تور آنتالیا خرداد 1403

لیست تورهای خرداد ماه آنتالیا

با تور آنتالیا خرداد 1403 نسبت به تور اردیبهشت ماه هزینه‌ی کمتری بپردازید! باوجود گرم شدن هوا به دلیل نزدیک شدن به امتحانات خرداد، سفرهای خانوادگی به آنتالیا به شدت کاهش یافته و در نتیجه باعث کاهش قیمت تورها نسبت به اردیبهشت‌ماه می‌شود. البته نکته‌ی جالب در مورد خرداد ماه گرمای بیش‌ازپیش دریای مدیترانه و کاهش بارش باران در این ماه  است. در خرداد می‌توان به راحتی آب‌تنی کرده و از سفر ساحلی لذت برد؛ اما بد نیست اطلاعات جدیدی از تور آنتالیا خرداد خصوصاً در مورد مبدأ سفر بدانید.

آب و هوای مناسب، برای سفری خانوادگی

با نزدیک شدن به تابستان در خرداد ماه دمای هوا افزایش می‌یابد. اما به جز ظهرهای آنتالیا وضعیت آب‌وهوایی این شهر در سایر ساعات روز چندان آزاردهنده نخواهد بود؛ بنابراین به راحتی می‌توانید به همراه خانواده به گردش و آب‌تنی در این شهر بپردازید. دمای هوا در خرداد 1403 حدود 33 درجه در بیشترین حالت و 12 درجه در کم‌ترین حالت است.

تور آنتالیا خرداد 1403 از تهران و مشهد

تور آنتالیا خرداد 1403 را می‌توانید علاوه بر تهران از مشهد نیز رزرو کنید و در حال حاضر تور آنتالیا از تبریز برگزار نمی‌شود. البته تور آنتالیا از مشهد نیز به صورت موقتی فعال بوده و تنها تا پایان تعطیلات خرداد برپا می‌شود. همچنین تور آنتالیا از مشهد قیمت بالاتری نسبت به تور این شهر از تهران دارد. دلیل این موضوع نیز فقدان پروازهای ایرانی از مشهد به آنتالیا است. پروازهای مشهد-آنتالیا با هواپیمایی‌های ترکی انجام می‌شود؛ بنابراین قیمت تور آنتالیا با پرواز ترکیش گران‌تر می‌باشد.

تور آنتالیا با پرواز مستقیم ماهان

نهال گشت تور آنتالیا پرواز ماهان را برای سفر انتخاب کرده است. استفاده از پروازهای ترکیش چندان مقرون‌به‌صرفه نخواهد بود و هزینه‌ی بالایی دارد.

مدت زمان اقامتتان با پروازهای ترکی قابل تغییر است

هرچند که هزینه بلیط هواپیماهای ترک تهران آنتالیا گران است؛ اما می‌توانید در صورت درخواست شما برای تغییر مدت زمان اقامت از این پروازها استفاده کنید. مدت اقامت معمول در تور آنتالیا خرداد با پروازهای ایرانی هفت شب و هشت روز است. اما اقامت در تور آنتالیا 3 شب و 4 روز تنها با پرواز ترکیش امکان‌پذیر می‌باشد.

هتل‌های آنتالیا چگونه است؟

اغلب هتل‌های این شهر به صورت ALL و UALL هستند. کیفیت این هتل‌ها معمولاً بسیار مطلوب بوده و برای انواع تفریح داخل هتل مناسب می‌باشد. هتل‌ اورنج کانتی کمر (UAll) و گرند پارک لارا (All)از جمله هتل‌های پیشنهادی ما به شما برای اقامت در شهر آنتالیا است؛ بنابراین استفاده از تورهای آنتالیا UALL کاملاً مناسب می‌باشد. البته برای انتخاب هتل در تور آنتالیا خرداد می‌توانید از مشاورین نهال گشت نیز مشاوره بگیرید.

هزینه تور آنتالیا خرداد ماه نسبت به سایر ماه‌ها

به طور کلی هزینه تور آنتالیا بهار 1403 بالا است. این هزینه از تور آنتالیا اردیبهشت کمی بیشتر می‌باشد. البته اینکه هزینه‌ی تور شما تا چه حدی گران شود به پرواز و هتل انتخابی شما نیز بستگی دارد. به طور مثال قیمت تور آنتالیا هتل 5 ستاره uall بالاتر از تمامی تورهای آنتالیا در خرداد است. اگر قصد رزرو تور آنتالیا ارزان را دارید باید منتظر آفر تور آنتالیا بمانید. شانس رزرو تور آنتالیا لحظه آخری در ماه خرداد نیز بسیار کم خواهد بود.

زمان مناسب برای رزرو و سفر، در تور آنتالیا خرداد

برای کاهش هزینه تور آنتالیا خرداد، چند روز قبل از سفر این تور را رزرو کنید. همچنین بهتر است زمان  بعد از تعطیلات خرداد را به علت خلوت شدن شهر برای سفر انتخاب شما باشد.

فستیوال پرتقال و جشنواره اپرا و باله در خرداد

مهم‌ترین رویدادهای آنتالیا فستیوال پرتقال و جشنواره اپرا و باله است. در جشنواره پرتقال مردم اقدام به ساخت سازه‌هایی از پرتقال می‌کنند که نمای شهر را بسیار دیدنی می‌کند. جشنواره اپرا و باله آسپندوس نیز یکی از عوامل جذب گردشگر به ترکیه در این ماه از سال است. این جشن از سال 1994 به صورت هرساله در سالن آمفی‌تئاتر رومی این شهر برگزار می‌شود.

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا خرداد 1403

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا خرداد شامل این موارد می‌شود:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • رزرو هتل (در صورت رزرو All یا UAll با صبحانه ناهار شام)
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • امکان استفاده از گشت‌های شهری پیشنهادی

رزرو تور آنتالیا خرداد

برای رزرو تور آنتالیا خرداد 1403 می‌توانید با شماره 91008111-021 تماس گرفته و همچنین از مشاورین نهال گشت جهت رزرو تور راهنمایی بگیرید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)