تور استانبول خرداد 1403

لیست تورهای خرداد ماه استانبول

با آغاز امتحانات پایان سال مدارس و دانشگاه‌ها، تعداد مسافران ایرانی تور استانبول خرداد ماه کم‌تر می‌شود. اما این به معنای ارزان شدن تور استانبول نیست و قیمت تور استانبول خرداد 1403 نسبت به اردیبهشت ماه افزایش می‌یابد. اما به نظر شما دلیل این افزایش قیمت با وجود کاهش متقاضیان تور چیست؟

بالا رفتن قیمت‌ها همزمان با افزایش دمای استانبول

با گرم شدن هوای استانبول در خرداد ماه، گردشگران زیادی از سایر کشورها به این شهر سفر می‌کنند. در نتیجه قیمت تور استانبول در خرداد ماه حتی ممکن است بیشتر از تور استانبول تابستان باشد. این افزایش قیمت نیز به دلیل اتمام ظرفیت هتل‌ها است. با ورود به این ماه خصوصاً از 11 خرداد، استانبول از نظر دمای هوا به نوعی وارد تابستان می‌شود. بازه‌ی دمای استانبول در خرداد 1403 بین 12 تا 25 درجه سانتیگراد خواهد بود. بارش باران‌ها نیز به حداقل یا حتی صفر می‌رسد؛ البته همراه داشتن یک یا دو دست لباس گرم برای این سفر کاملاً منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا سرما در خرداد ماه استانبول خبر نمی‌کند. 

تور استانبول خرداد 1403 تنها به صورت هوایی قابل رزرو است

تور استانبول خرداد را می‌توانید فقط به صورت هوایی رزرو کنید. البته می‌توانید تور استانبول هوایی ارزان را با پروازهای ایرانی یا چارتری رزرو کنید. با انجام هر کدام از این کارها هزینه‌های تور استانبول بهار را کاهش خواهید داد.

تور استانبول خرداد از این شهرها قابل رزرو است

برای سفر از طریق تور استانبول خرداد نیازی به سفر به شهر تهران ندارید؛ بنابراین از تمامی شهرهای ایران که به سمت استانبول پرواز دارند، این تور قابل رزرو خواهد بود. قیمت تور استانبول خرداد از شهرهای دیگر با قیمت تور، از مبدأ تهران متفاوت است.

خلوتی هتل‌ها در خرداد ماه

مدت‌زمان اقامت در تور استانبول خرداد از 3 شب و 4 روز شروع می شود. امکان رزرو تورهای استانبول به مدت بالاتر نیز وجود دارد. نکته‌ی مهم درباره‌ی تور استانبول خرداد خلوتی احتمالی هتل‌ها در ایام غیر تعطیل این ماه خواهد بود؛ در نتیجه قیمت هتل‌ها کمی کاهش می‌یابد.

هزینه‌ی تور استانبول خرداد چقدر می‌شود؟

هزینه‌های تور استانبول خرداد 1403 به انتخاب هتل، پرواز، زمان سفر و زمان رزرو تور بستگی دارد.

نیمه‌ی اول یا نیمه‌ی دوم خرداد؟

با وجود افزایش دما در نیمه‌ی دوم خرداد قیمت‌ تور استانبول کاهش می‌یابد. کاهش قیمت‌ها به دلیل پایان یافتن تعطیلات 14 و 15 خرداد است. از 3 الی 4 روز قبل از این تاریخ، تعداد گردشگران ایرانی استانبول بیشتر شده و باعث گران و شلوغ‌تر شدن شهر می‌شوند؛ بنابراین برای رزرو تور قیمت پایین استانبول در خردادماه، هفته‌ی اول یا نیمه‌ی دوم آن را انتخاب کنید.

از تورهای لحظه‌آخری استفاده کنید

با توجه به خلوتی استانبول در این ماه احتمال برگزاری تور لحظه‌آخری بیشتر می‌شود؛ بنابراین می‌توانید برای سفری ارزان‌تر این تور را از یک الی دو هفته قبل سفر رزرو کرده یا تور لحظه آخری استانبول را رزرو کنید. البته قیمت تور استانبول ارزان در خرداد نسبت به ماه قبل خود کمی  افزایش می‌یابد.

4 رویداد در استانبول خرداد 1403

می‌توانید از این 4 رویداد در تور استانبول خرداد 1403 بازدید کنید.

  • فستیوال موسیقی چیل اوت در نیمه‌ی دوم خرداد
  • نمایشگاه مواد غذایی استانبول 4 الی 6 خرداد
  • فستیوال بین‌المللی موسیقی به مدت سه هفته در ژوئن
  • فستیوال فرهنگ و هنر

خدمات تور استانبول از طرف نهال گشت

این خدمات را در طول سفر خود به استانبول از طرف نهال گشت دریافت می‌کنید.

  • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما از مبدأ دلخواه شما (شهرهایی که به استانبول پرواز دارند)
  • رزرو هتل با صبحانه
  • بیمه نامه
  • گشت شهری به همراه تور لیدر فارسی زبان و ناهار
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی

آفر تور استانبول خرداد 1403

می‌توانید برای رزرو تور استانبول خرداد 1403 از آفرهای نهال گشت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این آفر‌ها، با مشاوران نهال گشت در دفاتر تهران و کرج تماس حاصل نمایید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)