تور استانبول اردیبهشت

تور استانبول اردیبهشت 1404

لیست تورهای اردیبهشت استانبول

خلاصه‌ای از مهم‌ترین نکات تور استانبول اردیبهشت

  • هزینه‌های سفر به استانبول در اردیبهشت، نسبت به فروردین و خرداد کم‌تر است.
  • در اردیبهشت، دمای هوای روزها حدود ۱۹ و دمای شب‌ها حدود ۱۲ درجه سانتیگراد است.
  • نیمه دوم اردیبهشت هوای متعادل‌تری نسبت به نیمه اول آن در استانبول تجربه می‌کنید.
  • به علت شروع فصل سفر به استانبول، نمی‌توانید در اردیبهشت تور لحظه آخری رزرو کنید.
  • به علت پایین بودن کیفیت هتل‌های استانبول، قبل از رزرو هتل درباره تجربه مسافران قبلی از ما اطلاعات بگیرید.
  • مناسبت‌های سفر به استانبول در اردیبهشت شامل فستیوال خرید، جشن روز خضر، مسابقات استانبول کاپ و جشنواره گل لاله هستند.

با خلوت‌تر شدن استانبول در اردیبهشت نسبت به فروردین، بهترین زمان برای سفر به ترکیه فرا می رسد. با وجود هزینه‌های بالای تور استانبول بهار، در این ماه هزینه‌ها نسبت به فروردین و خرداد کمی کاهش می‌یابد و اقامتی ارزان‌تر را می‌توانید تجربه کنید. همچنین اغلب فستیوال‌ها و جشن‌های این شهر نیز در این ماه برگزار می‌شود.

استانبول در اردیبهشت؛ روزهای گرم و شب‌های سرد

درست است که با آغاز اردیبهشت هوای استانبول گرم‌تر می‌شود اما باران‌های این شهر همچنان ادامه دارد. روزها هوایی متعادل و نسبتاً گرم دارد و شب‌ها هوا کمی سرد می‌شود. میانگین دمای این شهر در اردیبهشت ماه 1402، در روز 19 و در شب 12 درجه سانتیگراد است. از لباس‌های خنک می‌توانید به راحتی در روز استفاده کنید. البته در شب باید لباس‌های گرم‌تر بپوشید. برای اینکه در طول سفر غافلگیر نشوید حتماً هم لباس خنک و هم لباس گرم به همراه خود ببرید.

برنامه‌ی خود را برای نیمه‌ی گرم‌تر اردیبهشت تنظیم کنید

نیمه‌ی دوم اردیبهشت هوا گرم‌تر می‌شود. به راحتی می‌توانید به فضاهای باز استانبول بروید. از طرفی نیمه‌ی اول این ماه به دلیل تعطیلی روز ۱۵ اردیبهشت، قیمت تور استانبول بیشتر از نیمه دوم خواهد بود.

شما مبدأ تور استانبول را انتخاب کنید

تور استانبول اردیبهشت به صورت هوایی صورت خواهد گرفت. برای سفر به این شهر حتماً نیازی نیست که مبدأ خود را از تهران انتخاب کنید. در صورت تمایل به خرید تور هوایی می‌توانید از شهرهایی مانند اصفهان، مشهد و تبریز که به این شهر پرواز دارند اقدام به رزرو تور نمایید.

تور لحظه آخری؛ ارزان‌تر برای مسافران در اردیبهشت

همانطور که گفتیم، قیمت تور استانبول در اردیبهشت کمتر از فروردین و خرداد است. اما برای خرید تورهای ارزان‌تر در این ماه باید تور خود را از 2 هفته الی 1 ماه قبل رزرو کنید. تورهای لحظه آخری استانبول فقط در ماه‌های خلوت سال قابل رزرو هستند.

دوست دارید چند شب در تور استانبول اقامت داشته باشید؟

تور استانبول اردیبهشت 1404 را از 3 شب تا 7 شب و 8 روز می‌توانید رزرو کنید. مدت اقامت بستگی به انتخاب مسافرین دارد. اما پیشنهاد ما به شما 4 شب اقامت است تا هم به اندازه‌ی کافی تفریح کرده باشید و هم هزینه‌ی کمتری نسبت به 5 شب یا بیشتر پرداخت کنید.

اقامت در هتل‌های استانبول؛ از 3 تا 5 ستاره

اگر قبل از رزرو هتل، از کیفیت آن اطمینان حاصل نکنید ممکن است از کیفیت هتل ناراضی باشید در حالی که پول زیادی برای آن پرداخته‌اید. بهتر است برای سفری که هزینه‌ی زیادی در آن می‌پردازید، با بررسی بیشتر هتل بهتری برای اقامت رزرو کنید تا از سفرتان نهایت لذت را ببرید. در صفحه تور استانبول درباره هتل‌های این شهر اطلاعات کامل قرار داده‌ایم.

هتل‌های 3 و 4 ستاره و سفر زمینی در تور ارزان استانبول     

رزرو تور با ترکیب هتل‌های 3 یا 4 ستاره، سفری ارزان‌تر برای مسافرین می‌سازد. البته این به این معنی نیست که الزاماً این نوع تورها به دلیل قیمتی پایین‌تر بی کیفیت هستند. بلکه برخی از هتل‌های 3 یا 4 ستاره با کیفیت هستند. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی تورهای ارزان می‌توانید با کارشناسان ما در نهال گشت تماس بگیرید.

نهال گشت در تور استانبول چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ 

رزرو هتل به همراه صبحانه و بلیط رفت و برگشت، گشت شهری با تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی و ترانسفر خدماتی هستند که نهال گشت در تور اردیبهشت استانبول به شما ارائه می‌دهد.

تعدد جشن و فستیوال در اردیبهشت‌ ماه استانبول

تعداد جشن‌ها و فستیوال‌ها و حتی مسابقات استانبول، در این ماه به بیشترین حد خود می‌رسد که این آن‌ها را برای شما به اختصار توضیح داده‌ایم.

فستیوال خرید در هفته‌ی اول اردیبهشت

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های سفر هر ایرانی به ترکیه بخش خرید کردن در این کشور است. فستیوال خرید که از 28 اسفندماه آغاز می‌شود در طول فروردین و حتی تا روز هفتم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد. در این فستیوال می‌توانید از حراج برندهای معروف ترکی نظیر برند ال سی واکیکی نهایت استفاده را ببرید و بیشترین خرید را انجام دهید.

جشن روز خضر

جشن روز خضر در 15 و 16 اردیبهشت 1404 به دلیل آمدن بهار و با نام حضرت خضر برگزار می‌گردد.

مسابقات استانبول کاپ

هر ساله مسابقات تنیس استانبول کاپ در ما می میلادی برگزار می‌شود. تماشای این مسابقات یکی از جذابیت‌های این شهر در این ماه است.

جشنواره گل لاله

این شهر هر ساله در این ماه میزبان جشنواره‌ی گل لاله می‌باشد. این جشنواره از سال 2006 تا الان در حال برگزاری است.

جشن روز جوانان و جشن روز کودک و حکومت ملی

روز حکومت ملی به دلیل افتتاح مجلس ملی کبیر ترکیه هرساله جشن گرفته می‌شود. جشن روز جوان نیز به عنوان جشن روز آتاتورک نیز محسوب می‌شود. این جشن‌ها به ترتیب در 3 و 29 اردیبهشت 1404 برگزار می‌شود.

رزرو تلفنی تور استانبول اردیبهشت 1404

در پایان اگر قصد رزرو تور استانبول اردیبهشت 1404 را دارید، برای اطلاع از آفرهای این تور می‌توانید با کارشناسان نهال گشت تماس بگیرید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)