تور ارزان اروپا + ویزای شینگن

تور ارزان اروپا

لیست قیمت ارزانترین تورهای اروپا
33143 026

لیست تورهای ارزان اروپا

تور پاریس

تور پاریس – 6 روزه

تاریخ رفت
9 دی ماه+14 دی ماه
اقامت
6 روزه
هتل
4
ایران ایر
790 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس (ویژه بهار)

تور سوئیس – 5 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
5 روز
هتل
4
ایران ایر
760 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس + آلمان

تور سوئیس + آلمان

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
6 شب+زوریخ+برلین
هتل
4
هواپیمایی قطر
1,190 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس 8 روزه (ویژه بهار)

تور سوئیس 6 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
6 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
هواپیمایی قطر
740 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوییس

تور سوییس – 5 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
720 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور سوئیس (ویژه بهار)

تور سوییس – 8 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
7 شب+لوگانو+لوسرن+زوریخ
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
1,350 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه - 5 روزه

تور فرانسه – 5 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
4 شب پاریس
هتل
4
ایران ایر
760 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور 5 روزه فرانسه

تور فرانسه – 5 روزه

تاریخ رفت
24 آبان+28 آبان
اقامت
5 روزه
هتل
4
ایران ایر
690 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 7 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
7 روز
هتل
4
هواپیمایی قطر
1,090 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

تاریخ رفت
21 آبان+28 آبان
اقامت
8 روزه
هتل
4
ایران ایر
890 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور فرانسه

تور فرانسه – 8 روزه

تاریخ رفت
پاییز 1400
اقامت
8 روز
هتل
4
ایران ایر
1,090 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور
تور گروهی زوریخ

تور گروهی زوریخ – 5 روزه

تاریخ رفت
11 آذر+15 آذر
اقامت
5 روز
هتل
4
ترکیش ایرلاینز
890 یورو + نرخ پرواز
0
اطلاعات تور

ویزا در تورهای ارزان اروپایی

به این فکر نکنید که شما تور ارزان اروپا را خریده‌اید، پس در اعطای ویزا به شما نباید سختگیری شود! شما برای خرید تمامی تورهای اروپایی، باید ویزا بگیرید. قبل از درخواست ویزا، حتما باید وقت سفارت تعیین کنید. وقت سفارت بعضی کشورها، توسط کارگزاری در ایران تعیین می‌شود و برای گرفتن وقت سفارت دیگر کشورها، باید درخواست خود را به کنسولگری ارائه کنید. در حال حاضر هیچکدام از کشورهای شینگن مصاحبه ندارند و شما فقط باید برای ارائه مدارک و انگشت نگاری باید مراجعه کنید. جواب درخواست تمامی ویزاها حدودا بین 14 تا 21 روز کاری بعد، برای شما صادر می‌شود.

مجارستان، تور ارزان اما با کیفیت

تور مجارستان هم جز تورهای ارزان اروپایی محسوب می‌شود. پایتخت مجارستان، بوداپست، در عین زیبایی‌های بسیاری که دارد و بخاطر معماری خارق العاده‌اش یکی از مهیج‌ترین شهرهای اروپایی است که شما می‌توانید با هزینه‌های پائین در آن گشت بزنید. از ایران پروازهای ایرانی مستقیم به بوداپست نمی‌روند ولی پروازهایی مثل قطر و امارات در این مسیر قیمت‌های مناسبی دارند. پروازهای اروپایی هم مثل تمام پروازها در فصل‌های شلوغی و پر مسافر مثل تابستان، نوروز و کریسمس قیمت‌های بالاتری دارند. پس زمانی که شما برای مسافرت تور اروپایی انتخاب می‌کنید بسیار در قیمت آن تاثیر دارد. اما بنا به تجربه، ماه اردیبهشت و بعد از تعطیلات نوروز و از مهرماه تا اواخر بهمن ماه پروازهای اروپایی قیمت‌های پایین‌تری دارند.

البته در زمان‌هایی که در شهر یا کشوری نمایشگاه، رویداد، جشنواره‌های مختلف و غیره برگزار می‌شود فکر ارزان بودن پروازها را از سرتان بیرون کنید. به طور مثال شما یک تور 5 روزه ایتالیا را در فصل تابستان مبلغ 1100 یورو پرداخت می‌کنید و همان طور را در فصل پاییز یا زمستان حدود 700 یورو پرداخت می‌کنید. این تفاوت قیمت به خاطر گران بودن پرواز و نرخ هتل‌هاست. اگر شما می‌خواهید در فصل تابستان یا ایام شلوغ با قیمت ارزان فصل‌های خلوت به اروپا بروید تنها راه آن این است که تور اروپا خود را حتما از چند ماه قبل بگیرید (حدود 4 الی 5 ماه) قیمت هتل‌ها هم مثل پروازها در ایام خاص گرانتر است.

بد نیست درباره هتل‌های اروپا و تفاوت هتل‌های ارزان و گران آن هم بدانید. تمام شهرهای اروپایی مثل ایران یا هر کشور دیگری هم دارای هتل‌های لوکس هستند و هم هتل‌های معمولی و حتی هتل آپارتمان و هاستل. تفاوت هتل‌ها هم به ستاره هتل‌ها بستگی دارد وهم به منطقه یعنی خارج یا مرکز شهر بودنشان. یعنی شما می‌توانید یک هتل با کیفیت خوب را با قیمت ارزان رزرو کنید، فقط کافیست کمی با مرکز شهر فاصله داشته باشد. جالب است بدانید گران ترین هتل‌های اروپا در کشور آلمان به خصوص فرانکفورت و کشور یونان هستند. به طور مثال هتلی که شما در رم با قیمت شبی اتاقی 70 یورو رزرو می‌کنید در برلین با 200 یورو و در فرانکفورت با 500 یورو باید رزرو کنید.

بهترین زمان خرید ارزان قیمت تور اروپا

تور اروپا را اگر می‌خواهید ارزان بخرید، پیشنهاد ما به شما این است که 2 الی 3 ماه زودتر برای خرید تور اقدام کنید. این در زمانی است که شما به صورت انفرادی برای خرید تور و ویزا اقدام می‌کنید. چون در تورهای گروهی در یک بازه زمانی مشخص، تور فروخته می‌شود. پس اگر زودتر بلیط و هتل را بخرید حدود 40 درصد تور ارزانتری خواهید داشت. معمولا در فصل پائیز و زمستان هزینه بلیط‌ها به نسبت شش ماه اول سال قیمت‌های مناسب‌تری برای تورهای ارزان اروپایی دارند. در این فصل‌ها با کمتر شدن گردشگران شما می‌توانید هتل‌های ارزانتری در اروپا پیدا کنید.

خدمات تور ارزان اروپا

 • خدمات اخذ ویزای شینگن
 • رزرو هتل با صبحانه
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو
 • راهنمای فارسی زبان
 • تور لیدر محلی
 • گشت شهری

ضمانت نامه تورهای اروپایی، ارتباطی به ارزان بودن آن ندارد!

ضمانت نامه برگشت اساسا از طرف آژانس های هواپیمایی از مسافر گرفته می‌شود و نه سفارت! دلیلش هم این است که برگشتن مسافر باعث اعتبار آژانس نزد سفارت‌ها می‌شود. پس دلیل گرفتن یا نگرفتن ضمانت نامه تور اروپایی یا مبلغ کمتر یا بیشتر نسبت به آژانس‌های دیگر بستگی به آژانس و شرایط مسافران دارد. معمولا آژانس‌های هواپیمایی مبلغ ضمانت نامه را تعیین می‌کنند و به مسافران تورها اعلام می‌کنند که اصولا به این صورت است که مسافر مبلغی حدود 60 تا 80 میلیون بابت هر نفر در حساب بانکی خودش به نام آژآنس صادر کننده تور بلوکه می‌کند تا از سفر برگردد و حسابش آزاد شود. برخی از آژانس‌ها سند ملکی یا سند خودرو را به عنوان ضمانت نامه اروپایی از مسافر می‌گیرند. پس اگر قصد سفر به تور اروپا گردی را دارید بدانید جدای از کل هزینه‌های تورتان مبلغی را به عنوان ضمانت نامه باید در نظر بگیرید.

آیا تورهای ارزان اروپا یک تور بی کیفیت است؟

به هیچ عنوان! ارزان بودن همیشه به معنای بی کیفیتی نیست. تورهای اروپا کیفیت خوبی دارند و شما برای ارزانتر بودن، می‌توانید در هتل‌های 3 ستاره اقامت داشته باشید. قطعا ناراضی نخواهید بود!

نکاتی که باعث ارزان شدن تورهای اروپایی هستند:

 • رزرو هتل‌های سه ستاره یا هاستل به جای هتل‌های پنج ستاره و لوکس
 • هتل‌های خارج از شهر حدود 50 درصد ارزان تر از هتل‌های مرکز شهر هستند.
 • سفر انفرادی باعث ارزان شدن تورهای اروپا می‌شود.
 • رزرو قطعی هتل و پرواز حداقل 2 یا 3 ماه زودتر از زمان سفر

سوالات متداول تور ارزان اروپا

1. چه مدت قبل از تورهای ارزان اروپا برای خرید اقدام کنیم؟

بین 2 الی 3 ماه قبل از سفر به اروپا، برای خرید تور اقدام کنید. 1 ماه از این مدت زمان برای تعیین وقت سفارت و 1 ماه آن برای جوابدهی به درخواست ویزا در نظر گرفته شده است.

2. برای سفر ارزان به اروپا، بهتر است چند شب اقامت داشته باشیم؟

اقامت شما بستگی به تعداد روزهای ویزا شما دارد، اما برای برنامه سفری که به سفارت ارائه می‌دهید بهتر است در هر شهری 2 شب اقامت داشته باشید که شهرها و کشورهای بیشتری را با هزینه‌های کمتری بتوانید بازدید کنید.

3. برای سفر به اروپا، پرواز مستقیم بهتر است و یا غیر مستقیم؟

معمولا پروازهای غیر مستقیم، ارزان تر از پروازهای مستقیم هستند. پروازهای غیر مستقیم یک توقف، دو توقف و حتی بیشتر از دو توقف هم دارند. شما پرواز غیرمستقیم اروپایی را می‌توانید از هر ایرلاینی خریداری کنید، ابتدا در این کشور توقف دارد و بعد به سمت کشور مقصد ادامه مسیر می‌دهد.

2 پاسخ
 1. Avatar
  Ahmad yaser rahmani

  سلام …!
  ببخشین افغان هایی که با پاسپورت و ویزه داخل ایران بشن و ضمانت بانکی هم بدن میتونن شامل این تور ها بشن؟؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ شما میتونید برای ویزا اقدام کنید اما حتما باید مدارکتون به تایید سفارت کشور موردنظر در افغانستان برسه. اگر سفارت بسته هست میتونید اقدام کنید. اما واقعا نمیدونیم چقدر شانس ویزا شدن داشته باشید.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها