تور استانبول بهار

تور استانبول بهار 1403

تورهای بهار استانبول بر اساس هتل

تورهای بهار استانبول بر اساس مبدا

سوالات متداول تور استانبول بهار

1. تغییرات قیمت تور استانبول بهار چگونه است؟

قیمت تور بهاری استانبول با در دیگر فصل ها اختلاف آنچنانی ندارد (شاید کمی از تور استانبول زمستان گرانتر و از تور استانبول تابستان ارزانتر باشد.) و نه زیاد گران است و نه زیاد ارزان! اما تغییرات قیمت تور استانبول در فصل بهار کمی زیاد است به طوری که تور استانبول فروردین در نیمه اول این ماه گرانتر از نیمه دوم آن است. 

2. بهترین زمان خرید تورهای بهار استانبول چه زمانی است؟

غیر از تور استانبول نوروز که از مدت ها قبل باید آن را رزرو کنید، برای خرید تور استانبول بهار، می‌توانید از 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید. البته از ما می شنوید بهتر است بلیط رفت و برگشت خود را هرچه زودتر تهیه کنید. چرا که هرچقدر به تاریخ سفر نزدیک‌تر شویم، هزینه بلیط رفت و برگشت افزایش پیدا می‌کند. برای رزرو هتل محل اقامت نیز می‌توانید از 30 تا 10 روز قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.

برای کدام ماه از فصل بهار، تور استانبول را رزرو کنیم؟

اگر بخواهیم از لحاظ قیمتی بررسی کنیم، تور استانبول فروردین نسبت به تورهای اردیبهشت و خرداد، نوسان قیمت بیشتری دارد. در ابتدای این ماه ایام عید نوروز را داریم که نرخ پروازها در این مدت به صورت فرسایشی افزایش پیدا می‌کند. اما در اواسط فروردین، تور استانبول حدودا تا 50 درصد کاهش قیمت دارد. در ابتدای اردیبهشت ماه نیز به دلیل وجود ایام عید سعید فطر، شهر استانبول خیلی شلوغ می‌شود. برای مردم ترکیه این عید از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل مراکز خرید استانبول تا 70 درصد بر روی اجناسشان تخفیف می‌گذارند. همین موضوع باعث ترغیب مردم جهت سفر به استانبول می‌شود و قطعا افزایش قیمت شدیدی بر روی تور استانبول داریم. اما با گذر از عید فطر و ورود به خرداد ماه کمی قیمت‌ها کمتر می‌شود.

در نتیجه اگر به دنبال خرید هستید، اردیبهشت ماه، زمان مناسبی برای سفرتان است. اما اگر می‌خواهید با هزینه کمتری به سفر بروید، تور استانبول خرداد را انتخاب کنید. در فروردین ماه نیز تعطیلات عید نوروز، زمان مناسبی برای سفر است. اما برای سفر با قیمتی کمتر می‌توانید در اواسط این ماه به سفر بروید.

3. نحوه تعیین قیمت تور استانبول بهار به چه شکل است؟

هزینه تور بهاری استانبول به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. برای سفر به استانبول از کلیه شهرهای ایران ایرلاین‌های ایرانی و خارجی پرواز دارند که خرید بلیط ایرلاین‌های ایرانی برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه‌ای که برای اقامت می‌پردازید به نسبت هتل‌هایی که در حومه شهر واقع شده‌اند و یا دورتر از مرکز شهر هستند، بیشتر می‌باشد.

4. دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در بهار چیست؟

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه استانبول در بهار در وهله اول، سود آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. در مرحله بعدی، خدماتی است که در این تورها به شما ارائه می‌شود. به طور مثال در تور استانبول اردیبهشت به شما خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی به شما ارائه می‌شود و در یک تور استانبول بهاری دیگر، خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 4 ستاره به همراه صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، پرداخت هزینه خروج از کشور و پرداخت انعام کارگران به شما ارائه می‌شود که هزینه این تور به تبع از تور قبلی بیشتر است.

5. بهترین مدت زمان اقامت در تور استانبول بهار چند شب است؟

بهترین مدت زمان اقامت در تور بهار استانبول، 3 شب می‌باشد. چرا که اختلاف قیمت کمی با اقامت 2 شبه و اختلاف قیمت زیادی با مدت زمان اقامت 4 شب دارد.

6. آب‌وهوای استانبول در فصل بهار در چه حالتی قرار دارد؟

آب‌وهوای استانبول در فصل بهار تا حدودی سرد می‌باشد و باید انتظار بارش باران در این فصل را داشته باشید. البته هرچه به تابستان نزدیک می شویم، آب و هوا در استانبول بهتر می شود. در نتیجه از نظر آب و هوا تور استانبول خرداد بهترین فرصت برای بازدید از این شهر در فصل بهار خواهد بود.

7. به‌صرفه‌ترین محل اقامت در تور بهار استانبول کدام است؟

در مورد به‌صرفه‌ترین محل اقامت، همه چیز به تعداد نفرات شما بستگی دارد. در صورتی که بیشتر از 4 نفر هستید، به‌صرفه‌ترین محل اقامت برای شما هتل آپارتمان‌ها می‌باشد. اما اگر کمتر از این تعداد هستید، اقامت در هتل برای شما به صرفه خواهد بود. اقامت در هتل‌های منطقه آکسارای برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود. 

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)