تور مارماریس نوروز 1404

تور مارماریس نوروز 1404

لیست تورهای مارماریس نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مارماریس نوروز 1404 نهال گشت

آب و هوای مارماریس در ابتدای سال جدید شمسی، تا حدودی سرد رو به معتدل می‌باشد. شهر بندری مارماریس دارای فرودگاه می‌باشد اما از تهران به این فرودگاه پرواز مستقیم نداریم و تمامی پروازهای مارماریس در ازمیر به زمین می‌نشیند. از فرودگاه شهر ازمیر تا مارماریس را باید با اتوبوس طی کنید که مدت زمان این سفر زمینی حدودا 3 ساعت می‌باشد.

نحوه تعیین قیمت تورهای مارماریس نوروز

هزینه تور مارماریس در نوروز به 2 عامل پرواز رفت و برگشت و هتل محل اقامت بستگی دارد. از تهران به مارماریس ایرلاین‌های آسمان، ایران ایر، ماهان و سان اکسپرس پرواز دارند که پروازهای ایرانی برای شما به صرفه‌تر هستند. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، هزینه بیشتری برای اقامت پرداخت می‌کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. هتل “کلاب هتل بنیتا” از ارزان‌ترین و هتل “الگانس” از گران‌ترین هتل‌های مارماریس هستند.

بهترین زمان خرید تور مارماریس نوروز

با توجه به اینکه پروازها و هتل‌های مارماریس را به صورت جداگانه نمی‌توانید بخرید، بهتر است تورهای نوروز مارماریس را 2 ماه زودتر از زمان سفر خریداری کنید. توجه داشته باشید که در زمان خرید تورهای مارماریس نوروز، حتما ترانسفر بین شهری خود را نیز تهیه کنید.

بهترین مدت زمان تورهای مارماریس نوروز

بهترین مدت زمان اقامت مارماریس، 6 شب و 7 روز می‌باشد. چرا که اغلب تورهای مارماریس برای این مدت زمان اقامت در دسترس می‌باشد و دلیل آن‌هم تعداد پروازهای رفت و برگشت می‌باشد.