تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس

تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس

لیست تورهای آنتالیا پرواز سان اکسپرس خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس نهال گشت

تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس فقط از شهر تهران برگزار می‌شود. پروازهای این ایرلاین اول در شهر آدانا فرود می‌آیند و سپس به سمت فرودگاه آنتالیا مسیر خود را ادامه می‌دهند. این فرایند و سفر حدودا در 3 ساعت و 30 دقیقه انجام می‌شود و در بین راه نیز پذیرایی کوچکی از شما خواهد شد.

روز و ساعت پرواز سان اکسپرس آنتالیا

پروازهای سان اکسپرس تهران به آنتالیا در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه از بامداد تا صبح انجام می‌شوند. در لیست زیر ساعت دقیق این پروازها را مشاهده خواهید کرد:

  • شنبه ساعت 2:05 خروج و 4:05 ورود
  • پنجشنبه ساعت 5:30 خروج و 7:30 ورود
  • جمعه ساعت 5:55 خروج و 7:55 ورود

فقط توجه داشته باشید ساعت پرواز سان اکسپرس آنتالیا به شکلی است که صبح زود به این شهر خواهید رسید. به همین دلیل احتمالا برای ورود به اتاقتان در هتل‌های آنتالیا به مشکل برمی‌خورید زیرا ساعت ورود هتل‌ها 14 بعدازظهر است؛ به همین دلیل از قبل هماهنگی‌های لازم را برای این موضوع با هتل انجام دهید.

مقدار بار مجاز پرواز سان اکسپرس آنتالیا

در تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس هر مسافر می‌تواند حداکثر 8 کیلوگرم را به داخل کابین و تا 30 کیلوگرم را به داخل انبار هواپیما ببرد. درصورتی که بارتان بیشتر از حد مجاز باشد اجازه ورود آن‌ها را به داخل هواپیما نخواهید داشت؛ به همین دلیل قبل از پرواز حتما وزن چمدان و بارهایتان را کنترل کنید.

مدل هواپیما پرواز سان اکسپرس آنتالیا و امکانات آن

پروازهای سان اکسپرس آنتالیا از تهران با هواپیما بوئینگ 737 سری 800 انجام می‌شود. در این پروازها فقط امکان خرید بلیت صندلی‌های سری اکونومی وجود دارد. امکانات این کلاس پروازی شامل آب رایگان، یک وعده پذیرایی، هدفون، مانیتور و نوشیدنی گرم می‌شود.

آیا تور لحظه آخری آنتالیا پرواز سان اکسپرس برگزار می‌شود؟

کم پیش می‌آید که تور آنتالیا با پرواز سان اکسپرس به صورت لحظه آخری به فروش برسد؛ اما در برخی از ایام سال مانند زمستان که تعداد مسافر کم باشد امکان رزرو تور آنتالیا لحظه آخری با این ایرلاین وجود دارد.

مقایسه قیمت پروازهای سان اکسپرس با دیگر ایرلاین‌ها

پرواز سان اکسپرس به آنتالیا از تهران بیشترین قیمت را نسبت به دیگر ایرلاین‌ها دارد. در این مسیر ایرلاین‌های ترکیش، پگاسوس و فری برد نیز وجود دارد؛ قیمت پرواز کلاس اکونومی تمامی این ایرلاین‌ها کمتر از سان اکسپرس است. حتی ایرلاین ترکیش در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه دارای پروازهایی با کلاس بیزینسی است که قیمت آن با نرخ پروازهای اکونومی سان اکسپرس برابری می‌کند. به همین دلیل اگر قصد پرداخت هزینه کمتری را جهت خرید بلیت هواپیما دارید پیشنهاد می‌کنیم که از دیگر ایرلاین‌ها جهت پرواز استفاده کنید.

در کدام منطقه از آنتالیا هتل رزرو کنیم؟

آنتالیا شهر بزرگی است که مناطق زیادی در آن وجود دارد اما فقط چند منطقه آن برای رزرو هتل مناسب هستند. در جدول زیر این مناطق را به همراه بهترین هتل‌هایشان به شما معرفی کردیم تا در تور آنتالیا سان اکسپرس با انتخاب آن‌ها اقامت بهتری داشته باشید؛ این هتل‌ها دارای سرویس UALL هستند و به صورت 24 ساعته می‌توانید از غذاهای متنوع و نوشیدنی آن‌ها استفاده کنید.

منطقه بلک منطقه کنیالتی منطقه کمر منطقه لارا
هتل تایتانیک دلوکس گلف بلک هتل اوزکایماک فالز هتل لیماک لیمرا تایتانیک بیچ لارا
هتل الا کوالیتی ریزورت هتل پرتوبلو تل آکا آلیندا رکسوس لارس
هتل سلکتیوم لاکچری ریزورت هتل سو اند آکوالند آمارا پریمیر پالاس هتل ویند آف لارا
هتل لند آو لجندز کینگدام هتل هارینگتون پارک ریزورت هتل کویین الیزابت الیت هتل رویال سگینوس

خدمات تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس چیست؟

اگر نسبت به رزرو تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس از نهال گشت اقدام کنید از خدمات زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • بلیط رفت و برگشت به اسپارتا
  • ترانسفر فرودگاهی
  • صبحانه ، نهار ، شام (طبق برد هتل)
  • بیمه مسافرتی
  • لیدر فارسی زبان
  • امکان استفاده از گشت های آپشنال

قیمت و نحوه رزرو تور آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

برای اطلاع از قیمت تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس و رزرو این تور کافیست از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان نهال گشت تماس برقرار کنید. مشاوران سفر نهال گشت، شما را در جهت رزرو بهترین هتل و پرواز راهنمایی کرده و تمامی هماهنگی‌های لازم را جهت سفری با کیفیت انجام می‌دهند.