تور آنتالیا نوروز 1404

تور آنتالیا نوروز 1404

لیست تورهای آنتالیا نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا نوروز 1404 نهال گشت

برگزاری تور آنتالیا با ایرلاین‌های داخلی و خارجی

در ایام نوروز هر روز پرواز‌های آنتالیا با ایرلاین‌های ترکی و ایرانی برگزار می‌شوند. از ایرلاین‌های ترکی که به آنتالیا برای نوروز 1404 پرواز دارند می‌شود به پگاسوس، ماوی‌گوک و تیلویند اشاره کرد که همگی از ایرلاین‌های درجه یک و با کیفیت هستند. در ایرلاین‌های داخلی اما برای نوروز 1404 کمی با انتخاب‌های محدودتری روبرو هستیم و می‌شود از ایرلاین‌های معراج و قشم‌ایر برای تور آنتالیا نوروز 1404 نام برد.

اختلاف قیمت بین ایرلاین‌های ایرانی و خارجی

به طور معمول ایرلاین‌های داخلی و ترکی رقمی بین 7 تا 10 میلیون تومان اختلاف قیمت دارند. البته این اختلاف قیمت بسته به شرایط کمی تغییر می‌کند. برای رزرو تور نوروزی آنتالیا این نکته را هم باید در نظر بگیرید که پروازهای داخلی، مستقیم در آنتالیا فرود نمی‌آیند و در شهرهای اطراف آنتالیا به زمین می‌نشینند و مسافران با ترانسفر زمینی که چیزی حدود 3 تا 4 ساعت زمان می‌برد به آنتالیا منتقل می‌شوند.

تصویری از استخر آب گرم هتل Concorde و تخت‌های کنار آن

اهمیت بالای هتل‌ها در تور آنتالیا

در تور آنتالیا کیفیت هتل از اهمیتی بالایی برخوردار است. چرا که مسافران اکثر زمان خود را در هتل و برای استفاده از خدمات مختلف و ویژه هتل صرف می‌کنند؛ به همین دلیل اکثر مسافران ترجیح می‌دهند که باکیفیت‌ترین هتل ممکن را برای اقامتشان در نظر بگیرند. هتل‌های 5 ستاره آنتالیا همگی all و uall هستند. البته در حال حاضر و به ویژه برای ایام نوروز اکثر هتل‌ها uall هستند که اتفاقا به لحاظ ارائه خدمات انتخاب‌های بهتری می‌باشند.

هتل‌های بسیار باکیفیت آنتالیا ویژه نوروز

هتل‌های آنتالیا را نمی‌توان به لحاظ برنامه‌ها و رویدادهایی که ویژه نوروز برگزار می‌کنند پیشنهاد داد. چرا که هتل‌ها از سمت کارگزارها و برنامه‌ریز های مختلف گارانتی می‌شوند و هرسال امکان اینکه یک هتل از رویدادهای جذاب‌تری برخوردار باشد هست. اما به طور کلی از هتل‌های بسیار با‌کیفیت و مجهز آنتالیا می‌توان به هتل‌های سوئنو دلوکس، لیماک‌لارا، اسپالانگ بیچ و اورنج‌کانتی اشاره کرد.

تصویری از نمای بالا هتل سوئنو دلوکس آنتالیا

خدمات هتل‌های uall

 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • نوشیدنی های رایگان
 • ساحل اختصاصی رایگان (در صورتی که هتل ساحل اختصاصی داشته باشد)
 • دسر و میوه رایگان
 • ویژه برنامه‌هایی که برای ایام نوروز در نظر می‌گیرند.

ورود مجردها به هتل ممنوع

برخی از هتل‌های پنج ستاره آنتالیا در ایام نوروز از پذیرش افراد مجرد خودداری می‌کنند. در واقع شرط پذیرش برای این هتل‌ها حضور به صورت خانوادگی یا زوجین هستش. این قانون در ایام نوروز که حجم مسافرها و خانواده‌ها در هتل‌ها بیشتر است اجرا می‌شود. البته برخی هتل‌ها هم هستند که با دریافت مبلغی بیشتر در حدود اختلاف قیمت 5 تا 10 میلیون تومانی افراد مجرد را نیز پذیرش می‌کنند.

برگزاری تورهای زمینی آنتالیا ویژه نوروز

تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز امسال هم برگزار می‌شود. این تور مناسب افرادی است که قصد سفری ارزان و خارجی را برای نوروز 1404 دارند. حرکت تورهای زمینی عید نوروز آنتالیا از اواخر اسفند ماه از مبدا های تهران و تبریز شروع می‌شوند.

تور لحظه آخری آنتالیا نوروز 1404

برای تور لحظه آخری آنتالیا ویژه نوروز خیلی نمی‌شود برنامه‌ریزی کرد و اگر خیلی روی این موضوع حساب نکنید بهتر است. چرا که معمولا ظرفیت هتل‌ها زودتر پر می‌شوند و دیگر از هتل‌های با کیفیت نمی‌توانید بهره ببرید. اما برای نیمه دوم فروردین می‌توان این احتمال را داد که شاید تور لحظه آخری با شرایط خوب برای آنتالیا پیدا کنید.

بهترین زمان رزرو تور

آنتالیا در ایام نوروز یکی از شلوغ‌ترین مسیرها است. به همین دلیل هرچه زودتر برای رزرو تور اقدام کنید بهتر است تا از لحاظ انتخاب ایرلاین و هتل مد نظر خیالتان راحت باشد. تورهای نوروزی آنتالیا را می‌توانید حتی از دو ماه زودتر رزرو کنید.

خدمات نهال‌گشت در تور آنتالیا

 • بلیت رفت و برگشت
 • رزرو هتل با خدمات uall
 • بیمه مسافرتی
 • ترنسفر فرودگاهی

دریافت مشاوره و رزرو تور آنتالیا

برای دریافت مشاوره و رزرو تور آنتالیا نوروز 1404 می‌توانید از طریق شماره 91008111-021 با کارشناسان نهال‌گشت در ارتباط باشید.