تور آنتالیا خرداد

تور آنتالیا خرداد 1404

لیست تورهای آنتالیا خرداد 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا خرداد 1404 نهال گشت

نکته‌ی جالب در مورد خرداد ماه گرمای بیش‌ازپیش دریای مدیترانه و کاهش بارش باران در این ماه  است. در خرداد می‌توان به راحتی آب‌تنی کرده و از سفر ساحلی لذت برد؛ اما بد نیست اطلاعات جدیدی از تور آنتالیا خرداد بدانید.

بهترین زمان برای آب تنی لب ساحل آنتالیا

با نزدیک شدن به تابستان در خرداد ماه دمای هوا افزایش می‌یابد. در خرداد تمام ساعات روز برای آفتاب گرفتن لب ساحل، استفاده از امکانات هتل و تفریح‌ها مناسب است. بنابراین به راحتی می‌توانید به همراه خانواده به گردش و آب‌تنی در این شهر بپردازید. دمای هوا در خرداد 1404 حدود 33 درجه در بیشترین حالت و 19 درجه در کم‌ترین حالت است.

تفاوت سفر به آنتالیا با پروازهای ترکی و ایرانی

علت ارزان‌تر بودن قیمت پرواز ایرلاین‌های ایرانی نسبت به پروازهای ترک، رفتن به شهرهای اطراف آنتالیاست. پرواز ایرلاین‌های ایرانی در شهرهای اطراف آنتالیا فرود می‌آیند و از آنجا ترانسفر زمینی شما را به هتل در آنتالیا می‌رساند که فرصت خوبی هم برای تماشای طبیعت ترکیه است. در نتیجه پرواز ایرلاین‌های ترک به فرودگاه آنتالیا می‌روند و دیگر سفر زمینی ۳ ساعته تا هتل را تجربه نخواهید کرد. به همین دلیل تور آنتالیا با بهترین قیمت را می‌توانید با پروازهای ایرانی رزرو کنید.

مدت زمان اقامتتان با پروازهای ترکی قابل تغییر است

هرچند که هزینه بلیط هواپیماهای ترک تهران آنتالیا گران است؛ اما با این پروازها حق انتخاب بیشتری برای انتخاب مدت زمان اقامت‌تان در آنتالیا دارید. مدت اقامت معمول در تور آنتالیا خرداد با پروازهای ایرانی هفت شب و هشت روز است. اما اقامت در تور آنتالیا 3 شب و 4 روز تنها با پرواز ترکیش امکان‌پذیر می‌باشد.

هتل‌های آنتالیا چگونه است؟

اغلب هتل‌های این شهر به صورت ALL و UALL هستند. کیفیت این هتل‌ها معمولاً بسیار مطلوب بوده و برای انواع تفریح داخل هتل مناسب می‌باشد. هتل‌ اورنج کانتی کمر (UAll) و گرند پارک لارا (All)از جمله هتل‌های پیشنهادی ما به شما برای اقامت در شهر آنتالیا است؛ بنابراین استفاده از تورهای آنتالیا UALL کاملاً مناسب می‌باشد. البته برای انتخاب هتل در تور آنتالیا خرداد می‌توانید از مشاورین نهال گشت نیز مشاوره بگیرید.

هزینه تور آنتالیا خرداد ماه نسبت به سایر ماه‌ها

به طور کلی هزینه تور آنتالیا خرداد 1404 بالا است. این هزینه از تور آنتالیا اردیبهشت کمی بیشتر می‌باشد. البته اینکه هزینه‌ی تور شما تا چه حدی گران شود به پرواز و هتل انتخابی شما نیز بستگی دارد. به طور مثال قیمت تور آنتالیا هتل 5 ستاره uall بالاتر از تمامی تورهای آنتالیا در خرداد است. اگر قصد رزرو تور آنتالیا ارزان را دارید باید منتظر آفر تور آنتالیا بمانید. شانس رزرو تور آنتالیا لحظه آخری در ماه خرداد نیز بسیار کم خواهد بود. برای اطلاع از آفرهای لحظه‌ای تور آنتالیا در خرداد شبکه‌های اجتماعی نهال گشت را دنبال کنید. 

زمان مناسب برای رزرو و سفر، در تور آنتالیا خرداد

برای کاهش هزینه تور آنتالیا خرداد، چند روز قبل از سفر این تور را رزرو کنید. همچنین بهتر است زمان  بعد از تعطیلات خرداد به علت خلوت شدن شهر برای سفر انتخاب شما باشد.

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا خرداد 1404

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا خرداد شامل این موارد می‌شود:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل (در صورت رزرو All یا UAll با صبحانه ناهار شام)
 • بیمه مسافرتی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • امکان استفاده از گشت‌های شهری پیشنهادی

رزرو تور آنتالیا خرداد

برای رزرو تور آنتالیا خرداد 1404 می‌توانید با شماره 91008111-021 تماس گرفته و همچنین از مشاورین نهال گشت جهت رزرو تور راهنمایی بگیرید.

سوالات متداول

 • 1. تور آنتالیا تعطیلات خرداد از نظر قیمت تفاوتی دارد؟

  بله. قیمت تور انتالیا تعطیلات خرداد نسبت به روزهای عادی این ماه خیلی بیشتر است. برای رزرو با بهترین قیمت باید ۳ هفته زودتر از تاریخ سفرتان تور رزرو کنید.

 • 2. قیمت تور آنتالیا خرداد با بقیه ماه‌های بهار و تابستان چه فرقی دارد؟

 • 3. پروازهای آنتالیا چگونه برگزار می‌شوند؟

 • 4. آب و هوای آنتالیا در خرداد چگونه است؟