تور استانبول بهار

تور استانبول بهار 1403

تورهای بهار استانبول بر اساس هتل

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل جومبالی پلازا

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,350,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل نوا پلازا کریستال

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 19,430,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل کلاریون گلدن هورن

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 20,650,000

تور استانبول هتل ریدل

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,000,000

تور استانبول هتل آترو

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,000,000

تورهای بهار استانبول بر اساس مبدا

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور استانبول از مشهد

7 روز خرداد ماه – تیر ماه ایران ایرتور 22,590,000

تور استانبول از شیراز

7 روز خرداد ماه – تیر ماه ایران ایرتور 24,990,000

مهم‌ترین نکات سفر با تور استانبول بهار

  • ارزان‌ترین زمان سفر به استانبول در بهار، اردیبهشت ماه است.
  • هوای استانبول در فروردین سرد، اردیبهشت معتدل و خرداد گرم می‌‌شود.
  • جشن لاله‌های استانبول، فستیوال فیلم، موسیقی جاز، توت فرنگی و جشن عید فطر مناسبت‌های سفر بهاری به این شهر هستند.
  • پروازهای استانبول از شهرهای تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان برگزار می‌شود.

مهم‌ترین مناسبت‌های سفر به استانبول در بهار

می‌توانید تور استانبول بهار را ویژه فستیوال‌‌های گل‌ لاله، فستیوال فیلم، موسیقی جاز، توت فرنگی و جشن عید فطر رزرو کنید. فستیوال گل‌های لاله از ابتدای ماه آوریل تا هفته‌های اول ماه می در استانبول برگزار می‌شود. فستیوال فیلم استانبول نیز در ماه آوریل گردشگران را از تمام دنیا به خود جذب می‌کند. جشنواره موسیقی جاز در ماه ژوئن شامل انواع فعالیت‌های هنری، موسیقی و رقص است. همچنین مردم استانبول عید فطر را در میدان تکسیم با شور و شوقی خاص جشن می‌گیرند. در آخرین ماه بهار یعنی ژوئن می‌توانید در فستیوال توت فرنگی شرکت کنید و از انواع خوراکی‌های فرآوری شده با توت فرنگی لذت ببرید.

استانبول در کدام ماه بهار هوای بهتری دارد؟

رزرو تور استانبول بهار 1403 در هوای مناسب، بستگی به این دارد که شما چه آب و هوایی را ترجیح بدهید. در فروردین ماه هوای استانبول سرد است و دمای هوا بین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتیگراد قرار دارد. اما در اردیبهشت، هوا گرم‌تر می‌شود و دمای هوا بین ۱۵ تا ۲۵ درجه قرار می‌گیرد که معتدل‌ترین آب و هواست. پس از آن در خرداد ماه دمای هوا به حداقل ۱۸ تا ۳۰ درجه می‌رسد و گرم محسوب می‌شود. البته آب و هوای استانبول در بهار و فستیوال‌ها بر قیمت آن تاثیر گذارند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

فرصت رزرو تور استانبول ارزان در بهار

در فروردین ماه عید نوروز و عید فطر باعث افزایش قیمت تور استانبول بهار می‌شوند. پس در این ماه نباید به فکر سفر ارزان به استانبول باشید. اما در اردیبهشت می‌توانید با قیمتی ارزان‌تر از فروردین و خرداد به استانبول سفر کنید. چرا که تعطیلات در این ماه کمتر از ماه‌های دیگر بهار است. همچنین هنوز هوای استانبول به طول کامل گرم نشده و پیک سفر به استانبول آغاز نشده. در خرداد به دلیل تعطیلی روزهای ۱۴، ۱۵ و ۲۸ قیمت تور استانبول بهار افزایش می‌یابد. در نتیجه فقط هفته اول خرداد، قیمت تور استانبول ارزان‌تر از بقیه روزهای این ماه است.

تور بهاره استانبول از شهر شما برگزار می‌شود؟

اصلی‌ترین شهرهای برگزار کننده پروازهای استانبول شامل تهران و تبریز هستند. در این شهرها، هر روز تعداد پروازهای زیادی به استانبول انجام می‌شود و به همین دلیل محدودیتی برای رزرو پرواز نخواهید داشت. اما از شهر مشهد، فقط شنبه و سه‌شنبه به استانبول پرواز اجرا می‌شود. از شهر اصفهان و شیراز هم تعداد پروازها خیلی کمتر از سایر شهرهاست. اما ممکن است برنامه‌های پرواز پس از نگارش این مقاله (در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) تغییر کند. در نتیجه می‌توانید برنامه پروازهای شهرتان به استانبول را از کارشناسان ما استعلام کنید.

خدمات نهال گشت برای تور استانبول بهار 1403

با رزرو تور استانبول، برای شما بلیط هواپیما، اقامت در هتل‌های نزدیک میدان تکسیم و سایر مناطق استانبول با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت، بیمه سفر و پشتیبانی فراهم می‌کنیم. همچنین قبل از سفر می‌توانید برای تصمیم گیری در مورد خرید تور استانبول، از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

رزرو تلفنی تور استانبول بهار از 1830-026

برای رزرو تور استانبول از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. قیمت تور استانبول بهار چه زمانی از این فصل ارزان‌ می‌شود؟

اردیبهشت‌ ماه به دلیل تعطیلات کمتر از ماه‌های دیگر و آب و هوای خنک‌تر نسبت به خرداد، تور استانبول ارزان‌تر از بقیه ماه‌های بهار است.

2. در فصل بهار چه فستیوال‌هایی در استانبول برگزار می‌شود؟

فستیوال گل‌های لاله، فستیوال فیلم استانبول، جشنواره موسیقی جاز، جشن عید فطر و فستیوال توت فرنگی از مناسبت‌های سفر به استانبول در بهار هستند.

3. آب و هوای استانبول در فصل بهار چگونه است؟

در فروردین ماه دمای هوا بین ۱۰ تا ۲۰ درجه و سرد است. در اردیبهشت دما به ۱۵ تا ۲۵ درجه می‌رسد و معتدل می‌شود. در خرداد هوا گرم می‌شود و دما بین ۱۸ تا ۳۰ درجه قرار می‌گیرد.

4. قیمت تور استانبول بهار چقدر است؟

در ابتدای صفحه می‌توانید لیست کامل قیمت تور استانبول بهار را ببینید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)