تور ارزان استانبول

تور ارزان استانبول

  • مبدأ تورهای استانبول به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدأ به شهرهای دیگر وجود دارد.

لیست تورهای ارزان استانبول

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 4 روزه استانبول از تهران با قشم ایر

4 روز خرداد ماه قشم ایر 12,300,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور 6 شب استانبول با پرواز معراج

7 روز خرداد ماه معراج 15,150,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل جومبالی پلازا

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,350,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل نوا پلازا کریستال

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 19,430,000

پیشنهاد ویژه نهال‌گشت

تور استانبول هتل کلاریون گلدن هورن

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 20,650,000

تور 5 روزه استانبول از تهران با قشم ایر

5 روز خرداد ماه قشم ایر 12,900,000

تور 6 روزه استانبول از تهران با قشم ایر

6 روز خرداد ماه قشم ایر 13,400,000

تور استانبول هتل ریدل

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,000,000

تور استانبول هتل آترو

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,000,000

تور استانبول – به صرفه اکونومی

4 روز خرداد ماه – تیر ماه 15,250,000

کاهش هزینه های سفر کار سختی نیست، برای این کار شما می توانید تور زمینی استانبول را تهیه یا هتل های قیمت مناسب این شهر را رزرو کنید، اما داشتن حس رضایت از سفر در تورهای ارزان استانبول نیز کار راحتی نیست! پس توصیه می کنیم تا قبل از خرید تور ارزان استانبول، به نکاتی که خواهیم گفت خوب دقت کنید.

 

1. آیا تورهای ارزان استانبول کیفیت پائینی دارند؟

همه چیز بستگی به این دارد که شما با چه هدفی به استانبول می‌روید و چقدر می‌خواهید برای سفرتان هزینه کنید. آژانس‌های چارتر کننده گاهی پکیج‌های مختلفی را در قالب تور ارزان استانبول به مسافران معرفی می‌کنند. اما تور ارزان استانبول یعنی چه؟

در مواقع عادی (به جز لحظه آخری‌ها) این هتل است که در ارزان شدن تور استانبول تاثیر زیادی دارد. پس اگر قرار است تور شما با یک هتل سطح پائین دو یا سه ستاره بسته شود، بله می‌توان گفت تور شما می‌تواند کیفیت پائینی داشته باشد. این تجربه خیلی از مسافران است، شاید شما هم به این موضوع واقف باشید که بسیاری از هتل‌های دو یا سه ستاره استانبول امکانات بسیار ضعیفی دارند. انتخاب با شماست که از امکانات هتل چه می‌خواهید، ولی توجه کنید که فقط صرف ارزان بودن، هتلی را رزرو نکنید که هم بودجه و هم زمانتان به هدر رود، و به محض رسیدن و ناراضی بودن از هتل مجبور شوید نصف روزتان را صرف تعویض هتل کنید.

از ما نشنیده بگیرید! پیامک قیمتی که برای تور ارزان استانبول برایتان می‌آید، چیزی نیست که مناسب سفر شما باشد.

2. در تور انگشت نگاری و سفرهای کاری، برای هتل زیاد هزینه نکنید!

کوچه پس کوچه‌های استانبول پر است از هتل‌های متنوع با قیمت‌های مختلف. بسیاری از مسافران برای سفر کاری یا خرید از عمده فروشان بازار‌های استانبول به این شهر سفر می‌کنند، ما به این افراد پیشنهاد می‌کنیم که بسته به بودجه‌تان با آژانس و کانتر مربوطه مشورت کنید تا در منطقه‌ای که مناسب‌تان است، هتل نسبتا ارزانی برای شما رزرو کنند. دلیلش این است که شما صبح از هتل خارج می‌شوید و شب برای استراحت بر می‌گردید. هتل‌های استانبول وعده‌های غذایی نهار و شام ندارند، پس امکانات و غذای هتل برای شما که در هتل نیستید مهم نمی‌باشد، پس هزینه کردن برای هتل فقط باعث می‌شود پولتان هدر رود.

هتل‌های ارزان استانبول بسته به منطقه‌شان از شبی 9 دلار شروع می‌شود.

3. تور ارزان استانبول و پروازهای بدموقع

پرواز‌ها با ایرلاین‌های ایرانی که ارزان‌تر هستند، معمولا شب به استانبول می‌روند. پرواز‌های ماهان ساعت 17، معراج ساعت 17 و 19:40، قشم ایر ساعت 17 و 23 و ایران ایر ساعت 23 پرواز‌های ارزانتری نسبت به پرواز‌های صبح هستند. پرواز‌های صبح با هواپیمایی ترک مثل ترکیش و اطلس جت است که قیمت بالاتری دارند. اما در سفر به استانبول از شهرستان‌ها، دست‌تان برای انتخاب ساعت‌های پروازی مختلف تنگ‌تر خواهد بود. به عنوان مثال برای رزرو تور مشهد به استانبول در ایام پر تردد شاید فقط ۲ یا ۳ روز در هفته پرواز برگزار شود. این را هم بدانید که اگر شما تور ارزان استانبول را با پروازهای ارزان شب بگیرید، آخر شب به هتل می‌رسید و اتاقتان را تحویل می‌گیرید، یعنی هزینه یک شب را اضافه تر پرداخت کرده‌اید. پس با کانتر فروشتان مشورت کنید که هزینه یک شب اضافه‌تر برای شما به صرفه است یا اینکه پرواز صبح بگیرید و بیشترین استفاده را از تور ببرید.

4. فرصتهای خرید تور ارزان استانبول در طول سال

این مقاطع زمانی بهترین زمان برای سفر ارزان استانبول هستند:

  • بعداز تعطیلات نوروز
  • مهرماه
  • اوایل بهمن تا اواخر اسفند
  • اوایل هفته

این زمان‌ها بدون در نظر گرفتن تعطیلی، مناسبت یا جشنواره هاست.

5. آیا تورهای ارزان استانبول را لحظه آخر باید بگیرید؟

تورهای لحظه آخری استانبول همیشه ارزان نیستند، مثلا در ایام تعطیلات و شلوغی لحظه آخر بلیط یا هتلی نیست که بخواهد ارزان شود. اما در ایام عادی و کم ترافیک، مثلا اول هفته با پرواز‎های عصر یا شب و هتل‌های 3 ستاره یا 4 ستاره معمولی، تور ارزان بگیرید و تدارک سفر را بچینید.

6. تور ارزان استانبول یعنی چقدر هزینه؟

بستگی دارد شما چه زمانی بخواهید سفر کنید، چه هتلی بگیرید و چند روز اقامت کنید. فرض می‌کنیم می‌خواهید برای اوایل هفته در ماه اسفند تور 4 شب و 5 روز در منطقه تکسیم رزرو کنید:

  • قیمت هر نفر در هتل 3 ستاره حدود 1,900 هزار تومان
  • قیمت هر نفر در هتل 4 ستاره معمولی حدود 2,200 هزار تومان
  • قیمت هر نفر در هتل 4 ستاره متوسط حدود 2,600 هزار تومان

استانبول تخصص ماست، با ما تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان ما برای انتخاب ارزان‌ترین تور‌های استانبول به باشگاه مشتریان 45 هزار نفری نهال‌گشت بپیوندید.

پرسش و پاسخ تور ارزان استانبول

1. منظور آژانس‌های مسافرتی و کارگزاران از تبلیغات تور ارزان استانبول چیست؟

در معنای کلمه، ارزان بودن نسبی است. یعنی وقتی تبلیغات تور ارزان استانبول را می‌بینید باید به دنبال این باشید که نسبت به چه چیزی ارزان تلقی می‌شود؟ معمولا تور ارزان استانبول با پروازهای اکونومی و در یک هتل 3 ستاره بسته می‌شود. البته از این نکته نباید غافل شوید که در چند بازه زمانی از سال تورهای استانبول به ارزان‌ترین قیمت خود می‌رسند.

2. ارزان‌ترین تور استانبول در چه بازه قیمتی قرار دارد؟

معمولا ارزان‌ترین تورهای استانبول را می‌توانید در ماه مبارک رمضان خریداری کنید. در ماه رمضان قیمت تورهای استانبول از 2,700,000 تومان شروع می‌شود و بسته به تعداد شب‌های اقامت، تعداد نفرات و هتل محل اسکان قیمت آن افزایش پیدا می‌کند.

3. تورهای ارزان استانبول، همان تورهای لحظه آخری هستند؟

خیر. تورهای لحظه آخری استانبول همیشه ارزان نیستند. به طور مثال، در ایام شلوغی و پیک استانبول شما به هیچ عنوان نمی‌توانید تور لحظه آخری تهیه کنید. اما در زمان‌های غیرپیک (مانند مهرماه، خرداد و دی ماه، بهمن و اسفند ماه و اواخر فروردین) شما می‌توانید هم تور لحظه آخری و هم تور ارزان استانبول را تهیه کنید.

4. آیا تورهای ارزان استانبول را می‌توانیم تورهای بی‌کیفیتی تلقی کنیم؟

در ایام عادی سال (به غیر از تورهای لحظه آخری)، فقط هتل‌ها کاهش قیمت دارند و پروازها تفاوت قیمت آنچنانی ندارند. منظور از کاهش، تخفیفات ویژه بعضی از ایام سال نیست و فقط تغییر کیفیت هتل‌ها مدنظر است. پس اگر قرار است تورهای استانبول شما در یک هتل بی‌کیفیت برگزار شود، بله تور ارزان استانبول یک تور بی‌کیفیتی است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)