تور آنتالیا لحظه آخری

تور آنتالیا لحظه آخری

توری با مشخصات مد نظر شما پیدا نشد!

با تغییر فیلترها، تورهای دیگری را کشف کنید

لیست تورهای لحظه آخری آنتالیا

بیش از 1 تور متفاوت
تور 7 روزه آنتالیا از تهران پرواز تیلویند
تور آنتالیا لحظه آخری
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
6 شب
حمل و نقل

تیلویند ایرلاینز

شروع قیمت از
20,200,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا لحظه آخری نهال گشت

تور آنتالیا لحظه آخری، آنقدر جذاب است، که اگر بخواهید از بین چند تور لحظه آخری، یکی را انتخاب کنید، پیشنهاد اول ما تور لحظه آخری آنتالیا خواهد بود. این شهر باستانی امپراتوری عثمانی، سال‌ها مابین رومیان، یونانی‌ها و عثمانی‌ها دست به دست شده و به همین خاطر گنجینه‌ای از آثار و جاذبه‌های تاریخی را در دل خود جای داده و از این نظر، تور آنتالیا برای علاقه‌مندان به تاریخ و باستان‌شناسی بسیار جذاب خواهد بود. همچنین، موقعیت جغرافیای آنتالیا، این شهر ساحلی را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری شرق اروپا در فصل تابستان تبدیل کرده است.

تور آنتالیا لحظه آخری چیست؟

همان طور که از نام این نوع تور پیداست، تور لحظه آخری آنتالیا به توری گفته می‌شود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور (معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور)، ظرفیت آن تکمیل نشده و در این صورت، برگزار کننده مجبور به فروش تور با تخفیف ویژه خواهد شد.

چرا ظرفیت یک تور آنتالیا تکمیل نمی‌شود؟

تکمیل نشدن ظرفیت یک تور دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد. به طور مثال ممکن است شرایط جوی و یا حتی اقتصادی، سیاسی تغییر کرده و این تغییر ناگهانی، سبب کاهش استقبال از تور شود. گاهی نیز ممکن است برگزار کننده تور، با خیال انحصاری بودن بازار و استقبال مسافرین از تور مورد نظر و به طمع سود بیشتر، تور را قیمت بالاتری ارائه دهد، اما برخلاف انتظار، استقبال چندانی از این تور نشده و برگزار کننده مجبور به فروش تور در روزهای پایانی، به صورت تور لحظه آخری شود.

اختلاف قیمت تور آنتالیا لحظه آخری با تور آنتالیا استاندارد

قیمت تور آنتالیا لحظه آخری، بسته به شرایط تور و نیز مدت زمان باقی مانده تا شروع تور ممکن است شامل تخفیف 10 تا 60 درصدی شود. به طور مثال ممکن است یک تور آنتالیا لحظه آخری، دو روز قبل از تاریخ برگزاری سفر با 10 درصد تخفیف ارائه شود. اما همین تور، در لحظات پایانی و درست چند دقیقه مانده به پرواز، با 70 درصد تخفیف ارائه شود. گاهی ممکن است به دلیل وقوع یک حادثه، مقصد مورد نظر نا امن شده و ظرفیت تور خالی بماند. در نتیجه برگزار کننده مجبور است تا با کاهش نرخ تور لوکس آنتالیا، ظرفیت تور خود را در قالب یک تور لحظه آخری آنتالیا پر کند.

تور لحظه آخری آنتالیا در چه ایامی از سال وجود دارد؟

تور آنتالیا به خاطر تفریحات ساحلی آنتالیا در فصل تابستان مشهور شده است. به همین خاطر، تور آنتالیا در فصول سرد سال با استقبال کمی روبرو می‌شود. در نتیجه در این فصول بیشتر تورهای آنتالیا کلا ارزان شده و انتظار تور لحظه آخری آنتالیا را نباید داشته باشید. اما تابستان که فصل شلوغی آنتالیا است، فرصتی مناسب برای خرید یک تور آنتالیا لحظه آخری و با کیفیت خواهد بود.

مزایای تورهای لحظه آخری آنتالیا

تنها امتیاز تور آنتالیا لحظه آخری، قیمت پایین آن است، که از نظر قیمتی بسیار ارزان‌تر از همان تور در شرایط عادی است. با این تفاوت که امکانات و خدمات تور آنتالیا لحظه آخری، هیچ تفاوتی با یک تور استاندارد ندارد. زیرا تور لحظه آخری، یک تور استاندارد است که به دلایلی با تخفیف ویژه و بسیار بالایی به مسافرین تور آنتالیا ارائه شده است و طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود.

معایب تورهای لحظه آخری آنتالیا

هر که تور لحظه آخری خواهد باید چمدان خود را بسته باشد: تنها عیب تورهای لحظه آخری آنتالیا، این است که شما حتما باید آماده سفر باشید. شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر انجام شود و شما مجبور باشید، تا بلافاصه بعد از خرید تور، عازم سفر شوید.

تور آنتالیا لحظه آخری کنسل شدنی نیست: عیب دیگر تور لحظه آخری آنتالیا، این است که شما بعد از خرید، نمی‌توانید تور آنتالیا خود را کنسل کنید و در صورت کنسلی هم به هیچ عنوان مبلغ تور استرداد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر هستند.

کدام صندلی؟ کدام اتاق؟ حق انتخاب ندارید: یکی دیگر معایب تورهای آنتالیا لحظه آخری، خریداری شدن صندلی‌ها و اتاق‌های خوب توسط مسافرین قبلی است. به طوری که در ساعات پایانی، شما مجبور به انتخاب بدترین صندلی‌های یک پرواز و یا اتاق‌های نه‌چندان خوب هتل هستید. حتی برای مسافرت‌های دسته جمعی و خانوادگی، چیدمان صندلی‌ها به انتخاب شما نخواهد بود.

چگونه می‌توان یک تور آنتالیا لحظه آخری مطمئن خرید؟

برای خرید یک تور لحظه آخری بهتر است تا عضو باشگاه مشتریان یک آژانس مسافرتی معتبر، مثل آژانس مسافرتی نهال گشت باشید. اگرچه می‌توانید از طریق سایت دیوار و یا برخی پلتفرم‌های تبلیغاتی دیگر به دنبال یک تور لحظه آخری باشید. اما توصیه ما خرید از یک آژانس مسافرتی معتبر است. همچنین در هنگام خرید تور‌ آنتالیا لحظه آخری، بهتر است تا آگاهانه و با بررسی همه جوانب، تور خود را انتخاب کنید.

1