تور ارزان استانبول

تور ارزان استانبول

91008111 021
 • مبدأ تورهای استانبول به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به تمام شهرها وجود دارد.
 • امکان تغییر زمان تورهای استانبول به زمان دلخواه شما وجود دارد.

لیست تورهای ارزان استانبول

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور استانبول 3 شب و 4 روز - قشم ایررفت بهمن ماه

4 روزبهمن ماه
قشم ایر
4,100,000

تور استانبول 3 شب و 4 روز - ایران ایر توررفت بهمن ماه

4 روزبهمن ماه
ایران ایرتور
4,140,000

تور استانبول 4 شب و 5 روز - ایران ایر توررفت بهمن ماه

5 روزبهمن ماه
ایران ایرتور
4,380,000

تور استانبول 4 شب و 5 روز - قشم ایررفت بهمن ماه

5 روزبهمن ماه
قشم ایر
4,470,000

تور استانبول 3 شب و 4 روز - معراجرفت بهمن ماه

4 روزبهمن ماه
معراج
4,700,000

تور استانبول 4 شب و 5 روز - ماهانرفت بهمن ماه

5 روزبهمن ماه
ماهان
5,130,000

تور استانبول 3 شب و 4 روز - ماهانرفت بهمن ماه

4 روزبهمن ماه
ماهان
5,200,000

تور استانبول 4 شب و 5 روز - معراجرفت بهمن ماه

5 روزبهمن ماه
معراج
5,230,000

تور استانبول - 7 شب و 8 روز- قشم ایررفت بهمن ماه

8 روزبهمن ماه
ایران ایرتور
5,390,000

تور استانبول - بهترین هتل‌های منطقه آکسارایرفت هر روز

4 روزهر روز- 4,650,000

تور استانبول - بهترین هتل‌های منطقه شیشلیرفت هر روز

4 روزهر روز- 5,370,000

تور استانبول 4 روزه - ویژه ژانویهرفت کریسمس

4 روزکریسمس
قشم ایر
6,570,000

فرصت سفر به استانبول را به هیچ وجه از دست ندهید. خوبی و زیبایی‌های این شهر تنها به تنوع مراکز خرید، تنوع برند‌های مختلف، مساجد زیبا و با شکوه، جذابیت و گوناگونی طبخ غذاهای لذیذ و ماساژ و حمام ترکی ختم نمی‌شود. شما با سفر کردن به استانبول همزمان از دو قاره، از محله‌های قدیمی و بافت کهن و هم از محله‌ها و پاساژ‌های به روز و مدرن دیدن می‌کنید. همین تنوع باعث شده تا این شهر مسافرانش را با هر توان مالی و بودجه‌ای در خود جای دهد. از هتل‌های لوکس و به روز تا هتل‌های سه ستاره ارزان و مقرون به صرفه متناسب با بودجه هر شخص.

اگر شما به دنبال تورهای ارزان هستید با ما همراه شوید تا بگوئیم چه تور ارزانی مناسب شماست:

1. آیا تورهای ارزان استانبول کیفیت پائینی دارند؟

همه چیز بستگی به این دارد که شما با چه هدفی به استانبول می‌روید و چقدر می‌خواهید برای سفرتان هزینه کنید. آژانس‌های چارتر کننده گاهی پکیج‌های مختلفی را در قالب تور ارزان استانبول به مسافران معرفی می‌کنند. اما تور ارزان استانبول یعنی چه؟

در مواقع عادی (به جز لحظه آخری‌ها) این هتل است که در ارزان شدن تور استانبول تاثیر زیادی دارد. پس اگر قرار است تور ارزان استانبول شما با یک هتل سطح پائین دو یا سه ستاره بسته شود، بله می‌توان گفت تور شما می‌تواند کیفیت پائینی داشته باشد. این تجربه خیلی از مسافران است، شاید شما هم به این موضوع واقف باشید که بسیاری از هتل‌های دو یا سه ستاره استانبول امکانات بسیار ضعیفی دارند. انتخاب با شماست که از امکانات هتل چه می‌خواهید، ولی توجه کنید که فقط صرف ارزان بودن، هتلی را رزرو نکنید که هم بودجه و هم زمانتان به هدر رود، و به محض رسیدن و ناراضی بودن از هتل مجبور شوید نصف روزتان را صرف تعویض هتل کنید.

از ما نشنیده بگیرید! پیامک قیمتی که برای تور ارزان استانبول برایتان می‌آید، چیزی نیست که مناسب سفر شما باشد.

2. اگر سفرتان کاری است یا برای خرید می روید، تور ارزان بگیرید و برای هتل زیاد هزینه نکنید!

کوچه پس کوچه‌های استانبول پر است از هتل‌های متنوع با قیمت‌های مختلف. بسیاری از مسافران برای سفر کاری یا خرید از عمده فروشان بازار‌های استانبول به این شهر سفر می‌کنند، ما به این افراد پیشنهاد می‌کنیم که بسته به بودجه‌تان با آژانس و کانتر مربوطه مشورت کنید تا در منطقه‌ای که مناسب‌تان است، هتل نسبتا ارزانی برای شما رزرو کنند. دلیلش این است که شما صبح از هتل خارج می‌شوید و شب برای استراحت بر می‌گردید. هتل‌های استانبول وعده‌های غذایی نهار و شام ندارند، پس امکانات و غذای هتل برای شما که در هتل نیستید مهم نمی‌باشد، پس هزینه کردن برای هتل فقط باعث می‌شود پولتان هدر رود.

هتل‌های ارزان استانبول بسته به منطقه‌شان از شبی 9 دلار شروع می‌شود.

3. ساعت رفت و برگشت پرواز‌ها چقدر در ارزان شدن تور استانبول موثر است؟

پرواز‌ها با ایرلاین‌های ایرانی که ارزان‌تر هستند، معمولا شب به استانبول می‌روند. پرواز‌های ماهان ساعت 17، معراج ساعت 17 و 19:40، قشم ایر ساعت 17 و 23 و ایران ایر ساعت 23 پرواز‌های ارزانتری نسبت به پرواز‌های صبح هستند. پرواز‌های صبح با هواپیمایی ترک مثل ترکیش و اطلس جت است که قیمت بالاتری دارند. این را هم بدانید که اگر شما تور ارزان استانبول را با پروازهای ارزان شب بگیرید، آخر شب به هتل می‌رسید و اتاقتان را تحویل می‌گیرید، یعنی هزینه یک شب را اضافه تر پرداخت کرده‌اید. پس با کانتر فروشتان مشورت کنید که هزینه یک شب اضافه‌تر برای شما به صرفه است یا اینکه پرواز صبح بگیرید و بیشترین استفاده را از تور ببرید!

4. تورهای ارزان استانبول بیشتر در چه زمان‌هایی پیدا می‌شود؟

این مقاطع زمانی بهترین زمان برای سفر ارزان استانبول هستند:

 • بعداز تعطیلات نوروز
 • مهرماه
 • اوایل بهمن تا اواخر اسفند
 • اوایل هفته

این زمان‌ها بدون در نظر گرفتن تعطیلی، مناسبت یا جشنواره هاست.

5. آیا تورهای ارزان استانبول را لحظه آخر باید بگیرید؟

تورهای لحظه آخری همیشه ارزان نیستند، مثلا در ایام تعطیلات و شلوغی لحظه آخر بلیط یا هتلی نیست که بخواهد ارزان شود. اما در ایام عادی و کم ترافیک، مثلا اول هفته با پرواز‎های عصر یا شب و هتل‌های 3 ستاره یا 4 ستاره معمولی، تور ارزان بگیرید و تدارک سفر را بچینید.

6. تور ارزان یعنی چقدر هزینه؟

بستگی دارد شما چه زمانی بخواهید سفر کنید، چه هتلی بگیرید و چند روز اقامت کنید. فرض می‌کنیم می‌خواهید برای اوایل هفته در ماه اسفند تور 4 شب و 5 روز در منطقه تکسیم رزرو کنید:

 • قیمت هر نفر در هتل 3 ستاره حدود 1,900 هزار تومان
 • قیمت هر نفر در هتل 4 ستاره معمولی حدود 2,200 هزار تومان
 • قیمت هر نفر در هتل 4 ستاره متوسط حدود 2,600 هزار تومان

استانبول تخصص ماست، با ما تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان ما برای انتخاب ارزان‌ترین تور‌های استانبول به باشگاه مشتریان 45 هزار نفری نهال‌گشت بپیوندید.

پرسش و پاسخ تور ارزان استانبول

1. منظور آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران از تبلیغات تور ارزان استانبول چیست؟

در معنای کلمه، ارزان بودن نسبی است. یعنی وقتی تبلیغات تور ارزان استانبول را می‌بینید باید به دنبال این باشید که نسبت به چه چیزی ارزان تلقی می‌شود؟ معمولا تور ارزان استانبول با پروازهای اکونومی و در یک هتل 3 ستاره بسته می‌شود. البته از این نکته نباید غافل شوید که در چند بازه زمانی از سال تورهای استانبول به ارزان‌ترین قیمت خود می‌رسند.

2. ارزان‌ترین تور استانبول در چه بازه قیمتی قرار دارد؟

معمولا ارزان‌ترین تورهای استانبول را می‌توانید در ماه مبارک رمضان خریداری کنید. در ماه رمضان قیمت تورهای استانبول از 2،700،000 تومان شروع می‌شود و بسته به تعداد شب‌های اقامت، تعداد نفرات و هتل محل اسکان قیمت آن افزایش پیدا می‌کند.

3. تورهای ارزان استانبول، همان تورهای لحظه آخری هستند؟

خیر. تورهای لحظه آخری استانبول همیشه ارزان نیستند. به طور مثال، در ایام شلوغی و پیک استانبول شما به هیچ عنوان نمی‌توانید تور لحظه آخری تهیه کنید. اما در زمان‌های غیرپیک (مانند مهرماه، خرداد و دی ماه، بهمن و اسفند ماه و اواخر فروردین) شما می‌توانید هم تور لحظه آخری و هم تور ارزان استانبول را تهیه کنید.

4. آیا تورهای ارزان استانبول را می‌توانیم تورهای بی‌کیفیتی تلقی کنیم؟

در ایام عادی سال (به غیر از تورهای لحظه آخری)، فقط هتل‌ها کاهش قیمت دارند و پروازها تفاوت قیمت آنچنانی ندارند. منظور از کاهش، تخفیفات ویژه بعضی از ایام سال نیست و فقط تغییر کیفیت هتل‌ها مدنظر است. پس اگر قرار است تورهای استانبول شما در یک هتل بی‌کیفیت برگزار شود، بله تور ارزان استانبول یک تور بی‌کیفیتی است.

ارسال دیدگاه

40 پاسخ
 1. Avatar
  Basir Azhir

  سلام
  اتباع افغان هم میتواند با اقامه ی کشور ایران به تور های سیاحتی و یا خرید به کشور ترکیه سفر کند؟

 2. Avatar
  ناشناس

  سلام تور استانبول ۳ یا ۴ روزه برای خانواده ۳نفره البته یه کودک چند دلار همراهم باشه کافیه؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بستگی داره که کودک شما چند ساله باشه، یا اینکه خودتون چطور بخواید سفر کنید. مثلا در چه رستورانی و چه غذایی بخورید. اما اگر بخواید یه سفر خوب داشته باشید و خیلی هم خرج نکنید به طور میانگین باید بین 100 تا 150 دلار برای هر نفر در سفر با خودتون همراه داشته باشید.

 3. Avatar
  الناز

  سلام وقت بخیر من میخوام با تور بیام استانبول و استانبول و کارادنیز و کاپادوکیا برم امکان داره با یه تور بتونم این جاها رو بگردم؟؟؟؟؟لطفا پاسخ بدید

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله میتونید خودتون با تور تشریف ببرید استانبول و اونجا با پروازهای داخلی و یا به صورت زمینی به سایر شهرهای توریستی ترکیه سفر کنید.

 4. Avatar
  محمدرضا ناصری

  سلام من 28شهریور برای یک کنسرت می‌خوام برم استانبول ،کمترین مدت اقامت چند روزه است دو روزه؟و فقط صرفا برای کنسرت می‌خوام برم و کیفیت تور برام اهمیت ندارد منظورم اینه م پایینترینش باشه کلا چقدر میشه حدودا ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ خیر، البته قیمت خانه در ترکیه دقیقا مثل ایران در شهرها و محله های مختلف متفاوته.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله پرواز تور آنتالیا برگزار میشه. تماس بگیرید تا همکارانم شما رو راهنمایی کنن.

 5. Avatar
  بهبود رحمانی

  باسلام از شیراز تور ترکیه استامبول یا ازمیر چند هست برای دی یا بهمن ماه میخام درضمن بنده گذرنامه ندارم راهنمایی میکنید؟

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ باید حتما گذرنامه داشته باشید. برای پیگیری میتونید به پلیس+10 مراجعه کنید. فعلا هم فقط پرواز استانبول انجام میشه. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ در حال حاضر که مرزهای زمینی و هوایی ترکیه بسته هستن. به محض بازگشایی مرزهای ترکیه، تور استانبول هم برگزار خواهد شد.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ بله برای ازمیر هم تورهایی با هتل ارزان اما باکیفیت وجود داره. برای آگاهی از آخرین اطلاعات تورهای ترکیه، با مشاورین ما در ویزالند تماس بگیرید.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ پرواز هست، اما فقط کسانی که اقامت ترکیه رو داشته باشند یا اقامت یک کشور دیگه رو داشته باشند و بخوان از ترکیه ترانزیت بشن میتونن سفر کنن.

  1. مشاور سفر نهال گشت
   مشاور سفر نهال گشت

   سلام؛ نه متاسفانه به دلیل این شرایط پیش آمده هیچ پروازی روی سیستم باز نیست. اگر مایل هستید شماره تماس بذارید به محض برقرار شدن پرواز ها با شما تماس گرفته میشود. یا اینکه با کارشناسان تور نهال گشت تماس بگیرید.

 6. Avatar
  محمد جهانبازی

  باسلام . لطفا بفرمایید امکان تهیه تور استانبول بصورت اقساطی هست . متشکرم

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها