تور پرتغال

تور پرتغال

لیست تورهای پرتغال خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور پرتغال نهال گشت

شرایط اخذ ویزای پرتغال؛ سخت‌گیرانه و ناممکن!

در حال حاضر، اخذ ویزای پرتغال بدون دعوت‌نامه امکان پذیر نیست. اما اگر مایل هستید که به پرتغال سفر کنید، می‌توانید ویزای خود را از یک کشور شینگن دیگر دریافت کنید و پس از آن به پرتغال وارد شوید. برای دریافت ویزای پرتغال، قبل از هر چیز باید وقت سفارت تعیین کنید. وقت سفارت پرتغال در ایران، توسط گروه کارگزاری VFSGlobal تعیین می‌شود و پس از ارسال درخواست، حدودا 14 روز کاری بعد می‌توانید در این مرکز حضور داشته باشید. توجه داشته باشید که وقت سفارت پرتغال مصاحبه ندارد و شما فقط برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید مراجعه کنید. حدودا بین 14 تا 21 روز کاری پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت آن حتما باید شخصا به همراه کارت شناسایی و رسید دریافتی مراجعه کنید.

بهترین زمان سفر به پرتغال؛ کاملا وابسته به هدف شما

بهترین زمان سفر به پرتغال با توجه به هزینه‌ها

برای سفر اقتصادی و به صرفه به پرتغال، باید خارج از ماه‌های تابستان، تعطیلات طولانی مدت، کریسمس و عید پاک سفر کنید. در این تعطیلات، پرتغال پذیرای تعداد زیادی از گردشگران می‌باشد و در این مدت، هزینه‌های پرواز و حتی هزینه های هتل‌های خارج شهر نیز افزایش پیدا می‌کند. به طور کلی، ماه ژانویه و فوریه گران ترین ماه ها در پرتغال هستند.

بهترین زمان سفر به پرتغال برای بازدید از سواحل

سواحل پرتغال دارای آب گرم نیستند و در اوایل تابستان ممکن است آب این سواحل به شدن سرد باشد. ژوئیه تا سپتامبر گرم‌ترین ماه‌های سال در پرتغال هستند و این به این معناست که شما در این زمان ایده‌آل ترین دمای آب را خواهید داشت. پیشنهاد می‌شود برای شنا به سواحل Algarve، Azores یا Madeira سفر کنید.

بهترین زمان سفر به پرتغال برای تفریحات

ماه ژوئن به عنوان ماه جشنواره‌های پرماجرا در پرتغال شناخته می‌شود. مهم نیست که در ژوئن در کدام شهر پرتغال هستید، به هر حال یک جشنواره هیجان انگیز می‌بینید. زمستان و بهار هم زمان خوبی برای حضور در کارناوال‌های شادی شهرهای پرتغال می‌باشد.

ضمانت نامه بانکی تورهای پرتغال؛ قطعا باید برگردید!

ضمانت‌نامه بانکی تورهای پرتغال در وجه آژانس‌های مسافرتی صادر می‌شود. این ضمانت نامه صرفا جهت اعتماد به بازگشت متقاضیان دریافت می‌شود. مبلغ ضمانت نامه بانکی از 60 تا 100 میلیون تومان متغییر است و این مبلغ براساس شرایط متقاضی تعیین می‌شود. تاریخ پرداخت ضمانت نامه بانکی پرتغال باید برای 2 روز پس از بازگشت از این کشور باشد.

خدمات تور پرتغال؛ دلچسب و عالی!

ممکن است خدمات تور پرتغال در هر آژانس و یا کارگزاری متفاوت باشد. خدمات تور پرتغال به شرح زیر می‌باشد:

 • اخذ ویزای شینگن پرتغال
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل با صبحانه
 • گشت شهری
 • راهنمای محلی
 • تور لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50,000 یورو و منطق با مدت زمان اقامت در پرتغال

قیمت تور پرتغال؛ در قالب تور گروهی

با توجه به شرایط سخت گیرانه‌ای که برای اعطای ویزای پرتغال وجود دارد، تور پرتغال معمولا به صورت گروهی برگزار می‌شود. قیمت تور پرتغال کاملا به نرخ یورو، قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. در صورتی که هتل محل اقامت‌تان در مرکز شهر انتخاب کنید، هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و در صورتی که هتلتان در حومه شهر باشد، هزینه کمتری برای اقامت خواهید داشت. هزینه تور پرتغال برای 10 روز و در کشورهای ایتالیا، پرتغال و اسپانیا؛ 1,990 یورو به علاوه هزینه بلیط هواپیما می‌باشد.

کیفیت هتل‌های پرتغال؛ کاملا راضی برمی‌گردید!

هتل‌های پرتغال دارای خدمات عالی و کیفیت قابل قبولی هستند. فقط این نکته مهم را درنظر داشته باشید که هتل شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک باشد، شما هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و بالعکس. برای صرفه جویی در هزینه‌های سفر خود به پرتغال، می‌توانید هتل‌های 3 ستاره و یا سوئیت اجاره کنید. مطمئن باشید که هتل‌های 3 ستاره و یا سوئیت‌های پرتغال دارای کیفیت‌های قابل قبولی هستند و به هیچ عنوان اقامت در این دو برای شما اذیت کننده نخواهد بود.

روزانه 100 یورو در پرتغال هزینه دارید.

شما در پرتغال باید به یورو هزینه کنید. در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید یورو تهیه کنید، می‌توانید دلار همراه خود ببرید و آن را در پرتغال به یورو تبدیل کنید. روزانه به طور میانگین، 30 یورو برای غذا، 20 یورو برای جابجایی در شهر و 12 یورو برای بازدید از موزه‌ها و اماکن تفریحی باید هزینه کنید.

برای سفر اولی‌ها به پرتغال!

حتما گروهی سفر کنید. در تورهای گروهی پرتغال، تور لیدر شما را همراهی می‌کند. از مزایای حضور تور لیدر در تورهای گروهی پرتغال می‌توان به راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، جابجایی در شهر، برگزاری گشت‌های آپشنال و شهری و شناخت کامل شهر مقصد اشاره کرد.

سوالات متداول

 • 1. چه مدت قبل از سفر به پرتغال برای خرید تور باید اقدام کنیم؟

  حدودا بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به پرتغال باید برای خرید تور پرتغال اقدام کنید. از این زمان 3 هفته برای وقت سفارت و حدودا 1 ماه هم باید برای صدور جواب درخواست ویزا در نظر بگیرید.

 • 2. بهتر است چند شب در پرتغال اقامت داشته باشیم؟

 • 3. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه پرتغال در چیست؟

 • 4. تفاوت تور انفرادی و تور گروهی پرتغال در چیست؟

 • 5. فاصله هوایی بین ایران و پرتغال چند ساعت است؟