تا ساعت ۸ شب به صورت تلفنی پاسخگوی شما هستیم

بستن اطلاعیه

20200218

تور استانبول نوروز 99 – ویژه عید امسال

33143 026
تور استانبول

تور استانبول زمینی نوروز 99

تاریخ رفت
28 اسفند+29 اسفند+2 فروردین+3 فروردین+4 فروردین
اقامت
6 روز
هتل
4+5
از3,990,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول

تور استانبول نوروز | 5 روزه با پرواز ماهان

تاریخ رفت
از 28 اسفند
اقامت
5 روز
هتل
3+4+5
هواپیمایی ماهان
از4,480,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول نوروز | 4 روزه با پرواز قشم ایر

تور استانبول نوروز | 4 روزه با پرواز قشم ایر

تاریخ رفت
25 اسفند
اقامت
4 روز
هتل
3+4+5
قشم ایر
از3,850,000 تومان
0
اطلاعات تور

نوروز تنها مختص ما ایرانیان و فارسی زبان ها نیست. در کشور ترکیه نیز عید نوروز جشن گرفته می‌شود. نوروز در کشور ترکیه به نام های نِوروز سلطانی (Nevruz Sultani) سلطان نِوروز (Sultan Nevruz) سلطان نَوریز (Sultan Navriz) و نهم ماه مارس (Mart Dokuzu) شناخته شده و مردم این منطقه هرساله فرارسیدن عید نوروز را جشن گرفته، به دید و بازدید یکدیگر می‌روند و به رقص، آوازخوانی و آتش بازی می پردازند. تور استانبول نوروز 99 فرصتی مناسب است تا علاوه بر تجربه سفر به استانبول، با آداب و رسوم مردم ترکیه و جشن‌های مخصوص عید نوروز در این کشور آشنا شد.

جشنواره نوروزی استانبول:

استانبول به عنوان پایتخت گردشگری ترکیه، همه ساله میزبان گردشگران نوروزی بسیاری از کشورمان است. به همین دلیل با آغاز فصل بهار و در ایام نورزو، فستیوال‌ها و جشنواره‌های نوروزی بسیاری در استانبول برگزار می‌شود که از می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

فستیوال کتاب فروشان استانبول:

فستیوال بیبلیوپول هر ساله در فصل بهار و در ماه مارس، 40 کتاب فروش از سراسر استانبول در ایستگاه مترو حیدرپاشا دور هم جمع میشوند و در فضایی صمیمی کتاب‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگاه قرار می‌دهند.

 

فستیوال بین‌المللی رقص:

بعد از ایام تعطیلات و از 28 مارچ تا 2 آپریل در استانبول برگزار شده و در این جشن شرکت‌کنندگانی از سراسر دنیا برای یادگیری رقص به این شهر سفر خواهند کرد.

 

نمایشگاه بین المللی کتاب CNR:

همه ساله در منطقه یشیل‌کوی استانبول برگزار شده و 350 ناشر از 20 کشور دنیا کتاب‌های خود را برای فروش به این نمایشگاه می‌آورند.

 

فستیوال گل‌های لاله:

گل لاله برای مردم ترکیه بسیار حائز اهمیت بوده و جزئی از فرهنگ این کشور به حساب می‌آید. با فرا رسیدن فصل بهار، فستیوال گل لاله در مشهور ترین پارک‌های استانبول برگزار می‌شود. در فستیوال لاله‌‌های استانبول، میلیاردها گل لاله از 120 نوع مختلف وجود داشته و بازدید از آن رایگان می باشد. در خلال جشنواره گل های لاله استانبول فعالیت‌های فرهنگ و هنری بسیاری از جمله مسابقه عکاسی از گل های لاله برگزار و به برنده‌های این مسابقات جایزه اهدا می شود.

خرید از استانبول در فصل بهار:

سعی کنید روزهای ابتدایی فروردین ماه را برای خرید از فروشگاه‌های استانبول انتاب نکنید. زیرا در این زمان فروشگاه‌ها، اجناس و پوشاک مناسب فصل خود را عرضه کرده و آن‌ها را با قیمت‌های بالایی برای به فروش می‌رسانند. همچنین باید در نظر بگیرید که قیمت اجناس در عید امسال نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. اما اگر خوب بگردید می‌توانید اجناسی با قیمت پایین پیدا کنید.

اقامت در تور استانبول نوروز 99

در مورد هتل محل اقامت این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه هتل شما به مرکز شهر نزدیک باشد، هزینه اقامت شما افزایش می‌یابد و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. البته نباید غافل باشید که ممکن است هزینه جابجایی شما از هتل‌های اطراف شهر با هزینه اقامت در یک هتل مرکز شهر یکسان باشد! اما خوب است بدانید که، هتل‌های 3 ستاره از نظر هزینه، هتل‌های 4 ستاره از نظر هزینه و کیفیت و هتل‌های 5 ستاره از نظر کیفیت برای انتخاب بهترین گزینه‌ها هستند.

 

بهترین مدت زمان اقامت در تورهای نوروزی استانبول

به‌صرفه‌ترین مدت زمان اقامت در تور نوروزی استانبول، 3 شب می‌باشد. چرا که با توجه به افزایش قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت بیشتر از 3 شب به‌صرفه نیست و اختلاف قیمت آن بسیار زیاد است.

 

به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای نوروزی استانبول

در مورد به‌صرفه‌ترین محل اقامت، همه چیز به تعداد نفرات شما بستگی دارد. در صورتی که بیشتر از 4 نفر هستید، به‌صرفه‌ترین محل اقامت برای شما هتل آپارتمان‌ها می‌باشد. اما اگر کمتر از این تعداد هستید، همان اقامت در هتل برای شما به صرفه خواهد بود.

قیمت تور استانبول نوروز 99

با توجه به افزایش قیمت پرواز رفت و برگشت و هزینه اقامت در هتل‌های استانبول، اختلاف قیمت تور نوروزی استانبول با تور استانبول در دیگر ایام سال، در مواردی به دو برابر هم خواهد رسید! البته این نکته را در نظر داشته باشید که این افزایش قیمت فقط مختص تورهای استانبول نوروزی نیست و هزینه خورد و خوراک و خرید سوغات نیز در ایام عید افزایش پیدا می‌کند.

 

نحوه تعیین قیمت تورهای استانبول نوروز 99

هزینه قیمت تور استانبول نوروزی به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. از شهرهای ایرانی به سمت استانبول ایرلاین‌های ماهان، تابان، ایران‌ایر، ایران‌ایرتور، قشم‌ایر، اطلس‌جت، پگاسوس، ترکیش و غیره پرواز دارند. هزینه پرواز با ایرلاین‌های ایرانی به صرفه‌تر از هزینه پرواز با ایرلاین‌های خارجی است. البته که پرواز غیرمستقیم به سمت استانبول نیز داریم که سفر با این پروازها زیاد منطقی نیست! برای اقامت ارزان می‌توانید هتل بیرول را انتخاب کنید و هتل چراغان از بهترین هتل‌های استانبول می‌باشد.

 

دلیل اختلاف قیمت تورهای استانبول نوروز 99

مهم‌ترین دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در نوروز، سود آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران تور استانبول می‌باشد. دلیل دیگر این اختلاف قیمت‌ها، خدماتی است که در تور به شما ارائه می‌شود. به طور مثال در یک تور نوروزی استانبول خدمات بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در پکیج دیگر خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر شهری و رفت و برگشت فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و گشت‌های شهری به شما ارائه می‌شود که به تبع هزینه تور دوم از هزینه تور اول بیشتر می‌باشد!

سوالات متداول تور استانبول نوروز 99

1. آب و هوای استانبول در نوروز 99 چگونه است؟

آب و هوای استانبول در نوروز 99 مطبوع است. بارانهای بهاری شدت زیادی ندارند و باد نیز آزار دهنده نیست. طبق پیش‌بینی سایت accuweather، از 27 اسفند تا چهارم فروردین آسمان صاف تا قسمتی ابری است. از چهارم فروردین، جو ناپایدار و بارش‌های پراکنده شروع خواهند شد. اما از یازده فروردین به بعد آسمان مجددا آفتابی و نیمه ابری خواهد شد.

2. بهترین زمان حضور در تور استانبول نوروز 99 چه تاریخی است؟

بهترین زمان برای حضور در استانبول 27 اسفند تا 4 فروردین و پرطرفدارترین برای استفاده از بهترین هتل‌ها، امکانات و برنامه‌های جذاب تور استانبول نوروز 99 است. البته باید درنظر داشته باشید که تور استانبول نوروز 99 برای 28 اسفند تا 2 فروردین، کمی گران‌تر ارائه خواهد شد.

3. بهترین زمان برای خرید تور استانبول نوروز 99 چه تاریخی است؟

برای کنترل هزینه ها بهتر است بلیط رفت و برگشت خود را دو تا سه ماه قل از تاریخ سفر خریداری کنید. اگر قصد دارید 27 اسفند تا 4 فروردین در استانبول باشید، نیمه دوم بهمن ماه زمان مناسب خرید تور استانبول نوروز 99 است. اما اگر بخواهید لحظه سال تحویل را در ایران باشید. می‌توانید در همان روزهای ابتدایی تعطیلات نوروز، تور استانبول نوروز 99 خود را برای تاریخ 5 فروردین به بعد خریداری کنید. اگر هم تا 9 فرورین صبر کنید، از شلوغی و هزینه‌های تور استانبول کاسته خواهد شد و می‌توانید با قیمت مناسب‌تری تور استانبول نوروز 99 را خریداری کنید.

4. آیا میتوان تور استانبول نوروز 99 لحظه آخری تهیه کرد؟

خرد تور استانبول لحظه آخری اگرچه دشوار اما غیر ممکن نیست. شاید شانس این را داشته باشید تا یک تور نورزو 99 را یک هفته تا 1 روز قبل از تاریخ شروع تور و با قیمتی مناسب‌تر و در مواقعی با 50 درصد تخفیف تهیه کنید اما برای این منظور باید از قل خود را آماده سفر کرده باشید.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها