تور آنتالیا پاییز 1403

تور آنتالیا پاییز 1403

لیست تورهای آنتالیا پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا پاییز 1403 نهال گشت

تور آنتالیا 1403 پاییز به صورت 6 شب و 7 روز و با پروازهای «ایران ایر»، «ایران ایرتور»، «معراج» و «قشم‌ایر» در روزهای پنجشنبه یا جمعه برگزار می‌شود. البته توجه داشته باشید که این پروازها به دلیل ایرانی بودنشان در آنتالیا فرود نمی‌آیند. مقصد شما در ابتدا شهرهای دنیزلی یا اسپارتا خواهد بود. سپس با ترانسفر زمینی مستقیما به آنتالیا می‌روید. به همین دلیل تور آنتالیا پاییز با پرواز ایران کمی از وقتتان را تلف خواهد کرد. اما اگر می‌خواهید پروازتان مستقیم به آنتالیا باشد بایستی با هواپیما ایرلاین‌های خارجی مانند ترکیش، پگاسوس، فری برد و سایر موارد تورتان را رزرو کنید. قیمت این پروازها گران‌تر از پروازهای ایرانی هستند و بایستی مبلغ بیشتری را بابت تور پاییز آنتالیا هزینه کنید.

آیا فصل پاییز برای سفر آنتالیا مناسب است؟

در پاییز، شهر آنتالیا در کنترل خودش قرار می‌گیرد. دیگر مسافر زیادی را در کنار ساحل و درون مرکز شهر و مکان‌های گردشگری آنتالیا مشاهده نمی‌کنید. هتل‌ها و رستوران‌های فصلی آنتالیا که در تابستان جای سوزن انداختن در آن‌ها نبود، حالا بسته شده‌اند و کسی سراغشان را هم نمی‌گیرد. برخی از تفریحات آبی و دریایی نیز جمع شدند.

نگران پر شدن هتل‌های آنتالیا در پاییز نباشید

در فصل پاییز دیگر نیاز نیست که نگران تکمیل ظرفیت هتل‌های یوآل آنتالیا باشید. بسیاری از آن‌ها تعطیل هستند. همان تعدادی هتلی که خدمات ارائه می‌دهند نیز در بیشتر مواقع اتاق خالی دارند. قیمت اتاق‌هایشان نیز چندان بالا نیست و می‌توانید با قیمت کمتری آن‌ها را رزرو کنید.

تور آنتالیا پاییز مناسب چه کسانی است؟

با وجود شرایطی که گفته شد، تور آنتالیا پاییز مناسب کسانی خواهد بود که اهل شلوغی و تکاپوی شهر نیستند یا می‌خواهند برای سفر به آنتالیا پول بیشتری را در حساب خود پس‌انداز کنند. اگر قصد دارید به مهمانی‌های شلوغ شبانه آنتالیا بروید یا در کنار ساحل تکاپو و هیجان افراد را برای بازی با تفریحات دریایی ببیند، بهتر است صبر کنید و سال بعد تور آنتالیا تابستان را رزرو کنید.

قیمت تور آنتالیا در پاییز چه تغییری می‌کند؟

تعداد مسافران تور آنتالیا پاییز 1403 از تور فصل‌های تابستان و بهار کمتر است. مردم ترجیح می‌دهند در فصل‌هایی به آنتالیا بروند که هوا گرم‌تر و تمامی هتل‌ها و رستوران‌های فصلی و تفریحات باز باشند. به همین دلیل قیمت تور آنتالیا پاییز 1403 به مقدار قابل توجهی کمتر می‌شود. دلیل این کاهش نرخ نیز کاهش قیمت هتل‌ها و هواپیماها با توجه به کمتر شدن تعداد مسافر است.

در پاییز، کدام مناطق آنتالیا برای اقامت بهتر است؟

انتخاب یک منطقه مناسب جهت رزرو هتل در آنتالیا به زمان سفرتان در پاییز بستگی دارد. با سردتر شدن هوا، هتل‌های بیشتری در آنتالیا به دلیل کمبود تعداد مهمان بسته می‌شوند. در اواخر پاییز فقط مناطقی مانند لارا و بلک یکسری هتل یوآل با کیفیت باز می‌مانند و تور آنتالیا پاییز 1403 با هتل‌های این مناطق برگزار می‌شود. اما اگر در اوایل پاییز به سفر بروید، دستتان برای انتخاب هتل بازتر است. در اوایل پاییز به غیر از مناطق لارا و بلک می‌توانید در کمر، کنیالتی و سیده نیز هتل رزرو کنید.

در کدام ماه از فصل پاییز به آنتالیا سفر کنیم؟

بدترین ماهی که می‌توان برای رزرو تور آنتالیا پاییز 1403 انتخاب کرد، آذر است. در این ماه رطوبت هوا و بارش باران به شدت افزایش پیدا می‌کند و هوا نیز به صورت قابل توجهی نسبت به ماه‌های دیگر پاییز سردتر می‌شود. اما توجه داشته باشید که تور آنتالیا آذر 1403 ارزان‌ترین تور فصل پاییز نیز به حساب می‌آید و برای کسانی می‌خواهند شهر آنتالیا را با کمترین هزینه تجربه کنند مناسب است.

بهترین زمان سفر به آنتالیا در پاییز

ماه مهر بهترین زمان سفر به آنتالیا در فصل پاییز است. در این ماه هوا هنوز آنچنان که باید سرد نشده و می‌توانید در آب‌های دریای مدیترانه شنا کنید. همچنین رطوبت و بارش باران نیز در پایین‌ترین حد خودش بین ماه‌های دیگر پاییز قرار دارد. شاید هر چند وقت یک بار شاید رعد و برق‌هایی عجیب و غریب در آسمان باشید که زیبا نیز هستند.

فرصت رزرو تور لحظه آخری آنتالیا را از دست ندهید

فصل پاییز، اوج برگزاری تورهای لحظه آخری آنتالیا است. با توجه به کاهش تعداد مسافر و تکمیل نشدن ظرفیت هواپیماها، پروازهای لحظه آخری آنتالیا به صورت قابل توجهی افزایش پیدا می‌کنند.

به کسانی که می‌خواهند زودتر از تاریخ سفرشان، نسبت به رزرو تور آنتالیا اقدام کنند پیشنهاد می‌کنیم که دست نگهدارند. پیش خرید این تورها به ضرر شما تمام می‌شود و تور لحظه آخری آنتالیا پاییز را از دست خواهید داد. قیمت این تورها به صورت قابل توجهی کمتر است. اگر می‌خواهید با این نوع تورها به سفر بروید، عجله نکنید و حداقل دو یا سه روز قبل از تاریخ سفرتان نسبت به رزرو تور لحظه آخری آنتالیا اقدام کنید.

خدمات تور آنتالیا پاییز و نحوه رزرو آن

تور آنتالیا پاییز نهال گشت شامل خدمات رزرو بلیط رفت‌وبرگشت، 6 یا 7 شب اقامت در هتل، صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی، میان وعده، ترانسفر رفت‌وبرگشت به هتل، ترانسفر زمینی (درصورت سفر با پرواز ایرانی)، لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی و گشت شهری می‌شود. اگر قصد دارید تا رزرو تور انتالیا پاییز را با این خدمات رزرو کنید کافیست تا با شماره 91008111-021 تماس بگیرید. مشاورین نهال گشت شما را در جهت رزرو این تور راهنمایی کرده و هماهنگی‌های لازم را جهت رزرو هتل و هواپیما انجام خواهند داد. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید تور ترکیبی استانبول و انتالیا پاییز 1403 را از طریق همین راه ارتباطی رزرو کنید.

تورهای پیشنهادی

سوالات متداول

  • آیا فصل پاییز برای آنتالیا زمان مناسبی است؟

    فصل پاییز برای کسانی که علاقه‌ای به شلوغی شهر ندارند و به دنبال ارزان‌تر سفر کردن هستند مناسب است؛ اما برای کسانی که به دنبال تفریحات دریایی، رقص و دورهمی هستند مناسب نیست.

  • آیا تور لحظه آخری آنتالیا پاییز برگزار می‌شود؟

  • خدمات تور آنتالیا پاییز نهال گشت چیست؟