تور هند نوروز 1404

تور هند نوروز 1404

لیست تورهای هند نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور هند نوروز 1404 نهال گشت

قیمت تور هند نوروز 1404 حدود 50 درصد نسبت به سایر ماه‌های سال افزایش پیدا می‌کند. البته این برای زمانی است که شما تور نوروزی هند را حداقل 40 روز قبل از سفرتان رزرو کرده باشید. با نزدیک شدن به نوروز قیمت‌ها کمی افزایش پیدا می‌کند اما این اختلاف هزینه چندان زیاد نیست. مهم‌ترین دلیل بالارفتن قیمت‌ها هم افزایش تعداد مسافران و تقاضا برای سفر به این کشور است. با افزایش تقاضا نیز هزینه‌ی رزرو تور بیشتر می‌شود. علاوه‌بر قیمت، نحوه برگزاری تور هند نوروز 1404 نیز دستخوش کمی تغییر می‌شود. اما این تغییرات شامل چه مواردی است؟

تغییر زمان و ایرلاین پرواز ایران هند در نوروز

تور هند نوروز 1404 مانند سایر ایام سال با پروازهای دو ایرلاین ماهان و ایران‌ایر برگزار می‌شود که پرواز ماهان از تهران به مقصد دهلی است. معمولا مسافرین تور مثلث طلایی از پروازهای این ایرلاین استفاده می‌کنند. زیرا پروازهای ماهان هیچگونه توقفی در مسیر خود ندارند. درصورتی که قصد رزرو تور گوا یا بمبئی را دارید می‌توانید از پروازهای ایرلاین ایرانی ایران‌ایر استفاده کنید. البته در حال حاضر تغییراتی برای پروازها نیز به وجود آمده است؛ زیرا ایرلاین ایر عربیا نیز پروازهایی را برای برخی از پکیج‌های مسافرتی نظیر دور هند، مثلث طلایی و گوا برگزار می‌کند.

پروازهای تور هند نوروز از مشهد نیز برقرار است!

مسافران مشهدی می‌توانند به جای سفر به تهران و پرواز از این شهر، تور هند ار مشهد را رزرو کنند؛ زیرا ایرلاین ایرعربیا با اختلاف قیمت کمی نسبت به شهر تهران پروازهایی را به مقصد جیپور دارد. در نظر داشته باشید که این تور فقط به مقصد شهرهای مثلث طلایی برگزار می‌شود.

تور هند نوروز 1404 را هرچه زودتر رزرو کنید

اگر قصد رزرو تور هند 1403 را دارید، باید پکیج مسافرتی مدنظرتان را حداقل 40 روز زودتر از تاریخ موردنظرتان رزرو کنید. به دلیل اینکه از یک ماه مانده به آغاز نوروز، ظرفیت پروازها به شدت کاهش می‌یابد. همین موضوع نیز باعث رشد چشمگیر قیمت تور هند نوروز می‌شود. به همین دلیل هم تور ارزان هند با پکیج‌های لحظه آخری این مقصد در نوروز متفاوت است. در نتیجه برای سفر ارزان به هند نباید به امید رزرو تور لحظه آخری هند، خرید پکیج مدنظرتان را به اخرین روزهای مانده به سفرتان موکول کنید.

محل اقامت مسافران تور نوروزی هند کجاست؟

اقامت مسافران تور هند نوروز 1404 در بهترین هتل های هند است؛ زیرا در این مدت فقط هتل‌های 5 ستاره لوکس برای مسافران رزرو می‌شود. دلیل آن هم ضعیف بودن هتل‌های 4 ستاره به پایین هند از نظر کیفیت خدمات‌دهی و امکانات است. البته شما می‌توانید در بین هتل های گوا، 4 ستاره‌ها را نیز رزرو نمایید.

پکیج‌های جدید در تور هند نوروز 1404

در نوروز علاوه‌بر پکیج‌های مسافرتی موجود برای مقصد هند، امکان رزرو تور دور هند نیز وجود دارد. این تور به مقصد سه شهر مثلث طلایی (دهلی، آگرا و جیپور) و «گوا» برگزار می‌شود. پروازهای تور دور هند از شهر تهران با ایرعربیا (ایرلاین اماراتی) به مقصد شهر جیپور برگزار می‌شود. مسافران پس از بازدید از شهرهای جیپور، آگرا و دهلی و سفر بین آن‌ها به همراه ترانسفر زمینی، با پروازی داخلی از دهلی به گوا سفر می‌کنند. سپس مسافران با پرواز ایرعربیا از این شهر به سمت تهران بازمی‌گردند. مدت زمان اقامت مسافران در هند با رزرو این تور یازده شب و دوازده روز است که یکی از دلایل قیمت پکیج مسافرتی مذکور محسوب می‌شود.

مدارکی که برای رزرو تور هند نوروز 1404 باید ارائه دهید

مسافرین تور هند نوروز 1404 برای اخذ ویزای خود باید مدارک زیر را به کارشناسان تور نهال گشت ارائه دهند:

 • اسکن کارت ملی (پشت و رو) و شناسنامه (تمام صفحات)
 • اسکن فرم پر شده نهال گشت (این فایل را کارشناسان به شما ارائه خواهند کرد)
 • اسکن پاسپورت

پس از تحویل مدارک ذکر شده، وقت سفارت هند برای انگشت نگاری مسافران گرفته می‌شود. در نظر داشته باشید که صدور این ویزا حدود 14 روز طول می‌کشد و باید تمامی مدارک ذکر شده را به صورت فیزیکی همراهتان داشته باشید. به غیر از مدارک باید یک قطعه عکس 5 در 5 همراهتان وجود داشته باشد.

آیا آب و هوای هند در نوروز برای گردش مناسب است؟

مسافران می‌توانند بدون دغدغه نسبت به بارندگی‌های موسمی شهرهای هند، پکیج‌های مسافرتی مختلف به مقصد این کشور را رزرو نمایند. زیرا میزان رطوبت و احتمال بارندگی در این ایام برای مسافران پایین است. البته در صورت سفر به بمبئی ممکن است به چتر نیاز پیدا کنید. دمای هوای شهرهای هند نیز بین 20 تا 35 درجه سانتیگراد است. در نتیجه امکان انجام گشت‌های مختلف برایتان وجود دارد.

خدمات تور هند نوروز 1404 شامل چه مواردی می‌شود؟

نهال گشت به مسافران تور هند نوروز 1404 خود خدمات زیر را ائه می‌دهد:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل
 • گشت شهری همراه با ناهار (مخصوص تورهای گروهی مثلث طلایی و دور هند)
 • ترانسفر بین شهر (زمینی یا هوایی براساس پکیج)
 • بیمه مسافرتی
 • اخذ ویزا
 • لیدر فارسی زبان (برای تورهای گروهی)

نحوه رزرو تور هند نوروز 1404 از نهال گشت

شما می‌توانید تور هند نوروز 1404 را به وسیله‌ی برقراری تماس تلفنی با شماره‌ی 02633143 رزرو نمایید. از این طریق شما از مشاوره‌ی کارشناسان تور نهال گشت بهره‌‌مند می‌شوید. علاوه‌بر آن می‌توانید به کمک کارشناسان تور راه‌هایی را برای کاهش هزینه‌ی تور پیدا کنید.

سوالات متداول

 • هزینه تور هند نسبت به سایر ماه‌های سال چقدر تفاوت دارد؟

  قیمت تور هند نوروز تا یک ماه الی 40 روز قبل آغاز عید حدود 50 درصد نسبت به زمستان افزایش می‌یابد. البته ممکن است با نزدیک شدن به فروردین قیمت‌ها کمی بیشتر شود.

 • چه پکیج‌های جدیدی برای رزرو تور هند در نوروز وجود دارد؟

 • پروازهای تور هند نوروز با کدام ایرلاین برگزار می‌شود؟