تور استانبول نوروز

تور استانبول نوروز 1404

لیست تورهای نوروزی استانبول

استفاده از آفر تور استانبول نوروز 1404

اغلب مسافران می‌خواهند تعطیلات هفته اول نوروز را در استانبول باشند. در نتیجه تور استانبول نوروز 1404 در هفته دوم، ارزان‌تر از تورهای هفته اول هستند. همچنین پکیج‌های استانبول نوروز در هفته اول زودتر تکمیل ظرفیت می‌شوند. در نتیجه برای سفر در هفته اول باید هر چه زودتر تور مورد نظرتان را رزرو کنید. برای سفر در هفته دوم احتمال رزرو تور لحظه آخری استانبول بیشتر است. چرا که تعداد مسافران استانبول در هفته دوم کاهش می‌یابد و احتمال دارد که پروازها تخفیف بخورند.

مقایسه قیمت تور استانبول نوروز و زمستان

به دلیل افزایش تقاضا برای رزرو تور استانبول نوروز، قیمت آن نسبت به زمستان ۲ برابر افزایش می‌یابد. البته نزدیک شدن به فصل گرما و بهتر شدن آب و هوا هم در افزایش قیمت تور استانبول در عید نوروز تاثیر گذار است. اما پس از عید نوروز با کاهش تقاضا، قیمت تور استانبول نیز کاهش می‌یابد. در نتیجه برای رزرو تور استانبول ارزان می‌توانید بعد از عید اقدام کنید.

ارزان‌تر بودن تور استانبول از تهران

گرچه قیمت پروازهای تهران – استانبول نسبت به پرواز شهرستان‌ها ارزان‌تر است. اما نباید فکر کنید که اگر از شهرتان به تهران بیایید، هزینه‌های سفرتان شما کاهش می‌یابد. چرا که هزینه سفر از شهرتان به تهران را نیز باید محاسبه کنید. در این صورت هزینه تور استانبول از شهرتان با تهران فرقی نخواهد کرد.

برخورداری از تخفیف‌های ماه رمضان استانبول

مصادف شدن نوروز با ماه مبارک رمضان مزیت استفاده از تخفیف‌ها را برای شما دارد. بازارهای استانبول در ایام ماه رمضان کالاهای خود را با تخفیف ارائه می‌دهند. البته این تخفیف مانند بلک فرایدی یا کریسمس زیاد نیست. ولی به هر حال موقعیت خوبی برای خرید محسوب می‌شود.

تاثیر ماه رمضان بر تعطیلی تفریح‌های استانبول

گرچه شهروندان استانبول به ماه رمضان اعتقاد دارند اما باعث نمی‌شود تفریح‌ها یا رستوران‌ها تعطیل شوند.

تور استانبول نوروز از کدام شهر‌ها برگزار می‌شود؟

تور استانبول نوروز را می‌توانید از شهر‌های تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و تهران رزرو کنید. از تهران در ساعات مختلف روز می‌توانید به استانبول بروید. اما از شهرستان‌ها، به علت محدود بودن تعداد پرواز‌ها، فقط در ساعات خاصی می‌توانید پرواز رزرو کنید. برای اطلاع از برنامه‌های پرواز شهرستان‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

زمان مناسب برای اقامت در استانبول در نوروز

برای ارزان تمام شدن تور استانبول ویژه نوروز، بهتر است ۳ روز اقامت داشته باشید. البته قیمت تور استانبول ۴ شب و ۵ روز هم برای یک سفر اقتصادی مناسب است. اما اگر می‌خواهید جاذبه‌های استانبول را به طور کامل ببینید، حتی تور استانبول ۵ شب و ۶ روز برای شما کافی نخواهد بود. البته برای اقامت بلند مدت حتما باید از کیفیت محل اقامت‌تان مطمئن باشید.

مهم‌ترین نکات برای رزرو هتل در استانبول

هتل‌های استانبول بر اساس استاندارد‌های هتل‌داری جهانی، درجه بندی نمی‌شوند. در نتیجه احتمال دارد که یک هتل ۵ ستاره کیفیت پایین‌تری از یک هتل ۴ ستاره داشته باشد. موضوع دیگر، قیمت بالای هتل‌های نزدیک به میدان تکسیم است. هتل‌های نزدیک به میدان تکسیم، صرف نظر از کیفیت،‌ قیمت بالایی دارند. در حالی که می‌توانید هتل‌های با کیفیت و ارزان‌تری را در مناطق دیگر رزرو کنید. ما در صفحه تور استانبول، ویژگی‌های تمام مناطق استانبول را برای اقامت بررسی کرده‌ایم. همچنین نکاتی را در مورد نحوه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در استانبول به شما گفته‌ایم.

علت اصلی اجرا نشدن تور استانبول زمینی

به علت طولانی بودن مسافت تهران تا استانبول (حداقل ۳۰ ساعت) و همچنین سختی‌های سفر با اتوبوس، ما تور زمینی استانبول را برگزار نمی‌کنیم.

خدمات نهال گشت برای تور استانبول نوروز

قبل از رزرو تور استانبول نوروز می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما تمام سوالات شما درباره سفر به استانبول را پاسخ می‌دهند. بعد از رزرو تور نوروزی استانبول نیز خدمات زیر را برای سفرتان فراهم می‌کنیم:

  • بلیط هواپیما
  • هتل با صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته

نحوه رزرو تور استانبول نوروز از نهال گشت

برای رزرو تور استانبول نوروز 1404 می‌توانید از طریق شماره 91008111-021 با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول تور استانبول نوروز 1404

1. آیا تفریح‌های استانبول در ماه رمضان تعطیل هستند؟

خیر تمام تفریح‌ها مانند کنسرت‌ها، کلاب‌ها، کشتی‌های تفریحی و مراکز تفریحی فعال هستند.

2. آیا بازارهای استانبول در ایام ماه رمضان و عید نوروز تخفیف دارند؟

بله اما تخفیف ایام ماه رمضان به اندازه عید کریسمس و بلک فرایدی زیاد نیست.

3. چه مدارکی برای سفر با تور عید استانبول نیاز داریم؟

پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

4. قیمت تور نوروزی استانبول در هفته اول و دوم عید تفاوت دارد؟

بله تور استانبول نوروز در هفته دوم ارزان‌تر است.

5. قیمت تور استانبول در عید نوروز نسبت به زمستان چقدر افزایش می‌یابد؟

تور استانبول در نوروز حدود ۲ برابر زمستان قیمت دارد.

6. تور استانبول از تهران نسبت به سایر شهرستان‌ها ارزان‌تر است؟

بله پروازهای تهران به استانبول ارزان‌تر از سایر شهرستان‌هاست.

7. مبدا تور استانبول نوروز 1404 از کدام شهرهاست؟

شهر‌های تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز تور استانبول را برگزار می‌کنند.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)