تور‌های نوروز 1400

33143 026

اگر قصد رزرو تورهای نوروز 1400 را دارید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین تورهای مسافرتی نوروز 1400 بیشتر آشنا شویم.

تور نوروز 1400 مشهد؛ شلوغ‌ترین ایام در حرم امام رضا علیه السلام

با وجود آب و هوای سرد مشهد در ایام نوروز، ظرفیت و نیز قیمت پرواز و هتل‌های مشهد به شدت افزایش خواهد یافت. پس بهتر از اوایل اسفند ماه اقدام به رزرو تور نوروز 1400 مشهد نموده و برای کاهش هزینه یک هتل آپارتمان‌ یا هتل 2 یا 3 ستاره در مشهد رزرو کنید.

تور مشهد ویژه نوروز 98

تور هوایی مشهد نوروز 1400 – نیمه اول

تاریخ رفت
28 اسفند
اقامت
4 روز
هتل
2+3+4+5
هواپیمایی تابان
از1,920,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور مشهد

تور مشهد نوروز 1400 – هفته اول با قطار 4 تخته

تاریخ رفت
2 فروردین الی 8 فروردین
اقامت
3 روز+4 روز
هتل
2+3+4+5
از810,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور مشهد

تور مشهد با قطار فدک نوروز 1400

تاریخ رفت
28 اسفند
اقامت
3 روز
هتل
3
از1,250,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور کیش نوروز 1400؛ گران اما محبوب

آب و هوای جزیره کیش در نوروز و فصل بهار، بسیار معتدل و مطبوع است. از این رو نوروز بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش خواهد بود. به همین دلیل هم هم قیمت تور نوروز کیش، گاها چند برابر قیمت همین تور در فصل تابستان است. با این وجود شاید اسفند ماه نیز برای رزرو تورهای نوروزی کیش کمی دیر باشد. زیرا ممکن است علاوه بر پرواز کیش، هتل‌های کیش هم پر شوند. البته جای نگرانی نیست. کارشناسان نهال‌گشت، بهترین هتل و مناسب‌ترین پرواز کیش را برای شما رزرو خواهند کرد.

تور کیش نوروز | هتل لوکس مریم

تور کیش نوروز | هتل لوکس مریم

تاریخ رفت
27 اسفند تا 13 فروردین
اقامت
4 روز
هتل
4
از5,550,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور کیش هتل پارمیدا

تور کیش نوروز | هتل پارمیدا – 4 روزه

تاریخ رفت
26 اسفند تا 12 فروردین
اقامت
4 روز
هتل
4
از5,200,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور نوروز 1400 قشم و طرفداران خاصش

جزیره قشم نیز در نوروز آب و هوایی شبیه به کیش اما کمی بهاری‌تر دارد. ممکن است در ایام نوروز، ناگهان شاهد بارش باران در جزیره باشید. جزیره قشم، جاذبه‌های خاص خود را دارد. ضمن اینکه خیلی‌ها صرفا برای خرید به قشم سفر می‌کنند. از این رو قیمت تور قشم هم در ایام نوروز افزایش قابل توجهی دارد. اما اگر بخواهید یک تور شبیه به کیش، با هزینه‌ای کمتر را تجربه کنید، تور نوروز 1400 قشم گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

تور لوکس هوایی قشم نوروز 1400

تور لوکس هوایی قشم نوروز 1400

تاریخ رفت
26 اسفند الی 14 فروردین
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
4
از3,500,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم هوایی نوروز 1400 – نیمه دوم

تاریخ رفت
7 فروردین الی 14 فروردین
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
2+3
از2,700,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور قشم

تور قشم هوایی نوروز 1400 – نیمه اول

تاریخ رفت
26 اسفند الی 8 فروردین
اقامت
4 روز+5 روز
هتل
2+3
از2,950,000 تومان
0
اطلاعات تور

تور نوروز 1400 چابهار، عید چهار بهار

تعطیلات نوروز به گردشگری چابهار نیز رونق خواهد بخشید. زیرا بندر همیشه بهاری که همه جاذبه‌های طبیعی ممکن را در خود جای داده است در فصل بهار، زیباتر شده و با وجود افزایش تعداد پروازهای چابهار در نوروز، باز هم به دلیل محدود بودن تعداد هتل‌های چابهار، ممکن است خیلی زود ظرفیت تور نوروز 1400 چابهار پر شود. پس بهتر است حداکثر تا اواسط اسفند ماه، تور نوروز چابهار را خریداری نمایید.

تور چابهار

تور چابهار ویژه تحویل سال

تاریخ رفت
تحویل سال
اقامت
4 روز+ 5 روز
هتل
3+4+5
از4,250,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور چابهار نوروز

تور چابهار نوروز – هتل آذین

تاریخ رفت
نوروز 1400
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
3
از3,600,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور چابهار هتل لیپار

تور چابهار نوروز – هتل لیپار

تاریخ رفت
نوروز 1400
اقامت
3 روز+4 روز+5 روز
هتل
5
از4,100,000 تومان
0
اطلاعات تور

شیراز و اصفهان، تورهای پرطرفدار نوروزی

شیراز و اصفهان از جمله شهرهای توریستی مرکز کشور هستند که در ایام نوروز بسیار شلوغ خواهند شد. در ایام نوروز، تقریبا کمتر همه هتل‌های خوب این دو شهر پر خواهند شد. بسیاری از گردشگران در ایام نوروز به صورت زمینی به شیراز و اصفهان سفر می‌کنند. پروازهای بسیاری نیز برای شیراز و اصفهان وجود دارد. اما برای اینکه یک بتوانید یک هتل خوب را در اصفهان یا شیراز رزرو کنید، بهتر است تور خود را از دو هفته قبل خریداری نمایید.

تورهای خارجی نوروز 1400

امیدواریم تا فرارسیدن نوروز 1400، تکلیف بیماری کرونا مشخص شود. اما با توجه به شرایط فعلی، تکلیف برخی از تورهای خارجی هنوز مشخص نیست. حال این سوال مطرح می‌شود که کدام یک از تورهای خارجی در نوروز 1400 برگزار خواهند شد؟

تورهای نوروز ترکیه؛ استانبول و احتمالا سایر شهرهای ترکیه

صنعت گردشگری ترکیه به عنوان مهم‌ترین صنعت ترکیه، در زمان شیوع ویروس کرونا متحمل زیان سنگینی شد. به طوری که از همان اواسط تابستان تصمیم به بازگشایی مرزهای خود کرده و پروازهای استانبول نیز از همان زمان نیز از فرودگاه امام خمینی برگزار می‌شد. نوروز امسال هم قطعا شاهد برگزاری تور نوروز استانبول هستیم. احتمال برگزاری سایر تورهای نوروزی ترکیه هم در تعطیلات عید امسال وجود دارد. توصیه می‌کنیم تور نوروزی استانبول را حتما از یک ماه قبل رزرو کنید.

تور استانبول

تور استانبول نوروز | 5 روزه با پرواز ماهان

تاریخ رفت
نوروز 1400
اقامت
5 روز
هتل
3+4+5
از14,750,000 تومان
0
اطلاعات تور

ویروس جدید انگلیسی احتمال برگزاری تورهای نوروزی اروپا را کمتر کرد!

با فروکش کردن تب کرونا در جهان، منتظر باز شدن مرزهای اروپا برای تورهای نوروز 1400 بودیم که ناگهان سر و کله کرونا ویروس جدید انگلیسی پیدا شد تا احتمال تمدید بسته بودن مرزهای اروپا به روی گردشگران تورهای نوروزی اروپا بیشتر شود. اما هنوز هم چیزی مشخص نیست و امکان بازگشای مرزهای حوزه شینگن و برگزاری تورهای اروپا برای نوروز 1400 وجود دارد. شما می‌توانید آخرین اخبار برگزاری تورهای نوروزی اروپا را از صفحه تورهای اروپایی سایت نهال‌گشت پیگیری کنید.

تور نوروز دبی، کمی خوش بینی بد نیست!

به محض از سرگیری اعطای ویزای امارات به شهروندان ایرانی، نهال‌گشت آماده ارائه خدمات دریافت ویزا و برگزاری تورهای نوروزی دبی است. اما در حال حاضر ویزای امارات صادر نمی‌شود. احتمال اینکه تا عید 1400 این مشکل برطرف شود نیز، اگرچه اندک اما وجود دارد. توصیه می‌کنم هر چند روز یک بار سری به صفحه ویزای دبی در سایت ویزالند و نیز صفحه تور دبی در سایت نهال‌گشت بزنید تا از آخرین اخبار برگزاری تور دبی مطلع شوید. چون به محض برطرف شدن این مشکل، احتمالا صف درخواست ویزای دبی در سفارت امارات طولانی خواهد شد.

تور نوروز 1400 عمان؛ جایگزین مناسبی برای تور دبی

عمان از نظر آب و هوا تفاوت چندانی با دبی نداشته و حتی جاذبه‌های تاریخی بیشتری نیز دارد. به ویژه اینکه شما در نوروز 1400 برای سفر به عمان دیگر نیازی به ویزا نخواهید داشت. هتل‌های عمان نیز از کیفیت بسیار بالا و هزینه مناسبی برخوردارند. هزینه‌های تور نوروز عمان نیز قطعا پایین‌تر از تور دبی بوده و کیفیت آن نیز نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید راضی کننده خواهد بود.

تور نوروز 1400 مالدیو، گران اما به یاد ماندنی

تور مالدیو از جمله تورهای گران و لوکس آسیا است که برای استراحت در هتل‌های دریایی بسیار خاص این جزایر بسیار مناسب است. شما برای سفر به مالدیو نیازی به انجام امور مربوط به ویزا قبل از سفر نداشته و به محض رسیدن به مالدیو، ویزای خود را دریافت خواهید کرد. هزینه یک تور مالدیو گاها به چند برابر یک تور ترکیه می‌رسد، اما تجربه یک تور خاص و متفاوت را برای شما تضمین خواهد کرد.

تور نوروز 1400 کانادا، صفر تا صد سفر شما با ما

تور نوروز 1400 کانادا، یکی از تورهای در دسترس برای کسانی است که بستگانی در این کشور دارند. کافی است دعوتنامه‌ای از طرف یکی از اعضای خانواده و یا فامیل خود داشته و یا سایر شروط اخذ ویزای کانادا را داشته باشید؛ ما برای شما ویزا گرفته و برنامه سفر به این کشور را تدارک خواهیم دید. برای اطلاع از آخرین اخبار و شرایط اخذ ویزای کانادا می‌توانید به صفحه ویزای کانادا سایت ویزالند مراجعه کنید.

نکاتی در مورد تورهای نوروز 1400

1. اختلاف قیمت تورهای نوروزی با تورهای دیگر تایم‌‌ها چقدر است؟

در حالت عادی، اختلاف قیمت تورهای نوروزی با تورهای دیگر تایم‌ها، حدود 2 تا 3 برابر می‌باشد. توجه داشته باشید که این اختلاف قیمت فقط به بلیط رفت و برگشت و هتل محل اقامت ختم نمی‌شود و سوغاتی‌ها و خورد و خوراک نیز در ایام عید افزایش قیمت قابل توجهی دارند.

2. بهترین زمان خرید تورهای نوروزی چه زمانی است؟

همه‌چیز به مقصد شما بستگی دارد. اگر متقاضی تورهای اروپایی نوروز باشید، باید حدودا 2 تا 3 ماه قبل از سفر برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت زمان حدودا 1 ماه برای جوابدهی به درخواست ویزا و حدودا 20 روز برای تعیین وقت سفارت در نظر گرفته شده است.
اما اگر متقاضی تورهای داخلی نوروز هستید، بهتر است از اوایل بهمن ماه به فکر خرید تور خود باشید. البته که اگر برنامه سفری شما برای نیمه دوم تعطیلات است، شاید بتوانید در نیمه اول تعطیلات نیز تور خود را تهیه کنید.
در صورتی که تمایل دارید در ایام نوروز به ترکیه سفر کنید، بهتر است چند ماه قبل از سفر بلیط رفت و برگشت خود را تهیه کنید و برای رزرو هتل نیز 1 ماه قبل از تاریخ سفر اقدام کنید.
برای سفر به کشورهای آسیایی که نیاز به اخذ ویزا دارند، مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزا را نیز باید در نظر داشته باشید.

3. به صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای نوروزی کدام است؟

برای انتخاب به صرفه‌ترین محل اقامت نیز، ابتدا باید مقصد خود را مشخص کنید. به صرفه‌ترین محل اقامت در تورهای نوروزی کیش با بیشتر از 5 نفر مسافر، سوئیت می‌باشد. همچنین در تورهای نوروزی مشهد نیز به صرفه‎ترین محل اقامت هتل آپارتمان‌ها می‌باشند. در تورهای آسیایی و اروپایی نیز به صرفه‌ترین محل اقامت هتل‌های سه ستاره هستند.

4. نحوه تعیین قیمت تورهای نوروز به چه شکل است؟

نحوه تعیین قیمت تورهای داخلی نوروزی به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما / قطار و هتل محل اقامت بستگی دارد. در تورهای نوروزی خارجی نیز تعیین قیمت به 3 پارامتر بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل محل اقامت و اخذ ویزای توریستی (در صورت لزوم) بستگی دارد. معمولا بسته به شهر مقصد هزینه بلیط رفت و برگشت هواپیما و یا قطار در یک بازه قیمتی مشخص قرار دارد. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید پرداخت کنید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما کمتر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

اعلان ها