تور بالی نوروز

تور بالی نوروز 1404

لیست تورهای نوروزی بالی

بهتر است از همین الان اقدام به رزرو تور بالی نوروز 1404 کنید. چون با نزدیک شدن به ایام نوروز قیمت آن به شدت افزایش می‌یابد. به طوری که می‌توان تور نوروزی بالی را به عنوان گران‌ترین پکیج مسافرتی شرق آسیا برای عید نوروز به حساب آورد. اما چه مواردی بر روی قیمت این تور تاثیر می‌گذارد؟ آیا افزایش قیمت پروازها باعث گران شدن تور اندونزی بالی می‌شوند؟

تور بالی نوروز را با کدام ایرلاین رزرو کنیم؟

پروازهای تور بالی نوروز 1404 با دو ایرلاین امارات ایرویز و قطر ایرویز از تهران به مقصد شهر بالی انجام می‌شود. کیفیت هر ایرلاین اماراتی از نظر راحتی هواپیماها و میزان خدماتدهی بهتر می‌باشد. اما تعداد ساعت‌های توقف و قیمت بلیط پروازهای ایرلاین امارات ایرویز بیشتر از ایرلاین قطرایرویز است. در نتیجه می‌توانید قید کمی امکانات بیشتر هواپیمایی اماراتی را زده و با قطر ایرویز راهی سفر شوید. به دلیل اینکه هر هفته یک بار این پروازها برگزار می‌شود، تورهای نوروزی بالی 8 روزه هستند. البته امکان رزرو تور به مدت 5 روز نیز وجود دارد. اما با تغییر زمان بازگشت، قیمت پرواز افزایش یافته و انتخاب این نوع پکیج مسافرتی برای مسافران چندان مقرون‌به‌صرفه نیست.

رزرو تور لحظه اخري بالي ممکن است؟

با نزدیک شدن به ایام عید، هزینه‌ی رزرو تور و پروازها نیز افزایش می‌یابد. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری بالی نیز در نزدیکی نوروز نیز وجود ندارد. پس در صورتی که به دنبال بهترین زمان سفر هستید، باید حداقل سه هفته قبل از زمان تاریخ سفرتان، تور بالی نوروز 1404 را رزرو نمایید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان نهال گشت، از ارزان‌ترین زمان رزرو تور در این بازه مطلع شوید.

هتل‌های 5 ستاره؛ تنها گزینه روی میز برای تور بالی نوروز

به دلیل کیفیت پایین هتل‌های 4 ستاره این شهر، رزرو تور بالی نوروز 1404 را تنها با هتل‌های 5 ستاره این شهر به شما پیشنهاد می‌دهیم. خصوصا اگر در ایام عید نوروز با هزینه‌های بالا تور نوروزی بالی را رزرو می‌کنید، شاید کیفیت هتل‌های 4 ستاره و ضعیف‌تر شما را از سفر ناراضی برگردانند. البته باید در نظر داشته باشید که بهترین هتل‌های بالی در مناطق مختلف این شهر قرار دارند. پس از این لحاظ دست شما برای انتخاب محل اقامت کاملا باز است. مسافران اکثرا هتل‌های دو منطقه‌ی کوتا (منطقه‌ی ساحلی) و اوبود (منطقه‌ی جنگلی) را رزرو می‌کنند. در بین دو محدوده‌ی ذکر شده هزینه رزرو هتل های بالی در اوبود گران‌تر است.

پکیج‌های ترکیبی نوروزی؛ پیشنهاد نهال گشت به مسافران

یکی از گزینه‌های پیش روی شما، انتخاب تور بالی نوروز 1404 به صورت ترکیبی با اقامت در هر دو قسمت ساحلی و جنگلی است. از این طریق امکان گذراندن تعدادی از روزها در اوبود و مابقی روزهای سفر در نوسادوا یا کوتا برایتان فراهم می‌شود. همچین تور بالی نوروز 1404 را می‌توان به همراه شهرهای کوالالامپور و سنگاپور رزرو کرد. رزرو تورهای ترکیبی نوروزی بالی به دلیل سفر به چند شهر به صرفه‌تر است؛ زیرا با انتخاب این نوع پکیج‌های مسافرتی با پرداخت هزینه‌ای مشابه به جای یک شهر از چند شهر بازدید می‌کنید.

آب و هوای بالی در نوروز چگونه است؟

روزهای زیادی از اوایل فروردین در این شهر بارانی است. برخی از روزها به دلیل شدت زیاد باران، امکان گشت‌وگذار در خارج از هتل و استفاده از تفریحات آبی وجود ندارد. از طرفی دیگر دمای بالای هوا (بین 23 تا 34 درجه در ایام نوروز) باعث شده آب و هوای بالی در نوروز شرجی به نظر برسد. در نتیجه باید با توجه به میزان گرما و شدت بارندگی‌ها باید لباس‌های نخی و خنک را به همراه داشته باشید. همراه داشتن چتر نیز در طول سفر قطعا به کمکتان می‌آید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور بالی نوروز 1404

برای رزرو تور بالی نوروز 1404 باید ویزای توریستی اندونزی را اخذ نمایید. برای گرفتن این ویزا نیز، ارائه‌ی مدارک زیر به کارشناسان تور نهال گشت الزامیست.

  • اسکن پاسپورت ( با حداقل 7 ماه اعتبار)
  • اسکن عکس 4*3 (متفاوت با عکس روی پاسپورت)
  • فایل پر شده‌ی سفارت اندونزی ( این فرم را در مرحله‌ی رزرو تور، نهال گشت به شما ارائه می‌دهد)

در نظر داشته باشید که اخذ ویزای اندونزی ممکن است تا 20 روز کاری نیز طول بکشد.

خدمات تور بالی نوروز 1404 شامل چه مواردی می‌شود؟

نهال گشت خدمات زیر را به مسافران خود برای تور بالی نوروز 1404 رزرو می‌کند.

  • بلیط رفت و برگشت پرواز (امارات ایرویز یا قطر ایرویز به انتخاب خودتان)
  • بیمه مسافرتی
  • رزرو هتل (در مناطق اوبود، کوتا و نوسادوا)
  • اخذ ویزا
  • گشت شهری (یک روزه یا نیم روزه بسته به نوع پکیج)

رزرو تور بالی با بهترین پروازها از طریق نهال گشت

برای رزرو تور بالی نوروز 1404، مهم‌ترین موضوع انتخاب بهترین پرواز با کم‌ترین توقف در طول مسیر است. کارشناسان تور نهال گشت می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند تا کم‌ترین زمان ممکن را در فرودگاه در انتظار انجام پرواز بگذرانید. برای دریافت این راهنمایی‌ها باید با شماره 1830-026 تماس بگیرید. پس از رزرو پکیج مسافرتی مدنظرتان به صورت تلفنی یا حضوری از نهال گشت نیز، در طول سفرتان از پشتیبانی 24 ساعته‌ی مشاوران تور بالی بهره‌مند خواهید شد.

سوالات متداول

رزرو تور لحظه آخری بالی برای نوروز ممکن است؟

به دلیل افزایش قیمت‌ها در نزدیکی ایام عید هزینه رزرو تور افزایش یافته و ظرفیت پروازهای نیز تکمیل می‌شود. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری بالی برای نوروز وجود ندارد.

پروازهای مسیر تهران بالی با چه ایرلاینی برگزار می‌شود؟

پروازهای نخران بالی با ایرلاین‌های قطر ایرویز و امارات ایرویز برگزار می‌شود. از نظر مدت زمان توقف و قیمت بلیط قطر ایرویز برای سفر به صرفه‌تر است.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)