تور مارماریس تابستان 1403

تور مارماریس تابستان 1403

توری با مشخصات مد نظر شما پیدا نشد!

با تغییر فیلترها، تورهای دیگری را کشف کنید

لیست تورهای تابستانی مارماریس

بیش از 1 تور متفاوت
تور 7 روزه مارماریس با پرواز معراج
تور مارماریس تابستان 1403
تاریخ برگزاری
تیر ماه
مدت اقامت
6 شب
حمل و نقل

معراج

شروع قیمت از
35,790,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مارماریس تابستان 1403 نهال گشت

تابستان‌های مارماریس شلوغ‌تر از دیگر ایام سال است اما بهترین زمان سفر به حساب نمی‌آید! دلیل این موضوع نیز شدت گرمای بالا و افزایش قیمت تور مارماریس تابستان 1403 نسبت به دیگر ایام سال است. گردشگران در این ایام فقط به دلیل استفاده از تفریحات آبی و دریایی به مارماریس سفر می‌کنند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد به حساب می‌آیید باید وضعیت شهر و این تور آن را در تابستان به خوبی بررسی کنید تا بهترین بهره از پولتان ببرید. در ادامه این اطلاعات را به شما خواهیم داد.

مرداد، گرم‌ترین ماه در تابستان شهر مارماریس است

در ماه‌های تیر و مرداد دمای هوای مارماریس به بالاترین حد خود نسبت به دیگر ماه‌های سال می‌رسد. در این ایام دما بین بازه 16 تا 38 درجه خواهد بود و بارش باران بسیار کم می‌شود؛ به همین دلیل می‌توانید خیلی راحت از تفریحات ساحلی و دریایی مارماریس استفاده کنید. شب‌ها نیز به دلیل اینکه دما تا 17 درجه سانتی‌گراد کمتر می‌شود، می‌توانید برای خرید و گردش به بیرون از هتل بروید.

مسیر خود را بین فرودگاه دالامان و ازمیر انتخاب کنید

تور مارماریس تابستان 1403 به صورت هوایی و فقط از تهران برگزار می‌شود. در سفر به مارماریس دو مسیر ازمیر و دالامان را پیش روی خود دارید. البته از هر دو راه یک مسیر زمینی برای سفر وجود خواهد داشت. اگر بخواهید از سمت فرودگاه ازمیر به این جزیره سفر کنید، باید بلیط تهران به ازمیر را تهیه کرده و به مارماریس بروید. سپس با ترانسفر زمینی از این شهر به ماماریس خواهید رفت. البته می‌توانید از طریق فرودگاه دالامان نیز به همین صورت به سمت ماماریس سفر کنید.

اقامت در هتل‌های آل و یوآل مارماریس

با رزرو تور مارماریس تابستان 1403 در هتل آل و یوآل می‌توانید از غذا، نوشیدنی، تفریحات مختلف و خدمات دیگر به صورت رایگان در طول 12 یا 24 ساعت روز استفاده کنید. اکثر هتل‌های این شهر نیز به صورت uall و all هستند و اکثر مسافران برای اقامت در این نوع از هتل‌ها به مارماریس سفر می‌کنند.

قیمت تور مارماریس ترکیه در تابستان چگونه است؟

قیمت تور مارماریس تابستان 1403 با گرم شدن هوا و به دلیل ازدیاد گردشگران نسبت به سایر فصول بالاتر خواهد بود. دلیل این افزایش قیمت نیز تکمیل شدن ظرفیت هتل‌ها است؛ بنابراین خود را برای توری نسبتا گران آماده کنید.

امکان رزرو تور لحظه آخری ماماریس کم است

با توجه به مستقیم نبودن پرواز تور تابستان مارماریس و زود پر شدن آن‌ها، ظرفیت تور حدودا از یک الی دو هفته قبل از برگزاری تکمیل خواهد شد. به همین دلیل امکان رزرو تور  لحظه آخری مارماریس در اکثر مواقع وجود ندارد.

چه زمانی تور مارماریس تابستان را ارزان‌تر رزرو کنیم؟

برای ارزان‌تر رزرو کردن تور ماماریس باید این تور را 7 روز الی 1 ماه قبل از سفر رزرو کنید. با توجه به خالی بودن ظرفیت هواپیماها در این زمان، قیمت‌ها پایین‌تر خواهد بود.

خدمات نهال گشت برای تور مارماریس تابستان

خدمات نهال گشت برای تور مارماریس علاوه بر یک روز گشت شهری در مراکز خرید ازمیر، شامل موارد زیر نیز می‌شود:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت (به دالامان یا ازمیر)
  • ترانسفر زمینی از فرودگاه دالامان یا ازمیر به مارماریس
  • بیمه مسافرتی
  • رزرو هتل‌ (آل و یوآل با صبحانه، ناهار و شام)

تور مارماریس تابستان را چگونه رزرو کنیم؟

آژانس مسافرتی نهال گشت علاوه بر ارائه این تور، آفرهای خوبی را نیز جهت رزرو آن به شما ارائه خواهد داد. اگر می‌خواهید نسبت به رزرو تور مارماریس تابستان با آفرهای ویژه اقدام کنید همین الان با شماره 91008111-021 تماس بگیرید.

1