تور آنتالیا آبان 1403

تور آنتالیا آبان 1403

لیست تورهای آنتالیا آبان 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور آنتالیا آبان 1403 نهال گشت

تور آنتالیا آبان 1403 ارزان است. حتی تفاوت قیمت آن نسبت به تابستان و بهار به چند میلیون تومان نیز می‌رسد. اما چه ضعف‌هایی در این سفر وجود دارد که قیمت تور آن با کاهش قابل‌توجهی مواجه شده است؟ در ادامه با بررسی جنبه‌های مختلف تور آنتالیا آبان 1403 به این مسئله خواهیم پرداخت.

شهرهای مبدأ و پروازهای تور آنتالیا آبان 1403

تور آنتالیا آبان فقط از شهرهای تهران و تبریز برگزار می‌شود. از تهران همه‌روزه به جز یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه پرواز ایرانی و خارجی به سمت آنتالیا وجود دارد. از تبریز نیز فقط در روزهای پنجشنبه و جمعه می‌توان به سمت آنتالیا با پروازهای خارجی سفر کرد.

پروازهای ایرانی در آنتالیا فرود نمی‌آیند

پروازهای ایرانی باتوجه‌به قیمت کمتری که نسبت به پروازهای خارجی دارند برای رزرو تور ارزان آنتالیا مناسب‌تر هستند. اما این پروازها چندین سال است که اجازه فرود در آنتالیا را ندارند. به همین دلیل در شهرهای اطراف آنتالیا مانند دنیزلی، اسپارتا و مارماریس فرود می‌آیند. اما نگران نباشید، درصورتی‌که این پروازها را جهت رزرو تور آنتالیا آبان انتخاب کنید ما یک ترانسفر زمینی بین‌شهری جهت رسیدن شما به مقصد نیز رزرو می‌کنیم. به این شکل از فرودگاه مستقیماً به سمت هتل می‌روید. در لیست زیر نام و روز پرواز ایرلاین‌های ایرانی را از شهر تهران برای شما شرح می‌دهیم.

  • شنبه: ایران ایرتور به مقصد دنیزلی
  • پنجشنبه: ایران ایرتور به مقصد دنیزلی، قشم ایر به مقصد اسپارتا و معراج به سمت مارماریس
  • جمعه: معراج به سمت مارماریس

پروازهای خارجی آنتالیا؛ مستقیم سفر کنید

درصورتی‌که حوصله دردسرهای پرواز ایرانی جهت سفر به آنتالیا را ندارید می‌توانید با پرواز ایرلاین‌های خارجی، مستقیم در آنتالیا فرود بیایید. اما کمی قیمت تور آنتالیا آبان برای شما پرهزینه‌تر خواهد شد. در ادامه لیست این پروازها را به همراه روز حرکتشان به شما می‌دهیم.

  • شنبه: پگاسوس، ترکیش، کرندون و تیلویند
  • پنجشنبه: ترکیش، کرندون و پگاسوس
  • جمعه: کندون، پگاسوس، ترکیش و فری برد

شهر تبریز نیز در روز پنجشنبه با هواپیما ایرلاین کرندون و جمعه با ایرلاین پگاسوس به سمت آنتالیا پرواز دارد.

پیگیر پرواز آنتالیا ایرلاین ترکیش باشید

توجه داشته باشید که ایرلاین ترکیش در اکثر مواقع آفرهای ویژه‌ای را برای مسیر آنتالیا برگزار می‌کند. به همین دلیل حتی امکان ارزان‌تر شدن قیمت پروازهای ترکیش نسبت به ایرلاین‌های ایرانی وجود دارد. به این شکل با قیمتی مقرون‌به‌صرفه‌تر سفری راحت‌تر به آنتالیا خواهید داشت. درصورتی‌که قصد رزرو تور آنتالیا آبان را دارید سعی کنید قیمت پروازهای آنتالیا ایرلاین ترکیش را پیگیری کنید.

آیا آبان زمان مناسبی برای سفر به آنتالیا است؟

در آبان‌ماه دمای هوا در طول روز به 22 تا 17 درجه سانتی‌گراد و شب‌ها نیز 11 تا 7 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. باتوجه‌به این دما با هوایی سرد و بعضاً خنک مواجه هستیم که امکان شنا در دریا را نیز سخت می‌کند. به همین دلیل تعداد سفرها به این شهر کم شده و هتل‌ها نیز قیمت اتاق‌هایشان را جهت جذب مشتری بیشتر، کاهش می‌دهند. در نتیجه می‌توان گفت که رزرو تور آنتالیا آبان 1403 بیشتر برای کسانی مناسب است که قصد سفر ارزان به آنتالیا را دارند و چندان به دنبال شنا و تفریحات ساحلی نیستند.

رزرو تور لحظه آخری آنتالیا آبان 1403

ماه آبان و به‌صورت کلی فصل پاییز، اوج برگزاری تورهای لحظه آخری آنتالیا است. باتوجه‌به کاهش تعداد مسافر و تکمیل نشدن ظرفیت هواپیماها، پروازهای لحظه آخری آنتالیا به‌صورت قابل‌توجهی افزایش پیدا می‌کنند. اگر به دنبال این تورها هستید کافیست جهت پیگیری وضعیت آن‌ها با مشاورین سفر نهال گشت در تماس باشید.

در چه مناطقی از آنتالیا هتل بگیریم؟

در اواخر آبان فقط مناطقی مانند لارا و بلک یکسری هتل یوآل باکیفیت باز می‌مانند و تور آنتالیا آبان 1403 با هتل‌های این مناطق برگزار می‌شود. البته اگر در اوایل آبان به سفر بروید، دستتان برای انتخاب هتل بازتر است. در اوایل این ماه به‌غیراز مناطق لارا و بلک می‌توانید در کمر، کنیالتی و سیده نیز هتل رزرو کنید.

تور آنتالیا آبان 1403 برای چه کسانی مناسب است؟

تور آنتالیا آبان بیشتر برای کسانی مناسب است که حوصله شلوغی شهر و هتل را ندارند یا می‌خواهند سفر ارزان‌تری را به این شهر تجربه کنند. این افراد باید بدانند که باتوجه‌به سرد شدن هوا در این ایام چندان نمی‌توانید در دریا شنا کنید. فقط ظهرها در زمانی که هوا گرم‌تر شود می‌توانید به کنار ساحل بروید.

خدمات تور آنتالیا آبان 1403

تور آنتالیا پاییز نهال گشت شامل خدمات رزرو بلیط رفت‌وبرگشت، 6 یا 7 شب اقامت در هتل، صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی، میان وعده، ترانسفر رفت‌وبرگشت به هتل، ترانسفر زمینی (در صورت سفر با پرواز ایرانی)، لیدر فارسی‌زبان، بیمه مسافرتی و گشت شهری می‌شود.

نحوه رزرو تور آنتالیا آبان 1403

برای رزرو تور آنتالیا آبان 1403 کافیست با شماره 91008111-021 تماس بگیرید. مشاورین سفر آنتالیا نهال گشت شما را در جهت رزرو هتل و هواپیما راهنمایی کرده و هماهنگی‌های لازم جهت سفرتان را انجام می‌دهند.

سوالات متداول

  • آیا برای رزرو تور آنتالیا آبان 1403 نیاز به اخذ ویزای ترکیه داریم؟

    خیر برای سفر به آنتالیا و کشور ترکیه نیازی به اخذ ویزا نیست. فقط باید پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشید.

  • خدمات تور آنتالیا آبان نهال گشت چیست؟