تور آنتالیا اردیبهشت

تور آنتالیا اردیبهشت 1404

لیست تورهای آنتالیا اردیبهشت 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا اردیبهشت 1404 نهال گشت

تور آنتالیا اردیبهشت 1404 از تور نوروز آن هم دلچسب‌تر است زیرا در این ماه دمای هوا و به ویژه آب‌های مدیترانه گرم و برای آب‌تنی در سواحل آنتالیا بسیار مناسب است. اما باید در نظر داشته باشید که قیمت تور آنتالیا اردیبهشت تفاوت چندانی با تور فروردین این شهر ندارد که دلیل آن را در ادامه توضیح خواهیم داد. رزرو این تور برای افرادی که شغل آزاد دارند و فرزند محصل ندارند بسیار مناسب است. تا بتوانند به دور از شلوغی فروردین به تفریحات داخل این شهر بپردازند.

اردیبهشت؛ ورود به فصل گرم مدیترانه‌ای در آنتالیا

یکی از مزایای تور اردیبهشت آنتالیا آب و هوای مناسب این شهر در فصل بهار است. اگر به سایت‌های هواشناسی نگاهی بیندازید متوجه بالا رفتن دما و کاهش باران در این شهر می‌شوید. میانگین دمای این آنتالیا در اردیبهشت 1404 چیزی حدود 22 درجه در روز و 11 درجه در شب است. بنابراین لباس‌های خنک برای این ماه از سال در آنتالیا مناسب است. اردیبهشت ماه آنتالیا از نظر آب و هوا دمای بالاتری نسبت به فروردین دارد و برای استفاده از تفریحات آبی بهتر است.

شانس کمی در رزرو تور لحظه آخری خواهید داشت!

به طور کلی تور لحظه آخری آنتالیا در اردیبهشت بسیار کم است. دلیل آن هم پروازهای کم تهران به آنتالیا است. اما اگر قصد رزرو تور ارزان آنتالیا اردیبهشت را دارید، در پایان تعطیلات مختلف با مشاورین سفر ما تماس بگیرید تا از آفر تور آنتالیا برای این تور استفاده کنید. به طور مثال احتمالاً پایان تعطیلات عید فطر برای رزرو تور اردیبهشت آنتالیا از نظر قیمت مناسب‌تر است. اگر اهل ریسک کردن برای رزرو تورهای لحظه آخری نیستید، تور آنتالیای خود را 1 الی 2 هفته قبل از سفر رزرو کنید.

تور آنتالیا اردیبهشت با خدمات نهال‌گشت

نهال گشت در تور اردیبهشت آنتالیا رزرو بلیت رفت و برگشت، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، ترانسفر و لیدر فارسی‌زبان را ارائه می‌دهد. به طور کلی تورهای آنتالیا به علت اینکه بیشتر از خدمات هتل استفاده می‌شود، گشت شهری ندارد. اما می‌توانید با درخواست از هتل یا تور لیدر خود، به تور کشتی تفریحی یا تور آکواریوم آنتالیا در مرکز این شهر بروید.

همه چیز درباره‌ی قیمت تور آنتالیا اردیبهشت 1404

قیمت تور آنتالیا اردیبهشت 1404 به زمان رزرو بلیت، نوع هتل، روش سفر (هوایی یا زمینی) و زمان سفر شما در اردیبهشت بستگی دارد. قیمت تور آنتالیا در این ماه به دلیل ماه رمضان احتمالاً کمی پایین‌تر خواهد آمد. هرچند با ورود به تعطیلات عید فطر قیمت‌ها افزایش یابد.

هتل‌های لوکس UALL؛ مناسب برای افراد سخت‌پسند

یکی از بارزترین ویژگی‌های تور آنتالیا برای مسافران، هتل‌های ALL و UALL این شهر است. در واقع این نوع هتل‌ها بر خلاف هتل B.B و H.B که فقط صبحانه یا فقط صبحانه و ناهار را ارائه می‌دهند، ALL و UALL با صبحانه، ناهار، شام و حتی عصرانه از مهمانان خود پذیرایی می‌کنند. اگر قصد اقامتی لوکس را در تور آنتالیا اردیبهشت را دارید و حتی قصد خارج شدن از هتل را ندارید، ما هتل‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

1. هتل “CROWNE PLAZA” در آنتالیا با امکانات UALL یکی از بهترین اقامت‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

2. هتل “DELPHINE IMERIAL” هم یکی از برترین هتل‌های آنتالیا از نظر کیفیت است. این هتل هم مانند هتل قبلی که نام بردیم خدمات خود را به صورت UALL ارائه می‌دهد و امکاناتی نظیر استخر سرپوشیده و روباز و پارک آبی نیز دارد.

لیستی از هتل‌های اقتصادی و باکیفیت آنتالیا

هتل‌های 3 یا 4 ستاره در ترکیه کیفیت خوبی ندارند. مدت اقامت نیز در تور آنتالیا اردیبهشت 6 یا 7 روز است. بنابراین اگر هتل محل اقامت آن هم در شهری مثل آنتالیا بی‌کیفیت باشد مسلماً سفر بدی را تجربه خواهید کرد بنابراین سه هتل مناسب و اقتصادی نسبت به سایر هتل‌های آنتالیا را به شما معرفی کردیم. • هتل اورنج کانتی در شهر کمر • هتل یوآل گرند پارک لارا با امکاناتی نظیر استخر آب گرم • هتل یوآل رامادا ریزورت در شهر لارا

فستیوال جهانی در ساحل لارای آنتالیا

فستیوال مجسمه‌های شنی هرساله در تاریخ 1 می معادل 11 اردیبهشت در ساحل لارا برگزار می‌شود. این جشنواره که معروف‌ترین جشن آنتالیا هم محسوب می‌شود، شرکت‌کنندگانی از سراسر دنیا دارد. شما هم می‌توانید با حضور در ساحل لارا در این تاریخ در فستیوال شرکت کرده و حتی برنده شوید. بعد از اتمام این فستیوال، مجسمه‌های شنی ساخته شده در موزه‌ی روباز “Sendler” نگهداری می‌شوند.