تور آنتالیا مرداد

تور آنتالیا مرداد 1403

لیست تورهای آنتالیا مرداد 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا مرداد 1403 نهال گشت

در مرداد تعداد گردشگران آنتالیا به شدت افزایش می‌یابد. به همین دلیل قیمت تور آنتالیا مرداد 1403 دست کمی از قیمت‌ تور این شهر در ایام تعطیلات نوروز ندارد. گرانی قیمت تور آنتالیا مرداد تنها ویژگی این تور نیست، بلکه ویژگی‌هایی دیگه‌ای هم دارد. ویژگی‌های این تور را در ادامه این مطلب بررسی می‌کنیم.

گرم‌ترین آب و هوای آنتالیا را در مرداد ماه تجربه کنید

مرداد شاید گرم‌ترین ماه آنتالیا در سال 1403 نباشد اما دمای آن در این ماه اغلب اوقات بالا است. دمای آنتالیا در خنک‌ترین حالت به 19 درجه سانتیگراد می‌رسد. در طول روز نیز اکثرا دمای این شهر بین 33 تا 35 درجه است.

آب‌های آنتالیا در مرداد؛ شبیه به یک وان داغ

با بالا رفتن دما، حرارت آب‌های آنتالیا نیز افزایش می‌یابد. هرچند که این شدت از گرما باعث لذت بردن شما از تفریحات آبی آنتالیا می‌شود اما برای گردش داخل شهر کلافه کننده است. به همین سفر به آنتالیا در مرداد ماه را چندان توصیه نمی‌کنیم. البته برای رزرو تور آنتالیا با کاهش نسبی دما در هفته آخر این ماه می‌توانید آب و هوای خنک‌تری را در آنتالیا تجربه کنید.

تور آنتالیا مرداد نسبت به تیر هزینه بیشتری می‌طلبد!

با افزایش متقاضیان تور آنتالیا در مرداد قیمت هتل‌ها و هواپیماها نیز بیشتر می‌شود. البته قیمت تور‌ها در ایام تعطیل این ماه یعنی 14 تا 17 مرداد بالاتر هم می‌رود.

در مرداد، از تبریز هم می‌توانید به آنتالیا بروید

شما می‌توانید تور آنتالیا مرداد ماه را علاوه بر تهران از تبریز نیز رزرو نمایید. پرواز تهران آنتالیا اغلب با ایرلاین‌هایی ایرانی نظیر قشم ایر، معراج، ایران ایر تور و پرواز ترکی پگاسوس انجام می‌شود. در این بین پرواز ایرلاین‌های قشم ایر و ایران ایر تور برای سفر به آنتالیا قیمت مناسب‌تری دارند. پروازهای تور آنتالیا از تبریز نیز با ایرلاین پگاسوس انجام می‌شود. پروازهای پگاسوس از تبریز فقط جمعه‌ها برگزار می‌شود. همچنین این ایرلاین تنها پرواز مستقیم را بیت تمامی ایرلاین‌ها از تبریز به آنتالیا دارد؛ بنابراین در صورت رزرو تور آنتالیا از تبریز برای کاهش هزینه‌ها باید پرواز این ایرلاین‌ها را انتخاب کنید.

اقامت 5 روزه در آنتالیا فقط با نهال گشت

با رزرو تور آنتالیا مرداد از نهال گشت می‌توانید اقامت‌های 5 یا 7 روزه در این شهر داشته باشید. اقامت شما می‌تواند در هتل‌های آل یا یوآل آنتالیا باشد. البته فراهم شدن امکان اقامت‌های 5 روزه بستگی به زمان و هتل نیز دارد. همچنین ایرلاین‌های رفت و برگشت تور 5 روزه آنتالیا نیز با یکدیگر متفاوت است. هزینه تور آنتالیا با اقامت 5 روزه نیز معمولا کمی پایین‌تر است.

چه زمانی باید برای رزرو تور آنتالیا مرداد اقدام کرد؟

به دلیل اینکه مرداد ماه در ایام «های سیزن» آنتالیا قرار دارد، مسافران باید این تور را 2 الی 3 هفته قبل از زمان سفر خود رزرو کنند. در غیر این صورت با نزدیک شدن به ماه مرداد ممکن است ظرفیت پروازها و هتل‌ها تکمیل شود.

خوش شانس‌ها تور لحظه آخری در مرداد رزرو می‌کنند

تور لحظه آخری آنتالیا نیز به دلیل اینکه ظرفیت پرواز‌ و هتل‌ها چند روز یا چند هفته قبل از سفر تکمیل ظرفیت می‌شوند، امکان رزرو تور لحظه آخری وجود ندارد. البته در صورت کنسلی تور توسط مسافری دیگر تور لحظه آخری آنتالیا در این موارد خاص را می‌توانید رزرو کنید.

خدمات نهال گشت برای تور آنتالیا مرداد 1403

نهال گشت در طول سفر آنتالیا خدمات زیر را به شما را ارائه می‌دهد.

  • ارائه گشت شهری آپشنال
  • بیمه مسافرتی
  • رزرو هتل به همراه صبحانه، ناهار و شام (هتل‌های آل یا یوآل)
  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی

جشنواره فرهنگ و هنر کورکوتلی آنتالیا در مرداد ماه

دومین جشنواره فرهنگ و هنر کورکوتلی آنتالیا از 25 تیر سال 1403 به مدت دو ماه برگزار می‌شود. در این جشنواره کنسرت‌ها، تئاتر‌ها و مراسمات فرهنگی مختلفی در شهر کورکوتلی استان آنتالیا برگزار می‌شود. این شهر حدود یک ساعت با ماشین از شهر آنتالیا فاصله دارد.

تور آنتالیا مرداد 1403 را چگونه رزرو کنیم؟

برای رزرو تور آنتالیا مرداد ماه می‌توانید با شماره 91008111-021 تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره‌ی بیشتر درباره این تور از کارشناسان، اقدام به رزرو آن نمایید.