور زمینی آنتالیا همان‌طور که گفته شد از مبدا تهران برگزار می‌شود. در اینحا با مسیر حرکت تا مقصد آشنا می‌شویم. مسیر حرکت به دو بخش تقسیم می‌شود:

  • مسیر داخل ایران: تهران، قزوین، زنجان، تبریز، مرند، ماکو، مرز بازرگان. (حدوداً 990 کیلومتر)
  • مسیر داخل ترکیه: دوبایزید، ارزروم، ارزنجان، سیواس، اکسارای، نفت شهر، قونیه، ماناوگات، و در نهایت آنتالیا. (حدودا 1,510 کیلومتر)

بهترین زمان تور آنتالیا زمینی

اگر بخواهیم بهترین زمان برای خرید تور آنتالیا زمینی را انتخاب کنیم، بی شک آوریل ماه میلادی می‌باشد. اما آوریل تا دسامبر تراکم توریست زیاد می‌شود. البته ژانویه تا مارس هم به دلیل سرد بودن هوا چندان طرفدار ندارد.

آب و هوای مدیترانه‌ای آنتالیا 

آب و هوا برای تور زمینی آنتالیا معمولا همیشه خوب است، زیرا اگر مسیر حرکت را در نظر نگیریم، آنتالیا در تمام سال از آب و هوای مدیترانه‌ای بهره می‌برد. زمستان‌های معتدل و بارانی و تابستان‌های گرم و خشک دارد. این یعنی در زمستان آب و هوایی شبیه به فصل بهار و فصل بهاری شبیه به تابستان دارد. در ماه‌های آوریل، می، اکتبر و نوامبر به احتمال خیلی زیاد شاهد هوایی مطبوع و لذت بخش خواهید بود. لازم به ذکر است آنتالیا در سال 300 روز آفتابی دارد و میانگین دمای سالانه دریا در آنتالیا 22.5 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

در تور زمینی آنتالیا مدارک‌تان را کامل کنید!

تور زمینی آنتالیا هم مانند سایر تور‌های ترکیه احتیاج به پاسپورتی دارد که حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد. در کنار پاسپورت نیاز به تست منفی کرونا که در زمان حرکت اعتبار داشته باشد و بعد از آن اخذ HES CODE که داشتن آن الزامی است.

خود را برای مسیر تور زمینی آنتالیا آماده کنید

همانطور که گفته شد شما در سفر زمینی به آنتالیا با اتوبوس مجموعا حدود 2,500 کیلومتر مسیر پیش رو دارید. طی کردن این مسافت با اتوبوس حدود 2 روز تا 2,5 روز به طول می‌انجامد. در مسیر تقریبا هر 3 یا 4 ساعت به مدت کوتاه برای صرف غذا و استراحت توقف می کنید اما توقف شما در مرز به خاطر چک کردن مدارک و گذرنامه کمی طولانی خواهد شد.

خدمات تور آنتالیا زمینی نهال گشت

خدمات تور زمینی آنتالیا نهال گشت شامل:

بلیط رفت و برگشت اتوبوس (البته در برخی تورها شما کلاً با یک اتوبوس از شروع تور (تهران) تا پایان تور (تهران) همراه خواهید بود.

  • بیمه مسافرتی
  • اقامت در هتل
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان

جاذبه‌های تور آنتالیا زمینی را از دست ندهید!

آنتالیا از شهر‌های کهن ترکیه می‌باشد، به همین دلیل جدا از تفریحات متنوع می‌توانید از جاذبه‌های تاریخی زیادی دیدن فرمایید. اما به یاد داشته باشید قبل از سفر، برنامه‌ریزی سفری مناسبی داشته باشید و متناسب با مکان‌های مورد نظر هتلی در حوالی آن‌ها، محل اقامت خود را انتخاب کنید.

لیستی از آثار به جا مانده از قرن 2 میلادی در تور زمینی آنتالیا

بندر قلعه کاله ایچی، موزه آنتالیا، مناره ییولی، دروازه هادریان، برج و باروی رومی، شهر قدیمی آسپندوس، شهر قدیمی ترمسوس، شهر قدیمی پرگ، المپوس و چیمائرا، چشمه‌های کارستی، کیسک مناره، برج ساعت، شهر گمشده مایرا، شهر باستانی فاسلیس، غار کوکاین و شهر کهن کالیسی تنها بخشی از جاذبه‌های تور زمینی آنتالیا می‌باشد.

قیمت تور آنتالیا زمینی

طبق روال تور‌های مختلف، قیمت تور آنتالیا زمینی هم بر اساس عواملی چون مدت سفر، نوع ارائه خدمات، نوع هتل، نوع اتوبوس و خدمات اضافی تور تعیین می‌گردد. اما لازم است بدانید هزینه تور زمینی آنتالیا به مراتب ارزان‌تر از تور هوایی آنتالیا می‌باشد. آژانس نهال‌گشت، ارزان‌ترین تور آنتالیا را برای شما فراهم خواهد کرد. برای اطلاع از زمان برگزاری و شرایط تور زمینی آنتالیا کافیست با کارشناسان تور ترکیه نهال‌گشت تماس حاصل فرمایید.