تور استانبول بهار

تور استانبول بهار 1401

33143 026

لیست تورهای استانبول بهار 1401

تور هتل مولتون بی اوغلو استانبول

تور استانبول – هتل مولتون بی اوغلو

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
4
ماهان
از9,014,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول - هتل‌های میدان تکسیم

تور استانبول – بهترین هتل‌های میدان تکسیم

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
3+4+5
آسمان
از5,880,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول ترکیه

تور استانبول – لوکس

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
5
ترکیش ایرلاینز
از6,560,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور استانبول

تور استانبول – اقتصادی با کیفیت

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز
هتل
4
پگاسوس
از5,331,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور کم هزینه استانبول

تور استانبول – کم هزینه

تاریخ رفت
هر روز
اقامت
4 روز +4 روز
هتل
3+4
ایران ایرتور
از5,280,000 تومان
0
اطلاعات تور

سوالات متداول تور استانبول بهار

1. اختلاف قیمت تور استانبول بهار با تور استانبول در دیگر تایم‌ها چقدر است؟

قیمت تور بهاری استانبول با تور استانبول در دیگر تایم‌ها اختلاف آنچنانی ندارد. در تور استانبول بهار قیمت‌ها نه زیاد گران هستند و نه زیاد ارزان! شما مبلغ معقولانه‌ای بابت تورهای بهاری استانبول پرداخت می‌کنید.

2. بهترین زمان خرید تورهای بهار استانبول چه زمانی است؟

برای خرید تور استانبول بهار، می‌توانید از 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که برای کنترل هزینه‌های سفر، بهتر است بلیط رفت و برگشت خود را 3 تا 4 ماه قبل از تاریخ سفر خریداری کنید. چرا که هرچقدر به تاریخ سفر نزدیک‌تر می‌شویم، هزینه بلیط رفت و برگشت افزایش پیدا می‌کند. برای رزرو هتل محل اقامت نیز می‌توانید از 30 تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

3. نحوه تعیین قیمت تور استانبول بهار به چه شکل است؟

هزینه تور بهاری استانبول به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. برای سفر به استانبول از کلیه شهرهای ایران ایرلاین‌های ایرانی و خارجی پرواز دارند که خرید بلیط ایرلاین‌های ایرانی برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه‌ای که برای اقامت می‌پردازید به نسبت هتل‌هایی که در حومه شهر واقع شده‌اند و یا دورتر از مرکز شهر هستند، بیشتر می‌باشد.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در بهار چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در بهار در وهله اول، سود آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. در مرحله بعدی، خدماتی است که در این تورها به شما ارائه می‌شود. به طور مثال در یک تور بهاری استانبول به شما خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در یک تور استانبول بهاری دیگر، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، پرداخت هزینه خروج از کشور و پرداخت انعام کارگران به شما ارائه می‌شود که هزینه این تور به تبع از تور قبلی بیشتر است.

5. بهترین مدت زمان اقامت در تور استانبول بهار چند شب است؟

بهترین مدت زمان اقامت در تور بهار استانبول، 3 شب می‌باشد. چرا که اختلاف قیمت کمی با اقامت 2 شبه و اختلاف قیمت زیادی با مدت زمان اقامت 4 شب دارد.

6. آب‌وهوای استانبول در فصل بهار در چه حالتی قرار دارد؟

آب‌وهوای استانبول در فصل بهار تا حدودی سرد می‌باشد و بارندگی در این فصل در استانبول دور از انتظار نیست. البته توجه داشته باشید که ما تخصصی در پیش‌بینی آب‌وهوا نداریم و این‌ها را فقط براساس تجربیات سال‌های گذشته به شما اعلام کردیم!

7. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تور بهار استانبول کدام است؟

در مورد به‌صرفه‌ترین محل اقامت، همه چیز به تعداد نفرات شما بستگی دارد. در صورتی که بیشتر از 4 نفر هستید، به‌صرفه‌ترین محل اقامت برای شما هتل آپارتمان‌ها می‌باشد. اما اگر کمتر از این تعداد هستید، همان اقامت در هتل برای شما به صرفه خواهد بود. اقامت در هتل‌های منطقه آکسارای برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها