تور آنتالیا بهمن 1403

تور آنتالیا بهمن 1403

لیست تورهای آنتالیا بهمن 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا بهمن 1403 نهال گشت

برگزاری تور آنتالیا با تورهای داخلی و خارجی

تور آنتالیا در بهمن 1403 با ایرلاین‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شوند. از ایرلاین‌های خارجی که در بهمن ماه به آنتالیا پرواز دارند می‌شود به پگاسوس، ماوی‌گوک و تیلویند اشاره کرد که همگی ایرلاین‌های با کیفیتی هستند. از ایرلاین‌‌های داخلی اما فقط معراج و قشم ایر در بهمن ماه برای آنتالیا پرواز دارند.

اختلاف قیمت بین ایرلاین‌های داخلی و خارجی

به طور معمول اختلاف قیمتی در میزان نرخ ایرلاین‌های داخلی و خارجی وجود دارد. این اختلاف قیمت البته همیشه ثابت نیست و در طول سال تغییر می‌کند. در بهمن 1403 تقریبا میشود گفت که اختلاف قیمت 5 میلیون تومانی را باید در نظر داشته باشید. در انتخاب ایرلاین‌های داخلی و خارجی این نکته‌ را هم در نظر بگیرید که پرواز‌های داخلی مستقیم در شهر آنتالیا فرود نمی‌آیند و در شهرهای اطراف به زمین می‌نشینند و مسافران از طریق ترنسفر زمینی که حداکثر 4 ساعت زمان می‌برد به آنتالیا می‌رسند.

یک فروند هواپیما مسافربری شرکت پگاسوس در حال پرواز

برخی از هتل‌های آنتالیا در بهمن تعطیل هستند

هتل‌های آنتالیا به لحاظ بزرگ بودن و امکانات و همچنین خدماتی که ارائه می‌دهند هزینه‌های نگهداری بسیاری بالایی دارند. در زمستان اما تقاضا برای تور آنتالیا خیلی زیاد نیست و به همین دلیل خیلی از مدیران هتل‌ها در این ایام برای کم کردن میزان هزینه‌ها تصمیم به تعطیلی هتل خود می‌گیرند. به همین دلیل برای انتخاب هتل در تور آنتالیا بهمن با انتخاب‌های محدودتری روبرو هستیم. همچنین خیلی از هتل‌هایی که در ایام نوروز به صورت uall خدمات رسانی می‌کنند در ایام زمستان به صورت all هستند؛ یعنی از 12 شب به بعد ارائه‌ی خدماتشان رایگان نیست. اما به طور کلی هتل‌های 5 ستاره و عالی برای این ایام سال هنوز وجود دارند.

خدمات هتل‌های all و uall

  • صبحانه
  • ناهار
  • شام
  • نوشیدنی‌های رایگان
  • دسر و میوه

در هتل‌های uall ارائه خدمات 24 ساعته به صورت رایگان می‌باشد.

تور آنتالیا بهمن به صرفه‌تر از تور کیش بهمن

نرخ تورهای آنتالیا در بهمن و فصل زمستان خیلی کمتر از بقیه ایام سال است. این کاهش نرخ باعث می‌شود تا تور آنتالیا با برخی از از تورهای داخلی هم به لحاظ قیمت برابری کند و همین باعث جذاب شدن تور آنتالیا حتی در زمستان می‌شود. به عنوان مثال تور یک هفته‌ای آنتالیا با تور 4 روزه کیش تقریبا هم قیمت است و این مزیت را هم دارد که شما در تور آنتالیا تمامی خدمات را رایگان دریافت می‌کنید ولی در تور کیش هزینه‌های دیگر مثل غذا و بلیت تفریحات را نیز دارید.

تورهای لحظه آخری

احتمال اینکه تورهای لحظه آخری برای آنتالیا در بهمن وجود داشته باشد هست. تورهای لحظه آخری معمولا 3 تا 5 میلیون تومان ارزان‌تر از نرخ معمولی تورها در این ایام هستند. برای آگاهی از وضعیت تورهای لحظه آخری بهتر است که از طریق تلفن و پیج اینستاگرام با نهال‌گشت در ارتباط باشید.

معایب آنتالیا در بهمن 1403

از معایب تور آنتالیا در بهمن ماه می‌شود به این مورد اشاره کرد که به علت سرمای هوا نمی‌توانید به خوبی به تفریحات آبی و ساحلی بپردازید و از تمامی امکانات به خوبی استفاده کنید؛ همچنین هتل‌ها در این ایام ویژه برنامه‌های خاصی ندارند.

خدمات نهال‌گشت

  • بلیت رفت و برگشت
  • رزرو هتل با خدمات all و uall
  • ترنسفر زمینی از شهرهای اطراف تا آنتالیا در صورت پرواز با ایرلاین‌های داخلی
  • ترنسفر از فرودگاه به هتل در صورت پرواز با ایرلاین‌های خارجی
  • بیمه مسافرتی

دریافت مشاوره و رزرو تور

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو تور ارزان آنتالیا در بهمن ماه با شماره 91008111-021 تماس بگیرید و با مشاوران نهال‌گشت در ارتباط باشید.